Tisztán látás kedvéért

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
Lezárt
BubbleGum
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Tisztán látás kedvéért

Hozzászólás Szerző: BubbleGum » 2020.02.18. 00:55

Na, mivel egyre többen jönnének ide a múltból, 1-2 tény:

raptor666 nevű senki teljesen alkalmatlan moderátornak, ahogy az a 11 ember is,
akik végignézte amint végighazudta a chatet, hogy miért lett bannolva "Embertelen".
Valami iyesmit hazudott: végigtrágálkodta a chatet...: a legdurvább ami elhangzott az "agyhalott" volt,
amit megcáfolni nem lehet.. :) Volt itt régi öreg nick, nem is értette mi a f--c van, azóta se láttam....

"Luci" nevú emberke miatt lett bannolva, aki azóta nemi erőszakkal stb. ne kelljen idézzem az egész postot,
vádolta a fórum tulaját, név szerint, mégis itt él is virul....

Igen én voltam, vagyok Embertelen, Beerodalom, BubbleGum..... hogy miért mondom most ezt?
Mert megjelent Maccs26, és szeretném, hogy tudja mennyi időt , percet érdemes ide beleáldozni
amíg raptor666 emberek garázdálkodhatnak....

UI: "Jegenye" : Te se értetted, el is tűntél, meg is értem!
Kép

Kép

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Tisztán látás kedvéért

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2020.02.18. 15:46

11 moderátor van a fórumban?
Kép

BubbleGum
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BubbleGum » 2020.02.18. 17:35

kavics13 írta:
2020.02.18. 15:46
11 moderátor van a fórumban?
11 ember volt online a vita idején, és másnap senki nem jelezte, hogy nem úgy történt ám raptor, mert semmiféle "telitrágárkodás" nem volt.
Én nem tudtam megvédeni magam, mert bannolt.
Kép

Kép

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2020.02.19. 18:17

BubbleGum írta:
2020.02.18. 00:55
Na, mivel egyre többen jönnének ide a múltból, 1-2 tény:

raptor666 nevű senki teljesen alkalmatlan moderátornak, ahogy az a 11 ember is,
akik végignézte amint végighazudta a chatet, hogy miért lett bannolva "Embertelen".
Valami iyesmit hazudott: végigtrágálkodta a chatet...: a legdurvább ami elhangzott az "agyhalott" volt,
amit megcáfolni nem lehet.. :) Volt itt régi öreg nick, nem is értette mi a f--c van, azóta se láttam....

"Luci" nevú emberke miatt lett bannolva, aki azóta nemi erőszakkal stb. ne kelljen idézzem az egész postot,
vádolta a fórum tulaját, név szerint, mégis itt él is virul....

Igen én voltam, vagyok Embertelen, Beerodalom, BubbleGum..... hogy miért mondom most ezt?
Mert megjelent Maccs26, és szeretném, hogy tudja mennyi időt , percet érdemes ide beleáldozni
amíg raptor666 emberek garázdálkodhatnak....

UI: "Jegenye" : Te se értetted, el is tűntél, meg is értem!
Üdvözletem!
Először is! Nem moderátor vagyok, hanem Adminisztrátor, hogy miért? Azért mert segítem a fórumot, mostanában nem volt időm, de sokáig chat sem volt itt az oldalon. Nem szoktam moderálni semmit. Én nem hinném, hogy bannoltalak! Meg ha igen akkor sem örökre. Amire emlékszem, az 1 spammer volt akit bannoltam örökre. "Luci"-s egyről én nem tudok, akkor még valószínűleg nem voltam itt.
Egyáltalán nincs 11 Moderátor még összességben sem az Adminisztrátorokkal.
Csak úgy megsúgnám:
11moderátor.PNG
Csak úgy a tisztán látás kedvéért és ha végleges kitiltást kaptál főleg tőlem, akkor biztos nem egy "agyhalott" szóért.

Szerk: Én mindenkinek akinek tudtam segítettem. Sosem volt bennem rossz szándék!

BubbleGum
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BubbleGum » 2020.02.20. 14:37

Remélem az a 11 ember olvasta ezt a válaszod, mert ők tudják mi az igazság. :) Cáfolhatnék még sok mindent, de semmi értelme, részemről ennyi volt a topic.
Kép

Kép

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2020.02.20. 18:25

Remélem én is, hogy olvasták!
Rendben az a lényeg. Bár nem tudom, ha nekem ennyi bajom lenne az életbe ohh :D
Engem 12.-én műtöttek, és 3 hónapig kb leülni nem tudok, csak állni, meg feküdni. Ezt nem azért írom ki, hogy sajnáltassam magam.
Mert senki sajnálkozása nem kell, csak, hogy tudd, hogy mivel én főállásban dolgozok + sulizok, nincs nekem ilyenekre időm, hogy én moderáljam a fórumot, amúgy sem arra jelentkeztem, hanem arra, hogy karbantartsam.

Lezárt