kérdés

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

kérdés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Jó reggelt!
Lenne egy kérdésem felétek:)
Azzal kezdeném, hogy a bnőmmel az összeköltözés még nem megoldható bizonyos okokból... ezért felváltva alszunk egymásnál.
Néha nála is szoktam kattintgatni az oldalaimat a tabomról.
Viszont a lényeg, hogy most ő is szeretne pár oldalt elkezdeni, kipróbálni (logikusan olyan oldalt ajánlanék neki amit már én is próbáltam, fizetett és nem 0.02 centet lehet keresni vele/nap)
A kérdésem az lenne, hogy mivel én nála (az ő I.P-vel) is kattintottam az oldalaimat (és nem egy oldalon vagyok fenn) és mondjuk ugyan oda regisztrálna mint én, akkor abból lehet-e bajom? Vagy egyáltalán ez lehetséges-e?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: kérdés

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Laci írta:Jó reggelt!
Lenne egy kérdésem felétek:)
Azzal kezdeném, hogy a bnőmmel az összeköltözés még nem megoldható bizonyos okokból... ezért felváltva alszunk egymásnál.
Néha nála is szoktam kattintgatni az oldalaimat a tabomról.
Viszont a lényeg, hogy most ő is szeretne pár oldalt elkezdeni, kipróbálni (logikusan olyan oldalt ajánlanék neki amit már én is próbáltam, fizetett és nem 0.02 centet lehet keresni vele/nap)
A kérdésem az lenne, hogy mivel én nála (az ő I.P-vel) is kattintottam az oldalaimat (és nem egy oldalon vagyok fenn) és mondjuk ugyan oda regisztrálna mint én, akkor abból lehet-e bajom? Vagy egyáltalán ez lehetséges-e?
Előfordulhat, hogyha egy házból két accounttal kattoltok, abból baj lehet. Viszont ha esetleg írsz előzetesen egy supportot, hogy ez és ez van, talán megértik :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: kérdés

Hozzászólás Szerző: Laci »

Rendben, köszönöm :)
ÉS ha, ő lekattintja otthon és én is otthon (mert sokszor pont más időben dolgozunk), az ugye 2 külön I.P, és ezzel nem is lenne gond. Viszont abból szted lehet gond hogy én már nála előző hetekben kattintgattam a saját oldalaimat, és ő ugyan oda regisztrálna?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: kérdés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Igen, lehet belőle gond
Ezért is jó előtte egy support
Ha negatív vagy semmilyen választ nem kapsz, akkor inkább ne ajánld barátnődnek azt az oldalt
Ha pozitívat, akkor is figyelj oda rá, hogy többet ne kattintsatok egy IP-ről
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég