Paypal kérdés

Paypal-al kapcsolatos kérdések és válaszok
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ilyennel találkozott már valaki? Nem nagy összeg, de kicsit ködös mit is kellene tenni. PTC oldaltól jött kifizetés, és most gondolom vissza akarja csenni a pénzt.

"Hello xxxxxxxxxxxx

Recently, PayPal received a notification from a user regarding unauthorized access to his PayPal account. As a result, one of the payments credited to your PayPal account has been placed in a temporary hold while we investigate the claim. PayPal constantly monitors transactions for unauthorized use of accounts in order to maintain the safety of our users.

The details of this transaction are as follows:


Transaction Date: Jul xx, 2013
Transaction Amount: $xxxx USD
Buyer's Email: payments_kukac_xxxxxxxx.com


If you have already shipped goods related to this transaction, you may be covered under PayPal's Seller Protection Policy. Please provide PayPal with the following information:

1) Tracking Number of Shipment
2) Shipping Company Used
3) Shipping Insurance Information (if used)

If you have provided a refund to the buyer, please provide PayPal with the following information:

1) Date of Refund
2) Amount of Refund

For you to be protected by our Seller Protection Policy, you must reply to this email. We need to receive all correspondence regarding this case within 7 days. If you have any questions, please reply to this email.

Good selling practices, like trackable shipping, prompt shipment, and communication between buyer and seller help prevent disputes.

Thanks,

PayPal"
vargagerp
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.03.27. 12:35
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: vargagerp »

Sziasztok

A kérdésem az lenne, hogy ha a paypal számlámhoz hozzárendeltem egy webkártyát amit sikeresen meg is terheltek és megjelent a paypalon a 400Ft beírtam a kódot így megkaptam a verif.. státuszt.

Az nem tiszta mert olvastam pár eltérő hozászolást, hogy ha paypalon nem látom csak a 400Ft-ot akkor mondjuk ha 2000Ft-ért szeretnék vásárolni ebayen és a webkártyán megvan a 2000Ft akkor azt fogja engedni és a paypal magától leveszi ami van webkártyán??

Válaszotok előre is köszi
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: feerke »

400-at levonja és ami még kell a 2000hez azt leveszi a kártyáról.
mrGZ
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.02.25. 19:02
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: mrGZ »

Sziasztok! Azzal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni hogy folyamatosan tűnögetnek el 21 ft ok a paypal számlámról és nem értem miért? Az első ilyen eset valamikor 1 hete utána 2 napja és ma is. Miért vonogatja le a 21 ft ot (nem mintha sok lenne de akkor is)? Kösz a választ előre is!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: feerke »

Ha dollárban vagy más pénznemben van a pénzed akkor az árfolyam változások miatt tűnik el a pénzed. Kevesebbet ér a dollár akkor a forintban feltüntetett összeg is ennek arányában csökken. Ha átváltod forintra akkor nem fog eltűnni.
mrGZ
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.02.25. 19:02
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: mrGZ »

Kösz a választ! Forintban van de most úgy tűnik megállt a fogyás, sőt tegnap több volt rajta 7 forinttal (???). Amúgy hogyan lehet más valutába fogadni a kifizetéseket?
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: feerke »

Elvileg ha dollárban fizetnek ki akkor úgyis kapod meg. Forintra váltani neked kell a paypal balance melletti currency converter feliratra kattintva. Még egyszer mondom hogy a paypal nem vonogat és nem is ad hozzá a pénzedhez. Azért változik az egyenleged mert nem forintban van hanem dollárban vagy más valutában.
Evyca
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.14. 09:41
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Evyca »

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Miért van az, hogy ha paypalról paypalra küldök dollárt, akkor nekem nem számol fel semilyen költséget, egy ismerősömnek viszont igen. Családnak, barátnak küldünk pénzt, az van bejelölve. Miért van ez?
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Ha nem a paypalon levö pénzt küldi, hanem bankkártyáról, akkor le fog vonni akkor is ha barátnak küldi.
Kép
Evyca
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.14. 09:41
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Evyca »

Azt a dollárt akarta elküldeni másik paypal-ra ami a paypal-en volt, tehát volt rajta dolcsi.
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: balek »

Tegnap megjelent a számlámon egy ilyen:
(semmiféle Dumitrut nem ismerek, nem várok pénzt sehonnan)
Tud valaki hozzászólni ?

Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Admin »

"Cancel Money Request"-re kattints. Pénzt akar valaki kérni tőled.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: balek »

Köszönöm.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: feerke »

nekem is volt ilyen
Képkivágás.JPG
Képkivágás.JPG (20.23 KiB) Megtekintve 15041 alkalommal
voliari
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.09.01. 23:58
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: voliari »

Segitsetek abban hogy miért vontak le 5300 ft a paypal regisztrációnál? Utána még a 400ft-is levonták , de azt mindenhol jelölték az rendben van, de ez 5300ft sziven ütött .Hova lehet fordulni magyarázatért? :argue:
davidsilbo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.08.16. 02:22
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: davidsilbo »

hello.

