segítség kérés

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
gyorij
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.01.27. 20:48
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: gyorij »

Sziasztok tudna valaki segiteni nekem?
Ma megkaptam az első kifizetésem az evo11 ptc -től de nem tudok rájönni hogyan kell feltölteni a bizonylatot vagyis még hozzászólást sem tudok irni a fórumba .A fórum ráadásul csak akkor látható ha kilépsz az oldalról lehet hogy oda is külön regizni kell de ha igen hol?
ha segít valaki megköszönném

mindenkinek szép napot gyorij
eva61
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.02.10. 15:35
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: eva61 »

Tudja valaki mi történt a Lucrebux-szal? Egyáltalán nem érhető el ma. :(
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: applebook »

eva61 írta:Tudja valaki mi történt a Lucrebux-szal? Egyáltalán nem érhető el ma. :(
Sztem ennek az oldalnak annyi...
eva61
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.02.10. 15:35
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: eva61 »

Kár, mert ezen az oldalon volt bérelt refem. De van másik...
ordy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.06.18. 11:34
Kapcsolat:

Re: segítség kérés, neobux

Hozzászólás Szerző: ordy »

neobuxon véletlen kattintással golden lettem, már másnap levonták a bankszámlámról a PayPAlen is ott van, completed módon, a neobux emiljével együtt. Kb. 1 hete volrt mindez.
Ugyanakkor a neobux oldalamon sehol nem látni, továbbra is standard tagnak tüntet fel, és aszerint is számol?
Mi lehet a probléma?
Kattintani már nem merek az oldalon, nehogy újra vonjanak.
Üdv.(szponzor ismeretlen és nem is válaszol)
ordy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.06.18. 11:34
Kapcsolat:

Re: segítség kérés, hátha válaszol v.ki

Hozzászólás Szerző: ordy »

Téma:PayPal kontra Neobux. Valahol elakadt a pénzem, PayPal írta, továbbította a 90+10 dolcsimat a NeoDev LDA(Neobux) részére, ott viszont 9. napja nyoma nincs. Neo válasza: "nem ellenőrzött". Na ez mit jelent, mivel PayPal számlámat 3 éve használom vásárlásra sikeresen, tehát régen hitelesítve van?
Mit tegyek? Vagy lehet 1 hónap is mire megjelenik golden tagságom a neo számlámon.
Már nincs hol reklamálni, PayPal nem is válaszol, de közben látható a számlámon a tranzakció, vagyis hogy továbbították?
Nagyon megköszönném, ha valaki elmondaná, hol lehet ennek utánajárni, akár személyesen is, angolul nem tudok, a Google fordítóval sem értem a magyarázataikat?
Előre is köszönöm
ordy
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Az hogy "nem ellenőrzött" azt jelenti,hogy a Paypal felé nem igazoltad vissza magad.Szerintem add hozzá a számlához a bankkártyádat,aminek hátulján ott van a 3 jegyű kód,és töltsél fel 2 dokumentumot jpg formátumban,egy fényképes igazolványt és egy lakcímet igazoló iratot(pl.számlakivonat ahol látszik a lakcím) és pár napon belül verified-é,vagyis ellenőrzötté válsz,és akkor a Neobux is el fogja fogadni.Nekem 3 napon belül visszaigazolt mindent a Paypal.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: feerke »

Befizetni csak VERIFIED (ellenőrzött) paypal számláról lehet. Ehhez hozzá kell adni a bankkártyád a paypalhoz.
ordy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.06.18. 11:34
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: ordy »

Feerke, és Joke 75, nagyon klöszönöm, h. válaszoltatok, a gond azonban az, h. évek óta hitelesített PayPal számlám van, saját bankomból azonnal levonták a 90 dolcsit(folyó, és bankszámlaszámom is ott van nekik, anno kis összeggel hitelesíttetni is kellett), küldték az Unicrediten át PayPalnek, majd PayPal 06.12-én máris Emilben írta, hogy továbbította Neo felé a susut.
Innentől fogva még mit lehet tenni?
Unicredit azt mondta NEM TUD SEGÍTENI, PayPal többszörös Emilre sem válaszol, Neo írja: nem ellenőrzött, azt persze nem, h. mitől lesz az, egy hitelesített, és működő számla?.
PayPal profilomban minden adatom ott van emiltől bankszámlaszámomig, verifiednél írja: már hiteles ezekkel az adatokkal, nem beszélve arról, h. többször használtam minden goncd nélkül vásárlásra idáig?
' válasz ugyan jött PaPaltől 1x, ha lefordítaná v.ki, mert ez a google fordítás nekem nem tiszta:
"Kereskedelmi információk: NeoDev LDA tartó@ neobux. com http:// www. neobux. com a kereskedő: Meg kell vizsgálni a PayPal számlára történő vásárlás NeoBux kifizetés adatait eredeti tranzakciós adatok leírás: arany tagság - Frissítés Elem "(tranzakciós számmal ellátva).
kukkot nem értek. de klikkelgetni már nem merek az arany tagságnál, mert 1x elkövettem, rögtön levonták a bankszámlámról, semmi kedvem, h. még 1x levonják...Sajnos magyar ügyfélszolgálat egyiküknél sincs!
Minden további segítséget előre is köszönök, fentiek ismeretében
Üdv.zsizsi
hunmoney
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.06.15. 17:08
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: hunmoney »

@ordy:
" válasz ugyan jött PaPaltől 1x, ha lefordítaná v.ki, mert ez a google fordítás nekem nem tiszta:"
Ha talán bemásoltad volna az angol szöveget...Fordítandó szöveg nélkül nem megyünk semmire...
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: macskalady »

Sziasztok!

Régi regisztrált tagja vagyok a Bux-matrixnak, de most amióta megváltozott az oldal nem tudom hogyan kell kikérni az összeget.

Az Incrasebuxon hasonló a helyzet, kikérésnél valamilyen kifogást ír ki, pedig már összegyűjtöttem majdnem 20$-t ezen az oldalon.

A Buxifyvel is hasonlóan jártam, fogalmam sincs mi a módja a pénzkikérésnek.

Kérem, ha valaki tud ezekkel az oldalakkal kapcsolatban segíteni, írja meg. Előre is köszönöm!
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

macskalady írta:Sziasztok!

Régi regisztrált tagja vagyok a Bux-matrixnak, de most amióta megváltozott az oldal nem tudom hogyan kell kikérni az összeget.

Az Incrasebuxon hasonló a helyzet, kikérésnél valamilyen kifogást ír ki, pedig már összegyűjtöttem majdnem 20$-t ezen az oldalon.

A Buxifyvel is hasonlóan jártam, fogalmam sincs mi a módja a pénzkikérésnek.

Kérem, ha valaki tud ezekkel az oldalakkal kapcsolatban segíteni, írja meg. Előre is köszönöm!
Szia!

Incrasebux, már nem fizet!!!
Buxify, újraindult Buxify-v2.com néven és csak upgradelt tagok kérhetnek ki pénzt, mégpedig a "Dividends to cashout" sorban lévő összeget, amely a napi osztalékból gyűlik össze, tagsággal rendelkező tagoknak. Az account balance az osztalék alapját képezi, nem kikérhető egyenleg. info: viewtopic.php?f=61&t=1122
Bux-Matrix, nem tudok segíteni, nem vagyok tag.

Üdv!
p
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: macskalady »

Szia!

Köszönöm a segítséget. Nem gondoltam volna, hogy az Incrase már nem fizet, 2009 óta vagyok tagja. Ez biztos?
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: Golo »

Én is úgy tudom, hogy mostmár nem fizetnek.
De a Google a barátod!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: feerke »

Az incrase nem fizet már. Nekem is sok pénzem maradt benne....

Buxmatrixnál tagságot kell venni az egyenlegből és csak az után lehet majd kikérni.
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: macskalady »

Köszönöm a segítséget :)
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: macskalady »

Sziasztok!

A ptc-ajánlatoktól érkezett kifizetések képeit most hová kell feltölteni? Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de sehol nem találok ilyen fórumot :?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: Admin »

Üdv!
Nem kell feltölteni és nem is lehetséges.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
macskalady
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:54
Kapcsolat:

Re: segítség kérés

Hozzászólás Szerző: macskalady »

Sziasztok!

Valaki ismeri esetleg a Fiveaclick oldalt? Hol lehet megnézni rajta, hogy idáig mennyit klikkeltem, és az mennyit ér? Sehol nem találok ilyen információt. :?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég