Liberty Reserve

Payza-val kapcsolatos kérdések és válaszok
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: csari »

Sziasztok! Tudna valaki egy módot ajánlani arra, hogy feltöltsem a LB számlámat?
Köszi, ari
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

de vannak exchanger oldalak ahol átváltják az AP-t, igaz némi díj fejében....
Ezt tudom ajánlani: https://goldexpay.com bár nem instant átváltók, de megbízhatóak.
Először Verified stásztuszba kell náluk kerülni, egyik fele egyszerű, telefonon sms-ben. A másik feléhez a kártyás típusú személyiről és valamilyen közüzemi számláról készült fényképet kell beküldeni és 24 órán belül visszaigazolnak. Ezután lehet tranzakciót indítani. AP LR átváltás 4-6 munkanap. Nem túl gyors, viszont náluk garantált, hogy a LR-re meg is jön a pénz. Sajnos az átváltók között is vannak csalók... Átmegy az AP és soha nem jön meg a LR-re...
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: csari »

bogyozotyo írta:Ezt tudom ajánlani: https://goldexpay.com bár nem instant átváltók, de megbízhatóak.
Szia! Épp most találtam rá, de még nem olvastam bele. Jól értem, hogy innen bankkártyával is fel tudom tölteni a számlát?
Mert igazából ez lenne a legjobb, az AP-ről mindig visszaforgatom valahova a lóvét....

Ari
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

a bankkártyás feltöltés macerás, mert a visa, ami az egyetlen használható náluk, nem támogatja a LR átváltást, ezért először goldexpay-re váltják, majd ezután kapod meg LR-re...

Esetleg itt is érdemes próbálkozni bár itt időigényes a dolog:http://exchangezone.com

Please check up one more time all information about your exchange!
You will send 13 Credit/Debit Card and receive 10 GDX (goldexpay value) because of VISA rules against exchanges. But we will send 10 Liberty Reserve (USD) to you when order will be confirmed by bank and your goldexpay account will be funded.
tarrorsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2010.07.06. 11:20
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: tarrorsi »

VIGYÁZZ!! FIGYELJ!!!ADATHALÁSZAT!!!!

Ma két adathalász e.mail is érkezett a címemre, melyek az LR számlám adataira voltak kialakítva.
Mind a két levélben arra kértek, hogy frissítsem fel az adatokat, mivel a számla felülvizsgálata során azok elavultak, vagy hiányosak voltak szerintük. Tudatták, hogy a megedott linkre kattintva ezt megtehetem, csak egy perc az egész.Mivel az LR számlám más címhez van kapcsolva kíváncsiságból ráklikkeltem a linkre. Rögtön le is tiltotta mivel már bejelentett adathalász oldalról érkezett üzenetek voltak.
Gondoltam értesítek mindenkit, hiszen a nehezen megkeresett dollárkáinkról van szó.
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

na,szépen lelopták a libertys számlámról a rajta levő 4 dolcsit...
tarrorsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2010.07.06. 11:20
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: tarrorsi »

ottorsstack írta:na,szépen lelopták a libertys számlámról a rajta levő 4 dolcsit...
Sajnálom
Tudod, hogy csinálták?
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

tarrorsi írta:
ottorsstack írta:na,szépen lelopták a libertys számlámról a rajta levő 4 dolcsit...
Sajnálom
Tudod, hogy csinálták?
Nem mondjátok komolyan hogy a libertről csak úgy leveszik a lét. Először is felkel hogy törjék az email fiókodat azután tudniuk kell a Login PIN,Master Key kódot ezt honnan tudják ezeket a liberty nem küldi ki emailben na meg a jelszót is tudniuk kell.

Ezt csak jó tanácsként aki naponta használja a számláját mint pl.én célszerű a jelszót gyakran változtatni.

EMAIL-BEN KÉRT BANKI ADATOKAT SOSE ADJ MEG !!!
ottorsstack
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.07.02. 17:59
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: ottorsstack »

csoroparaszt írta:
tarrorsi írta:
ottorsstack írta:na,szépen lelopták a libertys számlámról a rajta levő 4 dolcsit...
Sajnálom
Tudod, hogy csinálták?
Nem mondjátok komolyan hogy a libertről csak úgy leveszik a lét. Először is felkel hogy törjék az email fiókodat azután tudniuk kell a Login PIN,Master Key kódot ezt honnan tudják ezeket a liberty nem küldi ki emailben na meg a jelszót is tudniuk kell.

Ezt csak jó tanácsként aki naponta használja a számláját mint pl.én célszerű a jelszót gyakran változtatni.

EMAIL-BEN KÉRT BANKI ADATOKAT SOSE ADJ MEG !!!
na ez az..ez volt az egyetlen olyan libertys számlám amin olyan jelszó van amit sehova nem irtam fel,meg 1ik más oldalon sincs ilyen jelszóm..szval jó kérdés h hogy csinálták..
Avatar
bernike74
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.07.13. 21:12
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: bernike74 »

az én számlámat is feltörték. 96 cent volt rajta. Azóta nem használom azt a számlát. Újat csináltam.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Nem mondjátok komolyan hogy a libertről csak úgy leveszik a lét. Először is felkel hogy törjék az email fiókodat azután tudniuk kell a Login PIN,Master Key kódot ezt honnan tudják ezeket a liberty nem küldi ki emailben na meg a jelszót is tudniuk kell.
Sajna, amikor beregisztrálsz ezeket az adatokat kiküldik emilben. Ha nem mented ki fájlba, hanem megőrzöd ezt az emilt és feltörik a emiledet máris szabad a pálya. Ha kimented és véglegesen törlöd az emilt, már kicsivel nehezebb dolguk van, de ha nagyon akarják a számládat meg is fogják kaparintani... :?
lacko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.30. 13:37
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: lacko »

Csá.
Ha libertire akarok pénzt betenni pénzváltóval oldható meg.
De nekem otp forint folyószámlám van onnan, hogy utalok usd, libertire?

Az 1 évvel ezelőtti írogatáshoz.
A liberti regeléskor biztonsági kérdést és választ is meg kell adni, amit nem küld ki emilben akkor ezt minek kell csinálni ha nem használják, pénz kiutaláskor rákérdezhetne.

Vagy nem szeretitek mert kirabolnak benneteket (sűrűn előfordul)???
Xyder
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.10. 14:02
Kapcsolat:

Re: Liberty Reserve

Hozzászólás Szerző: Xyder »

Sziasztok!

Fee Comparison Chart
Liberty Reserve PayPal MoneyBookers Neteller
Location Costa Rica USA* UK UK
Balances flactuate with the price of gold? No No No No
Transaction Fee 1% 2.4%-3.4% + $0.30 1.9%-7.9% + 0.29 € 3.5% .................stb

A kérdésem az lenne, hogy LR számláról lehet küldeni PayPal MoneyBookers Neteller számlára?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég