GiClix _ELTŰNT_

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

GiClix _ELTŰNT_

Hozzászólás Szerző: Laci »

December 28.-án indult el ez az igéretes. szépen kidolgozott és igényesen Ptc oldal.
Fórumban az admin szépen be is mutatja a weboldalt, a cégét és a céljait... http://www.giclix.com/forum.php?topic=8
Még 2 hetes sincs az oldal, de már 6500+ reg taggal rendelkezik, és ehhez majd 100$ kifizetéssel.
Én eléggé bizakodó vagyok, mert így első körben úgy látszik, hogy tényleg össze van rakva az oldal, és előbb utóbb kell hogy induljon egy olyan "új" ptc ami hosszabb ideig is életképes (elég régóta nem indult ilyen...) :)

Kép

Napi kereset: 0.043$
4db 0.005$ Standard, 20db 0.001$ Fixed és 6 db 0.0005$-os Micro hirdetésekkel

Kikérési min.: 3$
Kifizetésre 1 napot írnak, ha hétvégére esik akkor max 72h-t.

Kifizetés:
Paypal, Payza, Perfect Money, Bitcoin, Payeer, Coinbase, Ethereum és Litecoin

Ref rendszer:
Direct ref: max. 150 db
Dr klikk: 0.0001$ Standard és a Fixed hirdetésekre :!:
]Rent ref: max. 150 db
RR klikk: 0.001$ Fixed hirdetésekre :!:
RR ár: 5db - 0.95$ / 100db - 19$
Ahogy nézegettem a fórumot, az rr bérlésen van haszon, szóval megéri :)

Share rendszer:
Lehetőség van Share csomagok vásárlására is... :)
1 Share - 25$-ba kerül, ami 50 napig tart. Ezek naponta 0.60$ osztanak vissza, egészen 30$ megtérülésig. Azaz 25$-ból - 30$-t kapunk vissza.
Ezen felül továbbá kapunk hirdetési Crediteket is :!:
Kép

Egyéb pénzkereseti lehetőség:
Grid:
20 kattintási lehetőség. 0.005$, 0.01$, 0.05$, 0.15$ és 2$ nyereményekkel!
Offerwalls:
(Personal fly, Super rewards, Kiwiwall, Offertoro)
Pontrendszer:
Gyűjhetünk pontokat is az oldalon, bele számít minden egyes ptc reki + mind a 20db grid is! Viszont elég magas a váltás... 1$ - 10.000 pont

Hírdetés:
Első ránézésre a hirdetések sem drágák sőt... más oldalakhoz képest kifejezetten olcsónak mondható midnen hirdetés:)
De azt nem tudom hogy pl a ptc hirdetésnél a credit kiosztás valójában milyen arányban van:)
Fixed Hirdetés:
Kép
PaidtoClick Hirdetés:[/u]
Kép
PaidtoSignup Hirdetés:
Kép
Grid Hirdetés:
Kép

- upgrade táblázat:
Kép
Kép

Ahogy írtam fenntebb én nagyon bizakodó vagyok. Remélem több lesz ebből, mint egy igéretes oldal :)
De ezt majd az idő eldönti!

Köszönöm ha regisztrálsz és aktívan csinálod velem az oldalt! :)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.02.15. 18:52-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GiClix _Igényes és Igéretes oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kiegészítettem a leírást pár dologgal és részlettel... :)
Illetve hoztam egy kifizetési bizonylatot is a fórumról (és terveim szerint ezt hetente frissíteni is fogom... hogy lássa mindenki mi a helyzet a kifizetésekkel) addig amíg nem lesz sajátom :) :(

Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: GiClix _Igényes és Igéretes oldal_

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Szia Laci!

Örülök neki, hogy szántál rá időt és ilyen részletesen bemutattad ezt az új oldalt.
Sajnos mostanában csak összacsapott topik nyitókat látni.
Szinte már úgyérzem csak egyedül nekem fontos, hogy a topikjaimat friss infókkal töltsem fel.

Sok sikert neked!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GiClix _Igényes és Igéretes oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az oldal 4-5 napja már elérhetetlen... :bad:
Valószínű ennyi volt. :)
Nagyon sokan és számos fórumon istenítették, és nagyon nagy reményeket tápláltak ebbe az oldalba... hogy talán ez lehet egy olyan új ptc ami végre nem pár hónapot tud sikeresen menni. Én magam is bíztam benne az elején :)
Aztán kicsit jobban megvizsgáltam az oldalt... és egyre inkább rossz érzések támadtak bennem, és végűl nem fizettem be (ami nálam nagy szó... hisz mindenhova befizetek kisebb nagyobb összeget :D ) és a kivárás mellett döntöttem. :D
Egyébként lehet nincs igazam. De nekem az oldal felépítése, kinézete, szisztémája... és maga az Admin bemutatkozása, túl magabiztonsága stb... mind mind nekem a W3 és Buxcap oldalra és Adminjára emlékeztetett. :D
Lehet tévedek... de nekem az volt az érzésem hogy sok köze volt (ha nem ő maga) ennek a 2 oldal adminkának egymáshoz. :D
Ez meg, hogy most már napok óta eltűnt az oldal... és vélhetően lelépett a tagok pénzével... meg csak erősít ebben az érzésben :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég