clickforbtc.com - NEM FIZET !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

clickforbtc.com - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Nem tudom miért, de eddig ezt az oldalt nem láttam itt a fórumon, pedig nem mai darab...
Az oldal indulása 2016 január :!: és ahogy a nevében is benne van BTC gyűjtő. Én alig 1 hónapja bukkantam rá és már van is kifizetésem!

Kép

a kereset igazából satosi, ami automatikusan BTC-ben íródik jóvá... többféle módon lehet keresni:
fő profil a PTC, amikor én csatlakoztam jó sok reklám volt, most ez kicsit lecsökkent, de a kereset jelenleg 530 satoshi, ami jelentősen kiegészíthető. A kifizetés elég alacsony, csak 0.0003 BTC, minden kifizetés manuális, amíg el nem éred az 5000 klikket, attól fogva instant! A kifizetési idő max 1 hét, én a kikéréstől számítva 3. napon kaptam meg...
az oldalon van grid is, 1000-10.000 satoshi között adhat, 50-et klikkelhetünk, egyéb kereset:
Offerwalls.jpg
azt hiszem ehhez nem kell hozzátenni semmit, ezen ajánlatok között egy-egy kérdőív 600k satoshit is adhat és mindezt free tagként!
az oldalon nincs lehetőség bérelni, csak direct reffeket lehet szerezni, az upgrade tábla is igen egyszerű:
btc up.jpg
a klikkértékek: (első oszlop a standard, 2. a prémium tagoké
btc klikk.jpg
ha csatlakoznál klikk a fenti bannerre vagy itt megteheted:
http://clickforbtc.com/?r=dollartransaction
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.01.08. 18:48-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: clickforbtc.com - régi és fizet!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

valamiért nem kaptam mail értesítőt, de most néztem a tárcám, megjött a kikérés 5 nap után... :good:
payment - 02.jpg
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: clickforbtc.com - régi és fizet!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ezt is lehetne kukázni... :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég