PayPal Limit Teljes Eltörlése

Paypal-al kapcsolatos kérdések és válaszok
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

PayPal Limit Teljes Eltörlése

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Üdv!
Lenne egy hitelesített PayPal fiókom, aminek ugye 6-700e Ft az éves limitje. Ezt szeretném növelni/eltörölni, mi szükséges ehhez? Valaki csinált már ilyet? Sokat használom a PayPal-t ezért fontos lenne, éves szinten kevés ez az összeg.
Köszönöm!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: PayPal Limit Teljes Eltörlése

Hozzászólás Szerző: feerke »

Én még nem csináltam ilyet de szerintem itt kell:
bal oldalt "See how much you can send with PayPal" szövegre kattints és ott lesz "lift limit" gomb. Gondolom ott igazolni kell hogy milyen tevékenységhez akarod kérni a limit növelést.
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: PayPal Limit Teljes Eltörlése

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Köszönöm a választ, én a "See how much you can send with PayPal"-ra kattitva ezt kapom:
http://i.imgur.com/Qb1TtHi.jpg

Továbblépve "Provide identification"-ra pedig ezt:
http://i.imgur.com/74dbt5P.jpg

Ismét tovább Upload File-ra:
http://i.imgur.com/5SWs3Jq.jpg

Most ha jól értelmezem "identity" ellenőrzésre kapok 3 lehetőséget amiből egyet fel kell töltenem. Személyi ha jól értem ide elég.
A címem igazolásához szintén 3 lehetőségből kell egyet választanom, pl valamilyen számlát feltölteni. Én nem kapok pl. bankomtól sem levélben kimutatást, se máshonnan. Ide mi felelne meg?
Ha viszont rosszul értelmeztem akkor 2 hitelesítés kell az identity és az addresshez is, azaz összesen 4 valamilyen papír.
Útlevelem sincs, illetve jogsim se.
Ezeket letudva megszűnik minden limit?
Valaki pontosabb infókkal rendelkezik mi szükséges feltétlen? Köszönöm! :)


"igazolni kell hogy milyen tevékenységhez akarod kérni a limit növelést" - ilyet itt nem olvastam vagy csak elkerülte figyelmem, de régebbről rémlik valami hogy kellett. És mit fogadnának el erre? :D
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: PayPal Limit Teljes Eltörlése

Hozzászólás Szerző: feerke »

Elég egy személyi és egy számla (1 évnél nem régebbi) amin az a cím szerepel ami a paypalodban meg van adva
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: PayPal Limit Teljes Eltörlése

Hozzászólás Szerző: feerke »

punnmass írta: "igazolni kell hogy milyen tevékenységhez akarod kérni a limit növelést" - ilyet itt nem olvastam vagy csak elkerülte figyelmem, de régebbről rémlik valami hogy kellett. És mit fogadnának el erre? :D
Én még egy szinttel le vagyok maradva... Ezért is írtam hogy még nem csináltam ilyesmit.
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: PayPal Limit Teljes Eltörlése

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Nem nagyon kapok semmilyen kézzel fogható számlát, pár napja vettem egy telefont amihez kaptam számlát címemmel együtt az elég lenne vajon?
feerke írta:
punnmass írta: "igazolni kell hogy milyen tevékenységhez akarod kérni a limit növelést" - ilyet itt nem olvastam vagy csak elkerülte figyelmem, de régebbről rémlik valami hogy kellett. És mit fogadnának el erre? :D
Én még egy szinttel le vagyok maradva... Ezért is írtam hogy még nem csináltam ilyesmit.
Ja értem.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: PayPal Limit Teljes Eltörlése

Hozzászólás Szerző: feerke »

valid residence certificate (Érvényes tartózkodási igazolás)
Szerintem lakcímkártya is jó lehet
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: PayPal Limit Teljes Eltörlése

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Akkor megpróbálok személyivel és lakcímkártyával. Köszi a segítséget. :good:

Ha valaki igazolt már így írjon már valamit róla mivel sikerült. Köszönöm. :roll:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég