Paypal nemzetközi utalás

Paypal-al kapcsolatos kérdések és válaszok
EeEK84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.07.27. 15:47
Kapcsolat:

Paypal nemzetközi utalás

Hozzászólás Szerző: EeEK84 »

Sziasztok.
Tudok pénzt küldeni külföldi személynek paypal-en keresztül? Én magyar állampolgár vagyok és magyarországon tartózkodom, míg az illető másik ország állampolgára és abban az országban is tartózkodik.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Paypal nemzetközi utalás

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

EeEK84 írta:Sziasztok.
Tudok pénzt küldeni külföldi személynek paypal-en keresztül? Én magyar állampolgár vagyok és magyarországon tartózkodom, míg az illető másik ország állampolgára és abban az országban is tartózkodik.
Gond nélkül mennie kell.
EeEK84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.07.27. 15:47
Kapcsolat:

Re: Paypal nemzetközi utalás

Hozzászólás Szerző: EeEK84 »

Azért kérdeztem, mert szeretnék pénzt küldeni valakinek, viszont olvastam egy cikket a Portfolio.hu-n, miszerint a Paypal megvásárolt egy Xoom nevű céget, amely online és mobilon tesz lehetővé nemzetközi átutalásokat. Ezért gondoltam, hogy a Paypal-en lehet, hogy ez nem lehetséges. Ha viszont lehetséges, akkor miért volt a Paypal-nek szüksége erre a felvásárlásra?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Paypal nemzetközi utalás

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

EeEK84 írta:Azért kérdeztem, mert szeretnék pénzt küldeni valakinek, viszont olvastam egy cikket a Portfolio.hu-n, miszerint a Paypal megvásárolt egy Xoom nevű céget, amely online és mobilon tesz lehetővé nemzetközi átutalásokat. Ezért gondoltam, hogy a Paypal-en lehet, hogy ez nem lehetséges. Ha viszont lehetséges, akkor miért volt a Paypal-nek szüksége erre a felvásárlásra?
Lehet, hogy csak bővítik a céget ezekkel a felvásárlásokkal, vagy a cég konkurenciát jelentett. Magyar viszonylatban is volt ilyen példa :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég