Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Payza-val kapcsolatos kérdések és válaszok
cayenne
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.07.10. 15:50
Kapcsolat:

Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: cayenne »

Szervusztok!

Bizonyára Ti is több forrásból megkaptátok (legalábbis angolul) a figyelmeztetést, amit az angolul nem tudók kedvéért le is fordítok:

A Payza megváltoztatja a működési feltételeit és a továbbiakban megszünteti az üzleti kapcsolatot az ún. "nagy rizikójú" webhelyekkel, mint amilyenek a mátrix jellegű programok, "kipörgető" programok, a HYIP-k, stb. Ebbe a kategóriába tartozik pl. a JSS Tripler is.
Mindezek a változások 2 nap múlva lépnek hatályba, tehát július 20-án, pénteken.
Viszont létrehoztak egy EgoPay nevű új fizetőrendszert, amire ingyenesen regisztrálni lehet:

https://www.egopay.com/?17706

Erre szükség lesz már a napokban, hogy a pénzeket ki/be lehessen mozgatni ezekben a programokban.
Az EgoPay lehetővé teszi majd, hogy a Payzá-n levő pénzeket is lehessen ide-oda mozgatni a 2 számla között.
Ami a költségeket illeti, ezek csaknem teljesen hasonlóak, ráadásul az EgoPay használói számára az első 3 hónap során fele kezelési költséget számítanak csak fel.
szathmary89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.04.09. 19:00
Kapcsolat:

Re: Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: szathmary89 »

Azt nem tudjátok, hogy a Zeek-nél működni fog- e a továbbiakban a Payza? Elvileg az is kipörgetős és hasonló, de nem láttam említeni semerre.
Köszi!
cayenne
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.07.10. 15:50
Kapcsolat:

Re: Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: cayenne »

Ja, egyik érintett progi sem sieti el a tájékoztatást, én is szinte csak olyan helyekről kaptam értesítést, akik tutira nem lesznek érintettek. Nagy a csend a legtöbb helyen, aztán majd bizonyára menni fog a kapkodás, amikor pénteken élesednek a változások. Nekem meggyőződésem, hogy a Zeek-kel is megszakítja a Payza a kapcsolatot.

Onnan gondolom, hogy a Payza a ToS 7.02 pontját (amiben azt részletezi, hogy a továbbiakban milyen tevékenységekre nem használható/tiltott a Payza) eléggé kibővítették 07.17-én, és a felsorolásba a Zeek is beleillik.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Javítsatok ki ha tévedek, de sztem a zeek az nem HYP program....
cayenne
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.07.10. 15:50
Kapcsolat:

Re: Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: cayenne »

Egész biztos, hogy a Zeek-re is vonatkozni fog a tiltás holnaptól, mert bár a Zeek valóban nem a klasszikus HYIP, de tevékenysége tiltás alá esik péntektől a Payzánál. Nem én találtam ki, a Payza hivatalos blogján is lehet erről olvasni, ha valaki tud angolul: https://blog.payza.com/user-agreement-u ... ent-update

Úgyhogy mindenkinek azt ajánlom, hogy mielőbb csatlakozzon az Egopay-hez, mert nagy roham várható:

https://www.egopay.com/?17706
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: jennys »

az én oldalaimon még működik a payza gomb,ezekre már régen megkaptam a payzától az engedélyt,
lilpandaptc.info
matrix.lilpandaptc.info
doublermoney.weebly.com
nézzétek meg....még simán lehet a payzával befizetni rájuk,viszont a triplázó oldalamra már nem adták ki újból az engedélyt,a payza hivatalos email-t küldött,hogy az EgoPay-t használjuk ezentúl a Tripler-en...
nagyon kíváncsi leszek,hogy mennyiben érinti az oldalaimat ez az új változás a payza és az egopay között
próbaképen ráküldtem egy dolcsit az egora a payzáról,amiből 63 cent volt a kezelési költség,hát elég drága mulatság lesz ez szerintem,duplán vagy inkább triplán fogunk ezentúl fizetni nekik....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jennys 2012.07.21. 13:09-kor.
hunmoney
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.06.15. 17:08
Kapcsolat:

Re: Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: hunmoney »

Szerkesztve:

Átutalásonként 0.59$ a levonás + 3.9%.
Szóval nagyobb összegnél nem olyan nagy a gond.Itt csak azért volt több mint a fele levonás mert ott van a 0,59$.
De ha tényleg 3,9%+0,59$ a levonás akkor 100$-nál ez 4,49$-t jelent. Ami azért bőven jó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hunmoney 2012.07.21. 19:28-kor.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: jennys »

Transaction Type: Deposit
Name/EmailPayza
Transaction StatusCompleted
Gross$1.00
Fees$-0.63
Net$0.37
Your walletMain - webboltok@gmail.com
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Pénteken zár a Payza a HYIP-ek számára

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Erre csak egyet tudok mondani :bad: ,full gáz az egész Payza.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég