Re: Uniclique - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Uniclique - Cliquesteria testvér oldala! 5x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.11.07. 22:46

5. kifizetésem! :clap:

Kikérve: 2017.11.03.
Fizetve: 2017.11.07-

Kép

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2017.11.09. 23:30

Kavics13 jó helyre hoztad a kifizu bizonylatod?? :? :roll:
Mohammed Ahsan Clixunion és guru Adminja :)

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.11.10. 08:18

Harmonia köszi!

Laci, én nem tudom ki kicsoda, de azt tudom, hogy már csak egyetlen oldalam van, ahol maradt paypal és ott pont ennyit kértem ki :)
De ahogy látom harmoniának is ő fizetett
Kép

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2017.11.10. 19:10

Huhhh tényleg...
Akkor most Book oldalak is A guru adminjáé??? Vagy fordítva??? Ez eddig fel se tünt :O

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.11.11. 19:32

Sziasztok!

Book-on és Estérián egyedül "Spas" az admin, de Uniclique oldalt már a Guruclix adminjával közösen indították!

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Uniclique - Cliquesteria testvér oldala! 6x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.11.26. 21:43

Kezdődik itt is.....
Kifizetés helyett visszakerült AB-ba
Kikértem újra, meglátjuk...
Kép

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Uniclique - Cliquesteria testvér oldala! 7x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.12.01. 19:33

Jó ezt látni! Gratulálok! :good:

Örülök, hogy van rajtam kívül más is akinek jól megy az Uni. :)

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Uniclique - Cliquesteria testvér oldala! 8x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.12.19. 12:33

Tegnap újabb kifizetést kaptam paypalra
Viszont azonnal kaptam egy üzenetet paypaltól, hogy vizsgálják az utalót és addig pending
Ma kaptam újabb üzenetet, vizsgálat sikeresen lezárult, enyém a pénz. :)

Ettől függetlenül vannak gondok az oldalon, minden nap leáll 10-12 bérelt (eddig ilyen nem volt) és hiába cserélek, minden nap ez van....
Eddig a 300 bérelt 2000 körüli kattintást hozott, kb. egy hete 1700 körülire csökkent

Kérdés: Ezen az oldalon megmaradt a levonás, ha hagyok béreltet lejárni?
Kép

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.12.19. 20:45

Grat a kifizetéshez!

A bérelt reffekből nálam is elkezdtek leállni pár napja.
A kérdésedre pedig nem tudom a választ!
Talán az oldal adminjától kéne megkérdezni.
Azon meg nem csodálkoznék ha itt is megszünne a Paypal. Ezt azért gondolom mert a kifizetések jelenleg a Guruclix admin számlájáról történnek, viszont ezzel szemben a Gurun és a Clixunionon teljesen leálltak a kifizetések.
Szerintem is valami gond van, csak nem tudni mekkora.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2017.12.20. 20:32

nem akarom szítani itt a nagyobb pánikot... de fogom :D
Az hagyján hogy naponta leáll 5-10 rrem unin... ehhez hozzá szoktam már a másik 2 odlalán is. Ezeket lecserélem oké, általában hónapokig nem kell ujra hozzájuk nyúlni. Az viszont már nagy baj... hogy az uj refek vagyis a lecseréltek helyett jövők már 5 AVG szintet hoznak. Ami nagyon rossz :!: :bad:
ÉS ezek már 10 naposak sőt van több is köztük... szóval arra sem lehet fogni h kell enkik 4-5-6 nap h beálljanak, a tegnap lecseréltek helyett jövők meg katasztrófa... 3.5 AVG-t hoznak. :bad: :bad:
Azt hiszem ez a sok sok szabály módosítás, rendszerbe nyúlás és jel mind arra utal h Admin igen erősen próbálja vissza folytani a keresetet a tagoktól... minél kevesebb pénzt akar kiosztani a tagoknak... és itt is elég nagy bajok vannak!!! :clap:
Lassan már tényleg nincs értelme ennek az egész ptc bohóckodásnak... és nem marad már 3-4 ptc odlalon kívűl egysem :clap: :clap:
No sebaj legalább lesz végre egy csomó szabad időm :innocent: :good:

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2017.12.27. 10:53

Sziasztok!

Az Esterian vettem észre tegnap egy kis változást... Vagy nem is kicsit?
In order to keep Cliquesteria 100% stable and guarantee future payments, payments are adjusted to yesterdays income and payouts, today you can cashout 36.1% max. :( :!:

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2017.12.27. 22:41

Az RR-ek borzasztó átlagokat adnak mostanság ... 1000RR, Major tagság ... 7100-7200 katt/nap :(((

Harmónia, Nálad hogy alakulnak az átlagok? És a többieknél?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

geri1005
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: geri1005 » 2017.12.28. 12:55

Nálam 6.05-os átlag van volunteer tagságban, de 6.7-es volt. Kb egy hónapja folyamatosan esik az átlag, hiába cserélek, nem ér semmit, naponta leáll több bérelt. Cliquesterián meg tegnap leállt vagy 70 béreltem. Sztem szépen lassan, de haldoklik az oldal.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2017.12.28. 13:19

Pontosan ez a helyzet... most a másik 2 oldala is azt játsza el mint anno Book. Minden nap leáll 10-20-30 rr... azt cserélni kell. Számoljunk csak utána ez mennyi + költség??? + ott a tagság ára is amit ki kellene termelniük. Anno Book oldalon 300 rrel kis tagsággal kb azért kattoltam hónapokig hogy a tagságot megvehessem. Azon kívűl szinte semmi max havi +1$ nyereségem volt. Ami nevetséges összeg 300RR-el. Bookot azóta le is építettem, és freebe 100RRel kattolom. Lehet ennek a kettőnek is az lesz a sorsa -.-

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.12.28. 19:21

Sziasztok!

Én úgylátom az RR leállások általános probléma itt Uniclique oldalon és Estérián is.
Tudom, hogy ez mindenkit váratlanul ért, engem is, de ha jól meggondolom erre egy idő után számítani lehetett.
Szerintem azzal, hogy eddig aktív volt minden RR és nem kellett cserélgetni, túl jól adott az oldal és most ért el arra a szintre, hogy ezt nem lehetett tovább fenntartani az oldal stabilitása érdekében.

Tehát nem tehetünk mást alkalmazkodunk az új helyzethez, új startégiát dolgozunk ki és kihozzuk belőle a legtöbbet amit lehet!

Az AVG nálam is visszaesett valamelyest, de azért még nem kétségbeejtő a helyzet.
Pár nap múlva hozok friss RR statisztikát ha már beálltak a lecserélt RR-jeim.

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.12.28. 19:27

Még annyi hozzáfűzni valóm van, hogy pár hónapja Scarletclix admin is változtatott az RR rendszeren, és sajnos az sem a tagoknak kedvezett. Ott is naponta állnak le RR-ek mégsem panaszkodunk, hanem igyekszünk az új helyzethez igazodni.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2017.12.28. 19:53

Így igaz ahogy írod harmonia, van egy helyzet, ezt kell "szeretni" vagy kilépni az egészből, mindenki saját belátása szerint tesz.

Az igaz, sokmindent nem kellett tenni a befizetéseken kívül az oldallal, az RR-ek (nyilván bot-ok) beállított szinten teljesítettek, ami meg most van, az-az hogy ezen a csúszkán állítva lett és nem csak hogy állítva, hanem még belevittünk egy plusz csavart az RR-ek le-le állogatásával. Ez új helyzet, ehhez kell majd idomulni, kitapasztalni min kell változtatni hogy a dolog működni tudjon majd tovább.

Az biztos hogy az oldalnak szűkűl az anyagi kerete, az utóbbi idők összes változtatása ezt támasztja alá, minden téren visszavett a dolgokból. Ez viszont mondhatjuk jó jelnek is, ami nekünk azt kell jelezze, hogy Ő is a szituációhoz hangolódik, kezeli a helyzetet és ez jó jel kell legyen nekünk. Megtehetné (ha akarná) hogy Ő itt akkor befejezi ezt a 3 oldalt és 6 hónap múlva indít egy újabb oldalt és kezdődik minden elölről, de Ő nem ezt teszi, tette, Ő kezeli a szituációt, azaz ezekkel az oldalakkal Ő tovább akar menni, legalábbis a hajlandósága tuti megvan, kérdés az anyagi források is úgy jönnek-e össze majd hogy mindez megvalósulhasson.

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.12.28. 21:26

Admin írta:Így igaz ahogy írod harmonia, van egy helyzet, ezt kell "szeretni" vagy kilépni az egészből, mindenki saját belátása szerint tesz.

Az igaz, sokmindent nem kellett tenni a befizetéseken kívül az oldallal, az RR-ek (nyilván bot-ok) beállított szinten teljesítettek, ami meg most van, az-az hogy ezen a csúszkán állítva lett és nem csak hogy állítva, hanem még belevittünk egy plusz csavart az RR-ek le-le állogatásával. Ez új helyzet, ehhez kell majd idomulni, kitapasztalni min kell változtatni hogy a dolog működni tudjon majd tovább.

Az biztos hogy az oldalnak szűkűl az anyagi kerete, az utóbbi idők összes változtatása ezt támasztja alá, minden téren visszavett a dolgokból. Ez viszont mondhatjuk jó jelnek is, ami nekünk azt kell jelezze, hogy Ő is a szituációhoz hangolódik, kezeli a helyzetet és ez jó jel kell legyen nekünk. Megtehetné (ha akarná) hogy Ő itt akkor befejezi ezt a 3 oldalt és 6 hónap múlva indít egy újabb oldalt és kezdődik minden elölről, de Ő nem ezt teszi, tette, Ő kezeli a szituációt, azaz ezekkel az oldalakkal Ő tovább akar menni, legalábbis a hajlandósága tuti megvan, kérdés az anyagi források is úgy jönnek-e össze majd hogy mindez megvalósulhasson.
Minden szavaddal egyetértek, én is hasonlóan gondolkodom.
Tényleg az látszik, hogy az admin mindent megpróbál, hogy tovább tudja működtetni az oldalait, de szerintem az, hogy mi lesz a végkifejlet a tagok türelmén és alkazmazkodó készségén is múlik.

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Uniclique - 8x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2018.01.05. 18:31

Kis késéssel (dec 23-i kikérés), de jött pénzem megint paypalra
Igaz most is vizsgálják előbb (pendingben van), de már nem aggódok :)
Kép

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Uniclique - 8x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2018.01.06. 18:26

kavics13 írta:Kis késéssel (dec 23-i kikérés), de jött pénzem megint paypalra
Igaz most is vizsgálják előbb (pendingben van), de már nem aggódok :)
Vizsgálat sikeresen lezárult, enyém a pénz :)
Kép

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Uniclique - BUÉK! 9x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.09. 19:55

1 napos Paypal vizsgálat után én is megkaptam a 9. kifizetésemet is! :clap:

Kép

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Uniclique - 9x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.01.10. 21:51

Az oldal nekem iszonyatosan csúszik lefelé ... jelenleg a kikérhető összegem 30%-át tudnám kikérni (előző napi bevételek miatt) ... arról meg nem is beszélve, az átlagom (1000RR-el) az utóbbi 2 napban tovább csökkent, jelenleg ott tart hogy 6000 alatti kattintást ír jóvá ... csak az autopay 6.5 egység, azaz napi szinten csak az autopay miatt 0.5 egységet veszítek jelenleg ... na meg persze a tagság árának 1 napra eső összegét is.

Egy utolsó "vergődést" még csinálok az oldallal, ha nem normalizálódik a helyzet, én befejezem, nagyon nem úgy érzem hogy erősödő szakaszában lenne az oldal (nagyon nem).

Harmonia, Nálad mi a helyzet az elmúlt 2 napot figyelembe véve, mit kapsz, milyen átlagokat produkálnak?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Uniclique - 9x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.10. 22:09

Bár én csak 300 RRel rendelkezem de... nálam is hasonló a helyzet :D
Kép

Elmúlt 2 napban kb 200 kattot esett a napi átlagom, de ha távolabbra nézek, akkor a 7 nappal ezelöttihez képest még 200-al kb :D
Amúgy nálam is folyamatosan állnak le az rrek, napi szinten 5-10 db. De Esterian is ugyan ez a helyzet csak ott 1000 rremből nem 5-10 hanem 20-30 :D
Az a sejtésem, hogy ugyan az van mint amit anno Book csinált velem. Szóval szépen 0-án tart az oldal, se nem minuszol le se nem ad semmi pluszt :)
Egyébként kiváncsiságból én kb 1.5 hónappal ezelött felírtam Uni egyenlegemet, akkor 29$-n álltam :)
Azóta ugye eltelt 1.5 hónap, nem kértem ki, nem hirdettem, és nem költöttem semmire... csak azokat az rrket cseréltem 3 naponta amik leálltak illetve tagságot vettem... Jelenlegi egyenlegem most 33.5$ :clap: és 15 nap mulva kell vennem az ujabb tagságot :!:
Szóval az oldal teljesen csak szinten tart, semmit nem kerestem szinte 1.5 hónap alatt 300RRel és tagággal... ami azért nem 1$-ba kerül.
Képzelem mi lehet nálad Admin 1000-nél. :D
Szóval én nagyon úgy érzem hogy el kell engednem Clique oldalakat is, mert szinte ingyen kattolok Havi szinten röhej sztem 2-3$ +-t keresni 300 rrel tagsággal :clap: :clap:
És hát igen nem beszélve a kikérésről... hogy mekkora macera lett ez az egész. Először ROI rendszer, oké érthető... na de hogy rá pár napra még kitalálja hogy befizetés függő is a kikérési maximum ???? Na neee már.... És mi lesz majd 1-2 hónap mulva?
Én eddig bíztam az oldalba, és az adminban is. De ez már a 2. nagy kudarcom sőt 3. igazából mert bookban 2* is csalódtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.01.10. 22:26-kor.

Válasz küldése