Lenne egy kérdésem a pénzkivétellel kapcsolatosan.
Olvastam oldalakon, hogy a first name és last name-t meg kell cserélni, ha a last namehez a vezetéknevet írtuk.
Ez még mindig él, vagy már lehet kikérni last-vezeték, míg first-keresztnév esetén is?
Strawberry4
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.02.09. 16:12
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Strawberry4 »

Sziasztok!
Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy hogyan tudom a jelszót kikérni paypalnál??
Régen nem használtam a címet és nem tudom az emlékeztetőt sem! :argue:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Belépési oldal (Login) alatt van a Forgot your email address or password? erre katt
Strawberry4
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.02.09. 16:12
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Strawberry4 »

erre is a jelszó emlékeztetőt kéri :( vagy én vagyok szőke?? :/
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Strawberry4 írta:erre is a jelszó emlékeztetőt kéri :( vagy én vagyok szőke?? :/
a jelszóemlékeztetőt nem kell tudnod szerintem,legfeljebb a válaszokat arra. én még nem kértem ilyet. neked mit küldött pontosan?
Strawberry4
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.02.09. 16:12
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Strawberry4 »

a válaszokat sem tudom((( És nem tudom hova forduljak ezzel...
küldött egy linket és ott kidobja, hogy annak idején mit állítottam be. 2 kérdést tesz fel, és kellene a válasz, de nem tudom/
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Strawberry4 írta:a válaszokat sem tudom((( És nem tudom hova forduljak ezzel...
küldött egy linket és ott kidobja, hogy annak idején mit állítottam be. 2 kérdést tesz fel, és kellene a válasz, de nem tudom/
Sajnos nem tudom ilyenkor mit kell tenni,de sztem írhatsz nekik a problémáddal,vagy olvastam,hogy telefonon is segítenek. hogy magyarul lehet-e vagy csak angolul nem tudom.
Strawberry4
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.02.09. 16:12
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Strawberry4 »

olyan emailcímet nem találok ahova írhatok...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Strawberry4 írta:olyan emailcímet nem találok ahova írhatok...
Én sem találtam. Úgy látom be kell lépni ahhoz a paypalba,hogy írni vagy telefonálni lehessen... esetleg ha van másik paypalod ,akkor próbáld meg ott,vagy hozz létre egy új fiókot.... és ott
Strawberry4
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.02.09. 16:12
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Strawberry4 »

Köszi a segítséged!
Találtam emailcímet!
Írtam nekik fordító segítségével, és értette is mit szeretnék :D
nos hívtak , de a telefonom technikai okok miatt szünetel, így írtam, hogy holnap megprobálok telefonálni. Kiderült zárolták, mert tul sok volt a érvénytelen jelszó :D:D:DD
hát na, hiába( agyilag szőke vagyok ) :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát ha nem tudsz angolul akkor a levéllel jobban jársz :) vagy ha magyarul is beszélnek az jo lenne,de nem vagyok benne biztos.
ha kell fordítás segítek. a fordító nem mindig adja vissza a pontos értelmet. ha nem értenék....
Strawberry4
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.02.09. 16:12
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Strawberry4 »

Akkor majd prvben beszélünk) de most nem megy, viszem gyerköcömet pancsizni, aztán hammi, és alvás. Majd írok )
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy mit lehet tenni, ha elszúrtam a paypal verifikációt? Minden rendben ment, aztán kért egy négyjegyű kódot, de e-mailben nem küldte, ezért megpróbáltam ami kártyán van, de blokkolta a kártyát. Azonosító papírokat kér, csak az a probléma, hogy a paypal az én nevemen van a bankkártya pedig a feleségemén, mert csak egy van a családban
Vajon elfogadják így a papírokat? Vagy ha csinálok egy másik paypalt azon ugyanúgy blokkolva lesz ugyanaz a kártya? És milyen négyszámjegyű kódot kér amikor a kártyát kell megerősíteni? Mert e-mailben csak minta számjegyeket küldött (1234 , 0000).

Előre is köszönöm a segítséget.
Strawberry4
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.02.09. 16:12
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: Strawberry4 »

Szia! Elméletileg smsben kaptál számot. Ha nem akkor a bankszámla kivonaton lesz, és azt a 4 jegyű kódot kell majd beírni, :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Paypal kérdés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

stevenke1234 írta:Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy mit lehet tenni, ha elszúrtam a paypal verifikációt? Minden rendben ment, aztán kért egy négyjegyű kódot, de e-mailben nem küldte, ezért megpróbáltam ami kártyán van, de blokkolta a kártyát. Azonosító papírokat kér, csak az a probléma, hogy a paypal az én nevemen van a bankkártya pedig a feleségemén, mert csak egy van a családban
Vajon elfogadják így a papírokat? Vagy ha csinálok egy másik paypalt azon ugyanúgy blokkolva lesz ugyanaz a kártya? És milyen négyszámjegyű kódot kér amikor a kártyát kell megerősíteni? Mert e-mailben csak minta számjegyeket küldött (1234 , 0000).

Előre is köszönöm a segítséget.
hát a kártya tulaj neve címe adatai meg kell,hogy egyezzenek a paypaléval sztem,ezt nem tom pontosan,de célszerűnek tünik . a legegyszerübb,ha a káártya adatai után töltöd ki a paypal adatokat. ha jól tudom egy kárytához csak egy paypal tartozhat. próbáld átírni a paypal adatokat a feleségedére és azokat a dokukat küld el,ami neki van.
a kód (négyjegyű)egyszerűen egyébként az átutalás (amit tőled vonnak le az ellenőrzés során) megjegyzés rovatában lesz látható.ezt kell beírni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég