Sportfogadás

Minden olyan dolog, ami nem internetes pénzkereséssel kapcsolatos.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Szaisztok

Azokat a meccseket amik nincsenek fent egyik online sportfogadó irodában sem azokat semmilyen módon nem lehet megrakni?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

skamasz írta:
CashDouble írta:Szaisztok

Azokat a meccseket amik nincsenek fent egyik online sportfogadó irodában sem azokat semmilyen módon nem lehet megrakni?
Mondanál egyet ?
Pl: Holnap lesz egy francia meccs.
Ez: Caen - Orleans (Kosàr)
És ez nincs fent egyetlen irodában sem.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Egyébként én személy szerint csak bitcoinos irodákban fogadok, szólj ha küldjek linket
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nekem inkább nyerő tippeket küldhetne vki. :( :rofl:
Nem tartom magam egy hülye gyereknek a sportban... és szinte majdnem minden sportot szeretek, megnézek. És nagyon is képben vagyok rengeteg sportal, játékossal és csapattal kapcsolatban.
De az elmult időszakban hiába értek hozzá, és ismerem a csapatokat játékosokat... eszméletlen sok pénzt buktam el az online irodákban :rofl: :rofl: (és tényleg iszonyat soakt :angry: )
Bármire teszek annak az ellentéte jön be. És hiába követtem több stratégiát, akkor sem változott a helyzet.
Kicsit kezdem azt érezni mintha vki figyelné hogy mire teszek... és annak az ellentétét hoznák le eredménynek :D
Hihetetlen egy szériám van az utóbbi 1 évben :argue: :argue:
Gondoltam arra is... hogy keresek egy embert, Én teszek egy fogadást és elküldöm neki is hogy tegye meg az ellentétét, sztem 1 hónap alatt milliomost csinálnék a gyerekből :angry: :unsure:
Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.05.08. 09:20
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Attila »

Kezet foghatunk Laci... :angry: Majd társulok hozzád, ha újra lesz tőkém a fogadásokra. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Laci írta:Nekem inkább nyerő tippeket küldhetne vki. :( :rofl:
Nem tartom magam egy hülye gyereknek a sportban... és szinte majdnem minden sportot szeretek, megnézek. És nagyon is képben vagyok rengeteg sportal, játékossal és csapattal kapcsolatban.
De az elmult időszakban hiába értek hozzá, és ismerem a csapatokat játékosokat... eszméletlen sok pénzt buktam el az online irodákban :rofl: :rofl: (és tényleg iszonyat soakt :angry: )
Bármire teszek annak az ellentéte jön be. És hiába követtem több stratégiát, akkor sem változott a helyzet.
Kicsit kezdem azt érezni mintha vki figyelné hogy mire teszek... és annak az ellentétét hoznák le eredménynek :D
Hihetetlen egy szériám van az utóbbi 1 évben :argue: :argue:
Gondoltam arra is... hogy keresek egy embert, Én teszek egy fogadást és elküldöm neki is hogy tegye meg az ellentétét, sztem 1 hónap alatt milliomost csinálnék a gyerekből :angry: :unsure:
A sport alapvetően nem kiszámítható,ha nagy általánosságban akarom jellemezni. Ha kicsit részletesen,akkor azt mondanám,hogy olyan sok tényező befolyásol egy eredményt, egy meccs alakulását, hogy előre megjósolni nem lehet eredményt. Ha mégis sikeres akarsz elnni,akkor bizony nagyon sok idődbe fog az kerülni,hogy a tényezőket számbavedd és élőben fogadj meccsekre. Sztem csak élőben szabad, hiszen elég egy rossz napot kifogó csapat és máris dől minden esély. Ezt csak meccs alatt lehet látni élőben figyelemmel kisérve. Sztem sokan ott buknak,hogy az embert gépnek hiszik,aki úgy focizik holnap,mint 1 héttel ezelőtt,vagy előtte és ugyanúgy fog utána is. Józan ésszel belátni ez lehetetlenség, elég ha belegondolsz,hogy te is minden nap más hangulatban ,erőben, vitalitással stb rendelkezel.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Ha az odds csökken Pl 1.6-ról 1.3-ra de én 1.6-ost tettem meg akkor az 1.6 szorzó nyereményét kapom meg?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Laci »

Te magad válaszoltad meg a kérdésed :D
Teljesen mindegy hova mikor esik az odds... ha te 1.6-t tetted akkor azt is fizetik ki :good:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Ki rakott már úgy meg meccset hogy megtette mind a 3 lehetöséget? Hazait-dontettlent-vendéget És ez bejöhet?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Laci »

Annak mi értelme van??
Tegyük fel mind a 3 kimenetelre egész jó az odds... mert vmi világi bajnokság, pl a Botwanai 6. osztályos meccs :D :D
Hazai 2.20
Döntetlen 2.80
Vendég 2.30

Ha logikusan bele gondolsz mind a 3-ra fogadsz 1000 ftal, és még ha a döntetlen be is jön akkor is -200 ftba vagy :D
És általában ahol ennyire kiegyensúlyozott a 2 csapat vagy ilyen kicsi a különbség a Hazai és Vendég csapatokra ott a Döntetlenre is biztos a 3.00 alatti odds.
Ezt talán élőzésnél lehetne használni, hogy meccs előtt tettél a hazaira 2.20-ért... és meg is szerzi a vezetést, de úgy látod hogy a vendég csapat nagyon nyom vagy kiállítás volt a hazaiaknál hasonlók... és élőben ráfogadsz a vendégre mivel 1-0-nál tuti hogy 3 felettit kinálnak rá. Na de ez inkább pénzmentésre szokták használni vagy a bukás leminimalizálására.
De ilyen fogadást nem tettem még. Én nem látok benne nagy lehetőséget és értelmet... Itt igazából saját magad ellen fogadsz, a saját megérzésed és tipped ellen :D
De én nem vagyok akkora Ász... van nálam okosabb is tippmixben, és lehet más lát benne fantáziát :)
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

főleg úgy hogy a legnagyobb esélye a legkisebb oddsnak van (persze sokszor nem jön be a papírforma).......
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Laci »

Persze...
Ha a 2.20 jön ami ugye elvileg a legesélyesebb... akkor 2.20*1000 nyertél 1200 ftot.
Na de a 3 kimenetelre 1000-1000-1000ftal fogadtál ;-) Szóval majdnem 2* akkorát buksz :P
zsebike58
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.03.02. 13:52
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: zsebike58 »

Sziasztok! Én sokat tippmixezek,most már főleg élöben,és próbálgatom az alábbi taktikát,persze csak kicsibe,de elég sokszor nyerek vele.Szögletek számára fogadást kötni, nyereséges fogadási stratégiák!

A stratégia lényege, hogy a mérkőzés előtt fogadunk arra, hogy
Pl.: 10.000 Ft-ot teszel arra, hogy, több mint 10 szöglet lesz, erre kb. 2.20-es szorzót fogsz kapni mielőtt elindul a mérkőzésen. Majd amikor elkezdődik a mérkőzés, arra fogadsz 10.000 Ft-ot, hogy kevesebb mint 11 szöglet lesz. Erre Kb. 2.1-es szorzót fogsz kapni. Így nem számít, hogy mennyi szöglet lesz, te már biztosan nyersz.

Nézzük mennyit nyerhetsz ebben az esetben:

Több, mint 10 szöglet: 10.000 Ft x 2.2 = 22.000 Ft
Kevesebb, mint 11 szöglet: 10.000 Ft x 2.1 = 21.000 Ff

Tehát összesen 20.000 Ft-ot fektettél bele ebbe a fogadásba.
Ha több, mint 10 szöglet lesz, akkor: 2000 Ft-ot nyerhetsz, ha kevesebb, mint 11 szöglet lesz, akkor meg 1000 Ft-ot nyerhetsz.

Néhány észrevétel:
Ha a mérkőzés elején sok szöglet van, akkor az ALATTA szorzók felfelé mennek a FELETTE szorzók meg lefelé mennek, és van egy egyensúly amit itt láthatsz a képen ------->

Na, ha kevés szöglet van az nekünk nem túl jó ebben az esetben (ha a meccs elején a FELETTRE fogadtunk)
Ilyenkor az ALATTA szorzók lefelé mennek, és nem bírunk fogadni. A FELETTE szorzók felfelé mennek, nekünk ez megint nem jó ebben az esetben. Ilyenkor várunk...Ha sokáig nem lesz szöglet, akkor van gubanc. Az ALATTA szorzók eltűnnek. Ilyenkor ha van rá lehetőségünk, akkor lehet fogadni az egyensúlyra, ha olyanok a szorzók. Pl.: FELETT 10: 2.2 - ALATTA 10: 2.25 Ilyenkor meg az van, hogy a bukik már nagyon sejthetik hogy ezen a mérkőzésen kb. pont 10 szöglet lesz. Ilyenkor kockáztatunk, mert ha tényleg 10 szöglet lesz, akkor bukunk, de kihoztuk belőle a maxot, ha már szögletet nem bírtak összehozni. :)

Meccs kiválasztás: Erre még nem jöttem rá, de a gólerősebb csapatok, bajnokságok. Én így gondolom.

Előny: Biztos nyereség
Hátrány: Nagy tőke kell hozzá, ha nagyot szeretnél nyerni
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Unibetet ki használja?
Biztonságos?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Megtettem egy meccset 2. Félidöben hazai lesz a nyertes. Az is lett de vesztettem miért? Ha 2. Félidö nyertesét teszem meg akkor mi a különbség a végeredménytöl?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Laci »

Olyan nincs...
Vagy vmit félre raktál és benézted a fogadást (ázsiai hendikep vagy össz eredmény számított bele vagy akármi...) vagy nem tudom :D De iylen nicns :D
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Úgy volt kıírva hogy a 2. Félidö nyertese megtettem de mégis vesztettem.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

melyik meccs volt ez?
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

gaizkaneu írta:melyik meccs volt ez?
Ez: Lotte 3-1 Chemnitz
Élöben fogadtam meg.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Meg vannak ezek az idöintervalumos fogadások hogy az elkövetkezö 30 percben ki lesz a nyertes. 3 gólos vezetéssel miért ad a vezetö csapatnak 8-as szorzót?
Ilyenkor tényleg csak a gólokat kell nézni vagy más is van a háttérben? Mert ha a gólokat nézük elég jó esély van a nyereségre de nem értem hogy miért az esélyes csapatnak növeli a szorzót.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért mert ott a 3-0 olyan mintha 0-0 lenne, tehát abban a 30 percben 4-0 kell neked. De a 8x az érdekes.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A lotte hogy lett volna nyertes? 2 félidőben 1-1 lett. :D Fogalmi zavarok vannak ám nálad.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Laci »

Mondjuk azt nem mondtad hogy pontosan mire is fogadtál... vagy legalább az oddsot említhetted volna abból nagyjából következtethettünk volna rá... De ahogy patrasz is írja... ha te arra tettél hogy a 2. félidőt a Lotte nyeri akkor igen vesztes a fogadásod. Mivel ebben az esetben csak a 2. félidő számít (mintha uj meccs kezdődne) és mivel az 1-1 lett így bukó.
Ezen kívűl vannak ázsiai hendik is... mérkőzés közben pl a 60. percen 3-0 az eredmény... te akkor fogadsz a Lottera. Na de a vendég lő gólt és már nem is változik az eredmény... szóval 3-1re igaz hogy nyert a Lotte, de ebben az esetben meg attól a pillanattól számít a fogadás amikor azt megtetted. Szóval ilyenkor is mintha új meccs kezdődne és azután már csak a vendég csapat lőtt egy gólt... ergó fogadásod bukó mivel attól a pillanattól 0-1 lett az eredmény. :)
Remélem érthető voltam... ha kezdő fogadó vagy, nagyon oda kell figyelni mikre fogadsz (azért nagyjából érthetően vannak leírva a fogadási lehetőségek) illetve az oddsok is sokat mondóak. :) Ha túl nagyot igér érthetetlen eredményért akkor az nem sima fogadás lesz :D
Ha pl 2-0 3-1 (de még ha 1-0ra vezet egy csapat de már csak 20p van a meccsből) vagyis 2 góllal vezet egy csapat félidőben és az oldal 2.00 oddsot ad... akkor ott tuti hogy nem sima végeredményre vonatkozik a fogadás :D :D
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Már vissza hoztam a bukásom saját stratégiát követve eddig 100%-os nyeréssel profitálással 2500ft profitba vagyok +buktam 1000ft azzal 3500-at nyertem azóta. :PP
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

tegnap egy bug-ot találtam a rendszerbe
Liverpool-Man.City meccset boncolgattam..........

hazai vagy döntetlen tipp 1,3
hendikep 1-0 hazai 1,5

nekem ez a 2 ugyanaz , így magasabb oddsot meg is raktam , be is jött
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

gaizkaneu írta:tegnap egy bug-ot találtam a rendszerbe
Liverpool-Man.City meccset boncolgattam..........

hazai vagy döntetlen tipp 1,3
hendikep 1-0 hazai 1,5

nekem ez a 2 ugyanaz , így magasabb oddsot meg is raktam , be is jött
Grat. nekem eddig 10-ből 10 bejött. :)
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

CashDouble írta:Már vissza hoztam a bukásom saját stratégiát követve eddig 100%-os nyeréssel profitálással 2500ft profitba vagyok +buktam 1000ft azzal 3500-at nyertem azóta. :PP
Grat: elárulod a stratégiádat? vagy az amit már írtál?
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Most van 3700ft profitom úgy hogy azóta nem is tettem meccset mióta kiírtam ide. Csak ma tettem egyet.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

5100 profit. :) Haladunk
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Sportfogadás

Hozzászólás Szerző: Laci »

ÉN kb 3 hónapja leálltam... az online fogadásokkal teljesen és csak papíron kb heti 1* a poén kedvéért és az izgalomért raktam 1-1 szelvényt de ennyi.
Most a múlt hónapban eszméletlen sok túlórám jött össze... + jutalom bónuszt is kaptam... így úgy döntöttem hogy megengedhetek egy kis online "mókát" és feltöltöttem 25.000-et a BET 365-ra.
Meglátjuk a 3 hónap pihi után hogy alakúl a történet :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég