Törlés

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
davidsilbo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.08.16. 02:22
Kapcsolat:

Törlés

Hozzászólás Szerző: davidsilbo »

Hello.

Tudja valaki, hogy az miért van néhány oldalon, hogy beregisztálok,kattingatok,majd eggyik napról a másikra, már nem tudok belépni mert kiirja,hogy "suspended account", majd egy idő elteltével megint be tudok lépni,majd ledob róla, és ez megy? :unsure:
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Törlés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

a cashtream-en velem is előfordult, aztán írtam az adminnak, és megkérdeztem. Ez valami büntetés-féle. Az admin azt írta, az volt a baja velem, hogy proxit használok, mert "orosz" vagyok és Magyarországról lépek be. Tisztáztam vele, megírtam, hogy fogalmam sincs mi az a proxy és soha nem mondtam, hogy orosz vagyok, ezt csak ők találták ki, mindig is magyar voltam. Megértette, átírta az országomat magyarra és azóta rendben van minden.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Törlés

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

A csalóellenőrző hirdetések lekattintásáért pár nap kitiltás jár, szóval azokat inkább hanyagold.
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Törlés

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Hát például benne van a hirdetés nevében nagy nyomtatott betűvel, 25 felkiáltójellel a végén :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég