Netes Póker - Nézz be!

Minden olyan dolog, ami nem internetes pénzkereséssel kapcsolatos.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Netes Póker - Nézz be!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van itt esetleg akit érdekelne netes póker ahol pénzben lehetne játszani?

Illetve milyen valuta érdekelne titeket? fizetőeszközök csak virtuális fizetőeszközök lehetnének.

Pl: bitcoin (satoshi), Dogecoin. Habár BTC-nek most nagy az árfolyama. Így olyan coinon gondolkodok legfőképpen, amibe azért nem veszti el senki sem a feje fölül a házát. Mert most pl a btc-vel azért lehetne olyan téteket rakni amivel simán lecsapolnának egy 100$-t a másikról.

Arra gondoltam pl, lehetne a Dogecoin. De elmondom hogy lenne: Lenne az oldal ami az enyém, nekem lenne egy dogecoin számlám, amire jönne a befizetés api-n keresztül. Nem tudom most mennyi az árfolyama pontosan, meg hogy pl 2000 dogecoin mennyit érhet, de a lényeg pl lehetne feltölteni megadott összegekben, pl: 5000,10000,15000 dogecoin. Én most a könnyebb számolás érdekében meghatározok valamit: 1$ = 1000 dogecoin.
A feltöltésekből levonódnának a tranzakciós díjak. Illetve minden befizetésből 500 dogecoin az oldalé. (fedezi az oldal költségeit mint pl domain, host,az oldal hirdetése,stb.).

A többiből meg tudna pókerezni mindenki, és ha valaki el nyeri a másiktól a dogecoint azt kitudná kérni. Viszont a tranzakciós díj a kiutalt összegből lenne levonva. Illetve még azon felül 200 dogecoin.

Szerintem ez így korrekt lenne, kérdés az, hogy valakit esetleg érdekel? Lenne értelme, egy ilyennek leprogramozni? A megvalósítás csak azután kezdődik el, ha tényleg lesz itt legalább kb. 10 ember akit komolyan érdekel a téma. Mivel 10-es asztalok lesznek/lennének.
Bár gondolkozom az 5-6-os asztalokon is. Ez külön futna a HungaryAds-tól persze ez is az én nevemen menne. Ha tényleg lennének komoly emberek akiket érdekel, teljesen automatikussá építenék 1 ilyen oldalt. Legalábbis azon lennék.

De szívesen várok minden ötletet! :)
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Netes Póker - Nézz be!

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Jól hangzana.
Viszont a cryptovalutás részét én elvetném. Alapvetően nem 100.000-ekkel szeretné elkezdeni az ember a játékot.
Tehát rögtön már egy altcoinnal kéne kezdeni, amiből még inkább kevesebb embernek van számlája.
Emellett a tranzakciós díj a cryptovalutáknál és azonfelüli költség levonásával elég sok lejön...
Csak példaként, befizetsz 10.000 ft-ot, lejön belőle a tranzakciós díj, 9.500ft lesz a számládon, kicsit megduzzasztod, kiveszed 12.000-nél.
És lejön belőle megint 500ft + a többletköltség a fenttartásra legyen 200ft, tehát 700 ft, ez oda vissza útra már 1200 ft.

Elég necces ezt így. hisz jó valutát kell választani, hogy kisebb összegeknél se legyen túl nagy a tranzakciós díj, viszont mégis aránylag tág körben elérhető az adott valuta, ami aránylag stabil, vagy emelkedik az értéke.
Ugyebár fontos azt is belekalkulálni, hogy míg híres valutákkal, mint ethereum/bitcoin szívesen játszana az ember, mert elég stabilak, úgy egy kevésbé biztos pénz már nem igazán lehet megnyerő. XMR, BCN, stb elég sokszor ingadoznak, bár a dogecoin egész stabilnak látszik, a költségeiről nem tudok viszont sokat.

Mindenesetre egyelőre külső szemmel figyelem majd, ha úgy alakul, hogy elkészíted :) Ha jónakfog tűnni, lehet csatlakozom is majd játékosként :D
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Netes Póker - Nézz be!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Köszönöm szépen, azért a Dogecoin-ra gondoltam, hiszen úgymond annak elég stabil az értéke. a Bitcoin meg néha 20k dollar, míg néha meg alig éri el a 700$-t. Illetve ugye ott a kifizetésekkel ilyenkor gondba lennénk, mert 20-30k btc-t elkér Tr. díjra... Ezért kellene, hogy fix maradjon. Illetve azért fontos, hogy virtuális valuta legyen, mivel az illegális pénz pókert elég csúnyán büntetik Mo.-n... Szóval elég lenne egy rosszakaró, aki bejelent azt vége lenne az egésznek. De így meg nem, hiszen Mo. tudtom szerint nem ismeri el sem a BTC-t,sem a többi altcoint fizetőeszközként, legalábbis remélem.:D Illetve, a dogecoinnál kb 9dogecoin a Tr. díj. Szóval lehet kevesebbe kellenének a díjaink, de egyébként az az egész csak példa volt. Illetve, azért pl beszálsz 5000 dogecoinnal, ha 10 játéktól elveszed az összes zsetonját, akkor simán kiszállsz 20-30k dogecoinnal, már csak azt nézve, hogy 10 játékosnál minimum 50000 dogecoin van... XD :D Szóval oké, nem nagy pénz, de itt nem a pénz lenne a legfőbb lényeg, hanem az aki szeret játszani, szeressen tovább is és legyen tétje a játéknak. Mivel feltölt 5k dogecoint ugye 5k-val száll kb be. Azt 1 menet alatt simán elhasználja, ha nem játszik éppen jól, vagy csak nincs szerencséje. De azért akkor sem a házát kaszinózza el.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Netes Póker - Nézz be!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hát látom, nincs nagy érdeklődés eddig.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég