Idegesítő felugró ablakok?

Minden olyan dolog, ami nem internetes pénzkereséssel kapcsolatos.
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Idegesítő felugró ablakok?

Hozzászólás Szerző: stranger »

Sziasztok! Gondolom már mindenki nagyon unja, főleg a faucet oldalakon halmozottan felugráló reklámokat. Sajnos a firefoxban az Adblock plus nem használható, mivel minden oldal érzékeli és sikítozik, hogy tessék kikapcsolni......... Nos találtam egy nagyon frappáns kis firefox kiegészítőt. Neve Poper Blocker. Kitűnően működik és egyetlen egy oldal sem érzékeli. Így én már nyugodtan elvagyok a sok faucet oldallal és nincs ami idegesítsen. A kis kiegészítő innen telepíthető: https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... p-blocker/
Bocsánat ha éppen most találtam fel a meleg vizet, de szerettem volna segíteni mindenkinek. Örülnék ha észrevételeiteket leírnátok e kiegészítővel kapcsolatban. Köszönöm! Kép
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: Idegesítő felugró ablakok?

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Kipróbáltam és nagyon jó köszi szépen!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Idegesítő felugró ablakok?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Tisztában vagy, hogy ezzel tönkretesztek minden faucetet meg oldalt? - ezt úgy kérdezem, mint oldal tulajdonosa...
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Idegesítő felugró ablakok?

Hozzászólás Szerző: stranger »

Szia! Neked van faucet oldalad? Egyébként érdekes a felvetésed..... Ez a kiegészítő engedi megnyitni a felugrókat, de rögtön be is zárja, azaz nem blokkolja, csak nem engedi percekig nyitva hagyni. Ebből kifolyólag nem hiszem, hogy kárt okozna bárki is. Egyébként pedig túlzásba viszi sok admin a felugró ablakok használatát. Vannak helyek, ahol 6-7-8 ablak is megnyíllik egyszerre. Szerinted ez normális? Keressenek más módszerrel pénzt. Ha pedig az adott admint nem érdekli, hogy a felhasználója kis idő után idegrohamot kap, akkor a felhasználót miért érdekelné az admin haszna. Főleg ugy hogy 70%-uk csaló...........
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: Idegesítő felugró ablakok?

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

nekem egyébként a firefox valamiért mindig kiírja a következőt, annak ellenére, hogy van profilom :
firefox.jpg
firefox.jpg (15.62 KiB) Megtekintve 4946 alkalommal
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Idegesítő felugró ablakok?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Én értem a felvéted, viszont én is használtam popundereket, és a sok adblock miatt (gondolom nagyon leugrott a bevétele) eltelt vagy 4-5 nap mire kaptam 0.01$-t.
Csak ebből kifolyólag érint engem, nem nincs faucet oldalam. De tervezek.
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Idegesítő felugró ablakok?

Hozzászólás Szerző: stranger »

nekem egyébként a firefox valamiért mindig kiírja a következőt, annak ellenére, hogy van profilom :
Keress rá a neten a firefox profil visszaállítására, javítására. Sikerülni fog a hiba elhárítása. :good:
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: Idegesítő felugró ablakok?

Hozzászólás Szerző: stranger »

nem nincs faucet oldalam. De tervezek.
Remélem összejön a dolog. Ugy emlékszem e témában már beszélgettünk másik topicban.
Ne aggódj, ha ugy alakul, akkor fehér listára teszem az oldalad, mert ezt is tudja a Poper Blocker, sőt az is elérhető vele, hogy csak 1 alkalommal jelenjen meg 1-1 előugró. Érdemes tanulmányozgatni a beállítások részét.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég