Mi történt?

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
Bercyyy001
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.01.10. 15:00
Kapcsolat:

Mi történt?

Hozzászólás Szerző: Bercyyy001 »

Sziasztok!

Ilyennel még nem találkoztam, ezért kíváncsi vagyok Ti mit szóltok ehhez.

Történt a mai napon, hogy regisztráltam egy számomra új PTC-re, neve: Peobux
Ezt követően elkezdtem nézelődni, kifizetések, fórum, ilyesmik.. Aztán egyszer csak kidobott az oldalról, azonnal visszaléptem mert azt hittem én nyomtam félre valamit. Hát meglepődtem, mert a számlámon kerek 5$ virított. Na egyből irány a Personal settings, ahol beállítom gyorsan a PP címem, aztán próbáljuk meg kivenni a pénzt, viszont egy teljesen idegen PayPal cím fogadott ott, eközben ismét kidobott az oldal. Mikor visszaléptem, láttam hogy a pénz eltűnt a számlámról, és az idegen címre lett kikérve az összeg: (whitdraw history)
Jan 26 2016 09:27:45 AM ajhksjha@gmail.com 4.35 Completed

Valamint a kifizetéseknél is szerepel a nevem(Wistle01): http://www.peobux.com/index.php?view=payment_proof

Mi történhetett? Valami tipp?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Mi történt?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem tudom,de biztos,hogy csaló az oldal. lemásolta a neobux-ot,és ahogy nézem az admin nem aktív. talán fizetett valameddig,de mintha leállt volna ez is. még azt is el tudom képzelni,admin állította így be.hogy néha legyen "kifizetés".
a fórumban viszont nincs pár napja. weobux,enobux,deobux,meg még nem tudom milyen oldalak vannak még valszeg ua az admin... sokat nem tudok az oldalakról,de ilyen másolt oldalak,amelyek korábbi oldalak design-ját lopja 100% csalással készül,és ha fizet is valemeddig nem sokáig. de hátha más tud valamit...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Mi történt?

Hozzászólás Szerző: detros »

Azt íra, hogy 502ezer felhasználója van, mai napon csatlakozott 9101, de csak $575-t fizetett ki?
Mekkora egy kamu oldal :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég