Technikai probléma PTC oldalakon

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Technikai probléma PTC oldalakon

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Azt vettem észre nemrég,hogy a Buxhostos oldalakon némelyik hirdetést lekattintás után nem számolja el az oldal. A hirdetés lepörög ,leokézom de továbbra is aktiv marad és nem tünik el és ahogy említettem nem kapom meg érte a pénzt. Több oldalon is megfigyeltem ezt,nemcsak egyen. A hirdetések összességéből kb a 10 %-a ilyen. Többszöri próbálkozás után végül elfogadja ezeket is,megfigyelésem szerint,akkor mikor már a többi mind elfogyott,akkor (bármilyen logikátlannak is látszik).
Valószínűsítem,hogy valami a gépemmel van gond. Ez a jelenség nemrég jelent meg korában nem volt. Újratelepítettem a rendszert ,de ugyanúgy előfordul. Gondoltam rá,hogy nem szoftveres,hanem hardveres oka lehet esetleg. De ha mással is előfordul ez ,akkor írja meg ,hátha nemcsak az én bajom ez.

Másik probléma : Ugyanúgy a buxhostos oldalaknál. A kötelező message olvasás után sem enged tovább az oldalra,hanem újra kiirja,hogy olvassam el az üzeneteket,pedig azt már megtettem. kilépés-belépés segít általában,azonban néha mégicsak eltünik a figyelmeztetés pár kattintás után.

Mással is előfordul ez? Mi lehet a gond?
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Technikai probléma PTC oldalakon

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

nálam is jelen van mind a 2 hiba
leginkább a NorthDakota-n vettem észre,és nagyon zavaró mert premium tagként 100-at kell néznem naponta,d így kb. 150-180-nak felel meg,amit nem is tudok egyhuzamba megcsinálni :angry: ...pont ma volt egy hirdetés,amit 5x nyomtam le és nem írta jóvá...aztán hagytam a csába,úgyis volt miből válogatni :D
am azon kívül még elég sok oldalon tapasztaltam ezt a hibát

...de nem találtam rá megoldást
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Technikai probléma PTC oldalakon

Hozzászólás Szerző: idlig »

A következő lenne a problémám: a Rewardingways-en felfüggesztették a profilomat, mondván, hogy proxy ip címet használok. Ugye ez a GPT-s oldalakon tilos, meg amúgy is (írtam az Adminnak, elvileg ad még egy esélyt). Viszont én semmit nem állítottam, az IP címet a szolgáltatótól kapom, és úgy vettem észre, hogy dinamikus. Valami ötlet? Esetleg, hogy hogyan lehet az ilyet a jövőben elkerülni?
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Technikai probléma PTC oldalakon

Hozzászólás Szerző: nadint »

Egy lehetőség az, hogy fix IP címet kérsz a szolgáltatótól, de az az előfizetésen kívül plusz pénzbe kerül.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Technikai probléma PTC oldalakon

Hozzászólás Szerző: idlig »

Közben megoldódott, de azért köszönöm.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég