Ezek a PTC oldalak fizetnek?

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ide tehetitek azokat a PTC oldalakat, amikben nem vagytok biztosak, hogy fizetnek, mi pedig megmondjuk mi a helyzet velük. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Sziasztok! :)
Találtam ma egy PTC oldalt, de nekem gyanús! A neve: Bigmoney PTC. 1 dolcsi klickenként, 10, ha beregizek valamelyik oldalra, viszont 1000 dollár a kifizetési limit/amit valószínű soha nem lehet elérni, és irreálisan magasnak tűnik az összeg/! Amúgy sem vagyok nagy PTC-s, engem idegesít, hogy hónapok múlva jönne össze reffek nélkül pár dolcsi,de ez pedig túl szép,hogy igaz legyen! Valaki tud róla valamit?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia!
Látatlanabn is azt mondaám,hogy csalás,de kicsit utánanéztem neten és nem találtam mást,csak panaszt az oldalra. Nem fizet.
Láttam olyat,akinek 7000 dollár gyűlt ösze egyenként 1000 dolláros kikéréssel. :) természetesen nem kapta meg.

Kis fejszámolás. Az oldalon 3 dollárért lehet venni 1000 klikk hirdetést. Ez 0,003 dollár hirdetésenként,amit ki tudna fizetni és még haszna sem volt.

A legismertebb oldal,ahol a PTC oldalakat vizsgálják ír róla. http://www.ptc-investigation.com/pages/bigmoneyptc.aspx

ha bírod az angolt.

Az én tanácsolom az,ha ráakadsz egy oldalra előbb a neten nézz körbe vélemények után kutatva,kifizetési bizonylatokat keresve. ismert fórumokat nézz át. ha tudsz angolul az a legjobb,de itt is szívesen utánanézünk,ahogy az Admin mondta.De lehetsz önálló is.
Végül olvasgasd sokat a netbiznisz PTC részlegét. Itt a legjobb oldalakat találod meg:)

Amúgy PTC vel nem fogsz meggazdagodni rövid távon ez biztos.
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Szia :)
Köszi szépen a választ! :)
Átnézek Hozzád is, hátha akad valami, amit egyedül is csinálhatok!
katka61
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.06.10. 13:16
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: katka61 »

Én kiváncsi lennék hogy ezek közül melyik fizet melyik nem különben ezeket PTC oldalról vettem le.
Hát sorolnám Golden Clix ,Careerbux, Termbux, bestlifbux, buxbiznaz, ernbux, Tale bux, open 23, nofferbux, dearbux ,koolbux,Tripler bux körülbelől ennyi mikor regisztráltam akkor 2 dollár volt a minimum most hogy elértem van amelyik 5 és van amelyik 8 dollárt kér hogy legyen ezért lettem bizonytalan .Ha van ami tuti nem fizet kérem szoljanak
Köszönöm
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia!
Ahol tul magas a minimum azt nem érdemes erőltetni,ha ahhoz több hónap kattolás kell még mondjuk matematikailag..
Nagyobb a kockázat,mint a várható haszon. Általában idővel vagy megszünnek,vagy tovább emelkedik a minimum.
Mondjuk párat használok a magas minimumosok közül,de hirdetni csupán. Jó a kereset,de sokáig tartana kikérni.

Goldenclix stabil oldal.A többit nem ismerem eléggé,hogy véleményt formálhassak biztonsággal,illetve ezek még vagy frissek,vagy még 6 hónapnál rövidebb életűek,ami nem hosszú idő a ptcknél. Open23 amelyik öregebb viszonylag,de ott nagyon kevés a kereset
katka61
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.06.10. 13:16
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: katka61 »

Szia !
Köszi az előző kérdésemre adott választ ,most azt szeretném kérdezni ,hogy mennyi időre fizet a THE BUX kértemmár több
mint 1 hete de azóta azt irja a kifizetés folyamatba na de meddig ?
A másik ami érdekelne mi a kifizetési PIN ? lehet bután hangzik de nem tudom .
Előre is köszi üdv Katka
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: Admin »

The-bux-on jelenleg a Május 29 és a 30-ai kikéréseknél tartanak.

A kifizetési PIN az egy jelszó, amit minden kifizetés kérésénél meg kell adnod. A PTC oldalak vagy regisztrációkor kérik, vagy a profilodban tudod beállítani.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
katka61
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.06.10. 13:16
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: katka61 »

Kedves Admin !
Érdeldnék hogy ez a Red-AltertBux miért nem fizet elértem bőven a limitet de nem fizet .
Válaszod előre is köszönöm .üdv katka61
blagezz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.06. 09:57
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: blagezz »

Sziasztok!
Tud valaki valamit a http://www.vietbux.net/ oldalról? v-bux
0,07 dollárt ígér per klikk és hogy napi 10+ hirdetés van rajta..
instant kifizetést, azt nem látom, hogy mennyitől, de a proofban van 1,6 dollár is..

érdemes regisztrálni?

előre is köszi a válasz(oka)t
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kicsit régiek a kérdések már,de sztem érdemes lenne ezt a topicot feléleszteni.

Red alert bux adminja egy nem túl jó hírű román fickó számos csaló oldal tualja. Ami az érdekes,hogy régóta működő oldalakat működtet ennek ellenére. Egyik oldalán pld úgy jártam,hogy mire elértem a minimumot 5 direkthez kötötte a kifizetést (Lexbux)
Azt nem tudom,hogy ha ez meglett volna,akkor fizetett volna-e?

A red alertnél azt láttam a szabályzatban,hogy bár nagyon jó a napi kereset,de csak kb 10%-át tudod kikérni. Mélyebbre nem ástam,csak ez ragadta meg a figyelmem.

Vietbux is érdekes,mert még mindig fizet. nem vagyok tag,valószínűleg befektetés kell a kikéréshez... EMS fórumon megtaláltam az admint aki itt is meghirdette az oldalt,de utána le is lépett ihttp://www.emoneyspace.com/forum/index.php/top ... msg2936427



Ennek a topiknak,azért is van értelme,mert itt nem szereplő (nincs toopikja)oldalakkal is tudnánk foglalkozni.

Sőt. Sztem azt is érdemes lenne megfontolni,hogy ha valaki szeretné tudni hogy X oldala közül vajon melyik fizet-e még egyáltalán azt beírná ide pld...

Ugye ,ha az ember elkezdi hirdetni az oldalait mindenhol (fórumok,PTC oldalak,facebook stb) akkor az lehetetlen,hogyha nem fizet az oldal,akkor értesítse a refjeit,hogy már nem érdemes kattolni... ezért gondolnám jó megoldásnak ezt a topicot,mivel az oldalak topicjait külön.külön kicsit macerás lenne végigbogarászni.
quicktor
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.05.31. 08:46
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: quicktor »

Sziasztok!

A Tiger-ptc -ről kérdeznék.
Eddig napi 7-8 cent volt benne, de ma jött egy 2 centes hirdetés, ami 3(!) mperces volt, valamint több, mint 20 db 1,25 centes hirdetés. Ez már több, mint gyanús, nem?
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Szia!

Elkészült az oldalról a PTC Investigations elemzése: Az oldalnak csaló, SCAM Adminja van:

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 0171157480
quicktor
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.05.31. 08:46
Kapcsolat:

Re: Ezek a PTC oldalak fizetnek?

Hozzászólás Szerző: quicktor »

Ettől tartottam..:( köszönöm a választ.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég