Vass Beni üzenete...

Minden olyan dolog, ami nem internetes pénzkereséssel kapcsolatos.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok Vass Benjamin vagyok,
Tudom meghaljátok ezt a nevet és a hidegrázás + az ideg keringet titeket. De Hidjétek el a régi énemtől nekem is körülbelül ez jut szembe róla.
Teggyük félre ezt az egészet és hadd meséljek egy kicsit, tudom hogy nem fogom tudni magam soha se annyira tisztára mosni hogy megbízatok bennem újra én ezt nem is kérem.
Az elmúlt hónapokban nagyon sokat változtam az életem is teljesen megfordult. Bármely hihetelen egy női csalódás volt az oka az egésznek ezért hálás is vagyok neki bármennyire is egy.. na mind1 hanyagoljuk.
Az elmúlt 1 hónapot úgymond az "utcán" éltem le. Nem azért mert erre szorultam csak kiváncsi voltam hogyan élnek az emberek, és miújság van a világgal és milyen irányba halad hát sajnos elég rosz nem is gondoltam volna hogy ennyire szörnyű. Azt tudni kell hogy nem rosz anyagi körülményű családból származom és én ezzel sose vágtam fel. Én mindig megpróbáltam úgy élni mint a többi ember valamikor sikerült valamikor nem.
Na mind1 hanyagoljuk ezt a témát.
Először is szeretném tisztázni magam valamelyest mert erre nem volt alkalmam ezt akárki be vállja szerintem nektek..

Kezdjük Először egy nagyon régi sztoryval kezdeném a " Double Your Money" duplázós oldalal ( azthiszem ez volt a neve)
Na itt kiba****tul sok tisztázni valóm van ugyanis itt nem én voltam a hibás sőt.. De nem akarom senkire ráfogni az egészet ezért nem is fogok neveket említeni.
Az egész nagyon jól kezdőtött mindenki megvolt elégedve egész jól is pörögtek a sorok.
Elkezdett valamelyest lassulni a sor , pörgött pörgött de nem úgy mint az elején de azt tudni kell hogy 60-70 kifizetésen túl voltam már ekkor és így is napi 10-20 pörgötek ki.
Ekkor kiötlöttem hogy készítek egy donor oldalt , csak az angolok részére és 1-2 magyar barátom részére hogy ezzel megerősítsem az alap oldal életartalmát.
Csak ezzel az volt a baj hogy ezzel egy időben sajnos elromlott a ruterem amit zolinak jeleztem is és az ő segítségét kértem ennek megjavításában vagyis ötleteket hogy mi lehet a gond. Ezt kb 3-4 nap után tudtam megcsinálni.
Ezalatt nagyon kevés befizető volt az oldalon és lassan pörgött a sor ugyanis haveroméktól mindíg napi 1x kifizettem az embereket.
Ekkor elkezdődtek a komplikációk hogy leléptem a pénzel így úgy amúgy..
Pedig szóltam hogy mi a szitu ki is írtam.. Csak hát 1-2 okos ember elkezdte buzdítani a népet vagy nem is tudom hogy átverés az egész..
Pedig még az admin költségeket is visszaforgattam..
Valameik nagyokos nyomott egy disputet és zárolódott minden számlám.
És tessék semmi kifizetés és semmi..
Hiába próbáltam megmagyarázni mindenki csak fújta fújta és nem volt lehetőségem elmondani...
Ha jól emlékszem 9-10$ sikerült megmentenem.. fúú de nagyon sok..

Másodszor a Theinvestclub..
Na itt bevallom tényleg én voltam a hibás, ezt elismerem ...
Olyanba vágtam a fejszém amit nem gondoltam át teljesen ezt kiba****tul meg is bántam...
De mielőtt valaki azt hinné hogy leléptem a pénzel az nagyon nagyot téved.
Sajnos minden pénz a forex tapasztalatlanságomnak elúszott és ezzel csak a bróker cégeket gazdagítottam..
Igen tényleg.. ELB****AM.. erre nincs más kifejezés..

2 hónapja gyűjtöm folyamatosan a pénzt hogy ezt visszatudjam nektek fizetni igaz lassan haladok de mostanába ahogy már megvan a tőke egész jól..
a 0-ról kevesebb mint 2 hónap alatt közel 180$ számlaegyenleget szedtem össze tudom ezz semmi a 2.000 $ képest de legalább haladok...
És arra kiváncsi lennék ki****tul hogy a 0-ról ki képes ennyi idő alatt ennyi pénzt csinálni tisztességes úton... Hát szerintem nem sokan...

Én csak annyit kérek hogy adjatok nekem még egy esélyt nem olyanra gondolok hogy fektessetek be hozzám meg blabla én már nem ilyenekbe gondolkozom senkitől nem akarok pénzt kérni azért hogy többet kapjon meg stb..

Azzal szeretnék foglalkozni amihez értek..
Üzlet menedzsment tanácsadás és segítség nyújtás a kezdőknek most lehet hogy röhögtök de nem ismertek még eléggé. Nekem apukám saját céget vezet németországba ami lekopogom elég sikeresen működik.. Sokszor tőlem kér tanácsot hogy mit cselekedjen.. pedig ebben neki sokkal nagyobb tapasztalata van..
És a mai napig vannak olyan emberek akik tanácsokat kérnek tőlem.
Én ehez értek és szeretem is csinálni.

Egy olyan oldalba gondolkodnék ahol segítenék az embereknek a következő dolgokban:
Sportfogadás
Üzletépítés menedzsment
Befektetésik tanácsok hosszas érvekkel és bizonyítékokkal..
Én ehez értek.

Persze csak akkor ha kapok még egy esélyt hogy megtudjam valósítani ezeket a dolgokat.
Minden sikerem 100%-a egy külön számlára kerül.. Ha ez a számla eléri a 2.000$ az eddigi tartozásom kiegyenlítésre kerülnek.

Tudom hogy nagyon sokat hazudtam de nem tudom már a múltat visszacsinálni sajnos. :S

Köszönöm hogy meghalgatatok.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

"Kedves" Beni/Doubleworld/Akhiro!

Ez így minden szép,és jó,de szerintem,mielőtt hozzáfogsz valamihez is,nézz mélyen a tükörbe,s gondolkozz el rajta,hogy igazat mondtál-e.
Először is,menj el egy magyar tanárhoz,mert a szöveg teli van helyesírási hibákkal. /rosz,ehez stb../
Továbbá,kérdésem lenne.
Nekem Te fel voltál véve MSN-re .Nem csak a Doubleworld-os MSN-en,hanem még a régi,Beni-sen.
Mielőtt kirobbant a botrány,hogy Doubleworld=Beni,abban az időben sokat jártál fel a a régi,Benis MSN-re.
Akkor ,már lehetett sejteni,hogy Te vagy Double is az oldalon,de ezt figyelmen kívül hagyva beszélgettem veled.
Mivel engem korábban is átvertél,ezért nekünk alapból nem volt jó a kapcsolatunk.
Na,a lényeg az,hogy akkor azt állítottad,hogy az Elite Alliancé-ba több ezer dollárt forgatsz,s a számládon is van több ezer dollár.
Miután kirobbant a balhé,hogy Doube=Beni,akkor meg tagadtál mindent.
Ennyit rólad.
Persze szép dolog,hogy segíteni akarsz másokon,de erre inkább nem mondok semmit.
Ez az én véleményem !
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: szabol »

hát szerintem ha nem kell befektetnetek akkor meg ugyan mindegy hogy csinál e ilyen oldalt vagy nem, mert nem hozzá teszitek a pénzt hanem abba a cégbe amit ajánl. max a reff jutalékot kapja meg. szerintem
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: Admin »

Vass Beni, vissza szeretne jönni a fórumra, csak programokról szeretne írni nektek. Akinek van ellenvetése ezzel kapcsolatban az írjon ide.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Ellenvetésem nincs,bár értelmét nem látom.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Admin írta:Vass Beni, vissza szeretne jönni a fórumra, csak programokról szeretne írni nektek. Akinek van ellenvetése ezzel kapcsolatban az írjon ide.
minek? már senki sem hisz neki. azokat, akiket megkárosított ne írjon semmiről, a többieket meg úgy sem érdekli.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: Admin »

Vass Beni írta:2 hónapja gyűjtöm folyamatosan a pénzt hogy ezt visszatudjam nektek fizetni igaz lassan haladok de mostanába ahogy már megvan a tőke egész jól..
a 0-ról kevesebb mint 2 hónap alatt közel 180$ számlaegyenleget szedtem össze tudom ezz semmi a 2.000 $ képest de legalább haladok...
Ezt írtad 3 hónapja... Tehát így már 5 hónap alatt úgy gondolom elég pénzt összetudtál gyűjtetni, hogy megkezdhesd a pénz visszaadását a károsultaknak.

Azért engedtelek vissza a fórumra és a chat-re, hogy ezt rendezni tudd. Ideje lenne elkezdeni...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: applebook »

Admin írta:
Vass Beni írta:2 hónapja gyűjtöm folyamatosan a pénzt hogy ezt visszatudjam nektek fizetni igaz lassan haladok de mostanába ahogy már megvan a tőke egész jól..
a 0-ról kevesebb mint 2 hónap alatt közel 180$ számlaegyenleget szedtem össze tudom ezz semmi a 2.000 $ képest de legalább haladok...
Ezt írtad 3 hónapja... Tehát így már 5 hónap alatt úgy gondolom elég pénzt összetudtál gyűjtetni, hogy megkezdhesd a pénz visszaadását a károsultaknak.

Azért engedtelek vissza a fórumra és a chat-re, hogy ezt rendezni tudd. Ideje lenne elkezdeni...
Hát ideje lenne ,,,, :argue:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ha holnap nem válaszol, akkor mindenhonnan bannolom, és nincs több esély.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vass Beni üzenete...

Hozzászólás Szerző: Admin »

Kép

Vass Beni véglegesen bannolva a fórumomról, chatről.

Ha valaki keresné, itt megtalálja: link
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég