segítség kérés

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
zizzybika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.01. 10:14
Kapcsolat:

segítség kérés

Hozzászólás Szerző: zizzybika »

üdv, egy ember aki a gazdagság körül ballag küldjön nekem paypalre 50$-t [bitbika@gmail.com] :clap:

Lenne pár befektetési ötlet ami vissza hozza pénzt, csak nincs miből kezdeni :oops:
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: balek »

BB kód, vagy IMG páros kell egy kép beszúrásához ?
És hogy lehet társítani Banner URL-hez reflinket ?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: Admin »

Kép beszúrásához illeszd be a kép linjét, jelöld ki és kattints az Img BBcode-ra.

Banner beszúrásához pedig:

Kód: Egész kijelölése

[url=REFLINK][img]BANNER_URL[/img][/url]
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

[quote="balek"]BB kód, vagy IMG páros kell egy kép beszúrásához ?
És hogy lehet társítani Banner URL-hez reflinket ?[/quote]

Az img is egy bb kód.

banner url szerkesztése más képpel és más reflinkkel a követekzőképpen működik.

Ez egy szabvány banner BB kódja,ahol az első részben van a reflink , a másodikban a kép. csak ezeket kell cserélgetni.

[URL=http://www.ayuwage.com/?reg=91197][IMG]http://members.ayuwage.com/banner/ayuwagebanner.gif[/IMG][/URL]
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

segítséget kérnék!
ref szeretne csatlakozni hozzám PTC evolution script oldalakon (Nerdbux, NorthClicks, TheBux). az adatok kitöltése és a REGISTER gombra kattintás után hibaüzenet nélkül visszaáll az oldal alapállásba. van valakinek ötlete, mit kell beállítani és hol?
Kép
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: macskalady »

Sziasztok!

A Bux-matrix-ot már elég rég óta klikkelgetem, és már lassan össze is jön rajta a 10$ minimumom, csakhogy pár napja nem engedi megnézni a hirdetéseket, sem közvetlenül az oldalról, sem e-mail-ben küldött linkről. Elindul a visszaszámláló és két mp. múlva kiírja, hogy "NaN". Nem értem, mi történt?! Ha valaki tud valamilyen információt erről, akkor kérem segítsen! Előre is köszönet!
juve
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.01.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: juve »

Üdvözletem Minden Kedves Fórumozónak.
Tanácsot vagy segítséget szeretnék kérni. Írom mi a problémám: kb 2 hónapja foglalkozok ptc-vel. Eljutottam odáig, hogy sok oldalon elértem a minimum kifizetendő összeget. Először paypal-t akartam használni, de rájöttem, hogy (mivel én Kárpátalján élek) az országunk nem támogatja. Ezért váltottam payza-ra. Sikerült is utalnom rá 1-2 oldalról már néhány dollárt, és a napokban csatlakoztattam is hozzá egy betéti (vagy debit) kártyát, amit manuálisan hitelesítettem (12 órán belül elfogadták a csatolt dokumentumaimat). Mivel a "Bank transfer" opciót nem támogatja Ukrajna, így a kártyáról történő feltöltést, és pénzkikérést akartam alkalmazni, de a hitelesítést követően hiába reméltem, nem jelent meg az "add funds" menüben az az opció, amely segítségével kártyán keresztül tudnám az utalásokat végezni. Írtam a payza "support"-jának, hogy mi a gondom. Azt válaszolták, hogy jelenleg ez az opció nem működik, néhány hét múlva elérhető lesz, és majd tudatják velünk. Közben én a fórumon észrevettem, hogy ugyanezt írta azoknak is, akik novemberben vetették fel ezt a problémát. Ajánlotta, hogy próbálkozzak az "ad funds"-nál a "bank wire" opcióval, de az ugye túl költséges, ha jól tudom. Szóval szépen gyűlik/gyűlne össze a pénz a hitelesített payza-mon, és úgy néz ki, hogy nem tudom mégsem kivenni.
Ha valaki tapasztalt ebben a témában, és valamiféle úton-módon tudna segíteni, akkor kérem jelezze, hogyan tudnám készhez kapni a pénzt. Biztos van rá megoldás, és természetesen kész vagyok megegyezni azzal a segítőkész emberkével, aki tudna megoldást erre a problémára. Köszönöm előre a válaszokat.
További szép napot.
üdv juve
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: nadint »

Üdvözöllek a Netbiznisz Fórumon !

Megpróbálunk segíteni neked, bár nem ismerjük a lakóhelyeden pillanatnyilag érvényes szabályokat!
A Payzával még határainkon belül is vannak problémáink hazai partner bank hiánya miatt !

Felkérek mindenkit, aki tud segítsen, különösen a kárpátaljai tagokat kérem, akik már tapasztaltak ez ügyben !
juve
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.01.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: juve »

nadint írta:Üdvözöllek a Netbiznisz Fórumon !

Megpróbálunk segíteni neked, bár nem ismerjük a lakóhelyeden pillanatnyilag érvényes szabályokat!
A Payzával még határainkon belül is vannak problémáink hazai partner bank hiánya miatt !

Felkérek mindenkit, aki tud segítsen, különösen a kárpátaljai tagokat kérem, akik már tapasztaltak ez ügyben !
Lekötelezel. Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen segítőkész módon állsz/álltok hozzá az emberekhez. :)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: nadint »

Köszönjük az elismerést. Igazán akkor lesz okod köszönetet mondani, ha sikerül a pénzedhez hozzájutni.


Mi itt a Fórumon nap, mint nap segítjük egymást.
Addig is nézz körül náluk, kapcsolódj be az itt folyó munkába !
Ismerd meg a Fórum Szabályzatot és légy aktív tagunk !

:good:
juve
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.01.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: juve »

nadint írta:Köszönjük az elismerést. Igazán akkor lesz okod köszönetet mondani, ha sikerül a pénzedhez hozzájutni.


Mi itt a Fórumon nap, mint nap segítjük egymást.
Addig is nézz körül náluk, kapcsolódj be az itt folyó munkába !
Ismerd meg a Fórum Szabályzatot és légy aktív tagunk !

:good:

Köszi, úgy lesz. :)
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Tanácstalan vagyok pár hónapja...
Hiba: Az IP-cím már használatban van! Csak hogy 1 számla egy IP-címet.
Egyre gyakrabban kapom ezt válaszul, ha új oldalra regisztrálok, mi az ellenszere? A múltkor azt írták más országból már regisztráltak ezzel az címmel. :D Nem szeretnék csalni és variálni...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég