Vélemények, ötletek, javaslatok

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: latattila »

Természetesen ez így van és 100%-os bizonyosság nem létezik lsd probux!
Szerintem vannak itt olyan tapasztalt emberkék akik össze tudnának állítani 10 olyan ismérvet ami egy elég jó képet adna az adott oldal várható élettartamát illetően!
A tulaj, a script, előző oldalai, min 2 hónapja létezik és fizet, és most kellenének okos ötletek!!!????
Ha egy oldal eléri a 90%-ot az értékelésen akkor bekerülhetne ide! Ez segíthetné az új és a régebbi tagokat is a "gázos oldalak" elkerülésében!
Nem adna garanciát, ami fontos, de jelentene egy rangot!

Ez a felülvizsgálat mondjuk kerülne 2$-ba! tételezzük fel! Pl: 1.50$ azé a személyé aki ténylegesen megvizsgálja az oldalt (idő kompenzáció), a fennmaradó rész a Netbizniszé pl:reklámra vagy valamire!
Ezért cserébe a leendő topicgazda valószínűleg sokkal több reget kapna, persze csak ha a vizsgálat sikeres, ha nem akkor bukja a pénzt, de legalább nem az oldalba bukja bele vagy felesleges reklámba!

Szerintem ezt érdemes lenne továbbgondolni! Csak én ehhez már kevés vagyok! Az okosaknak kellene összedugni a fejüket!
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: newsbox »

latattila írta:Természetesen ez így van és 100%-os bizonyosság nem létezik lsd probux!
Szerintem vannak itt olyan tapasztalt emberkék akik össze tudnának állítani 10 olyan ismérvet ami egy elég jó képet adna az adott oldal várható élettartamát illetően!
A tulaj, a script, előző oldalai, min 2 hónapja létezik és fizet, és most kellenének okos ötletek!!!????
Ha egy oldal eléri a 90%-ot az értékelésen akkor bekerülhetne ide! Ez segíthetné az új és a régebbi tagokat is a "gázos oldalak" elkerülésében!
Nem adna garanciát, ami fontos, de jelentene egy rangot!

Ez a felülvizsgálat mondjuk kerülne 2$-ba! tételezzük fel! Pl: 1.50$ azé a személyé aki ténylegesen megvizsgálja az oldalt (idő kompenzáció), a fennmaradó rész a Netbizniszé pl:reklámra vagy valamire!
Ezért cserébe a leendő topicgazda valószínűleg sokkal több reget kapna, persze csak ha a vizsgálat sikeres, ha nem akkor bukja a pénzt, de legalább nem az oldalba bukja bele vagy felesleges reklámba!

Szerintem ezt érdemes lenne továbbgondolni! Csak én ehhez már kevés vagyok! Az okosaknak kellene összedugni a fejüket!
Nem rossz gondolat.. :good:
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Lenne pár ötletem...
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

newsbox írta:Lenne pár ötletem...
Akkor oszd meg...
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: HYIP BIBLIA

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Boguli írta:Ehhez nem kellett volna az egész posztot idézni azt hiszem.
A javaslatom, ragadd ki azokat a részeket amikkel nem értesz egyet és fejtsd ki a saját véleményedet - elég aktív lett a HYIP szekció, tán sokakat érdekelne.
Ennek ez volt a lényege, hogy az egészet posztot idéztem, mert így figyelem fel keltő volt. Mint ahogy a te figyelmedet is fel keltette és kíváncsivá tett. Ezért is írtam, hogy szeretném színesebbé tenni a Netbiznisz fórumot. Nem szabad túl sokat adni, de túl keveset se. Vagy is először fel kell kelteni a figyelmet, hogy mindenkinek kedvet kapjon hozzá. Így minél többen látogatják az oldal, több ember fog posztolgatni és hozzá szólni a témákhoz. Az a baj a Netbiznisz oldal meg ragadt egy szinten, stagnál és az emberek is ugyanazok. Van egy pár új aki véletlenül, vagy mások által bukkan a fórumra, de hamar feladja pár sikertelenség után. Főleg, hogy vannak régi felhasználók! Jók a hozzá szólásaik, páran nagyon ügyesek és szép eredményeket értek el. De nem támogatják és segítik, bátorítják az újakat. Elkezdtem itt is alkalmazni azt, amit már máshol sikerrel alkalmazok pár éve. Így fog nőni az oldal látogatottsága és többen(remélem 1000 -10000 szinten) fogják meg ismerni az oldalt, alkalmazni a mindennapok pénzügyeiben. Eddig 2 angol és 4 német, plusz pár helyen voltam top 5 fórumozó és admin is. Igaz más profil néven, hogy ne legyen zavaró és ne a nevem számítson. A cél adott és remélem idővel minden egyes fórum tag így fog tenni és alkalmazni a pénzügyekben is. Ezért a Netbiznisz Fórumnak, vezetőségének, top tagoknak példaértékűnek kell lenni, hogy az új tagok és látogatók egyből be le szeressenek az oldalba. Nem az a cél, hogy Magyarország top első fóruma legyünk! Ha nem, hogy minden latágtónak és fórum tagnak pozitívan alakuljon a pénz ügye. Így nőni fog az oldal látogatottsága és bevétele is. A jóban, van valami még jobb és pár ember híján mindenki elégeted lesz pénzügyeivel. Akik meg nem elégedettek, azokat segíteni, terelgetni kell a pénzügyi világban és így sikeresebbek lesznek ők is a Netbiznisz által.. Lenne még mondani valóm, de ide most elég ennyi. Egy pár gondolat tőlem..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2015.03.22. 15:42-kor.
Ok: Nem kell félkövér betűtípussal írnod.
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: newsbox »

FRU5T írta:
newsbox írta:Lenne pár ötletem...
Akkor oszd meg...
Meg is fogom, de ez nem ilyen egyszerű. Picit összetettebb és időt igénylő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2015.03.22. 15:43-kor.
Ok: Nem kell félkövér betűtípussal írnod.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: HYIP BIBLIA

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

látom vannak terveid és saját elképzeléseid, aminek örülök.
egy kis segítség:
én nem olvastam el a fenti megosztást, túl hosszú volt. valószínűleg Boguli is azért javasolta, h emelj ki részleteket.
az új tagok miben sikertelenek?
a régi tagoknak hogy kellene támogatni őket?
miért nem az a cél, h a legjobb fórum legyen e Netbiznisz valamilyen értelemben?
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: HYIP BIBLIA

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

newsbox írta:
Boguli írta:Ehhez nem kellett volna az egész posztot idézni azt hiszem.
A javaslatom, ragadd ki azokat a részeket amikkel nem értesz egyet és fejtsd ki a saját véleményedet - elég aktív lett a HYIP szekció, tán sokakat érdekelne.
Ennek ez volt a lényege, hogy az egészet posztot idéztem, mert így figyelem fel keltő volt. Mint ahogy a te figyelmedet is fel keltette és kíváncsivá tett. Ezért is írtam, hogy szeretném színesebbé tenni a Netbiznisz fórumot. Nem szabad túl sokat adni, de túl keveset se. Vagy is először fel kell kelteni a figyelmet, hogy mindenkinek kedvet kapjon hozzá. Így minél többen látogatják az oldal, több ember fog posztolgatni és hozzá szólni a témákhoz. Az a baj a Netbiznisz oldal meg ragadt egy szinten, stagnál és az emberek is ugyanazok. Van egy pár új aki véletlenül, vagy mások által bukkan a fórumra, de hamar feladja pár sikertelenség után. Főleg, hogy vannak régi felhasználók! Jók a hozzá szólásaik, páran nagyon ügyesek és szép eredményeket értek el. De nem támogatják és segítik, bátorítják az újakat. Elkezdtem itt is alkalmazni azt, amit már máshol sikerrel alkalmazok pár éve. Így fog nőni az oldal látogatottsága és többen(remélem 1000 -10000 szinten) fogják meg ismerni az oldalt, alkalmazni a mindennapok pénzügyeiben. Eddig 2 angol és 4 német, plusz pár helyen voltam top 5 fórumozó és admin is. Igaz más profil néven, hogy ne legyen zavaró és ne a nevem számítson. A cél adott és remélem idővel minden egyes fórum tag így fog tenni és alkalmazni a pénzügyekben is. Ezért a Netbiznisz Fórumnak, vezetőségének, top tagoknak példaértékűnek kell lenni, hogy az új tagok és látogatók egyből be le szeressenek az oldalba. Nem az a cél, hogy Magyarország top első fóruma legyünk! Ha nem, hogy minden latágtónak és fórum tagnak pozitívan alakuljon a pénz ügye. Így nőni fog az oldal látogatottsága és bevétele is. A jóban, van valami még jobb és pár ember híján mindenki elégeted lesz pénzügyeivel. Akik meg nem elégedettek, azokat segíteni, terelgetni kell a pénzügyi világban és így sikeresebbek lesznek ők is a Netbiznisz által.. Lenne még mondani valóm, de ide most elég ennyi. Egy pár gondolat tőlem..

Ez a része nem igazán ide tartozik, de akkor egy kis offolást megejtünk, aztán felőlem átmehetünk valamelyik társalgó topikba.

- Attól mert az egészet beidézted (Boguli jogosan szólt érte), csak azt érted el, hogy még többet kell görgetni az érdemi információig, és kétszer ugyanazt a hosszú "bibliát" nem akarom elolvasni (egyszer megtettem).
A NetBiznisz az utóbbi 3 hónapban szerintem jobban pörög mint eddig bármikor, a tagok száma folyamatosan növekszik, az információk folyamatosan jönnek-mennek, és teljesen természetes az, hogy a keménymagot a szakértők teszik ki, ezért látod, hogy ugyanazok az emberek posztolgatnak. Tehát nem, nincs igazad abban, hogy stagnál.
- Elég sokszor kellett téged moderálni az elmúlt 2-3 hétben, ha ezt így csinálod tovább te nem TOP fórumozó leszel itt, hanem kitiltott fórumozó.
- A NetBiznisz jelenleg hazai viszonylatban netes pénzkeresés terén szerintem (de javítsatok ki ha tévedek) vezető, ezt tartani is kívánjuk.

A többit valamelyik társalgó vagy az erre a célra létrehozott topikban.
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: HYIP BIBLIA

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Terveim nagy vonalakban!

1, Figyelem felkeltés. (Amit alkalmazók és ezek szerint működik is.)
2, Az adót posztokra való információk össze gyűjtése(PTC,HYIP, stb..)
3, Megfelelő tudású emberek felkérése, hogy adót pozíciók vezetésére. (Pl: doqxstudio, nagyon sikeres PTC világában, Így lehetne PTC posztvezető, tanácsadó. Ha úgy érzi, hogy meg van a kellő tapasztalata és tudása.)
3, Gyakorlatban való alkalmazás. (Ez egy picit összetettebb, de nagyon sokat lehet tanulni.. Amit bármelyik fórumon lehet alkalmazni.)
4, Bevonás. (Régi tagokat bevonni a közös munkába, ami nem lesz egyszerű. Lesznek sértődések, ellentétek, de csak közös munkával működik a dolog. )
5, Közös munka. (Itt lesz izgi a dolog.)
6, Bevonzás. (Új tagok bevonzása, megismertetés az eddig tanultakkal, segíteni őket a befektetés világában, bevonás közös munkába.. )
7, Végeredmény. (Egy színesebb, energikusabb oldal ami meg állja a helyét, változó anyagi helyzetű világban. Mivel a fórumozok sikeresebbek lesznek, így nő a fórum létszáma, egyre többen fogják látogatni. Nő az Netbiznisz ismeretsége a web világabban, ezáltal a bevétele is.)

Kedves doqxstudio remélem kielégítő volt a válasz. Idővel mindent ismertettek.!!
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: HYIP BIBLIA

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Ez a része nem igazán ide tartozik, de akkor egy kis offolást megejtünk, aztán felőlem átmehetünk valamelyik társalgó topikba.

- Attól mert az egészet beidézted (Boguli jogosan szólt érte), csak azt érted el, hogy még többet kell görgetni az érdemi információig, és kétszer ugyanazt a hosszú "bibliát" nem akarom elolvasni (egyszer megtettem).
A NetBiznisz az utóbbi 3 hónapban szerintem jobban pörög mint eddig bármikor, a tagok száma folyamatosan növekszik, az információk folyamatosan jönnek-mennek, és teljesen természetes az, hogy a keménymagot a szakértők teszik ki, ezért látod, hogy ugyanazok az emberek posztolgatnak. Tehát nem, nincs igazad abban, hogy stagnál.
- Elég sokszor kellett téged moderálni az elmúlt 2-3 hétben, ha ezt így csinálod tovább te nem TOP fórumozó leszel itt, hanem kitiltott fórumozó.
- A NetBiznisz jelenleg hazai viszonylatban netes pénzkeresés terén szerintem (de javítsatok ki ha tévedek) vezető, ezt tartani is kívánjuk.

A többit valamelyik társalgó vagy az erre a célra létrehozott topikban.
Két lehetőség van, vagy tiltatok, vagy hagytok dolgozni az oldal érdekében.(Mint írtam, lesznek sértődések, ellentmondások.) Én tudom mit beszélek és rendelkezek a megfelelő tudással , tapasztalattal. Várom döntésedet, vagy döntéseiteket. Válaszodat, válaszotokat előre is köszönöm...
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: HYIP BIBLIA

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

newsbox írta:Terveim nagy vonalakban!

...

Kedves doqxstudio remélem kielégítő volt a válasz. Idővel mindent ismertettek.!!
a terveidről teljesen kielégítő választ kaptam, de még mindig nem tudom:
az új tagok miben sikertelenek?
a régi tagoknak hogy kellene támogatni őket?
:)
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: HYIP BIBLIA

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

newsbox írta:Terveim nagy vonalakban!

1, Figyelem felkeltés. (Amit alkalmazók és ezek szerint működik is.)
2, Az adót posztokra való információk össze gyűjtése(PTC,HYIP, stb..)
3, Megfelelő tudású emberek felkérése, hogy adót pozíciók vezetésére. (Pl: doqxstudio, nagyon sikeres PTC világában, Így lehetne PTC posztvezető, tanácsadó. Ha úgy érzi, hogy meg van a kellő tapasztalata és tudása.)
3, Gyakorlatban való alkalmazás. (Ez egy picit összetettebb, de nagyon sokat lehet tanulni.. Amit bármelyik fórumon lehet alkalmazni.)
4, Bevonás. (Régi tagokat bevonni a közös munkába, ami nem lesz egyszerű. Lesznek sértődések, ellentétek, de csak közös munkával működik a dolog. )
5, Közös munka. (Itt lesz izgi a dolog.)
6, Bevonzás. (Új tagok bevonzása, megismertetés az eddig tanultakkal, segíteni őket a befektetés világában, bevonás közös munkába.. )
7, Végeredmény. (Egy színesebb, energikusabb oldal ami meg állja a helyét, változó anyagi helyzetű világban. Mivel a fórumozok sikeresebbek lesznek, így nő a fórum létszáma, egyre többen fogják látogatni. Nő az Netbiznisz ismeretsége a web világabban, ezáltal a bevétele is.)

Kedves doqxstudio remélem kielégítő volt a válasz. Idővel mindent ismertettek.!!

1.) Ezt a figyelemfelkeltés részét rosszul csinálod. Főleg az Admin, és a moderátorok figyelmét keltetted fel az utóbbi napokban, és ezt egyáltalán nem kell pozitív értelembe venned. :bad:
2.) Ezt nem igazán értem: Van egy adott topic, amit többnyire kellő infóval nyitnak, ahhoz érkeznek hozzászólások és egyéb tapasztalatok. Ez most is így működik. :good:
3.) doqxstudio már most is sok posztot "vezet", és nagyon sok infót tol ide nap mint nap, elismert tagja a fórumnak. Ez most is így működik. :good:
4.) Milyen közös munkára gondolsz?
5.) -II-
6.) Elég sok tagot bevonzunk, mint korábban írtam, folyamatosan növekszik a tagok létszáma. Tele van hasznos és informatív topikokkal a fórum, mindenki annyi infót szed amennyit csak szeretne. Ez most is így működik. :good:
7.) Ez egy "színes", energikus oldal, ami megállja a helyét. A sikerük nem ezen a fórumon múlik, de nagyban hozzásegíti őket. A NetBiznisz bevételei részét nem kommentálnám. Google AdSense hirdetések vanank elhelyezve, így konkrét bevételi forrás ebből van, gondolom. De Admin ha szeretné kommentálja majd ezt.
Két lehetőség van, vagy tiltatok, vagy hagytok dolgozni az oldal érdekében.(Mint írtam, lesznek sértődések, ellentmondások.) Én tudom mit beszélek és rendelkezek a megfelelő tudással , tapasztalattal. Várom döntésedet, vagy döntéseiteket. Válaszodat, válaszotokat előre is köszönöm...
Csak rajtad áll.
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: newsbox »

doqxstudio, kérdésedre válasz.

1, figyelem felkeltés volt. Ami meg is történt..

az új tagok miben sikertelenek?
Vagy nem jutnak el, hogy befektessenek, vagy idő előtt fel adják. (Információ, tudás, kellő segítség hiánya.) Tudod sokan félnek kérdezni, mert - Pl: doqxsudio sok csillagja van, posztja fanatikus és lehet, hogy írók neki, azt el küld a búsba - ehhez hasonlók miatt.

a régi tagoknak hogy kellene támogatni őket?
Hogyan induljanak el, E-bankok megismertetése(utalás, pénzküldés, stb..), mire figyeljenek, sok-sok alap dolog nekünk, de nekik új.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára newsbox 2015.12.04. 19:17-kor.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Úgy gondolom egy fórum (pl. ez is) nem a nagyon kezdőknek van. Ez nem egy blog, ahol szájbarágósan le lehetne írni, hogy ezt így kell, amazt úgy. Kell némi tudás ahhoz, hogy valaki a témához tudjon szólni.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: HYIP BIBLIA

Hozzászólás Szerző: newsbox »

FRU5T írta:
newsbox írta:Terveim nagy vonalakban!

1, Figyelem felkeltés. (Amit alkalmazók és ezek szerint működik is.)
2, Az adót posztokra való információk össze gyűjtése(PTC,HYIP, stb..)
3, Megfelelő tudású emberek felkérése, hogy adót pozíciók vezetésére. (Pl: doqxstudio, nagyon sikeres PTC világában, Így lehetne PTC posztvezető, tanácsadó. Ha úgy érzi, hogy meg van a kellő tapasztalata és tudása.)
3, Gyakorlatban való alkalmazás. (Ez egy picit összetettebb, de nagyon sokat lehet tanulni.. Amit bármelyik fórumon lehet alkalmazni.)
4, Bevonás. (Régi tagokat bevonni a közös munkába, ami nem lesz egyszerű. Lesznek sértődések, ellentétek, de csak közös munkával működik a dolog. )
5, Közös munka. (Itt lesz izgi a dolog.)
6, Bevonzás. (Új tagok bevonzása, megismertetés az eddig tanultakkal, segíteni őket a befektetés világában, bevonás közös munkába.. )
7, Végeredmény. (Egy színesebb, energikusabb oldal ami meg állja a helyét, változó anyagi helyzetű világban. Mivel a fórumozok sikeresebbek lesznek, így nő a fórum létszáma, egyre többen fogják látogatni. Nő az Netbiznisz ismeretsége a web világabban, ezáltal a bevétele is.)

Kedves doqxstudio remélem kielégítő volt a válasz. Idővel mindent ismertettek.!!

1.) Ezt a figyelemfelkeltés részét rosszul csinálod. Főleg az Admin, és a moderátorok figyelmét keltetted fel az utóbbi napokban, és ezt egyáltalán nem kell pozitív értelembe venned. :bad:
2.) Ezt nem igazán értem: Van egy adott topic, amit többnyire kellő infóval nyitnak, ahhoz érkeznek hozzászólások és egyéb tapasztalatok. Ez most is így működik. :good:
3.) doqxstudio már most is sok posztot "vezet", és nagyon sok infót tol ide nap mint nap, elismert tagja a fórumnak. Ez most is így működik. :good:
4.) Milyen közös munkára gondolsz?
5.) -II-
6.) Elég sok tagot bevonzunk, mint korábban írtam, folyamatosan növekszik a tagok létszáma. Tele van hasznos és informatív topikokkal a fórum, mindenki annyi infót szed amennyit csak szeretne. Ez most is így működik. :good:
7.) Ez egy "színes", energikus oldal, ami megállja a helyét. A sikerük nem ezen a fórumon múlik, de nagyban hozzásegíti őket. A NetBiznisz bevételei részét nem kommentálnám. Google AdSense hirdetések vanank elhelyezve, így konkrét bevételi forrás ebből van, gondolom. De Admin ha szeretné kommentálja majd ezt.
Két lehetőség van, vagy tiltatok, vagy hagytok dolgozni az oldal érdekében.(Mint írtam, lesznek sértődések, ellentmondások.) Én tudom mit beszélek és rendelkezek a megfelelő tudással , tapasztalattal. Várom döntésedet, vagy döntéseiteket. Válaszodat, válaszotokat előre is köszönöm...
Csak rajtad áll.
Pár infót meg osztok, hogy mi mozgat engem. Vallásos családból származom, édesanyám jelenleg szegények konyháján dolgozik, mint egyetlen élelmezési vezető az egyik egyháznál. Sok sok embernek elég szűkösek az anyagi helyzete, és ezért is pedzegetem, hogy változtatni kellene a fórumon, hogy nekik is elérhető legyen. (0,50$-es megosztásom amit PÜ-ben küldtem, pont ez volt a szándékom vele, hogy negatív vissza jelzéseket kapja.) Sok nagy csillagokkal ellátót, fanatikus posztoló(Akik azt küldték válaszba, hogy apróval nem foglalkozunk, mert 1000$, ha keres "Van a zsebembe 100.000ft 140ft( 280 ft az nap az dollár árfolyama) és nem hajolok le.") De egyiktől se kaptam válaszban, hogy engem nem érdekel, de lehet van itt olyan akit igen(Pl: új tagot.). Igen az oldal egy bizonyos színvonalt képvisel, meg elég sok információval bír, de ez még mindig kevés. Magyarország egyik színvonalasabb fóruma, ami befektetésekkel foglakozik. Ismerik pár ezren! Ok, de akkor ismerjék meg, 10.000-en. Utána még többen és többen. Nem szabad le ragadni, folyamatosan kell fejlődni és gyarapítani mint tudást, mit létszámot. Határ a csillagos ég. De legfőképp, az emberek meg segítését és ezáltal a Netbiznisz sikere, ismeretsége is nőni fog.. Csak rajtam áll, én már a kezdő lépést meg tettem. Így csak ti döntéseteken áll, hogy maradok és segítem az oldalt, vagy töröltök, mint felhasználó.
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Én többet nem írók ehhez a poszthoz, nagyon sok ötletem és infóm van. Lehet hogy vulgáris amiket írók, de csak így célra vezető. Csak segítő szándékkal állók a dologhoz.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Newsbox, örülönk, hogy segíteni próbálsz és ennyire szíveden viseled a fórum sorsát. Ha betartod a fórum szabályzatokat, akkor nem leszel tiltva, sem törölve.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Ezt nem tudom meg ígérni, hogy betartom a szabályokat. Max hanyagolom az oldalt és csak nézőként járók fel.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Érdekes hozzáállás... Elsősorban úgy tudsz segíteni nekünk (és magadon is), ha a szabályok szerint fórumozol.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

newsbox a 0,5 felajánlásodra én pl nem küldtem választ csak kérdést meg is kaptam bár a topicba is benne van.

egy gond van csak STP, paypal Payza PM, sorolhatnánk....... végtelen a számuk de a mai scam scam hátán időszakba csak három esélyes bank van ami használható. Paypal Payza Perfect Money. Sokan a nettelert is isnenitik nekem nincs STP se
Így történhet az hogy aki nem válaszolt esetleg jaj de jó kell az emiatt tette. Nincs a éppen aktuális számlája
Ha pm vagy paypalre mondta volna :clap: minden kérdés nélkül regelek :lol:
Kép
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok!
Lenne egy újitásom számotokra :good: (egy hangulatjel)

Hozzátok létre a smeily-törvényt :clap: (egy smeily)

Nem haragszom de ez most tényleg nevetséges :innocent: ( egy smeily)
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

ferikekingus írta:Sziasztok!
Lenne egy újitásom számotokra :good: (egy hangulatjel)

Hozzátok létre a smeily-törvényt :clap: (egy smeily)

Nem haragszom de ez most tényleg nevetséges :innocent: ( egy smeily)
Nem kell erre törvény. Felnőtt emberek szeretnének informálódni és információkat megosztani itt, és nem egy sor szmájlinak örülünk.
Őszintén: Kinek jó, hogy mindegyikből raksz 5-10 db- ot minden sorod végére?
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: newsbox »

ferikekingus írta:newsbox a 0,5 felajánlásodra én pl nem küldtem választ csak kérdést meg is kaptam bár a topicba is benne van.

egy gond van csak STP, paypal Payza PM, sorolhatnánk....... végtelen a számuk de a mai scam scam hátán időszakba csak három esélyes bank van ami használható. Paypal Payza Perfect Money. Sokan a nettelert is isnenitik nekem nincs STP se
Így történhet az hogy aki nem válaszolt esetleg jaj de jó kell az emiatt tette. Nincs a éppen aktuális számlája
Ha pm vagy paypalre mondta volna :clap: minden kérdés nélkül regelek :lol:
Olvasom itt gondolat menetedet, de nem nagyon vagy valami jártas a témában. STP, Payza, PayPal stb.. csak közvetítő szerepet töltenek be a befektetés világában és ez csak rajtad múlik, hogy hogyan használod őket. Mint E-bankoknak, vannak előnyeik és hátrányaik, de minek nincs. Kérésem annyi feléd mielőtt itt publikálsz, hozzászólsz, gondolataidat firtatod néz utána és főleg olvasd az előzményeket. Így meg érted, hogy mi miért van, volt és nem ér negatív válasz téged. Ez pl: Ha pm vagy paypalre mondta volna :clap: minden kérdés nélkül regelek :lol: elég lett volna csak ennyi. :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Úgy gondolom eljött az ideje,hogy valamilyen formában külön szekcióban,vagy kiemelve legyenek,azok az oldalak,amelyek mindenképp megbízhatóak . Feltételek kidolgozandóak: - hány év működés legyen a követelmény pld. (úgy gondolom minimum 2,de lehet 3 év is akár a biztosság kedvéért. Mindenképp problémamentesnek kell lennie,tehát hiába fizet,ha korábban volt már problémás időszaka,akkor kiesik.ill a legutolsó 2-3 problémamentesség szempontjából.
Akár lehet egy minimum tagságszám megléte is. (clixten admin pld ez alapján is szelektáv egy másik fórumon a saját ilyen jellegű listájában min 10ezer tag.)
Lehet külön szekcióban a topicja ezeknek,vagy szimplán egy topicban felsorolásszerűen az eredeti topikra való linkekkel.
Úgy gondolom a fórum viszonylag jól pörög számos új oldallal,így ez a különválasztás a kezdők számára nélkülözhetetlen,akik a sok topik közül válogatják most a megbízhatóakat.
Ez PTCre lenne,de akár a többi pénzkereseti lehetőségnél is meg lehetne valósítani.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Jólenne ha PTC oldal nyitási követelmények között ottlenne hogy van-e adfocus az oldalon.
Egyszerü, bárki megtudja nézni aki beregisztrált, nemkell hozzá semmiféle tudás vagy tapasztalat, elég lenne egy igen/nem is, mert pl nállam aki sok PTC oldalt kattint naponta számit egy oldalnál hogy tudom egyszerre csinálni a többivel vagy nem.
Köszi.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Gaiusz írta:Jólenne ha PTC oldal nyitási követelmények között ottlenne hogy van-e adfocus az oldalon.
Egyszerü, bárki megtudja nézni aki beregisztrált, nemkell hozzá semmiféle tudás vagy tapasztalat, elég lenne egy igen/nem is, mert pl nállam aki sok PTC oldalt kattint naponta számit egy oldalnál hogy tudom egyszerre csinálni a többivel vagy nem.
Köszi.
Esetleg kérdezz rá, ha nem írják le.
Szerintem ez maradhatna továbbra is egy opció, inkább mint követelmény. Nem hiszem, hogy érdemes lenne ezt a kötelező adatok közé sorolni, de természetesen ha többen is ezt szeretnék, mint egy normális demokráciában kezdeményezni fogom Adminnál a szabályzat bővítését erre vonatkozóan.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Szerintem más is aki hasonló helyzetben van mind én érdekel, még ha 1-2 topiknál hiányzik szivesen rákérdezek, de az a helyzet hogy inkább csak 1-2 topiknál van odairva.
Tisztelet a kivétel :good:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ha Maxthon vagy Chrome böngésző egy bizonyos verzióját használod, akkor ki tudod lőni a kényszerített nézést. ne ez legyen a döntő érv egy oldal megtartásáról vagy elvetéséről való döntésedben! :)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ha beregisztrálsz akkor magad is látod és ha nem tetszik egyszerűen nem kattolod.A reg nem tart sokáig. Úgy vélem a sablon nagyszerűen egyszerű és nem szabadna olyan infókat tartalmaznia,amivel bonyolultabb lenne. Ráadásul aki "fokuszgyilkos" böngészővel nyomul az észre sem veszi,mint pld én.

Másik: Most olvasom az előző javaslatomat. Erre még nem jött válasz,reakció hmm

És az a véleményem,hogy adott oldalt érdemes azonnal kitenni ide. EMSen,TalkPTCn lehet követni,h mik az újak. Több napos,hetes,hónapos oldalakra nagyságredileg kevesebb az esély ,h egy pöpec leírással is regisztrálókat gyűjtsön az ember.
Mire kiderül,hogy egy oldal viszonylag stabil már mindenki akai akart kis túlzással fenn van.
Ezért jó ez a sablon,ami jelenleg "hivatalban" van. így bátorítani kéne a fórumtagokat,hogy nyugodtan nyissanak topikokat sablon alapján. kb 5 perc. Aztán eldönti,hogy a topikjai közül melyiket fogja komolyabban tovább vinni. Tudom nekem is van elmaradásom egy-két topic frissítsével kapcsolatban. :)
Még az is lehet reflink nélkül nyitok párat aztán ha valakinek megtetszik továbbviszi,nem tudom mennyire szabályos.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:Még az is lehet reflink nélkül nyitok párat aztán ha valakinek megtetszik továbbviszi,nem tudom mennyire szabályos.
Adminnak ez több adminisztratív munka lenne (a topik átadással kapcsolatban), de nem kivitelezhetetlen és nem rossz az ötlet.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég