TrafficDeep - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

TrafficDeep - SCAM !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tegnap este teljesen véletlen találtam rá erre a szuper oldalra :o :roll:
Ez egy sima ptc, ami alapból gondolom aprócentes oldal lenne, de most ajándék Silver tagságot ad 2 napig :!: :!: :clap:
Az hogy freebe mennyi lesz rajta majd a kereset a tagság után még én sem tudom, de ezt a 2 napot érdemes kihasználni és minél hamarabb beregisztrálni, lenyomni ezt a 2 napot, és kikérni a pénzt amíg még fizet :) :good:
Nem is akarom ragozni, de ez egy szuper jó lehetőség. Indulhatna minden nap egy iylen oldal :P :lol: :lol:
A lényeg az az, hogy 2 nap alatt 0.10- 0.10$ kereshetünk, mindössze 10-10db ptc reklámmal, amit azonnal ki is kérhetünk és azonnal meg is kapunk Pm számlánkra :!: :!: :!:
Kép

Napi kereset: 0.10$ :!:
Az ajándék tagsággal naponta 10db 0.01$ reklámot nézhetünk meg. Ezek fókuszosak, de csak 5 mp-ek szóval hamar lemennek.
(Én tegnap este regisztráltam az oldalra... és a tegnapi nap után még ma reggel is él ez a tagságom és keresetem. Szóval érdemes olyan időpontban regisztrálnunk... hogy a következő nap is be tudjunk lépni ez időpont elött és letudjuk kattolni még az oldalt, nehogy elvesszen a 2. napi keresetünk

Kikérési min.: 0.10$ :!:
A 10 db reklámmal el is érjük a kikérési minimumot, amit azonnal ki is kérhetünk. Az oldalon van egy kis fee, de ez elhanyagolható. Mindössze 0.01$

Kifizetés:
Csak Perfect Moneyra. És ami a legszebb az egészben... tegnap este kikértem és azonnal meg is kaptam :!: :!: :!: Szóval Instant fizet az oldal! :good:

Upgrade táblázat:
Kép

Köszönöm ha regisztrálsz és aktívan kattintod az oldalt! :)
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.06.15. 18:59-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tegnap esti kifizetésem :good: :lol:

Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Laci »

payver22 és deejayfly köszönöm a reget. :) Bár refjutit nem számolt :D
De látom hogy fizetett nektek. Remélem meg is kaptátok :good:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Akkor jó, megnyugodtam és GRT :good:
Sztem én is kikérem. Bíztam benne hogy talán 1-2 ember fog regelni alám... és a mai keresetemre rá jön az ő ref kattjuk értéke is (mivel ugye tegnap lekattoltam a rekiket). De sajnos a rendszer nem számol utánuk semmit (vagy majd holnaptól fogja nem tudom). :)
Sztem igen jó 2 nap alatt összesen 3 perc "melóval" 0.18$ keresni :clap:
A többit meglátom holnap, hogy freebe mi lesz a helyzet... majd megírom azt is :) :D
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Köszi a megosztást azonnal fizetett
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igazán nincs mit, Örülök ha segítettem :)
Nekem letelt a 2 napos tagság, és ref juti sem igazán jött :) De ez a 20 cent sztem bőven megérte ezt az 5 percet :)
Egyébként freebe a keret 0.007$ 7 db 0.001$ reklámokkal.
Én fogom tovább kattolni... mert ezt a 7 rekit lekattolni kb 3 percbe sem telik, és a kikérő is igen alacsony. Bár jelenleg nem látom hogy freebe maradt e a 0.10$. Ha maradt kattolom. És köszönöm a kattokat, azt meg főleg ha ezek után aktívak maradtok :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.03.10. 16:17-kor.
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

kár, hogy nem számolja a refet :rofl:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Már számolja a ref kattokat. De hát olyan alacsony hogy... :)
A tagságban meg ne várjuk el... én baromira örülök hogy végre találtam egy olyan oldalt ahol 100%ban pozitív élményem (főleg befizetés nélkül).
Amit igért azt teljesítette az oldal, mindenféle trükközés nélkül. :) Rég találkoztam ilyen oldallal :) :good:
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Info a oldalrol? mert van 1-2 furcsa dolog a oldalon. napok óta nem jön be a proof lista, és a fórum is takarítva lett.semmi bejegyzés nincs,törölve lett
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Csak ennyi :)

Kép

A dátum ne tévesszen meg, ezt ma reggel kértem ki csak vmiért mégis 15.-e szerepel.
Ugye én a 0.20$-t nem egybe hanem 2 részletben kértem. Hogy mikor ide behoztam már le legyen tesztelve hogy fizet-e vagy sem. Csak hogy 2 kifizetés közt 7 napnak el kell telni. De a lényeg és jó hír hogy továbbra is fizet. :)
Csak hogy innentől a kereset iszonyat kevés lett freebe... de én azért csinálom tovább :)
Igen vannak furcsaságok az oldallal... de a lényeg hogy még mindig instant fizet :)
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Laci írta: de a lényeg hogy még mindig instant fizet
PM-re 61 cent egy napja pending.
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TrafficDeep _ Keress 0.20$-t 2napig és kérd is ki_

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nincs infóm róla hogy fizetne... igaz arra sem hogy nem. De a kereset és a kikérés rühejes lett... így én elég régóta kidobtam.
Semmi értelme foglalkozni vele... Szóval ha Scam ha nem... sztem mehet a SCAMEk közé ez is :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég