Érdekelne titeket PTC oldal?

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Érdekelne titeket PTC oldal?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ptc mellett még milyen kereseti lehetőségeket tervezel? sztem jó lenne youtube megtekintés,olyan,mint BuxP-n. PTR hirdetés, e-mailre küldött hirdetés.


Az automatikus kifizetést még hagynám. Ki tudja megjelennek-e olynaok,akik át akarnak verni. Sose árt az óvatósság. Befizetésnél csak ellenőrzött paypalról fogadj el pénzt.
Kikérésnél sztem elég,akkor kiírni hamár megtörtént. kifizetési kérelem dátummal és kifizetési idővel.

Javaslom,hogy nézz át egy Aurora scriptes ptc oldalt. Az hasonlít a legjobban erre belülről,azt érdemes másolni.

http://ptcx.info/ (már nem fizet,ahogy nézem)

vagy ezt

GEM script,de sztem ez is arra épül talán

http://ref-bux.com/
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Érdekelne titeket PTC oldal?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Köszi! Tudom, egyenlőre csak ezeket akarom megcsinálni:

Hirdetéseknél bannerkép - elkezdett, félkész, folyamatban van. 60% kész.
Hirdetési csomagvásárlás - 100% kész.
Kifizetési bizonylatok mutatása - 100% kész. Úgy oldottam meg, hogy kiírja, a sima kikérésnél, majd mikor kifizetést alkalmazok, akkor a status-t meg a pay date-t átírja.
Kifizetési bizonylatok automatikus beküldése pénzkikéréskor - 100% kész.
Automatikus befizetési lehetőség - hamarosan folyamatban - 0% kész.
Kifizetésnél fizetési processzor választás - hamarosan - 100% kész.

Mert ezek a legfontosabbak, a kifizetési processzor az az, mikor kiválaszthatja, hova kéri ki az összeget, mert jelenleg a rendszer nem tud ilyet. Mondtam, hogy ez nagyon alap, mindent nekem kell bele építenem. Egyenlőre csak a ptcre törekszem, hogy kész legyen, és utána el is indítanám, már ha ezek amiket most ide bemásoltam elkészülnek. A többi már használat közben kerülne be :) Egyébként köszi ! Egyébként a gem script az fizetős, de én igazából saját ötleteket szeretnék megvalósítani majd és nem másolni szeretnék. Mert 10 $ nem nagy pénz ezekért a kis scriptekért, de minek vegyem meg... Ha megírni jobb hiszen azt úgy alakítom, ahogy nekem tetszik...:)

Edit: elkészült a kifizetési processzor választás, illetve kifizetési bizonylatok mutatása elkészült teljesen, pénzkikéréskor automatikusan beküldi a payment proof-ot így láthatóak, a kikérések is amik még nincsenek kifizetve.

Folyamatban:
Hirdetéseknél bannerkép - elkezdett, félkész, folyamatban van. 60% kész.
Automatikus befizetési lehetőség - hamarosan folyamatban - 0% kész. - mindjárt kezdem el. 0:32-kor :D
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Érdekelne titeket PTC oldal?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nah, itt egy kis új hír. mert régen volt már.

Ami még nincs kész:

Folyamatban:
Hirdetéseknél bannerkép - elkezdett, félkész, folyamatban van. 60% kész. ---> 100% kész.
Automatikus befizetési lehetőség - hamarosan folyamatban - 0% kész.
Chat ---> hamarosan
kapcsolat menüpont - pipa 100%

Én úgy gondolom, hogy mivel lesz chat, kapcsolat menüpont és már van kifizetési lista, ezért a fórumot egyenlőre fölöslegesnek tartom. Bár a későbbiek során bekerülhet, de míg az oldalon nincsenek, így lehet szükség sem lesz egy fórumra.

A domain megvásárlásra került 1 évre: hungaryads.cloud - 100% pipa.
Bár még nem megy, mert ma lett megvásárolva a domain. Kb fél órája :)
Tudom, hogy cloud-os nem a legszebb... de egyenlőre ennyit szánok rá, hiszen sok időt foglalkozok vele, és úgy gondolom, hogy ezzel kárpótlom a domain név árát :)

Arra is gondoltam, hogy majd lesz még: privát üzenet küldő és fogadó rendszer.

Jó ötlet szerintetek?
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Érdekelne titeket PTC oldal?

Hozzászólás Szerző: Viper »

Mi lett ezzel a projekttel, elindult? Ha nem, akkor miért nem?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Érdekelne titeket PTC oldal?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hali. Hát én úgy tudom tagunk is voltál. Már rég bezártunk, csak megszűnt teljesen az oldal elérhetősége. Mert a hoszting kivette a szervert az egész rendszerem alól. és mivel még nincs új szervergép azóta nem megy semmi és lehet, hogy mire lejár a domain, addigra nem is lesz. Mert 3 hónap és lejár.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Érdekelne titeket PTC oldal?

Hozzászólás Szerző: Viper »

raptor666 írta: 2018.05.26. 22:25 Hali. Hát én úgy tudom tagunk is voltál. Már rég bezártunk, csak megszűnt teljesen az oldal elérhetősége. Mert a hoszting kivette a szervert az egész rendszerem alól. és mivel még nincs új szervergép azóta nem megy semmi és lehet, hogy mire lejár a domain, addigra nem is lesz. Mert 3 hónap és lejár.
Nem emlékszem, de mindegy. Azóta regiztem pár PTC oldalra, hogy megfigyeljem hogy lehet ezzel pénzt keresni, mint tulajdonos. 8)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Érdekelne titeket PTC oldal?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Értem, közben most látom ezt: Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Valakivel összetévesztettelek akkor :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég