Bitcoin átváltás

Minden olyan dolog, ami nem internetes pénzkereséssel kapcsolatos.
Zsanika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.10.28. 11:44
Kapcsolat:

Bitcoin átváltás

Hozzászólás Szerző: Zsanika »

Sziasztok!
Még elég új vagyok ebben a bitcoin-os dologban, és érdeklődni szeretnék, hogy ha egyszer csak összejön az 1, azaz egy bitcoin, akkor mit tudok vele kezdeni? Vásárolni nem szeretnék bitcoinnal, inkább átváltanám akár dollárra, akár euróra, de még a forint is szóba jöhetne, viszont nem igazán vagyok otthon ebben. Van erre mód, hogy átváltsuk valahol, vagy ezt csak eladás útján lehet "értékesíteni"?

Előre is köszönöm annak, aki tartana nekem egy kis felvilágosítást erről (akár hosszabban is). :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Bitcoin átváltás

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Egy hozzáértő válaszolhatna :)
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitcoin átváltás

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Zsanika mire összejön az 1 bitcoinod, már tudni fogod. Az átváltása is nagyon egyszerű.
Vannak erre kialakult megbízható oldalak, párat leírhatnák, de felesleges reklám lenne. Olyan oldal is van, ahonnan át tudod utalni a (Paypal) pénztárcádba.
Bitcoin váltó, Bitcoin exchanger a Google ablakában.
Zsanika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.10.28. 11:44
Kapcsolat:

Re: Bitcoin átváltás

Hozzászólás Szerző: Zsanika »

Gisell írta:Zsanika mire összejön az 1 bitcoinod, már tudni fogod. Az átváltása is nagyon egyszerű.
Vannak erre kialakult megbízható oldalak, párat leírhatnák, de felesleges reklám lenne. Olyan oldal is van, ahonnan át tudod utalni a (Paypal) pénztárcádba.
Bitcoin váltó, Bitcoin exchanger a Google ablakában.
Köszi a választ! :)
Jelenleg xapo-ra gyűjtögetem, már régóta keresem azt a megoldást, hogy ha összegyűlik, paypalra át tudjam utalni, bár lehet, csak én voltam figyelmetlen cikkolvasás közben, pedig elég jó az angolom... mindenesetre hogy az ingyen reklámot elkerüld, egy üzenetben meg tudnád osztani velem, hogy melyik lenne ez az oldal, ahonnan aztán paypalra tudom utalni? Dollárt, eurót már kértem ki paypalra, gondtalanul megérkezett minden esetben, át is váltotta a beállított pénznememre (ugye forint), ez a bitcoinnal is így működne, váltana?
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitcoin átváltás

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Itt sokat megtudhatsz, arról amit kérdeztél.
https://en.bitcoin.it/wiki/VirWoX
Ma is üzemelő pénzváltó.
Hiába kezdeném el részletezni, hiszen minden váltásnál csipnek le egy keveset, akár a való világ bankjai. Ez egy változó összeg, éppen úgy mint a bitcoin értéke.
A Xapot én is használom, elég jó, de kevés pénzem van rajta. Mikor kezdett befutni, már Blockhain tag voltam.
Sikeres gyűjtögetést!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Bitcoin átváltás

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gisell írta:Itt sokat megtudhatsz, arról amit kérdeztél.
https://en.bitcoin.it/wiki/VirWoX
Ma is üzemelő pénzváltó.
Ezt a váltót kipróbáltam,de nem ajánlom ,mert iszonyat levonások vannak. Én 76 $-ból jutottam alig több,mint 50$-hoz mire végigmentem a procedúrán. paypalról töltöttem fel, a paypal is levopnt 3$-t,de a Virwoxob belül még át kell váltani az USD-t a Virwox saját dollárjára,aztán vehetsz bitcoint,majd az újabb bitcoin utalás után több,mint 20$-om égett el. Gondolom Bitcoinból Dollárra/Forintra is ilyen költséges.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitcoin átváltás

Hozzászólás Szerző: Gisell »

A wirwoxra egyenesen megy a bitcoinom, mint pénztárcába az oldalakról. Váltottam már át, de nem figyeltem annyira a levonást. Használom még most is.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég