Pay Pal es Vajdasag

Paypal-al kapcsolatos kérdések és válaszok
pityu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.07.06. 17:43
Kapcsolat:

Pay Pal es Vajdasag

Hozzászólás Szerző: pityu »

Sziasztok.
Vajdasagi vok, azert is hianyos a irasom mert szerb suliba jartam :( es bocsanatot is kerek azert.

Szoval van egy gondom.
Nalunk nincs pay pal (nem birom folvenni a megkereset penzt), es gondoltam hogy nyitok egy bankszamlat magyarorszagon (van magyar allampolgarsagom) amit aztan oszekotok a pay palal. Es tan ugy mukodni fog :D

Na most, a kerdes:
Ti milyen bankot, kartyat stb ajanlanatok nekem? Hol nyisak szamlat, meg stb tudnivalo..


Elore is koszonom a valaszokat!!!
Tapasztalataim a online pénzkeresésről -> http://hogyankeressokpenzt.weebly.com/
Laki024
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.12.03. 09:03
Kapcsolat:

Re: Pay Pal es Vajdasag

Hozzászólás Szerző: Laki024 »

Szia, en is Vajdasagi vagyok, es nekem se legjob a hejesirasom :)

En Raiffaisen bankba nyitotam szamlat aszem 2900ft, es 212ft a honapi dij.

A szamlanyitas iten nem is a legfontosab, hanem h honan nyitod a paypalt, ha mar nyitotal PayPalt Szerbiabol akor csukjad be, es amikor atmesz magyaroknal nyisal megint mivel nem birod megvaltosztatni az orszagot igy automatikusan magyarorszag lesz.

Ezen kivul a paypal koveti a IP cimeket, es pontosan tudni fogja h mikor mentel fel Szerbiabol a PayPal oldalara, tehat h ha nincs sok transzakciod, en javasolom neked h ne menyel a PayPal oldalara Szerbiabol hogy veletlenul ne tilcsak le, ugy is megkapsz mindent a e-mailre, ha meg a PayPalrol utalod at a peznt bankszamlara akor menyel at magyarororszagba es otan utaljad at.

Tudom hogy vanak proxy-k de aszt felejcsed el, a PayPal kiszurja uket, es automatikusan letilcsa a PayPal-odat mert proxy hasznalata tilos.

Ha meg meg is Szerbiabol kel logolnod utana PayPalra, ha nem muszaj ne tedjed gyakran, de ha birsz szerezni magyar lakcimet ( ha van valaki aki bejelent ), magyar igazolvanyt, es probalj csinalni egy szamlat ara a lakcimre, pl mobiltelefon szamlat, vagy a bankivonatokat ara a cimre kulgyek neked magyarorszagra, hogy ha a PayPal-t hasznalod szerbiabol valoszinu fogjak kerni a bizonyitekot hogy magyarorszagon elsz, lakcimkartya, igazolvany, utlevelbe is ha birod valtosztasad meg a cimet, es egy szamlat ami ara a cimre megy ( ez a bankivonat vagy valami mobiltelefonszamla ), es ezek utan nyugotan birod hasznalni meg szerbiabol is a magyar PayPal-t mivel atal bizonyitekot hogy hol laksz, de mondom meg ekor se ne menyel csak Szerbiabol a PayPal-ra ha teheted ekor se ne gyakran, es ha teheted menyel fel valamikor Magyarorszagbol is.

Ez van banan orszagba elunk sajnos :(
pityu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.07.06. 17:43
Kapcsolat:

Re: Pay Pal es Vajdasag

Hozzászólás Szerző: pityu »

Hat ez nagyon jo!!!
Koszonom a leirast!
Tapasztalataim a online pénzkeresésről -> http://hogyankeressokpenzt.weebly.com/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég