Simbux - 2017 - NEM FIZET !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
freefruit2
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.10.30. 14:24
Kapcsolat:

Simbux - 2017 - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: freefruit2 »

Újonnan nyílt ptc oldal!

Kifizetés: Paypal, Perfect Money, PAYEER
Kifizetési minimum jelenleg: 0.01$
A reffeálok száma nincs lekorlátozva!
Gyors kifizetés!
Egy próbát szerintem megér! ;)


Itt regisztrálj! :
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.08.26. 12:07-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
freefruit2
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.10.30. 14:24
Kapcsolat:

Re: Simbux - 2017.Augusztusában nyílt!

Hozzászólás Szerző: freefruit2 »

Ha minden igaz fizet!
http://simbux.com/forum.php?board=3
De erről én magam is meg fogok bizonyosodni és ha lesz kifizetés, azt felrakom ide :D
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Simbux - 2017.Augusztusában nyílt!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Fizet, de pár napja csak ez jön be. Most vagy a szolgáltatóm(valószínűleg) vagy nem is tudom. Valami ilyen (mqsol) kijelzés a hibakeresésnél.
3.jpg
freefruit2
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.10.30. 14:24
Kapcsolat:

Re: Simbux - 2017.Augusztusában nyílt!

Hozzászólás Szerző: freefruit2 »

Igen! Volt valami hiba a rendszerben, de ezt azóta javították! Ma már működik újra ! :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Simbux - 2017.Augusztusában nyílt!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Khhhhmmmmmmm.... :DD :roll:
Nagyon jól ismerem az "ilyen" oldalakat... (igen ilyen oldalakat... mert rengeteg hasonló és ugyan iylen szisztéma szerint felépített oldaldal van... azt is megmerem kockáztatni hogy 1-2 vagy 3 Admin kezében van az összes hasonló oldal) és senki se dőljön be nekik. :!:
Semmiképpen se fizessetek be :innocent:
Az lehet hogy freeként kifizeti azt a hatalmas 1-2 max 10 centet... de fentebb jönnek a bajok. :D
Először is az első kifizetés az összes iylen oldalon no minimum ugye... kikéred, talán meg is kapod... aztán általában a 2. kifizetés már 2-3$ :D
Ha arra mész hogy gyűjtögeted és 10+ centet akarsz kikérni freeként (miután rájöttél a cselre...) azt meg már nem igazán akarja kifizetni, vagy fizetettnek írja és sosem kapod meg vagy kitilt szó nélkül... nálam mind a kettő előfordult már :D
Aztán a befektetős tagok... igen olyan szépen hangzik hogy befizetsz 5-6-10$-t és 1-2 nap alatt 130%-150% fizet ki... csak hogy én 3* fizettem be ilyen oldalba... először egy nagyobb összeget a 2. tagságra (20$) igazából kifizette a befizetésem talán ha volt 1-2$ hasznom... talán, aztán nem is emlékszem már mi volt... de vagy nem akart már többet fizetni vagy kitiltott minden ok nélkül... aztán a 2. ilyen oldalnál sosem érkezett meg a 6$-ra a 10$-os kifizetésem... a 3. oldalnál pedig meg sem jelent a befizetésem az accba... nem kaptam semmit... ment a levelezgetés Admin még engem nézett hülyének :D :lol:
Pár centet össze lehet gyűjteni pár nap kattolással, amit ki is fizet (talán) erre jó... és mivel rengeteg iylen oldal van összességében a sok pár centből össze lehet gyűjteni 1-2$-t PM-re (szigorúan csak PMre mivel ott vagy nincs fee díj vagy nagyon minimális) de másra nem jók ezek :good:
Nem lehúzni akartam az oldalad... csak figyelmeztetni hogy én saját tapasztalatból írtam le ezeket :)
freefruit2
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.10.30. 14:24
Kapcsolat:

Re: Simbux - 2017.Augusztusában nyílt!

Hozzászólás Szerző: freefruit2 »

Talán igazatok van. Egyébként már megint nemjó, szóval ez megy a süllyesztőbe nálam :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég