Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Hello (probáljuk mégegyszer)

Elsősorban bocsánatot kérek a téma tőrléséért de a forum szabályzatát sértetheti a tőbb reflink kiirása egy téma keretén belül.
Tudjátok hogy tilos kiirni tőbb ref-linket szóval küldjétek a pü segitségével a reflinkekket vagy irjátok csak az oldal nevét.

Nos én eddig a cashcamel-t (1.5usd 6000 kredit) és earneasycash.info (1.5usd 3000 kredit) használtam hirdetésre.
Az első lassú a második kicsit drága és az adminja nehezen mozog amikor át kéne nézze az új fizetett link-jeimet .
Én a PTC-t inkább a levelező rendszerek hetes jackpot-jának a megnyerésére használom ami általában 50usd körül jár és osztodik az első 25 között.

Magyarázat ..az első helyezettek a jackpot-os rendszereken (persze nem mindegyiken) néha megkapják a kb. 10usd-t , én általában az 5-10-dik helyen vagyok minden héten ami csak 4-5usd-t jelent. Amennyiben befektetek 2usd-t és nyerek 6usd-t hetente tőbb oldalról akkor megéri a befektetés. viewtopic.php?f=39&t=5302

Az elsö PTC-hez hasonló érdekelne ha lehet ugyanolyan olcsó és ha lehet valamivel gyorsabb. :wacko: :?

Ha lehet irjátok ide mennyibe kerül a hirdetés az oldalon.
Ne irjátok nekem a dreamklix-et például ahol 1000 kredit 2usd nekem 8000-re van szükségem minimum hetente.
Ne irjátok nekem a clikz4freakz.com-ot sem ahol 2000 kredit 2usd

Ha ilyeneket irtok nekem csak belépek és utánna már is törlöm az adataimat onnan.
Emlitettem a cashcamel-t ahol 1.5usd 6000 kredit ha beiratkoztál ....kivülről beiratkozás nélkül 1.75usd 5000 kredit.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gkalman2004 2014.03.11. 10:55-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

a lassú azt jelenti,hogy lassan fogy a kredit?

igaz,hogy csak egyszeri de a buxhost oldalak sokszor adnak ingyen pénzt a PB-be és azon sokszor lehet venni 1-2 ezer klikket is.
Vannak oldalak,ahol naponta frissítik az uj megjelenésű oldalakat,te beregisztrálsz és ha van ingyen kredit akkor feladod gyorsan a PTC-t,nem tudom mennyire macerás ez neked.. ,de ingyen van.

Másik: Pontosan milyen időtávban kell neked a hirdetés? Napi hány klikk kell minimum? Ha pld van nekem hirdetési lehetőségem és neked akarom adni,akkor akár el is adhatom neked :) csak tudnom kéne milyen feltételeid vannak. Bár ellenőrízni azt nem nagyon tudod az a baj,ha jol gondolom. Illetve egy screenshottal az eredményt tudom mutatni.

Példa. van egy scam oldal amelyik nem fizet,de sok pénzem van benne és azt el tudom hirdetni,azt át tudnám adni ilyen célra némi pénzért :)


Egyébként idlig ebben a tudós,írj neki privátot.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Vagy érdemes nagyobb csomagot venni,akkor sokkal nagyobb a kedvezmény. Pld Clixten 1000 kredit 0.5$ ez neked drága,ahogy írtad,de ha veszel 100 ezret az már csak 20$. és clixtenen több,mint 100 ezer tag van.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: idlig »

Olcsó húsnak...
Nagyon nehéz és sokrétű téma, rengeteg dologtól függ a hatékonyság.

Olcsó hirdetésre példa:
bucks4shares (viewtopic.php?f=71&t=3160&p=34604&hilit ... res#p34604)
bucks247 (viewtopic.php?f=71&t=4092&p=44837&hilit=bucks247#p44837)

Viszont: amikor kiadsz mondjuk a cashcamel-en másfél dollárt, akkor nem 6000 megtekintést vásárolsz, hanem 6000 kreditet. A botok, autoklikkelő programok és csalók miatt jókora különbség van a kettő között. Egy normális PTC EVO oldalon (pl. Adzpot vagy Clixdo - szintén olcsó hirdetés mindkét helyen), már jobb az arány, egy Neobuxon vagy Probuxon pedig még inkább. Az se mindegy, hogy milyen stratégiát szeretnél követni:
inkább kevesebb emberhez eljutni, de hozzájuk többször, vagy pedig inkább több emberhez eljutni. Utóbbi esetében fontos, hogy egy oldalnak hány tagja van, de főleg, hogy naponta mennyi új van, és persze egy fix hirdetés mindig hatékonyabb, mint pár kredit. Nem tudom ez így mennyire segít, most ennyire volt időm.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Ildig
Igen pontosan ezt irtam, kredit mert olcsó és mert a legtöbben ezt kihasználják ahol csak lehet.
Egy egyszerü válaszra vártam pl...x oldal ennyibe kerül a kredit.
Mégegyszer hogy elérjem az első helyet szükségem van minimum 8000 kredit-re vagy látogatásra egy oldalon egy hét alatt, van 10 mail oldal amit hirdetek , mindegyiken elérem a mostani hirdetési stilusommal a kb 2000 látogatást egy héten.
Ez a hirdetési rendszerem hozza a reff-eket és a jó fajta látogatásokat. Persze nem csak ezeket az oldalakat hirdetem.

A pontozás szempontjából a scam oldalak és bizonyos PTC oldalak teljesen ki vannak zárva.
A pontozás a látogatás szempontjábol 50 pont x 8000 kredit = 400.000 látogatás .
A reff-ek 5000 pontot érnek de senki sem bir egyfolytában minden héten nagy számban reff-eket hozni.
A nyeresség maximum általában ~10usd de lehet 100 vagy minimum is, ami 0.xx az utolsó helyezetteknek.
A jackpot kerekiti a jövedelmet, nem mindegy amikor kikéred hét végén ha még van 10 usd pluszba, de nem éri meg ebbe sokat befektetni, és eddig csak a szőrf oldalaknak van olyan tag védelmi rendszerük amelyek kiszürik ezt a fajta kihasználást.
És még valami a jackpot egy hét alatt gyülik a befektetésekböl, szóval nem lehet tudni előrre mennyi lesz az értéke.
Mégis amig mások reff-ek nélkül előttem vannak.. addig úgy döntöttem én is felhasználom ezt a trükköt.

Sokan hétvégén olyan pontszámokat gyüjtenek néhány óra alatt amit normális hirdetéssel nem lehetséges.
Figyelembe véve hogy nem érdemes sokat fizetni ezért, valószínű hogy mindenki még megprobál 1-2-usd-ért bármilyen
plusz látogatást eredményezni persze a scam oldalak kivételével.

Ildiq a clixdo jól néz ki majd küldj egy reflinket ha akarod, itten 10000 kredit 3.78usd kivülröl.
Xenox a clixten is jól néz ki , valamivel dragabb 10000 kredit 4usd kivülröl.
Gondolom beiratkozás után belülről olcsóbb a kredit.

Kép

És a múlt hét, amikor nem hajtottam igy nézett ki.

Kép

És ez egy másik
Kép

És ez egy gyengébb másik .

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gkalman2004 2014.03.06. 19:18-kor.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Egyelore beugrottam a clixtenre es 2000 kredit-et probalok eppen most ki.
Van egy bokkeno is ezek a PTC rendszerek csak 1%-ot fizetnek a ref-ek vasarlasa utan utan.
En inkabb a 25-75% -os jutalek rendszert kedvelem -> nem csoda hogy a szorf oldalakat kedvelem....

Koszonom az info-t
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: idlig »

Clixdo is elég olcsó.

100 kredit - $0.07
250 kredit - $0.14
1500 kredit - $0.70
3000 kredit - $1.40
5000 kredit - $1.99
10000 kredit - $3.78
20000 kredit - $7.14

stb

Vagy Adzpot, ami hasonló, mint a clixten.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Northclixet tudnad ajánlani Kálmánnak? Neki amellett,hogy olcso reklám kell az kell,hogy 1 nap alatt lemenjen 1-2 ezer kredit.
Érdekes, Clixtenen azt mondta 1 és 2 ezer közt ment le csak 1 nap alatt.
olcsón azt értette h 2$ 8000kreditvagy hasonlo arany. a szerezhető regek másodlagosak ha jol vettem ki,viszont fontos,hogy stabil oldal legyen.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Tobb keres is van arra hogy magyarazzam el, hogyan mukodik az oldal amelyikrol a kepeket keszitettem. A jackpot csak kiegeszito kereset nem lehet csak erre alapozni a penzkeresest de ugyanakkor nem elhanyagolhato az erteke, az igazi erteket ugyancsak a ref-ek hozzak mint mas oldalakon is.

Ezek az oldalak amelyekrol a kepeket keszitettem a "viral mailer" "safelist" kategoriaba tartoznak es majd irok egy utmutatot (ujbol) de elorre megjegyzem hogy az angol nyelv hasznalata kotelezo, ezek a rendszerek is tartalmaznak PTC -t is de ez kissebb mertekben van kihasznalva , toborozasra hasznaljak inkabb, heti jackpot-os rendszeruk is van, altalaban minimum 25%-os jutalekot biztositanak ingyenes tagoknak is.
Ugyanugy vannak nemfizeto oldalak mint a PTC es szorf oldalakon. Es igen mukodik a toborozas ezek segitsegevel barmilyen oldalra.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: idlig »

Northclix árban jó, látogatottságban annyira nem. Elég lassan fogynak a kreditek. Ref4bux is olcsó, csak az Admin néha megtrükközi, hogy pl 1000 kredit csak 100 hirdetésre elég, de volt már durvább is. De árban nagyon jó.
Clixdo-n olyan 10-11 körül adtam fel hirdetést, most olyan 900 körül jár a megtekintések száma, vagyis korrekt, főleg, hogy a látogatók mennyit kapnak a kattintásért.
Ami még olcsó: globalbux (2 hetes grid 3$, legutóbb még ezért olyan 20 000 megtekintés jött össze).
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Koszonom a valaszokat, kaptam a cashtravelt ahol 8000 link 2usd ba kerul es 12000 kredit 3usd-ba

Es igen xenosz2 a clixten jol megy de nem eri meg nekem a 2usd 4000 kredit-ert, vagy hogy vasaroljak 20usd-re
mert nem fektetem be egyszerre es ha eltunik az oldal akkor nem fogok orvendeni a vesztesegnek.

Most meg az elso helyen vagyok az egyik oldalon (pentek) a clixten segitsegevel de a kredit mar lejart es vasarnapig meg valoszinu fog kelleni vegyek kredit-et (a mult heten ~400 pontig ment el az elso helyezett es nekem most ~200 van)
Szoval ha nekem 10usd a nyeresseg es 2-3usd t fektetek be akkor jo az arany de csak ha az elso helyezettek kozott vagyok
ha tobbet kell koltsek akkor inkabb megelegszek az ingyenes rendszeremmel amelyik hozza a ref-eket es a lista kozepeig felvisz ami ugy a 15-dik hely a 25-bol.

Kép

Megegyszer az igazi kereset a ref-ek utan jon amint az alabbi kepen lathato a jackpot-on PTC-nelkul is reszt veszek (2.1usd-t vittem el) a mult heten, ezen a het vegen kiderul ha hiabavalo-e volt a PTC- rendszer hasznalata
(Nem szabad tobbet befektessek mint amennyit nyerhetek es a jackpot erteke valtozo minden heten.)

Kép
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Szombat. Annak ellenere hogy a ref-ek 5000 pontot ernek es en 3 ref-et hoztam visszaestem 2 helyel
Mar tulleptem a minimum-ot arra hogy kikerjem az osszeget de a jackpot meg ugrott egy kicsit 27usd-rol 34usd-ra szoval meg beteszek 2usd-t hogy visszakeruljek az elso helyre. Es eljutottam a 8000 kredithez ami kell minimum es lehetoleg 2usd-nal tobbe ne keruljon.

Kép

A jutalekos rendszer utan igy nez ki a a pontozasom es betettem a keresetemmel is egy kepet.

Kép

Es a kereset

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: idlig »

Clixdo-n 2000 fölötti megtekintés érkezett 1 nap alatt (a legolcsóbb hirdetéssel, ami $0.0001-et ér). És az Admin miatt nem is akkora kockázat nagyobb kredit csomagot venni.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Koszi ildiq be vagyok iratkozva oda is mar regebrol de 3usd a minimum befektetes paypal-al es meg nem probaltam.
Most gondolkoztam hogy valtok es vegyek gyengebb oldalakon tobb helyrol ugy hogy foggyon ket het alatt el az egesz
lassaban es kulon.. kulon de az egeszet felhasznalva ugyanazt a telsesitmenyt erjem el :)
Eggyelore meg nem tudom mennyire eri meg nekem a PTC-s befektetes.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ami még szintén olcsó, bár nem tudom mekkora a napi forgalma (vagy, hogy 1 kredit 1 megtekintést jelent-e).

Adsclickers (2$ = 10 000 kredit)

És amúgy a 99centsptc se tűnik rossznak, az árhoz képest legalábbis korrekt forgalom van, bár a világot nem váltja meg.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Majd kuldj kerlek egy adsclickers es 99 ref-linket pu-vel eggyelore meg nem dontottem csak a jovoheten fogom kiprobalni.
Visszaestem a pontszamokkal a 3-dik helyre de a jackpot felugrott 45usd re ez egy plusz ~5usd-t jelent nekem.
Szoval most éppen igy állok hely, pontszám, jutalék..
Megjegyzés inferno 1-nap alatt 149650 pontot ugrott (228750 volt a tegnap a pontja ma meg 378400-ja van eggyelore)
ami kreditben 149650/50= 3000 kreditet jelent kb.ennyit dobott be a mult héten is 400.000 -ig ert el vasarnap

Kép


Kép

Itten egy megjegyzes az 50.000 pont a ref-fek utan sokkal tobbet er nekem mint a latogatasok szama
Az 50.000 /5000 = 10 ref/het ezen az oldalon es egy sem jott eggyelore a PTC-s rendszerekrol ahol hirdetek a pontszam miatt.

Kép
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Az eredmény igy néz ki csak a 3-dik helyre kerültem fel 4 usd-s befektetéssel szoval a clixten-cashtravel kiesett, probálom
majd a héten a 99cent ptc-t :) lehet jóbb lessz az eredmény.

Kép
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Kép

És még csak délután fogtam neki :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Na de várjál!!! Tudod ezt tartani egész héten?:D
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Nekem szerdán,csütörtökön és szombaton van beütemezve egy ugrás, lehet gaiusz is bírja az iramot de attól függ hogy mennyit bir ingyenesen elérni ...
Tehát ha van már több helyen sok ref-ed azok kredit-et termelnek amit bevetsz a hirdetésbe innen jön az ingyenes rész ,
a hianyzó pontokat egy kis befektetéssel csalod ki általában, de itt attól függ ki hogy gondolkozik.

Csak egy oldalon valoszinü birni fogja az iramot, én szurkolók neki, persze mert alattam van és ezúttal köszönöm is neki ezért :clap: .

:)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

xenosz2 írta:Na de várjál!!! Tudod ezt tartani egész héten?:D
Hát úgy terveztem :D

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szerintem most az összes ingyen kreditet erre költöd amit buxhost oldalakon kapsz :P
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

1. Gaiusz 472,700
2. cerberus 223,300
3 inferno 172,000

Mindenkinek megvannak a saját módszerei xenosz.Bár az nem lenne ennyire elég szerintem :D


Edit:
8:38

És új világcsúcs a paraolimpián, Gaiusz az élre tör :clap: és még hol a hétvége?:D
Kép
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Lehet de egy ilyen kep tobbet er ... ugyanis a jackpot osszege ilyesmibol gyul
Ha ezt valaki eleri a PTC-vel ....

Kép
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Persze még nekem is van hova fejlődni :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

...és fő a szerénység :D

A Te módszered,hogy Edittel töltöd 8:38-kor az estét ? :PP
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Ha ez nekem szólt, akkor igen mivel néha van időm... nem kattintgatok annyit hogy ne férjen bele ilyesmi is... :wacko:
Sőt a célom hogy mások kattintsanak helyettem :)
Nem feltétlenül a paraolimpiat célzom inkább csak hatásos szeretnék lenni.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

xenosz2 írta:...és fő a szerénység :D

A Te módszered,hogy Edittel töltöd 8:38-kor az estét ? :PP
Hát mikor kivel :D
Ha ilyen jól megy van amikor két Edit-re is futja :PP
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: idlig »

A bucks4shares is nagyon olcsó. 20 cent = 1000 kredit, bár befizetéskor pluszt számol fel, de már kicsi összeget is be lehet fizetni. Szerintem 1000 megtekintést nem ad naponta, de olyan 500-600 biztos összejön.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Keresek olcso hirdetest ptc-n ...

Hozzászólás Szerző: idlig »

bucks4shares: 830 megtekintés jutott egy napra, ez $0.20 = 1000 kredites ár mellett bőven korrekt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég