PTC mobilnettel kérdés

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

PTC mobilnettel kérdés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A kérdés: Ha mobilnettel nyomnám a PTC-t,akkor milyen napi forgalommal számolhatok? A piacon levő mobilnetes csomagok közül az olcsóbbak ilyen 3,5,7 körüli GB havi ingyenes forgalommal rendelkeznek,amik elég kevésnek tünnek,ezért azt kérdezném azoktól,akik saját tapasztalattal rendelkeznek e- téren,hogy mennyit "fogyaszt" a PTC-zés. Mondjuk olyan 3-4 óra PTC zés kb amire gondolok,tehát viszonylag több idő. A videókat és egyéb több sávot fogyasztó alkalmazásokat lehetőlég kilőném természetesen ,ha lehet (bár kérdés ezt mennyire lehetséges és milyen mértékben).
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PTC mobilnettel kérdés

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nekem satellite-ről jön a netem és szinte egész nap használom, csak mobilról 5 giga felett megy egy hónapban, de ebben a Picur visszadumálós macskája is benne van. Ami nem mobilról van, azt sajna nem tudom hol kell megnézni.. :oops: De Ccleaner pl 5 naponta olyan 800 megányi hulladékot töröl, CNH autosurf mondjuk biztos megdobja. Nem sokat segítettem tudom. :DD
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PTC mobilnettel kérdés

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Az xp-n a vezérlőpult/hálozatikapcsolatok-nál, klikk az aktuális netes kapcsolatodra, s a kapcslatoknál, v. a tulajdonságoknál meg lehet nézni.
Ha rosszul mondtam akkor bocsi, most nincs win ahol megnézhetném. Van progi is ha nem sikerül megtalálni:

http://szofthub.hu/bitmeter/
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC mobilnettel kérdés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszi. :good: Valóban látom. Kipróbálom.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég