999-bux - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Üdv!
Mi indokolja a változtatást? túl jól lehet keresni ingyenesként a hirdetésekkel?
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igazabol az ingyenes tagokat ez egyaltalan nem erinti szerintem.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Az oldal stabilitása érdekében kellenek a változtatások!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

rasim írta:Igazabol az ingyenes tagokat ez egyaltalan nem erinti szerintem.
Eddig saját egyenlegből is lehetett venni tagságot,hirdetést,refet? tehát aki ingyenesként a SAJÁT keresetéből tette és később vett tagságot,így értettem. Azok most ezt nem tehetik. Tehát a hirdetések értékei nem fedezték a fenntarthatóságot,vagy más külső oka van ennek.
Mivel eleve befektetői oldalról van szó nem változott sokat a helyzet,viszont az,h a pénzt elhirdetni sem tudod legfeljebb ha befektetsz és úgy veszed ki,majd vissza - ha így van - az nem jó.
Valamint a banki tranzakciós díjak is mostantól rárakódnak a pénzforgalomra...
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Az oldal továbbra is jól működik és az Admin fizet rendesen!
A bérelt refek is jól teljesítenek.

3. kifizetésem szinte instant érkezett. :clap:

Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Január 7-én bekerül egy Cheat link, ami lenullázza az egyenleget, mindenki nagyon figyeljen oda!

2. kifizetésem

Kép

Köszönöm a refek munkáját!

http://www.999-bux.info/index.php?ref=Boguli
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

skamasz írta:"Január 7-én bekerül egy Cheat link, ami lenullázza az egyenleget, mindenki nagyon figyeljen oda!"

Cheat link az kell minden oldalra az nem kérdés, dehogy lenullázza az egyenleget az szimplán szemétség. Ráadásul úgy hogy, ahogy ráklikkelsz egyből nulláz nem figyelmeztet mint sok oldalnál hogy amíg lejár a számláló kiléphetsz belőle...
így van. normál cheat link csak megerősítéskor "büntet",hiszen előfordulhat,hogy figyelmetlenségből rákattint az ember.
eleve egy befektetős oldalon miért van szükség ekkora szigorra? gondolkozzatok
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nem tisztem az oldal védelmére kelni, de azért leírom a tapasztalatom és a dolgok működését.

Az ingyenes tagok továbbra is el tudják hirdetni a pénzüket, amennyiben nem akarnak befektetni és kikérni a keresetet, a converter továbbra is működik, bár továbbra is állítom, hogy már a legkisebb tagság is profitos ha minden nap csinálja az ember.

A cheat link nem akkor aktiválódik, ha véletlen rákattint az ember, hanem ha jóvá hagyja, a véletlen kattintásnak nincs egyenlegmegvonó hatása.

A cheat link kell, mert sok a csaló, progival kattolnak, és az lopás. Senki nem hagyja azt hiszem, hogy lopjanak tőle, ha meg tudja akadályozni. Hogy az most 1 centet von le, 5 centet von le vagy nulláz, az már más kérdés, ezt ki-ki saját meglátása szerint eldöntheti, hogy túl szigorú vagy nem. Én is szigorúnak tartom, de odafigyeléssel elkerülhető, nagyon vigyázok magam is.

Nem csak progis csalók vannak, hanem jó pár tag saját maga alá regelt több accot, és a jutalékkal is csal, amíg ezt az Admin engedi, mindenhol megteszik, ezt tudjuk, az pedig a pláne, ha még ezek progit is használnak, még csak meg sem dolgoznak érte. Én úgy érzem, nem kár értük....

Elhangzott az is, hogy miért szüntette mag az Admin az egyenlegek közötti átcsoportosítást. Nincs ptc oldalam, sosem voltam admin, de elég sok oldalt láttam már és csinálok/csináltam. Itt sokkal tapasztaltabb emberek vannak, akik ugyan olyan jól tudják, hogy ha egy oldalba nincs beáramló pénz, az előbb utóbb behal, hacsak az adminja nem tömi bele végtelenül a saját pénzét. Mivel ingyenes kereset van, a tagságok profitosak, az RR rendszer is profitos (nem kiemelkedő de profitos), így ha a tagok nem fektetnek be pénzt, csak kikérnek, egyértelműnek tűnik mi lenne a következménye. Szóval szerintem érthető intézkedés volt az oldal stabilitása érdekében, és ugye az oldal megbízhatóan működik, és fizet továbbra is.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

rasim írta:Nem tisztem az oldal védelmére kelni, de....
Ha nem aktiválódik azonnal,akkor az rendben lenne (de látom itt vita van) feltéve,ha pld a hirdetés helyén is van figyelmeztető szöveg,hisz ha robotok kattolnak,akkor nekik mindegy,de a felhasználó látja,hogy ez nem hirdetés és nem érvényesíti. Mindazonáltal jobb ötletnek tartanám,ha nem az egész egyenleg kerülne levonásra,hanem felfüggesztés pár napra,vagy minimális összeg. Tudom máshol is levonják az egészet pld BUxP,de nem felhasználóbarát.A cél nem az elriasztás,hanem a figyelmeztetés.

Az egyenleg korlátozás tehát nem érínti azt,hogy fő egyenlegből el lehet hirdetni a pénzed? külső befizetés nélkül.

Azzal nem értek egyet viszont,hogy a beáramló pénz a záloga a fizetőképességnek,hisz az lehet MLM/piramisjáték is így.
Nem tudhatod,hogy a bejövő pénz a kifizetésekre megy el,vagy valóban kamatozik "valahol" és a nyereség jön vissza.
Az oldal indulásánál talán ez számít,de egy idő után,amelyik oldal nem tudja kitermelni és rá van utalva az újabb pénzekre/befektetésre mondjuk a meglévő összegen túl az nem fenntartható.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: rasim »

skamasz írta:
rasim írta: A cheat link nem akkor aktiválódik, ha véletlen rákattint az ember, hanem ha jóvá hagyja, a véletlen kattintásnak nincs egyenlegmegvonó hatása.
De bizony ám, nem kell semmit jóváhagyni, ahogy rákattintasz el is tűnik a balancodról a pénzed...

De bizony, hogy nem :) saját tapasztalatod amit írtál? Csak akkor vonja le, ha érvényesíted a reklámot, azaz rákattolsz a helyes számra. A teljes bizonyosság végett épp most teszteltem le, ha kívánod elküldöm a képeket bizonyítéknak is, amennyiben nem hiszed el.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Az hogyan sikerült? Még csak két napja van benn a link, és ha lekattolod eltűnik.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: rasim »

skamasz írta:
rasim írta:Az hogyan sikerült? Még csak két napja van benn a link, és ha lekattolod eltűnik.
Nem kattoltam le, így nem tűnik el , csak a pénzt vonja, mivel csak 3 cent volt az egyenlegemen nem nagyon érdekelt mi lesz de mindig feldühít ha ehhez hasonló normálatlan dolgokkal találkozok ezért is próbáltam ki. Részemről a téma lezárva, amit mondtam az úgy van legalább is nekem így működik. De most komolyan csináljak videót, szerintem hagyjuk :no:
De rendkívül érdekes a jelenség, mert két embernél teljesen máshogy működik. Feltettem 3 képet, az első az egyenlegem mielőtt rányomtam a csaló linkre, a második maga a csaló link, ahogy visszaszámol, természetesen nem érvényesítettem a végén, hanem bezártam, a harmadik az egyenlegem utána. Jól látható, hogy nem nullázta le. Innentől fogva nem értem, Neked miért nulláz?

Kép


Kép


Kép
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: rasim »

skamasz írta:
rasim írta:Neked miért nulláz?
Talán mert neked tagságod van, nekem meg nincs ?
Nem függ össze, nézd, most nincs tagságom.

Kép

Kép

Kép

Kép
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: ibik »

Egy csudát! A fejlesztő dolgozik a 999bux-on, pont azt kaptad el.......... :PP :D

De te egyebet nem is csinálsz, a cheat linket nyomogatod?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ibik 2017.01.09. 18:56-kor.
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: ibik »

Akkor a hirdetésben feltett oldalon van adatbázis hiba........

Mindenképpen érdekes dolog, hogy csak nálad van így, másnál nem, nálam se......
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Engem nem vonz a cheat link folyamatos tesztelése, ezért inkább kikértem a 4. fizumat amit 1 órán belül meg is kaptam! :clap:

Köszönöm! :)

Kép
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Gratulálok!Ilyen sokat -ilyen hamar :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

van több is (25$ maradt benn egyéb célra), csak kicsit magas a levonás, ez a 10% nekem soknak tűnik..
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

ez érdekes, leálltak a béreltjeim... 480-an nem klikklenek :(
ez 2$ bukó..
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én jelenleg be sem tudok lépni.

Szervermigráció volt az oldalon, nekem még a DNS cím sem állt át, de akik be tudnak lépni azt írják hogy ilyenkor előfordul ilyen. Ez a nap nekem is bukó lesz, nálam a router reset sem segített. BuxP-n jártam már így párszor, ott 2-3 nap is kell mire újra be tudok lépni, de szerintem ez a szolgáltatónk miatt van.

Ha be tudsz lépni akkor esetleg vesd fel az ottani fórumon hogy mi történt és lesz-e kompenzálva a veszteség valahogy?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

be tudok lépni, mondjuk én Gabinak írtam mailt, de kompenzációt nem kérdeztem..
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

Vasárnap(Január 22.) Regisztráltam az oldalra.Vettem tagságot és Béreltem reffeket.
Vasárnap meg is adta a lekattintható hirdetéseket a 25 RR hozott a konyhára kemény fél centet.
És azóta se hirdetés se RR tevékenység. :clap:
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Friss hírek a Fórumból ( végre bejutottam):

"Posted on 9:42 pm 01/25/2017
Kedves tagok

Nagyon sajnálom, hogy az elmúlt napokban annyi probléma volt a reklámokkal, és a bérelt reffekkel. Úgy tűnik, hogy ezek a műszaki problémák megoldódtak, és remélem újra a régi rend szerint folytathatjuk a munkát.
Tudom, anyagi kiesést jelent ez a 3 nap, ezért minden frissített tag 3 nap plusz tagság hosszabbítást kap.

A kellemetlenségért elnézést kérek, és köszönöm a kitartást.

Admin"

ÉS

"Posted on 9:58 pm 01/25/2017

Készült egy új tagság, kompenzáció névvel. ez 3 napra szól. A tagság a hét végéig lesz kint az oldalon.
Bízom abban hogy a tagok tisztességesek, és tudom, hogy csalás miatt senkit nem kell az oldalról kizárni, mert többet vásárolt. A tagság ára 0 $."
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: 999-bux: Új oldal a Pannonia-refback adminjától!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az kompenzásió változott, tagság helyett emelet értékű reklám lett berakva
aki vett prémiumot az 10 centes, aki maradt standard az egy 1 centes extra reklámot kattolhat néhány napig..
a reffek is nagynehezen feléledtek..
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég