Liberty Reserve számlanyitás

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Liberty Reserve számlanyitás

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Kénytelen voltam Liberty Reserve számlát nyitni. Ezt a leírást találtam róla:
http://pichlerne.blogspot.hu/2011/01/li ... racio.html

Csak azt nem tudom, hogy ha megérkezik a pénzem, azt hogy tudom a paypal vagy payza számlámra átrakni. Ha ebben tudna valaki segíteni, azt nagyon megköszönném.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve számlanyitás

Hozzászólás Szerző: nadint »

eviaclub írta:Kénytelen voltam Liberty Reserve számlát nyitni. Ezt a leírást találtam róla:
http://pichlerne.blogspot.hu/2011/01/li ... racio.html

Csak azt nem tudom, hogy ha megérkezik a pénzem, azt hogy tudom a paypal vagy payza számlámra átrakni. Ha ebben tudna valaki segíteni, azt nagyon megköszönném.
Más bankoknál vezetett számládra közvetlenül nem tudod átrakni, csak magánszemélyek közötti cserével.
Azonos személyek számlái közötti átutalással.

A te LR számládról a partner LR számlájára, illetve a partner Payza számlájáról a te Payza számládra.
Figyelembe veendők a tranzakciós és pénz fogadási díjak!

Itt van topikja a fórumunkon a pénz váltásoknak, ennek léte emiatt van, más bankok közötti forgalom céljára is.

Csak a szemléltetés kedvééért rakom ide egy váltási kezdeményezés linkjét ebből a topikból.

viewtopic.php?f=43&t=4055&p=39872#p39872

Figyelmesen válaszd ki a lehetőségek közül, hogy honnan hova szeretnél cserét kezdeményezni, mert nem mindegy!

A váltásoknak külön szabályzata van, melyet mindenkinek tudnia kell, mielőtt bármit indít !



Másik lehetőség az, ha speciálisan váltással foglakozó oldalt veszel igénybe, mint az

https://xchanger.org/
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve számlanyitás

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszönöm. Nem nagyon értem. Főleg azt nem, hogy ha ilyen bonyolult, akkor miért használják olyan sokan.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve számlanyitás

Hozzászólás Szerző: nadint »

Azért, mert nincs más megoldás !

Egyébként nem olyan bonyolult, mint amilyennek elsőre látszik !
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve számlanyitás

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

úgy tudom az ún. exchanger szolgáltatók segítségével bárhová ki tudod kérni,akár bankszámlára is. Van elég sok ilyen,talán van pár megbízható is. Én még nem használtam nem volt rá szükségem. Az LR-re érkező pénzemből pld fizettem ki refeket,de használtam tagságvásárlásra is vagy add funds-ra.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég