TutiTuriPTC.XYZ - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Adventi Akciónk keretében a mini hirdetések 3 másodpercesek, a többi mind 5 másodperces...
kunfia
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.11.28. 14:46
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: kunfia »

Azt azért senki nem gondolja,hiszi el,hogy nagy biztosítótársaságok éppen egy PTC-oldallal közösen jótékonykodnának. Az a pénz,ami jótékonyság címén ment,bekerült egy feneketlen zsákba,ugyanúgy, mint a Hyip pénzek,amik nem tőzsdére vándoroltak,hanem a "nyertesek" és az oldal között lett elosztva a "vesztesek" pénze. Az oldal csődben van,szerintem senki ne fizessen már be,és fölösleges dolgozni is az oldalon.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Honnan veszed ezeket egyébként? Csak úgy érdekelne.
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Kedves kunfia!

Ha ez így lenne, akkor a tagjaink nem kapnának kifizetést!
A másik fele, hivatalos dokumentumokkal rendelkezünk az adománygyűjtésről és a kézbesítésről egyaránt! Mivel ezt csak úgy nem csinálhatja senki, hogy a hasára csap!
De Te biztosan egy nagyon okos ember vagy, és a könyveléseinkbe és szerződéseinkbe is belelátsz... talán másolatod is van?!

Ha ilyen dolgokkal dobálózol, akkor tényekkel gyere, ne feltételezésekkel!
Illetve kezdek elgondolkozni azon is, hogy egy rágalmazási pert indít az oldal ellened... mert kezdesz túl messzire menni.

Mi korrektek vagyunk mindenkivel szemben! A kérésünk csak annyi, hogy a Szabályzat és működési elvet tartsa be mindenki, illetve olvassa el a híreket, friss információkat, hogy az oldallal kapcsolatban naprakész infókkal rendelkezzen.

Köszönöm, és Boldog Karácsonyt!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Üdvözletem Kedves Admin!!!
Mivel pár hetes németországi munkám miatt nem volt sem időm sem internet elérési lehetőségem... így csak most tudok reagálni az írásodra...
Csak hogy tudd!
A Tuti Turi Oldal 1500$-al szált be az adományba, és ehhez jöttek a Tagok adományai és a plusz.
Valamint az Oldalon megkaptatok mindig minden tájékoztatást is, csak a híreket kellett volna elolvasni!
Ez igazán szép és becsületre méltó dolog :good: De nem is ezzel van a probléma...
Én minden egyes hírt, levelet és változást elolvasok minden PTC oldalon... nem csak a tiéden :!: Sőt magát a fórumot is szoktam követni 2-3 naponta legalább 1* ;)
Illetve nem utolsó szempont, hogy a Mai napig is kifizetjük a tagjainkat, akik a Szabályzatnak megfelelnek!
A Szabályzat nem azért lett kitalálva, hogy elvegyük a pénzeteket, hanem hogy egy oldal valamit valamiért tudjon működni...
Mint ahogy az én oldalamon, így itt a Fórumon is van egy Szabályzat, amit be kell tartani!

De ezt a Magyar emberek 98%-a cseszik elolvasni, és fejetlenül vág a dolgokba...
mikor meg következménye van neki, akkor meg pont ő van végigsértve, és csak neki lehet igaza!!!

Hát ez nem így működik sehol sem!
Aki a Szabályokat nem tartja be, az viselje a következményeket!
Hmmmm... mint ahogy előbb is írtam, én pontosan elolvastam a szabályzatod, tudomásul vettem... és meg is értettem azokat :!:

Érdekes hogy ezt pont nekem címezted... mikor elég régóta PTCzek, és pontosan tudom mi miért van egy ptc oldalon... és teljes mértékben tisztában vagyok vele, és be is tartottam a szabályzatot a te oldaladon ( is... mint ahogy az összes többi eddigi oldalamon :D )

De akkor térjünk a lényegre... :)
Konkrétan én... miért is nem kaptam meg a mai napig sem a kifizetésemet?? Most már 2 hónapja??? :innocent:
Bemásolgathatnám ide az összes kifizetésre vonatkozó szabályzatot... de feleslegesnek tartom... mivel te hoztad őket így neked tisztában kell lenned velük... :D Illetve én is magam pedig átolvastam, felfogtam... és be is tartottam minden szabályt :good:
Ha türelmes és kitartó lettél volna, és nem szidod el az oldalt mindennek, akkor most élvezhetnéd a gyümölcsét... :good:


Ezt meg nem is igazán értem...Még nekem kellene rosszul éreznem magam azért... mert a befizetésemért eddig még egy ft-ot sem kaptam???? :DD
És remélem rosszul értelmeztem a szavaid... de mintha egy kis fenyegetést is kihallanék belőle... remélem csak tévedek... :innocent:

Boldog karácsonyt neked! (így utólag) :)
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Megkaptam a 6. Kifizetésem :good:

Kép
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Kedves Laci!

A probléma nem ott van ezek szerint, hogy nem olvastál... De az oldalt scam-nek tituláltad, illetve ócsároltad.
Tehát ha tényleg olvastad a Szabályzatunkat, akkor tudhatod, hogy ezért azonnali tiltás jár!

A kifizetésekkel kapcsolatban meg minden tájékoztatást megkaptatok, és ez által a türelmeteket kértem... amit természetesen tőled nem kaptam meg.

Sok PTC oldalon fenn vagyok én is, és van olyan oldal, ahol fél év csúszás van a kikéréseimben, annak ellenére, hogy ezt az az adott oldal felvállalná. (Még csak egy rövid tájékoztatást sem ad ki!)
De mivel kifizet, és folyamatosan teljesíti a kifizetést, ezért nem mondom hogy scam vagy nem fizető oldal.
Illetve tudom, hogy ugyan azzal a problémával küszköd, amivel mi is a PayPal esetében.


Valamint ez mindenkinek szól!

SCAM!
A PTC világban a szó jelentése, hogy ellopja a felhasználók adatait, és felhasználja azokat! Tehát szkenneli a felhasználót! (sokszorosítja)

Tehát nem az érvényes rá mint egy nem fizető oldalra, és éppen ezért, ha valaki Scam-nek nevezi az oldalunkat, azt azonnal és véglegesen tiltjuk!
Mivel mi nem élünk vissza senkinek sem az adataival! Illetve nem utolsó szempont, hogy ez bűncselekmény!
Ezért még a feltételezése is sértő az oldal számára.

Valamint nem pár hónapja működő oldalról van szó, mint más oldalak esetében, amik kb fél évet bírnak, aztán eltűnnek.

Mi ha megcsúszva is, de kifizetünk mindenkit, aki érvényes kikéréssel rendelkezik, valamint biztosítjuk a lehetőséget az új kikérésre.
Még azon 5db tagunkat is kifizetjük, illetve már 3 ki lett fizetve, akik ugyan ezen eset miatt tiltásra kerültek.

Ezért nem fogadja el az oldal azt, hogy nemfizetőnek vagy Scam-nek titulálja akárki!

Aki ebből a szempontból rugalmas az oldallal szemben, mi is rugalmasan kezeljük a kéréseit, problémáit.

Köszönöm!

(B.Ú.É.K.)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönöm Admin az infókat.
De azért ne értsd félre amit írtam... igazából én nem Scameltem le az oldalad... Az viszont tény hogy nem is írtam jó dolgokat róla illetve azt is elismerem hogy írtam olyat hogy hajlik felé :)
De sztem meg is indokoltam amiket írtam... És itt a legnagyobb baj az infó hiány volt illetve az hogy hetekre eltüntél.
Persze érthető h neked is van magán életed, és közbe jöhet jó és rossz dolog hisz ember vagy. :)
Na de viszont ezt egy szimpla tag (mint én) meg nem tudhatja... hogy te mért tüntél el főleg ha ez hosszabb időről szól.
Azért mert "csak" magán életi dolgod van... vagy mert csak szimplán (mint ezer valóban SCAM admin aki tényleg csak a pénz lehúzására ment) lehúztad a rolót :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Örülök hogy újra aktív vagy... de az meg kimondottan tetszik, hogy megvéded az oldalad... és ki is mondod a véleményed, nem pedig elsunyúlsz (mint pár magyar admin régebbről... mert erre is láttunk sajnos példát) :)
kunfia
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.11.28. 14:46
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: kunfia »

Ha a pénzek jótékonyságra mentek volna valóban,a biztosítónál(mellyel állítólag együttműködtök,is lenne nyoma.)Remélem,hogy védd a csaló (SCAM) oldalad, ezután tényleg beperelsz! Egyébként még egy darabig minden oldal fizet,főként azért ,hogy újabb palimadarakra találjon,de amelyik elkezdte a szabályok önhatalmú változtatását,az előbb-utóbb lehúzza a rolót,ez tény. A Tuti Turinak nem adok fél évet sem 2018ból. Aki még bent van semmiképpen se fizessen be,hanem menekítse ki a pénzét,ha még lehet! BUÉK!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kedves Admin!!!
Először is kezdeném azzal, hogy örömmel látom hogy továbbra is folyamatosak a kifizetések az oldaladon. :)
De... :!:
Szeretném megkérdezni (újra) és most jó lenne ha konkrét választ is kapnék... :) Hogy mi a helyzet a kifizetésemmel?
Mivel hogy ahogy előbb is említettem az oldalad foylamatosan fizet (más) tagonak... de az én kifizetésem a mai napig nem érkezett meg. :?
Illetve a tegnapi nap folyamán tudomásomra jutott, hogy 2 ismerősöm is megkapta a kifizetését... mindezt úgy hogy Január 05.-e körül kérték ki mind ketten a pénzüket vagyis 11 nap alatt megkapták a kifizetést mig én továbbra is November eleje óta várom az elsőt :?
Továbbá ha jól láttam a kifizetésüket... ők free tagok lehetnek, míg én 25$ fizettem be az oldaldba és tagsággal is rendelkeztem és rendelkezek a mai napig.
Szóval akkor most ez hogy is van??? :?

A Paypal nem lehet ok a több mint 2 hónapos pendingre... hisz az a ismerősöm aki 11 nap alatt kapta meg a pénzét, ő is Paypalra kérte ki akárcsak én. A tagság és befizetés sem lehet ok a hosszú pendingemre mert azt is kipipáltam... továbbá minden nap kattolom az oldalt, olvastam minden szabályt és módosítást...
Szóval nem értem hogy müködik most az oldalad, hogy kaphat egy free tag 11 nap alatt kifizetést... míg az a tag aki be is fizetett hozzád több mint 2 hónapja várja a "csodát"... :innocent:
Mikor rátaláltam az oldaladra és főleg megtudtam hogy egy magyar oldal örömmel regisztráltam, indítottam meg a befizetést és nagyon bizakodó voltam... most ezek után, egyre jobban úgy érzem hogy lehet ujabb csalódás ér egy magyar admintól... ! ? ! ?
Jó lenne "tiszta vizet" önteni a pohárba sztem... :?
És ez sztem nagyon unfair dolog és itt vmi nagyon nem stimmel :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

És ahogy látom a fórumon... ez nem csak nekem tünt fel, és nem csak én vagyok így ezzel...

http://tutituriptc.xyz/forum.php?topic=1989
Verocska1955 (Golden) Beküldve: 2018/01/12 - 13:10
Sziasztok ! Szeretném megkérdezni, hogy lehet az, hogy sokan már a decemberi kikérésüket is megkapták, nekem meg sem a novemberi, sem a decemberi ( és már januári is van ) nem érkezik meg. Tudomásom szerint minden adatom rendben van, hiszen régebben már kaptam kifizetéseket ugyan ezekkel az adatokkal. Úgy gondolom, nagyon türelmes vagyok, de már fogyogat. Tavaly április óta nagyon szorgalmasan csinálom, arany tagságot is vásároltam,egyetlen nap volt, amikor a gyerekeim költöztek novemberben, amikor nem tudtam megcsinálni a napi kattintásokat. Semmi mást nem lehet csinálni, csak dolgozni és várni ? Köszönöm, ha tudtok írni nekem valami megnyugtató választ. Szép napot kívánok mindenkinek: Veronika
Adminisztrátor Beküldve: Tegnap 08:01
Kedves Verocska!
Ha olvasod az oldalon a Híreket, és a Fórumot, illetve a Facebook-ot, akkor minden kérdésed megválaszolásra kerül.
Bocsásd meg nekem, de nem írom le mindig ugyan azt 100 helyre, mert minden témának megvan a kellő helye.

Köszönöm!
Teljesen egyet értek és jogosnak találom Verocska aggodalmát és kérdését. Nem mellesleg neki sem nagyon válaszoltatok.
Ezt sem értem, hogy bárki kérdez valamit... mindenkit ezzel a szöveggel intéztek el.
Mért nem lehet konkrétan válaszolni? Mért kell a szabályzatra hivatkozni miközben minden normális tag ismeri és olvasta a szabályzatot...? És hát valljuk be őszintén... ha még 100* elolvasom a szabályzatotokat...akkor sem találom meg a választ sem az én sem Verocska kérdésére :)

És azért azt se felejtsük már el... hogy ti vagytok a tagokért... és nem a tagok az oldalért. :?
Sztem 1-1 kérdésre igazán nem lenne megterhelő normálisan válaszolni. Persze megértem én h sok az id...ta a ptc oldalakon.
Na de Verocskát sem tartom annak így első olvasásra...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Admin... ??????? :!: :?
Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.05.08. 09:20
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Attila »

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mi újság ezzel az oldallal? Elég vegyes dolgokat olvasgattam róla, konkrétan "valaki' a legjobbak közé sorolta, de itt a fórumban azért igen érdekes dolgokat olvastam róla, Laci Úr hozzászólásai és egyebek. :unsure:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen, sok jót és kevésbé jót is lehetett olvasni az oldalról... de ez sztem, a kelleténél kevesebb Admin kommunikáció miatt... illetve a Paypal miatt lehet :?
Azt először is leszögezném... hogy végre én is megkaptam (igaz hogy még csak az első) kifizetésem az oldaltól. :)
De akkor hogy mindenki tisztán lásson...
Ami biztató... :)
- az oldal már 1 éves lett, és továbbra is folyamatosan fizet.
- az Admin és a Moderátor aktívnak mondható (még ha nem is annyira mint sokunk elvárná).
- továbbra is van paypal még az oldalon.
- elég nagyszámú reg taggal rendelkezik, és egyre népszerűbb már külföldön is.
- az rr rendszer továbbra is stabil és profitos.

Ami viszont nem az... :(
- a kifizetési idő megjósolhatatlan... sok tag 10-15 napon belűl megkapja a kifizetését, míg mások meg hónapokat várnak rá.
- bár az rr rendszer profitos... de a free és a tagsági kereset igen csak lecsökkent.
- az igaz h van Paypal az oldalon... de nem kicsit be is kavar az oldalnak.
- Admin és Moderátor lehetne kommunikatívabb és barátságosabb (és nem csak azzal elintézni 1-1 kérdést, hogy... ahogy a szabályzatban le van írva... vagy hogy olvasd el a szabályzatot... mert jó pár kérdés felmerült már több tagban is, amit a szabályzat nem ír).

Saját példám pedig az...
Hogy én összesen 30$-t fizettem be az oldalra. Első 14$-os (feevel) kifizetésemre több mint 2,5 hónapot vártam. :( Szóval még kicsit több mint 15$ minuszba vagyok. Most ujra kikértem 1-t. Kérdés hogy most mikor szándékozik a Paypal fizetni. :)

Azt hiszem nagyjából össze szedtem mindent.
Innentől midnenki eldöntheti, hogy mennyire bízik, veszi komolyan és akar esetleg befizetni az oldalba. ;) :good:
Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.05.08. 09:20
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Attila »

Köszi az infót Laci! :) Én személy szerint kihagyom az életemből úgy döntöttem, PayPal procit használtam volna az oldalon, de az, hogy lehet hónapokat kell várni a kifizetésre az nálam felejtős.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Érdekes mert vki viszont 10 nap után megkapja a pénzét... :)
Ez ügyben írtam a fórumon... és Admin végre konkrét választ adott... Erre azt írta hogy ezt már nem ők döntik el hogy ki mikor kapja meg a pénzt illetve hogy mért van hogy vki 10 nap alatt már meg 2 hónap után. :/
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Kedves Laci és mindenki!

Nem itt a fórumon kell ugrálni, hanem vedd fel velünk a kapcsolatot az oldalon keresztül, és megoldjuk a fennálló problémát. (De egyesek erre sem képesek!)
Mert a kapcsolat felvétel nem ide terjed ki!
A másik fele...
Ha itt tudod a fórumot használni, akkor nálunk miért nem? (Még pénzt is keresel vele...)

Illetve igen, vannak még Novemberi és Decemberi kikérések az oldalon. Amelyet a Paypal visszatart.
Csak az a gond, hogy nagyon sokan ezt tudják azt tudják, aztán lényegében nem is tudtok semmit!

A Tuti Turi PTC Oldalnak 488$-jába került az, hogy ügyvédet fogadott, hogy mi a probléma a Paypal-al.
Amelyet az oldalunkon közzé is tettünk, és aki olvassa a híreket, az tud is róla.
Mivel ki merem jelenteni, hogy az egyetlen olyan oldal vagyunk a világon, ahol konkrétan még a fizetési nehézségeket is felvállaljuk, és ezt közzé is tesszük a tagjaink számára! (Csak el kéne olvasni, mert magyarul van, nem angolul!!!)

Az Oldal Fizető képes, és Rendelkezik tőkével!
Minden más, és részletek az oldalunkon belül a hírekben!

Jha.. és igen, részben mi is vagyunk a tagokért, mert máskülönben nem lenne mit csinálnotok... De TI Vagytok Egymásért, Nem Mi értetek!
A Lehetőséget mi csak biztosítjuk, az más kérdés hogy ki él vele?!

Üdv!
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Amúgy csak azért szeretem az ilyen fórumokat, mert sokan nevüket nem felvállalva magyaráznak...
Pontosan az ilyen "Laci" féle tagoktól szabadulnak meg az oldalak, mert több kárt csinálnak mint hasznot.
Természetesen az adott oldalakon egy ilyen Tag nagyon csöndbe van, és meghúzza magát....
De máshol keveri a sz...t, és még hány ilyen ember van?! :)

Dehát ez van... Nekünk meg tudni kell kezelni. :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nahát - Nahát. :)
Érdekes hogy akkor írsz ilyet rólam mikor az én véleményem pont hogy megváltozott rólatok és az oldalról (pozitív irányban) :good:
Na de akkor vegyük is sorba amiket te állítasz és írsz...
Nem itt a fórumon kell ugrálni, hanem vedd fel velünk a kapcsolatot az oldalon keresztül, és megoldjuk a fennálló problémát. (De egyesek erre sem képesek!)
Mert a kapcsolat felvétel nem ide terjed ki!
A másik fele...
Ha itt tudod a fórumot használni, akkor nálunk miért nem? (Még pénzt is keresel vele...)
Többszőr be írtam a fórumotokba, és több kérdésem is volt... de nem csak nekem hanem még jó pár tagnak. De konkrét választ nem igazán kaptam/tunk. Csak kikerülőket illetve hogy olvassuk el a szabályzatot... amit én magam rengetegszer átolvastam már, és marhára nem volt benne a kérdéseinkre a válasz ;) :good:
Mivel már a fórumon ilyen kikerülő választ kaptunk illetve ti magatok írtátok is hogy a kifizetésekre vonatkozó kérdésekre alapból nem is fogtok válaszolni... akkor minek is írjak nektek Supportot személyesen? Ugyebár :? :lol:
Illetve igen, vannak még Novemberi és Decemberi kikérések az oldalon. Amelyet a Paypal visszatart.
Csak az a gond, hogy nagyon sokan ezt tudják azt tudják, aztán lényegében nem is tudtok semmit!
Miután többször beírtam a fórumba (és nem hagytam magam)... na azután nagy nehezen sikerűlt érdemi választ is kapnom/kapnunk hogy mi is a helyzet a kifizetésekkel, miért csúsznak és mi a helyzet a Paypallal. :D Csak mondjuk nem értem elsőre mért nem lehetett ezt lekommunilálni :?
Talán akkor nem ez lenne... hogy sokan ezt tudják sokan meg azt... közbe meg ugye "semmit se tudunk"
Ahogy többször is írtam már... sztem itt a komunikációval vannak bajok... :innocent: Ami nem bíiztos hogy elsősorban a te hibád, mert van az oldaladon Moderátor is, na de ő nem igen szeret válaszolni a kérdésekre :)
Amúgy csak azért szeretem az ilyen fórumokat, mert sokan nevüket nem felvállalva magyaráznak...
Pontosan az ilyen "Laci" féle tagoktól szabadulnak meg az oldalak, mert több kárt csinálnak mint hasznot.
Természetesen az adott oldalakon egy ilyen Tag nagyon csöndbe van, és meghúzza magát....
De máshol keveri a sz...t, és még hány ilyen ember van?! :)

Dehát ez van... Nekünk meg tudni kell kezelni. :D
Hát ez vicces :lol: :lol:
Ahogy írtam is... többszőr írtam a forumodba is (jó párszor hiába) :D
Tőlem szabadúlnának meg az oldalak... ? Ezt nem igazán hiszem, mikor én rengeteg oldalon tagsággal, RRkel vagy éppen nagy számú hirdetéssel rendelkezem... ami mind mind + bevétel az oldalnak ;)
És nem... nem szoktam lehordani JOGTALANUL az oldalakat. Ami jól müködik az megy magától... De ami sántít, vagy nem teljesíti a szabályzatban leírtakat vagy éppen kénye kedve szerint változtatja azokat... arról természetesen beszélni kell, és ezekről nem is állíthatunk jókat ha egyszerűen ő sem korrekt velünk ;-)
Vagy itt nálad konkrétan... ahol kisebb problémák vannak és kommunikációs bajok... sztem itt is beszélni kell a dolgokról. Ezért is vannak a fórumok. Vagy szted nem... ? :? :)
De ahogy írtam az én véleményem változott felétek jó irányban. Azok után hogy nagy nehezen sikerült választ is kapnom tőletek a fórumon. ;)

A legutolsó bejegyzésem itt pedig... teljesen őszintén, és teljesen pártatlanul és elfogultság nélkül írtam, külső szemmel. Hogy egy újonnan tag is képbe legyen megéri-e befizetni és komolyabban csinálni az oldalad vagy sem.
Bele írtam minden olyan dolgot ami jelenleg az oldalad jellemzi. Jót és bíztatót illetve rosszat és kevésbé bíztatót is ;)
Ebben szerintem semmi kivetni valód nem lehet.... :?
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Kedves Laci!

Nem egyszer, s nem kétszer megírtuk, közzé tettük, ha valaki valamit nem ért, akkor azt email-ben, vagy belső üzenetben küldje el számunkra, és fejtse ki, hogy mit nem ért. Válaszolunk...

Mivel itt nem tudlak beazonosítani, hogy az oldalunkon ki vagy, ezért általánosságban írom:
Ha ilyen üzeneteket kapunk pl.: mikor lesz már pénz? ; Hova van írva? ; Mikor lesz már ez vagy az? stb.

Hát így, mi sem fogunk pontos választ adni ebben az esetben.
Illetve nagyon de nagyon sokszor, az esetek 90%-ban, és ez csak a magyarokra igaz, hogy nem tudtok levelet írni, csak egyből a kérdés, követelőzés.
Ez igaz a fórumra, email-re, bármely más elérhetőségeinkre.

Nálam így zajlik általában egy üzenet írása:

"Szia XY!

Ez és ez , meg az meg amaz.

Köszönöm!

Üdv.: Admin"

A köszönés, egymáshoz való tisztelet hiányzik.
Nem kell magázódni, de a köszönés/tiszteletbeli megszólítás, majd üzenet szövege, majd ismételt köszönés. Ennyi, és az üzenetre való válasz is értelmes lesz.

Köszönöm, ha elolvastad!

Üdv
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az oldal elérhetetlen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.05.24. 19:14-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kedves Admin.
Nem ma kezdtem a ptc kattolását de nem is tegnap. Hidd el kérlek... hogy amiket kérdeztem a fórumon tőletek azokra a válasz marhára nem volt benne a szabályzatban, vagy ha benne is volt egy része az meg olyan ködösen és burkolva volt megfogalmazva, mintha kb semmit se írtatok volna bele.
Én minden oldalon tisztelet tudó vagyok az adminnal (persze egy ideig amíg látom hogy ő is hajlandó és akar is tenni az oldalért és a tagokért) és hidd el korrekten szoktam megfogalmazni a bajom, gondom vagy kérdésem. Ahogy nálatok is tettem ;-)
Szóval ez esetben ezzel sem igazán jöhetsz(nél)... :)
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Az oldalt a Magyar jogszabályoknak megfelelően törölték! Ez miatt nem érhető el a oldal. A admin álitolag áteszi a oldalt egy külföldi tárhelyre, de az se kizárható hogy ennyi volt
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

deejayfly: akkor ezzel felültettek téged, mert ilyen nincs. Olyan van, hogy letiltják/lefoglalják, de akkor olyan hasonló szöveget ír, mint pl a payza.com-nál :)
Vagyis van ilyen, de csak szerencsejátékoknál..., de ha jogsértés történt, akkor valami pénzbüntit is fog kapni... vagy letartoztatást.
De ha nem láttatok benne hivatkozást xyz törvényre akkor nem valós a kiírás. Mert ha tényleg a hatóság törölteti/ellehetetleníti akkor mindig valami törvény szegés miatt pl:

37. § 14. pont Tiltott szerencsejáték: az e törvény szerint engedélyköteles szerencsejáték, amelyet az állami adóhatóság engedélye nélkül szervezne
(1991. évi XXXIV. törvény
a szerencsejáték szervezéséről)

267. § Aki tiltott szerencsejátékot rendszeresen szervez, vagy ehhez helyiséget bocsát rendelkezésre, vétséget követ el és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. Mellékbüntetésként kitiltásnak is helye van.
(Btk.)
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Ez fogadot reggel a oldal helyén. Gondoltam hogy ez nem igaz. Látszot mostanába hogy valami nem ok már. Vagy igy lépet le csak egyszerüen mint hogy megmondja a francot
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Frissítettem, kérlek olvasd el amit írtam., arra úgy válaszolj! :)
Köszi.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sztem az utóbbi lesz az ok Deejay... :innocent:
Már hónapok óta gondok vannak az oldallal... és a kifizetésekkel.
Nekem az is magas... hogy mért csúsznak 2-3 hónapot a Paypal kifizetések. :)
Az admin pár hónapja nekem azt írta... hogy tőlük független, a Paypal nem küldi a pénzt, és a Paypalra kell várni ennyi időt. Erre csak annyit mondtam hogy ok... ahha :D Rengeteg ptc oldalt csináltam ahol Pp-re volt kifizetésem. De ilyet egyiktől sem hallottam még hogy a Paypal nem akarja kifizetni a tagokat... de persze a ptc oldal igen :D No midnegy... :lol: :lol:
Az is egy vicc... hogy a Paypal az egyetlen kifizetési hely már hetek óta... mikor a PP-n és Payzan kivül még 20 más bank van :D
És még jó pár apró dolgot lehetne említeni... (azt hogy hónapok óta nem tudok RR-t bérelni, a tagságban a kereset a tizedére csökkent, érdekes magatartás volt a fórumon stb... )

Szóval sztem csak lelépett :) De ahogy látom több FB csoportban... majd a tagok beragasztják neki a pénzét Paypalra... mert hogy 100-val fogja kapni a disputokat az biztos! :innocent: :good:
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Szerintem mehet a helyére. ennek vége S.C.A.M
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát így, mi sem fogunk pontos választ adni ebben az esetben.
Illetve nagyon de nagyon sokszor, az esetek 90%-ban, és ez csak a magyarokra igaz, hogy nem tudtok levelet írni, csak egyből a kérdés, követelőzés.
Ez igaz a fórumra, email-re, bármely más elérhetőségeinkre.

Nálam így zajlik általában egy üzenet írása:

"Szia XY!

Ez és ez , meg az meg amaz.

Köszönöm!

Üdv.: Admin"

A köszönés, egymáshoz való tisztelet hiányzik.
Nem kell magázódni, de a köszönés/tiszteletbeli megszólítás, majd üzenet szövege, majd ismételt köszönés. Ennyi, és az üzenetre való válasz is értelmes lesz.
Az elmúlt napok fejleményei után még viccesebb ez az egész helyzet, ez az írásod és hát mondjuk ki... te magad és az oldalad is... a stílusodról nem is beszélve :) :DD
Te papolsz itt nekünk tiszteletről és levél írási etikettről...??? :roll: És hogy a magyarok így... meg úgy csak követelőznek??? :XD:
Talán teljesíteni kellett volna azt... ami a TE dolgod lett volna, a tagok kifizetéseit (időben) és a tiszta korrekt beszédet (nem pedig feszt a szabályokra hivatkozni... amiben amúgy nem sok konkrét volt leírva... és hitegetni, ködösíteni folyamatosan :good:
És úgy fest... TE szó nélkül leléptél, átverve és lehúzva több 100 magyar tagot... :innocent:
Hát mondhatom szép munka "Kedves" Admin. Jaaaa és éjen a tisztelet... UGYE :good: :clap: :clap: :clap:

Én még inkább köszönöm... ha elolvastad :innocent: :XD:
Azt meg majd kifejezetten megköszönném... ha ezek után majd egyszer reagálni is mernél, és szembe is néznél az átvert tagjaiddal :good: ;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég