ClixMatic - BEZÁRT!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

ClixMatic - BEZÁRT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez az oldal a tegnapi napon indult el! És még mindig csak 60 regisztrált taggal rendelkezik :D
Pofás és egyedi kinézete van, de különlegessége nem ebben rejlik. Hanem hogy csak BTC-ben számolja egyenlegünk... illetve regisztrációnál kapunk ajándékba 0.0001 BTC-t amiből ingyen próbálhatjuk ki a Ref bérlést :)
Fontos:! Ezt a 0.0001 BTC Bónuszt csak az első 1000 regisztrált tag kapja meg... szóval érdemes minél előbb regisztráni :!: :!: :!: :)
Sosem szerettem és bíztam az olyan oldalakban amik ingyen pénzeket adnak... de ez az oldal így elsőre "megfogott" és adtam neki egy esélyt :lol:
Kép

Napi kereset: még nagyon alakulóban van. 0.00000050-0.00000100 BTC + free RR katt Ehhez érdemes majd alul meglesni az Up táblát, mert egész jó RR kattot igérnek :).
Mivel nagyon új oldal, és még hirdető se nagyon érkezhetett, így a napi kereset változó és növekedhet.
Míg tegnap 2db 0.00000010BTC értékü rekit kaptam, ma reggelre már 6db-ot :)
A reklámok fókuszosak!

Kikérési min.: 0.0002 BTC

Kifizetés:
Csak BTC-ben és BTC pénztárcára fizet!

Ref rendszer:
Direct Ref: nem találtam infót mennyi lehet maximum (de gondolom nincs limit, mert tagságot sem láttam)
Dr klikk: 20% Express Ads, 50% Standard Ads, és 10% minden befizetésre!
Rent Ref: Nem találtam infót arról mennyi lehet maximum, de 5-50 és 500 dbos Packot lehet venni.
Rr klikk: 0.0000001 BTC
Rr ára: 5db - 0.0001BTC, 50db - 0.001BTC és 500db - 0.01BTC

Egyéb pénzkereseti lehetőség:
Jelenleg más mód nincs az oldalon :)

Hirdetés:
A hirdetések nem túl drágák :!: :)
PaidToClick Hirdetés:
Kép

Fix Hirdetés:
Kép

Banner Hirdetés:
Kép

Grid Hirdetés:
Kép

Upgrade Táblázat:

Kép

Kösözönöm ha regisztrálsz és aktívan kattintod az oldalt velem :)
Kép
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.06.15. 18:58-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
mamus67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.12.27. 21:52
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: mamus67 »

calfan01?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Yes :) :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na hát nem is tudok már belépni. (Hiba történt a következőhöz való csatlakozáskor: clixmatic.net. Nem lehet biztonságosan kommunikálni a partnerrel: nincs közös titkosító algoritmus. Hibakód: SSL_ERROR_NO_CYPHER_OVERLAP

A megtekinteni kívánt oldal nem jeleníthető meg, mert a kapott adatok hitelessége nem ellenőrizhető.
Lépjen kapcsolatba a webhely üzemeltetőjével, és értesítse a problémáról.)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nálam semmi gond... Átmeneti probléma lehetett!?!? :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: patrasz »

na most már jó, bár ha a sárgák így bedöntik a bitcoint,nem tudom mit ér ez majd.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mondjuk a béreltekhez sok kedvet nem csinál az oldal, folyamatosan csökken a teljesítményük -52-48-36 :no:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sajnos nálam is ez a helyzet. Pedig a reklámok mennyisége pont hogy a duplájára nőtt. :/
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az oldal teljes mértékben átalkul vagyis már csaknem teljesen átalakult :!:
Az eddig BTC alap szisztémát felváltotta a $. Szóval mind a keresetet, mind az RR bérlést, mind a kifizetést már $-ban számolja a rendszer.
Most hogy ezt mért váltotta át az Admin az egy nagyon jó kérdés... mint ahogy az is hogy ez most jó vagy rossz lesz-e. Aki BTCbe számolt eddig annak biztos rossz... de a kifizetési min talán elérhetőbb lett ezzel a 2$-al :)
Magát az oldalt sem tudom még hova tenni... ha minden igaz kifizetés még nem volt :)
De az talán jó "jel" hogy látszik az Admin akar és jelen van ( mint ahogy ez a nagy variálás és átállás $-ra is :D), a kereset még kisebb lett az átállással, de ez talán javulni fog :innocent: és ingyen kaptunk 5 RR-t, amik ha nem is a legjobban... de legalább kattolnak egy kis +-t.
Szóval okosabb nem lettem, de majd meglátjuk mi lesz vele. :)

A nyitó topicot hamarosan átszerkesztem az új modosításokra... amint lesz egy kis szabad időm :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Megjelentek az első kifizetések az oldalon :)
Kép

Nem sok mindössze 2 db... :)
De ezt a nem régi indulásnak, a nem túl nagy népszerüségnek és kevés tagnak, illetve a nem olyan magas keresetnek tudom be. :)
Midnenesetre ez jó jel lehet... :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az igazság az... hogy attól függetlenül, hogy a kereset nem igazán kiemelkedő, és az RRek sem a legjobban dolgoznak, de nekem egyre jobban tetszik az oldal. :)
Szinte 2-3 naponta csinál az admin vmi változtatást, újjítást az oldalon, és ezt teljesen jó irányba :)
Ebből is látszik, hogy eszméletlen aktív, és tenni akar és ő tesz is az oldal fejlődéséért, nem úgy mint jó pár társa... évek óta müködő oldalakon :innocent:
Ez azért kicsit elgondolkodtatott... :? :? :?
A legújabb újítása... hogy most már betett + 2db 0.01$ reklámot is, így azért mindjárt jobban fest a napi kereset egy picivel :)

Illetve egy újabb kifizetéssel bővült a fórum :!:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kikértem és meg is kaptam első kifizetésem az oldaltól :good:
Ahogy igérte... igen gyorsan 1 napon belűl megérkezett (reggel kértem ki és már meg is jött). És ami érdekes számomra... ahhoz képest hogy Payza kifizetés, igen kevés volt a fee, mindössze 37 cent :? :)

Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Második kifizetésem is megkaptam... szuper gyorsan 1 nap alatt!!!

Kép

Vettem egy tagságot, kiváncsi voltam milyen vele a haladás.
Érdekes dolog volt, hogy payzaval vettem meg... a payza gondok után az admin vissza küldte mind a 6$-os tagsági árat :? És azt írta hogy bár kikérni nem lehet, de elhirdetni vagy RR-t bérelni igen. Bár igaz hogy a Payza pénzel jelenleg semmit nem lehet csinálni... de ezen a dolgon igen meglepődtem és nem igen tapasztaltam ilyen "jó fejséget" mostanában egy ptc admintól sem :? Kellemes meglepetés volt :)
Eddig is tetszett és biztam az oldalban... ezek után meg bátorkodtam ujra venni egy tagságot PM-ről. :)
A tagsággal amugy a kereset...
Fixen 9db 0.025$ reklám, + 1db 0.003$-os, 8 db 0.001$-os és még 12db 0.0005$-os reklám. Azaz 0.24$ / nap :!:
Ezzel a 6$-os 30 napos tagsággal + 1.3$ hszont keresek. Nem sok de csak + :lol:
Az RR bérlést most tesztelem ujra... majd hozom az infót pár nap mulva :good:
mamus67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.12.27. 21:52
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: mamus67 »

Na akkor meséld el nekem, hogy az első kettőt miként kell lekattolni
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

AZ első kettő reklám valóban érdekes... de már más oldalon is láttam hasonlót. :)
A lényeg az hogy amikor bejön a reklám oldal... rá kell kattintani egy al topicra... majd a csík elindúl... aztán egy dbig megy és megint megáll. Akkor várni kell 5-10 mp-et (ilyenkor el lehet kattintani más ptc oldalt lekattolni addig) és újra egy al topicra kell kattintani... majd megint elindul a csík, és várni kell addig míg megáll megint... ott megint kell várni egy 10 mp-t (ekkor megint el lehet kattolni máshova)... ezt azt hiszem 3* kell eljátszani és a 3.ra már jóvá is írja az összeget :)
Nem tudom hogy érthető-e volt de nem tudom jobban elmagyarázni... Ma már lekattoltam az oldalt... ha nem felejtem el holnap csinálok képet ha a leírás alapján nem volt érthető :)
mamus67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.12.27. 21:52
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: mamus67 »

Kipróbálom és írok ha nem megy
mamus67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.12.27. 21:52
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: mamus67 »

Jó sokáig tartott de sikerült
mamus67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.12.27. 21:52
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: mamus67 »

Laci mit tudsz a Coinmie.io a Faucsthit Faucetstárokról? végleg bezárt?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát megmondom őszintén... azt se tudom miről beszélsz most... vagy ezek mik... :? :lol:
mamus67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.12.27. 21:52
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: mamus67 »

Te alád regiztem rájuk, óránként lehetett pörgetni és adott btc-t
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Huuu én már idő hiány miatt elég régóta nem foglalkozom BTCvel... akkor az nem most lehetett :) De sztem igen... a BTC oldalak leszámítva párat... általában pár hétnél esetleg hónapnál tovább nem bírják. Sokkal mohóbbak az adminok és könnyebb is eltüni talán... :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic _új oldal_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az Admin 2 nappal ezelött... rossz hírt közölt :unsure: Az oldal 1 hét múlva bezár (több ok, de főleg a Payza gondok miatt... ez miatt elég sok pénzt bukott ő is) :unsure: :!: :!:
Nagyon sajnálom ezt az oldalt... mert ritka korrekt egy Admin volt. Amióta csinálom, 3* bizonyította hogy nem a lehúzásra megy... először mikor az egekbe szökött a BTC és látta hogy ez igen csak nem jó... nem bezárta az oldalt hanem teljesen átalakította és át tért $-ra... aztán a Payza gondoknál mindenkinek vissza utalta a Payza befizetését (nekem is) Payzara (sztem ez a fő ok amiért bezár) de a benn levő pénzből hirdetni és RR-ek venni is lehetett... most pedig előre bejelentette a bezárást, és aki elérte a kikérési minimumot annak ki is fizeti a pénzt!
Tényleg nagyon sajnálom, nekem nagyon tetszett mind az oldal, mind az Admin hozzá állása. Tanulhatna tőle jó pár oldal adminja :bad:

Harmadik, és egyben utolsó kifizetésem! :( :unsure:

Kép

Összességében...
6$ fizettem be Payzaról... amit vissza is utalt, és még 2.5$ kaptam kifizetésnek első kifizunál.... szóval ez igazából +2.5$. :)
6$ fizettem be PMről... és 12.5$ kaptam kifizetésnek.
Szóval összesen 8.5$ +-ban zártam az oldalt.
És még benn ragadt 40 RRem... + 1.5$ egyenlegem. Ha tovább ment volna az oldal idővel egész jó profitot lehetett volna kiszedni belőle, de sajnos nem így alakult :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ClixMatic Az oldal sajnos Bezár :(

Hozzászólás Szerző: Laci »

Bezárt!
Mehet a SCAMEK közé!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég