TutiTuriPTC.XYZ - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Mehet a nem fizetők közé. Már a Facebookon se aktív. Ez szépen lelépett a pénzzel!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én azért egy kicsit reménykedem... hogy ide felnéz és még egyszer, és elhint még 1-2 okosságot vagy bölcseletet :clap: :XD:
És megmutatja mennyire is correct és "tökös" ember ez a "Kedves" Admin ;-))
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sajnos rossz hírem van!

Megkérdeztem, hogy: Egy állami törtöltetés tényét igazoló végzést tudsz adni?

Azt mondta skype-n, hogy ő nem kapott. Szerinte a szolgáltató, de rájuk is ír. A szolgáltatóval beszéltem, de ők ugyan nem kaptak hatósági megkeresést. Szóval sajnálom... De ez bukta valószínűleg srácok! :(

A tárhely szolgáltatótól ezt kaptam: "Mi Szolgáltatóként mindössze arról tudjuk tájékoztatni, hogy a megjelölt weboldallal kapcsolatosan hivatalos szervtől nem kaptunk törlésre vonatkozó megkeresést, a törlés okáról információval tehát csak a domain tulajdonosa rendelkezik."

Szóval aki teheti nyomja a pénzvisszakérést! :D :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez nem rossz hír :)
Ezt én már hetekkel ezelött láttam... sőt már hónapokkal ezelött is amikor elkezdtünk itt "vitázni" az adminnal :)
De a levelem már meg volt a Paypalhoz... :good:
És engem nem is érdekel a pénz (nem igazán buktam semmit ezzel az oldallal... 25$ fizettem be és kb 22$ kaptam meg)
De az kifejezetten kiemeltem és bele írtam a paypal disputba... hogy ez az ember rengeteg magyar embert vert át, és húzott le nem kevés pénzel... és alaposan nézzenek utána ennek a Drága embernek... Illetve amint tehetik zárólják is a pénzét ahogy ezt szokták tenni más oldalakkal :good:
És ha nem is kapok semmit (nem is azért írtam nekik) de remélem meg is teszi a paypal... és hoszú hosszú hónapokig nem juthat a pénzéhez. Illetve azt is remélem hogy sokan akik viszont sokat buktak azok is indítják a disputot... és ők meg is nyerik azt a zárolt pénzből :good:
Számos magyar FB csoportban is nyíltan bátorítok mindenkit hogy indítsa el a vitákat minél előbb :)
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Én már inditottam disputot :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ - SCAM !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Megint megmutattad Admin milyen ember is vagy... :good: :lol:
Kezdjük az elejétől... Eleve szó nélkül, egyik napról a másikra "eltünik" az oldalad... de ez még hagyján, az ilyen dolog fizető oldalakkal is megesik néha-néha... Ami viszont már nagyon érdekes, hogy azóta eltelt jó pár nap... és te a a füled botját sem mozdítottad meg ez miatt. Nem közöltél semmiylen infót a helyzetről, sem (az oldaladon mikor még elérhető volt) sem FBon, sem itt sem pedig a rengeteg tagi megkeresésre. Magyarúl eltüntél mint s.... a ködben :? :lol: :good:
A tagok persze szépen elindították a disputokat a Paypalnál. :good: Hozzá teszem teljesen jogosan és helyesen :clap: :PP :PP :PP
Erre most mit olvasok az egyik fb csoportban... hogy te kijelentetted a Tuti Turi fb csoportban hogy eddig 54 db Disputot kaptál a ppn keresztül... és ha még egy beérkezik akkor nem indítod újra az oldalt :?
Ehhez neked komolyan van bőr a képeden? Még neked áll feljebb és te fenyegeted a tagjaidat? :lol:
Hát nem vagy semmi, ember...
Amig lehetett volna semmit nem tettél, sőt te eltüntél... most hogy a Paypal disputokat meg megkaptad... egyből előkerültél? És már tudsz reagálni? :good: :lol:
Talán el kellene gondolkoznod azon (amit amúgy már többször írtam neked itt...) hogy nem csak a tagok vannak érted és az oldaladért, hanem te is a tagokért, és neked is vannak kötelezettségeid, mint a kifizetések kiküldése és az olyan természetes dologokról nem is beszélve, mint pl az információ közlése... ami jelen esetben ráadásul igen komoly dologról kellett volna hogy szóljon és te ehhez képest semmit sem közöltél a tagokkal...
Nem is értem mit gondoltál... :lol: Honnan tudják a tagok hogy te újtra akarod indítani az oldalad ha semmit nem közöltél???? :?
Csodálkozol hogy rád szabadítják a Paypalt, miután 5-6 napja már elérhetetlen az oldalad? :lol: :lol:
Ha valóban újra akartad indítani az oldalt... talán gondolkodni kellett volna kicsit elötte. És az információkat közölni. De mivel ezt nem tetted meg magadra vess... ;-)
Ha valóban újra akartad indítani az oldalad... mert én már ebben sem vagyok annyira biztos ezek után.
Szép napot... :no:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég