Neobux motor

PTC-vel kapcsolatos kérdések és válaszok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jó kérdés. sztem a ptc piac is kisebb lett, meg valszeg az evo a legfelhasználóbarátabb. ami legális ptc scripteket ismerek a múltból nem az nten az egyedüli,ami "elhalt". régebben volt a piacon incentive scriptes, ptcpay scriptes, meg egy csomó aurora scriptes. utóbbi még mindig van,de EVO volt mindig is a legtöbb. Nem véletlen,hogy ezt hamisítják a többit nem.
de látom ems-en már feltetted ezt a kérdést :) kiváncsi vagyok mi lesz a válasz.

frissítés:
beleolvastam beszélgetésekbe. azt írják,h nincs tökéletes script, mindegyiknek vannak hibái programozottság téren, vagy támogatás téren, esetleg elavultak az évek során, vagy nincs teljes jogosultságod a kezelőfelületen. talán a legjobb egy saját fejlesztésű, ahol 100% a kezedben van minden jogosultság, és adat saját szerveren. nehezebb ,de biztosabb út.
gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.02.24. 22:10
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: gabi05m »

xenosz2 írta: 2018.07.01. 11:38 nincs teljes jogosultságod a kezelőfelületen.
Ez mit is jelent pontosan?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

neobux scriptről azt találtam,h zeus lehetett az alapja valamikor.

egy 2-3 éves topikban meg ajánlanak egy Yourownbux nevű scriptet is. Ez is egy régi script állítólag,de biztonságos valaki szerint.
https://www.emoneyspace.com/forum/index ... msg3738065

az eredeti oldala a scriptnek már nem működik,de találtam egy helyen egy letölthető változatot. 10$. a screenshot alapján logikus, átláthatónak néz ki. lehet érdemes kiróbálni.

https://www.tradebit.com/filedetail.php ... ptc-script
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem akarok bele szólni, mert mindenki azt csinál amit akar, csak mint rendszergazda és web üzemeltető úgy azt mondom, hogy ha túl régi akkor el kell felejteni azt a scriptet, kivéve ha az aki üzemeltetné fejlesztené vagy költene rá, hogy fejlessze valaki. Az ilyen 5-6 éves scriptek már magas biztonsági kockázattal járnak. Mivel elavult php verziót használnak. Ha legalább php 5.6-on működik, akkor még talán lehet(ne) használni, de nemsokára lejár a php 5.6-nak is teljesen a támogatása és akkor vége...

Itt lehet látni, mi jár le mi/mi lesz helyette: http://php.net/supported-versions.php

Ha jól megnézitek a php 7.0-nak sincs már aktív supportja, csak biztonsági frissítéseket adnak ki hozzá.
Haladni kell a korral! Ezek nem kis dolgok, mert a php 5.6-ról nem tudsz át vinni 1 weboldalt php 7.-re mondjuk... mert túl nagy a különbség. 7.0 és 7.2 között nem sok van, de jobb egy olyan rendszerrel dolgozni amelyhez adnak ki frissítéseket szerintem. (szerver cuccok), mivel ha az oldalon nem találnak biztonsági rést, de a szerveren igen, attól még ugyan úgy fel tudják nyomni az oldalt... Csak nem magán az oldalon keresztül, hanem a szerver részén keresztül.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux motor

Hozzászólás Szerző: Viper »

Az Auroracoderz scriptjéről tudtok valamit, megnéztem a demo-t, szerintem az egy úthenger, mindent visz.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég