Melyik PTC oldal fizet jól?

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Melyik PTC oldal fizet jól? Tehát hogy ne ilyen 0,00005 legyen kattintánsonként, hanem legalább 0,02
De ha lehet akkor lehet több is :P :)

Válaszokat előre is köszönöm! (regisztrálok akár ref linkeden, ha megosztod velem a jó oldalt) :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szia,

Az általad keresett oldalt keresi/keresné mindenki, ha létezne sokunk azt hajtaná!

A helyzet ennél azért bonyolultabb. Rizikós oldalak van hogy ígérnek ilyen keresetet, de ott mielőtt fizetésig jutnál az oldal bezár, átmenetileg szünetel, hacker támadás éri, az Admin családjával valami történik, kórházba kerül, áramszünet lesz, az otthoni PC-je leég, elromlik ... és még lehetne sorolni az okokat.

Vannak stabil, rég óta fizető oldalak (pontos leírásokat a fórumba találsz) ill. vannak új, feltörekvő oldalak. Előbbiek megbízhatónak mondhatóak, utóbbiaknál bízunk abba hogy megbízhatóak lesznek, vagy legalább 1-2-több fizetést kitudunk sajtolni belőlük.

Nézz szét a fórumon, ott találsz több oldalt is (persze kisebb keresetekkel) ill. ajánlom az aláírásomba szereplő oldalakat, mind megbízható, rég óta stabil oldalak ... alap oldalak. Ezekre érdemes felfűzni több más oldalt, de az egész gerincét ezek adják (szinte mindenkinek).

Remélem tudtam (picit legalább) segíteni :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem Köszi Admin a segítséget! A Neobux az mennyit fizet kattintásonként? Mert nekem olyan kellene ami nem 1000 és 10k kattintás után ad valamennyit, hanem mondjuk 300 kattintásért adjon legalább kb 2 dollárt. és egy olyan max 3-4 dolcsinál ki lehessen venni. Csak sajnos nem tudom melyik a megbízható :/
Nekem a legtöbbnek a weboldala sem jön be.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: Admin »

A Neobux-on (nekem tagságom van, így pontosan nem tudom) ha jól emlékszek 4 db. 0.01-es fixen van, ezen felül vannak az "aprók". Szerintem ott napi kb. 0.06 cent össze tud jönni, a min. kikérés meg 2 USD (ha jól tudom).

Ez az "iparág" nem a megélhetésről szól, ezzel csupán mellékes "játszópénzt" tudsz szerezni. Persze ha teszel bele pénzt, akkor jobban is lehet haladni, de többet is veszíthetsz. Nagyon észnél kell lenni hol meddig megy el az ember, mert itt is könnyű pénzt veszíteni ha nem tudod mit-hol érdemes tenni.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem, és persze. Nem is a meggazdagodásról van szó. Hanem arról hogy valamennyi fix bevételem lehetne belőle. Csak nem tudom, hogy melyiket éri meg használni és kitenni, hogy kattolgassanak :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ami itt a hozzászólásaim alatt van - ahogy azt előző hozzászólásomba is írtam - ha PTC-vel foglalkozol az alapját, a vázát adja az oldalaknak. Neobux, Clixsense mindkettő "alapmű" réges rég óta működő és fizető PTC oldalak. Scarlet és a GPT planet is rég óta működő stabil oldal ami manapság egyre jobban közkedveltté válik, pályájuk mindkét oldalnál felfutóban van.

Persze minden oldal azért más és más, mindegyiknél más stratégiát érdemes és kell használni, de hogy épp mit azt mindenkinek magának kell megtalálnia. Segíteni tudunk, de azért szerintem mindenki másképp csinálja és mindenki másképp ér el sikereket az oldalakon. A lényeg, ez egy türelemjáték, itt ne akard 1-2-3 hónap alatt felfordítani az életed, mert az nem fog menni. Rengeteg kitartás és rengeteg türelem fog kelleni, s ha mindez megvan, az első kifizetések szépen elkezdenek majd megjelenni a számládon.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem, na és erről esetleg tudtok valamit?: http://www.exoclick.com
Nem találtam róla semmit. Annyit tudok róla: Eurót ad. 0,01-et.
20 eurótól kikérhető paypal-ra és payza-ra.
200 eurótól rendes bankra is fizet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2016.12.22. 17:57-kor.
Ok: Tiltott reflinkezés
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért a neobux tagsággal annyi. Mezei tagként kattolhatsz 30-40-50db 0,001-est + néha 0,5-1-1,5 centest kb+a grid. 4db 1 centes már évek óta nincs ingyenes tagként.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Ingyenes tagként melyikkel legkönnyebb elérni a kifizetési minimumot? Ami paypal-ra kifizet :D :)
neobux vagy másik? Csak mert én még nem rég "kezdtem a PTC-s oldalakkal foglalkozni) :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ebből fix jövedelemre ne számíts ingyenesként sokra. Egyikből se.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Ohh értem.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Melyik PTC oldal fizet jól?Mind...ha te vagy az Admin. :PP :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

raptor666 írta:Ingyenes tagként melyikkel legkönnyebb elérni a kifizetési minimumot? Ami paypal-ra kifizet :D :)
neobux vagy másik? Csak mert én még nem rég "kezdtem a PTC-s oldalakkal foglalkozni) :)
5-10 oldalt érdemes egyszerre csinálni, mert ugyanannyi idő végigkattolni, mint az alap 3 (Neobux, ClixSense, Scarlet-Clicks).
normálisabb mértékú havi keresetet tagsággal és béreltekkel lehet elérni (vagyis befektetéssel). ha "csak" ingyenesen kattolsz, akkor lassan jön össze a PayPal pénz pár apróságra az eBay-en! :D ugyanakkor, ha most kezded, csinálj pár hónapot ingyenesen!
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Emlékszem mikor kezdtem volt vagy 20-30 oldalam amit elkezdtem, nagyon lelkes voltam :) ...

Most kb. 10-12 oldal maradt amit viszek, a lelkesedés inkább napi rutinná alakult, az évek megedzik az embert.

Szerintem a kemény mag mind hasonlóan kezdte és gyűri az oldalakat nap mint nap, a kitartóak (kik 3-5 éve kitartóan csinálják) azok azért nagyon kevesen vannak.

Egy bizonyos oldalszámig megoldható az hogy az ember naponta lekattintsa az oldalakat úgy hogy a végén úgy érezzük hogy ezt is elvégeztük, rendben vagyunk ... viszont egy bizonyos oldalszámot meghaladva ez a dolog eljut odáig hogy szinte már kényszerként éli meg az ember, na akkor azt vissza kell venni, mert az hónapokig nem fog működni, kiégsz és az egésztől elveszíted majd a kedved és akkor az egésznek oda. Ezt mindenkinek magának kell beállítania ki mennyit bír még egészségesen lekattintani és hol van az a pont ahol már "idegileg" nincs értelme tovább menni.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Függ attól is,hogy mennyi pénzt szeretnél keresni,mennyi időd van erre naponta,mennyire élvezed.
Az biztos,hogy jó pár hónapig - ha van időd és türelmed - "tesztelni" kell ,h képben legyél mindennel. Most még sok kérdésed van,de a saját tapasztalat a biztos. Annyit elárulok,hogy sokan át akarnak majd verni. Például azzal,hogy fektess be X oldalba és majd 150%-200% stb vehetsz ki. Biztos befektetés NINCS. Mindent csak saját felelősségre a megszerzett ismeretekkel kell BEFEKTETÉS NÉLKÜL csinálj. ha majd átlátod,akkor kockáztathatsz.
Kis túlzással egyébként a netes üzlet átverés,csalás 99%-ban. Azt az 1%-ot kell megtaláld,amiből pénzt tudsz keresni. Van pár megbízható oldal a PTC-ben,de ezeken nem tudsz nagy pénzeket ingyenesen szerezni és a befektetés sem úgy működik,hogy az garantált. minden esetben neked kell tenni,azért,hogy az legyen. Stratégiát kell választani. Szóval sok időbe kerül.
De van a PTC-n kivül is lehetőség.meg kell vizsgálni melyik igazodik legjobban hozzád. pld Bitcoinos oldalak.

Ami viszonylag kockázatmentes és ajánlott azok a kérdőívek /survey) kitöltése. Ezeket bátran tudom ajánlani. Clixsense-en is van ilyen és e-mail-ben küldők közt is van pár megbízható.

A legjobb,ha valódi munkahelyet keresel. Ezt csak annak ajánlom,aki szórakozásból,vagy ki kiegészítésként tudja csinálni,akár meló közben :) A nagy pénzeket azok keresik,akik tagokat toboroznak,de sok esetben nem mondják el a negatívumokat így óvatosan kell kezelni minden túl pozitív infót. havi 5-10-15 ezer ftnál ne számíts sokkal többre sztem. és akkor még időbe is kerül. Szórakozásnak viszont jó és a kávéra,nasira,havi bérletre is összejön a pénz :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: Admin »

xenosz2 "összefoglalóját" mindenképp érdemes emésztgetni és megfogadni, Ő már nagyon régen ebben mozog, sok mindenen keresztülment már, sok mindent tapasztalt, látott, mindenképpen érdemes odafigyelni arra amit ír/mond!

Az biztos, a képernyő túloldalán is ugyanazért ülnek, mint amiért mi ülünk ezen az oldalon: pénzért ... tehát odafigyelni a trükkjeikre, tagságot is csak úgy vegyél ha tudsz számolni, előre ki kell számolni mi az ami megéri, megérheti, ott is vannak buktatók! Ők a mi pénzünket/energiánkat/kattintásainkat akarják, mi meg az Ő pénzüket. Csiki-csuki helyzet, aki ügyesebb, eszesebb, jobban taktikázik az jöhet ki az egészből jobban.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem, nagyon köszönöm a tanácsokat! :)
Nagyon jó fejek vagytok hogy, ennyire leírjátok a tanácsaitokat és a véleményeteket.
Köszönöm szépen ! :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

De amúgy gyűjthetsz bitcoint ingyen, amit később be lehet fektetni, pláne hogy 900 $ felett van már.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: lumberg »

A fentebb leírtak mindegy egyes szavát kőbe kéne vésni, olyannyira igazak. Annyit fűznék még hozzá, hogy azért lehet ezekből az oldalakból szép mellékest is össze kattogni. Persze ebből még nem lesz kacsalábon forgó villája senkinek, ám fontos tényező, hogy a megkeresett pénzt hová fektetjük tovább. Türelem, tapasztalat szerzés, kitartás, a biztos oldalak megtalálása, stratégia, direktek, béreltek, befektetés és bizony szerencse. Azt hiszem, ezek a legfontosabb összetevők. Sok sikert!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Így igaz, keresni mindig a lehetőségeket mit-hol éri meg ... szinte stratégia játék az egész valós pénzekkel, s remélni hogy a nyert ügyek lesznek többségbe a veszítettekkel szemben (olyan nincs hogy csak nyersz, sajnos sok veszítés is lesz, ha nem is mindig befektetett összeg, de befektetett idő).

PTC-n kívül persze még rengeteg lehetőség van a netten, maga az Internet egy hatalmas lehetőség, ez csupán egy csepp a tengerben ... persze a tenger meg a rengeteg cseppből áll egybe.

Nyitott szemmel járj, és az is igaz, ha valamit nem próbálsz meg a lehetőséget hagyod elmenni melletted. A gyerek is elsőre elesik, másodjára is, de mindenből tanul s szép lassan elkezd járni, menni, futni és szép lassan felnő. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Elkezd járni aztán sokszor betintázik és seggre ül. :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Melyik PTC oldal fizet jól?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hát igen. soha ne feledd, h valakinek fizetnie kell! ;)
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég