Új fiatal oldal - HitClickFlow - VÉGE !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Na ezért is hülyeség az én értelmezésem szerint ez az új szabály mert arra készteti az embereket, hogy újra meg újra kikérjék a pénzüket, majd nagyon hamar visszarakják:
Kérdem én: Kinek jó ez az adott e-bankokon kívül?
Mert az oldalnak nem, meg a felhasználónak sem, mert általában mindkettőtől von le valamit az e-bank egy-egy ilyen oda-vissza mozgatás során, vagy nem?

Aztán:
Tegyük fel hogy bérelsz, de nem tettél be kintről pénzt az oldalba (mint ahogy én pont így vagyok vele jelenleg). Ekkor az az érdeked, hogy minél több RR bevételed legyen, az én olvasatomban, mert ez a ROI számítás alapja ekkor.
De mondjuk be merészelsz rakni 2 vagy 5 dodot -- ami a minimum attól függően, milyen e-bankot használsz -- ekkor minden a feje tetejére áll, hisz átkerültél a befektető kategóriába, aholis az lesz az érdeked, hogy minél kevesebb legyen az RR bevételed, mert ekkor már az RR bevétel a ROI számításnak nem a nevezőjében, hanem a számlálójában fog szerepelni, a nevezőben pedig a berakott 2 vagy 5 dodod szerepel majd, szóval, jól megszívtad. Ha mondjuk 2 dodot tettél be és standard tag vagy, akkor 200% a ROI-d, azaz ha az RR bevételed 4 dodo felett van, nem kérhetsz ki, amíg nem teszel be további pénzt. Legalábbis az én szövegértelmezésem alapján.
Mi következik ebből?
Az hogy az emberek, ha átlátják ezt a dolgot, 2x is meggondolják, hogy berakjanak-e ilyen 2-5 $ nagyságrendű pénzeket, mert egyszerűen csak amiatt hogy beraktak, rosszabb helyzetbe kerülnek. Na most ez érdeke az oldalnak? Azaz jól át van vajon gondolva ez az új szabályozás?

Mondok még egy érdekes dolgot:
A moderátor aki közzé tette ezt a ROI bejelentést, tudjátok mivel fejezte be a mondandóját?
Magyarul így tudnám fordítani: "Zűrzavar lesz a sírfeliratom." :D
Hát öreg, te mondtad, nem én? Valamire csak ráéreztél!!! :lol: :PP :rofl: :no:
Ja, most látom, ez neki a szokásos aláírása - na fasza - nomen est omen, azaz akkor is illik rád a mottód!
Magyarul felfoghatjuk ezt egyfajta gyónásnak, azaz tudja magáról, hogy ő egy káosz kapitány, vagy hogy értsük ezt? :PP
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára jatekos12 2017.02.05. 18:52-kor.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Már azon gondolkodok hogy az oldal kaphat jutalékot ezért??? Nem tudom, nem látom én sem az egész értelmét ...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Admin írta:De idlig, olyan ... ott mit ajánlanak, mit tegyen az ember hogy jól jöjjön ki a dologból? Idáig autopay-t használtam, de ma leállítottam azt.

Jelenleg közel 300% ROI-m van, miközben kb. 200 pénzt tettem be ki meg olyan 40 egységet ... azaz még a felét sem annak mint amit betettem.

A Grandbuxon se volt egyszerű, sokan nem tudtak profitot kihozni belőle. Nekem nem lehetett ok panaszra, jól is döntöttem, meg szerencsém is volt. De nagy különbség, hogy úgy kezdtem bele, hogy már meg volt ez a szabály, nem menet közben lett bevezetve. Én ott úgy csináltam, hogy rövidebb hosszabbítások, új bérlések, kedvezmények és autopay használatával (utóbbit sokszor kikapcsoltam), felmentem 750 béreltig, utána a ROI függvényében már csak egy ideig szinten tartottam a dolgot, majd később fokozatosan leépítettem magam nullára, illetve néha kisebb összegeket még befizettem, hogy annál nagyobbat rögtön ki is tudjak kérni. Persze ez az átlagtól is függ, ott ezt meg lehetett csinálni, ezt az oldalt nem ismerem (van egy regisztrációm ugyan, de csak a hirdetési árakat néztem meg).
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Egy kis érdekesség.Aki foglalkozik az oldallal és gridezik is,az nyilván tapasztalta,hogy rotate4all hirdetések kerültek fel.A feladója hcf(ez maga a hitclickflow oldal lenne?).Mert ha igen,akkor elvette tőlünk ezt a hirdetési lehetőséget(is).
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Kép

Igen, megint egy kerek 10-es ... 10 USD!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Admin írta:Kép

Igen, megint egy kerek 10-es ... 10 USD!
szép :good:
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Grat Admin!Újdonságok az oldalon:

1.Új revshare csomagok lettek beiktatva.
2.Személyre szabott ROI calculator.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

OregLajos írta:Egy kis érdekesség.Aki foglalkozik az oldallal és gridezik is,az nyilván tapasztalta,hogy rotate4all hirdetések kerültek fel.A feladója hcf(ez maga a hitclickflow oldal lenne?).Mert ha igen,akkor elvette tőlünk ezt a hirdetési lehetőséget(is).
És ezáltal miért vette volna el. Nem értem az összefüggést.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

És ezáltal miért vette volna el. Nem értem az összefüggést.
Mert előbb a papának,aztán a fiának...szóval számoltam.
htc nevezetű hirdető adgid hirdetés megjelenítés:promote-64040 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.Ez tizenhárom alkalom.
waqasniaz007 nevezetű hirdető adgid hirdetés megjelenítés:promote-57657 1.2.Ez kettő alkalom.

Kép

Tehát,szegény waqasniaz007 azzal a két megjelenítéssel nem sokra megy(főleg nem a hatodik után).
De a PTC hirdetések között is van rotate4all hirdetés és ezzel márt htc el is vitte az unique poént.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Hát az a közöd hozzá, hogy többé kevésbé ugyanazok a kattintók néznék meg a te rotate4all hirdetésedet, mint a másik megjelenített hirdetést, így már nem unique lennél sok esetben.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Ha már megidéztek,akkor jövök és válaszolok. :D
A rotate4all rendszere egy IP-ről naponta max 6 találatot számol.Tehát nem minden hirdető linkjére számol,abban az esetben,ha már előtte más rotate4all hirdetők linkjére kattolt(legalább hatszor) a hirdetéseket nézegető felhasználó.Legyen az adott oldalon belül,vagy már előtte más oldalakon.

Gondolom én.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Na végre ... ennek van egyedül értelme, az előző verzió egy hatalmas nagy hülyeség volt ... igazán nem is értettem a logikát benne.

Így ismét (ha jól értem) vissza lehet kapcsolni az autopay-t és ismét lehet az oldalt komolyabban hajtani.

Ez szerintem jó hír, huh, végre valami jó hír!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Hát nekem nem jön be, mert ha jól értelmezem, az oldal invest-es lett, így most nincs esélyem kikérni, hacsak nem teszek be pénzt, és miért tennék egy olyan oldalba, amelynek ilyen változékonyak a szabályai.
Nekem a korábbi a ROI szabály jobban tetszett.
werner11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.11.03. 21:26
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: werner11 »

Sziasztok! Nekem ez az egész ROI átláthatatlan. Van 43 bérencem, volt már egy kifizetésem. Tervezem ha elérem a 6 dollárt, akkor kiveszem,de ha ebből nem pörgetek vissza akkor nem tudok kivenni sem?

Bocsi ha hülye a kérdés
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: luci »

Teganp kertem ki es ime mar meg is erkezett :clap: :) :good:
kb.fel oraval a valtoztatasok elott kertem ki es volt olyan rendes az Admin hogy meg az 5%-os fee-t sem vonta le :)

Kép

Kép

Koszonom!
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Lehet még sem lett invest-es az oldal vagy nem teljesen. Elég zavaros, a kihirdetett leírás szerint invest-es oldal lett, de ha most rámegyek a Cashout menüpontra, azt írja ki, hogy korlátlanul kikérhetek. Reggel még azt írta ki, hogy 0 $-t kérhetek ki.
De ha mondjuk befizetnék bármennyit az oldalba, úgy gondolom akkor kerülnék bele a 150 %-os ROI számításba - legalábbis a jelenlegi oldalinfók alapján. Tehát ez alapján úgy tűnik, kis összeget nem éri meg befizetni a fentiek miatt.
De lehet holnap megint másképp lesz, vagy a jövő héten találnak ki majd egy új szabályt, netán előfordulhat most, hogy egy hónap is eltelik majd szabálymódosítgatás nélkül? 8)
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: luci »

Ujabb grid nyeremenyem 2 x 0.1$ :D :clap:

Winnings (today/total) $0.2 / $12.65
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Beregisztráltam. A kérdésem lenne: azon az oldalon, ahol a fizetési processzort írtam be, van egy olyan, hogy Fiókazonosító Advcash? Ide mit kell beírni. Egy számokból álló kódra gondoltam, amit a legtöbb oldalnál kifizetéskor kérnek,de nem vagyok benne biztos. Továbbá, kérdezném, hogy kifizetés előtt kell-e berakni valamennyit?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Új fiatal oldal - HitClickFlow - még kiaknázható lehetőséggel!

Hozzászólás Szerző: mancs »

Ujabb 10 cent a griden :clap: :good:

Winnings (today/total) $0.1 / $18.6
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég