Felajánlás - támogatás - care2.com

Minden olyan dolog, ami nem internetes pénzkereséssel kapcsolatos.
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Felajánlás - támogatás - care2.com

Hozzászólás Szerző: Petra »

Sziasztok!

Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy oldalt, ahol egy klikkel is támogathattok kutató vagy mentő projekteket.
Szóval pénzt azt nem adnak, de ha van naponta pár szabad klikketek itt ellőhetitek. :) Hogy az oldal mögött mennyi valóságtartalom áll, azt rátok bíznám. Részemről csupán a klikk miatt írtam ezt a témát.
Én befejezésként szoktam végigtolni a listát és naponta (24h-s időtartam) csak egyszer lehet kattintani.

Az oldal: care2.com

A bal felső sarokban, a "Care2" alatt van, hogy kit akarsz támogatni, de végig kattintható mindegyik, ha nagyon adakozó kedvedben vagy. :) Ha megnyitod, egy nagy gombra kell majd kattintani. Szóval nem lehet eltéveszteni. Ha kész, visszakerülsz a listához és egy pipa lesz az adott sorban.

Aki ért angolul, akar még petíciót is aláírhat vagy indíthat, de ennyire mélyen nem másztam be. Csupán a klikk miatt tartottam meg, még a régi időkből.

Ha valaki a honlapjára szeretne bannert kitenni, a lap alján a help\race logos részben bogarásszon. Ott láttam ilyen dolgokat.

Jó szórakozást! :)
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: Felajánlás - támogatás - care2.com

Hozzászólás Szerző: Petra »

Ezen az oldalon a kattintgatós támogatás megszűnt. helyette már csak petíciókat lehet aláírni. Itt hagyom, hátha érdekel valakit. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég