Vélemények, ötletek, javaslatok

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Leírom a javaslatokat pontokba szedve. Ezekre kéne "szavazni",megbeszélni. Aki egyetért valamelyikkel az jelezze, esetleg ezt a sablont használva kitöltheti melyikkel ért egyet,melyikkel egyáltalán nem.

FONTOS: Alapvetően a kötelező információkról van szó és nem arról,hogy mi lenne jó. Csak,amik elengedhetetlenül fontosak egy új oldal megismerésében.

A javaslatok:

- Mikor indult az oldal?
- Fórum van-e?
- A fórumban az admin írt-e bemutatkozót?
- Napi kereset összértéke.
- reklámok részletezése kattértékekkel és darabszámmal.
- minimum kifizetés összege
- milyen bankokra fizet (esetleg mi van tervben)?
- kikéréshez feltételek (kattszám, eltelt napok,befektetéshez van-e kötve)?
- Upgrade tábla (képernyőmentéssel).
- Ki a tulaj? ( Scamadviser alapján elsősorban, haladóknak természetesen lehet máshogy is)
- Refjutalék mértéke %-ban vagy kattértékben.
- Referáltak maximuma direkt és bérelt esetében

- Grid van-e?
- Mi a nyerhető összeg a griden?
- Mi a leggyakoribb nyerés a griden a látottak alapján?
- Pontozási rendszer van-e?
- Hány pont 1$?
- Mi után kapunk pontot? (reklám,grid,fórumbejegyzés stb?)
- pontokból mi vehető? csak tagság,vagy refek és reklám is?
- A PTC mellett milyen kereeti lehetőségek vannak? (PTSU/microjob,Offerwall,fej vagy írás,Taskok ....)
- Lehessen nyitni topikot egy oldalnak,ha nincs topikja?
- Legyen-e kötelező megadandó adat a topic címében és mi legyen az? ( script és indulás idejénekkötelező megadása)

- Külön kiemelt topik létrehozása a PTC szekcióban így nyiss új témát címmel és ebben kerülhetne a megszavazott leírás követelmény,valamint hasznos linkek pld képfeltöltés menete, hasznos fórumok,új oldalak fellellhetőségeinek linkjei)

- Legyen-e egységes sablon?
- Legyen-e külön részleg a megbízható oldalaknak és milyen feltételek szerint?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

- Mikor indult az oldal? Kötelező legyen. megj: ne legyen elég,hogy nemrég,vagy vadiúj Én napra pontosan tartanám jónak pld fórumban üdvözlő szöveg alapján , ha megállapítható
- Taglétszám az észrevétel idején. Ezt most találtam ki,de sztem ne legyen kötelező :) Viszont jó iránymutató,hogy mennyire friss,mennyire hirdethető Pld ha már van több ezer tag,akkor nem érdemes gyorsan reklámozni.
- Fórum van-e? Kötelező
- A fórumban az admin írt-e bemutatkozót? Ne legyen kötelező. Ezt magunk is megnézhetjük már. Sok esetben nem egyértelmű ki írta,főleg,aki nem tud angolul.
- Napi kereset összértéke. Kötelező megj: az első napokban úgyse tudjuk mi lesz később ezért az első nap/ok alapján írjuk le.ha nagyon változik,akkor ezt a tényt.
- reklámok részletezése kattértékekkel és darabszámmal. Kötelező. megj: Legalább az aznapit. Ha nagyon változik,akkor írjuk le a változás mikéntjét.
- minimum kifizetés összege: Kötelező megj: Csak az ingyeneseknek. Olyan ne legyen megengedhető,hogy 1$-tól és utána kiderül,hogy az csak tagsággal elérhető.
- milyen bankokra fizet (esetleg mi van tervben)? Kötelező.
- kikéréshez feltételek (kattszám, eltelt napok,befektetéshez van-e kötve)? Kötelező megj: de csak akkor ha az irreális pld befektetéshez kötött,vagy 30 nap regisztrációhoz van kötve,vagy 2000 klikkhez stb stb
- Upgrade tábla (képernyőmentéssel). Kötelező megj: Ez feleslegessé tehet jópár egyéb infó leírását is.
- Ki a tulaj? ( Scamadviser alapján elsősorban, haladóknak természetesen lehet máshogy is) Kötelező megj: Scamadviser alapján.
- Refjutalék mértéke %-ban vagy kattértékben. Kötelező külön direkt és bérelt esetében megj:akkor is ha nem is egyértelmű ,hogy mi után kapjuk ezt késöbb ki lehet deríteni
- Referáltak maximuma direkt és bérelt esetében: Kötelező
- Milyen scriptet használ? Ha egyértelmű (oda van írva az oldalon)akkor kötelező,más esetben nem. PTC EVO oldalaknál sokszor nincs ott.

- Grid van-e? Kötelező
- Mi a nyerhető összeg a griden? Ne legyen sztem
- Mi a leggyakoribb nyerés a griden a látottak alapján? Ez se legyen
- Pontozási rendszer van-e? Legyen kötelező,ha a topic inditója jártsa,hogy hol kell keresni. ha nem jártsas,akkor írja oda,hogy nem találtam.
- Hány pont 1$? Ugyanez ,mint fenn
- Mi után kapunk pontot? (reklám,grid,fórumbejegyzés stb?) Ne legyen kötelező,csak ajánlott ez elég macerás.
- pontokból mi vehető? csak tagság,vagy refek és reklám is? Ne legyen kötelező,csak ajánlott
- A PTC mellett milyen kereeti lehetőségek vannak? (PTSU/microjob,Offerwall,fej vagy írás,Taskok ....) Kötelező
- Lehessen nyitni topikot egy oldalnak,ha nincs topikja? Ne legyen kötelező sztem.
- Legyen-e kötelező megadandó adat a topic címében és mi legyen az? ( script és indulás idejének kötelező megadása) A kötelező neven kivül sztem ne legyen korlátozás, ill talán annyit,hogy az oldal pontos elérhetősége legyen benn vagy a címben vagy a leírásban. Miért mondom ezt? Pld ctpbux.com ez az oldal elérhetősége,de Clixtopaid, vagy Clix to paid ként is lehet írni. Hogy a kereső megtalálja ezért kötelezőnek gondolom az oldal eredeti linkjének címét jelen esetben ctpbux.com,vagy a címben,vagy a leírásban legalább. A kereső a leírásban is megtalálja tapaszatlatom szerint.

- Külön kiemelt topik létrehozása a PTC szekcióban így nyiss új témát címmel és ebben kerülhetne a megszavazott leírás követelmény,valamint hasznos linkek pld képfeltöltés menete, hasznos fórumok,új oldalak fellellhetőségeinek linkjei)

Támogatom!!! Számos külhoni Fórumban is így van. Az egyik legnépszerübb EMS-en pld minden szekcióban külön-külön is található

- Legyen-e egységes sablon? Legyen sablon,de ha minden kötelező infót tartalmaz a leírás akkor lehessen eltérni ettől
- Legyen-e külön részleg a megbízható oldalaknak és milyen feltételek szerint? Támogatom,de nagyon kétséges eldönteni,hogy mi kerülhet oda,ezért nem biztos,hogy működne is a gyakorlatban. Hiába fizet 2 éve,ha sokan panaszkodnak rá. pld egy meg nem nevezett MAGYAR oldal esetében. nem írom le még be merészel perelni a "kedves" tulaj :D
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

xenosz2 ügyesen össze gyűjtötted ezeket, de ha már valakinek ennyire utána kellene járnia egy PTC-nek, akkor:
- a felhasználók amint meglátják a sablont elmegy a kedvük a topik nyitástól
- kizárja, hogy a kezdő PTC-zők topikot nyithassanak (nem tudnak ennyire utána nézni a dolgoknak)
- az illető inkább azt mondja hogy nyit egy blogot és a saját oldalán írja le, miket talált az adott PTC-ről.
- senki sem fogja végig olvasni az oldal bemutatását, mert túl sok adat van róla

Egyébként a sablon topik nyitó hozzászólást jó ötletnek tartom. :good:
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Először is köszönöm az elismerő szavakat. Másodsorban én is arra gondoltam,hogy közösen válogassuk ki mi kell és mi nem. patrasz és doqxstudio már egyetértett egy minimumban,de úgy gondolom,hogy ez visszalépés lenne a mostani helyzethez képest is. pld a minimum összegét nem említette doqxstudio kolléga,ami sztem alap...

Ezért gondolom,hogy ennek a sablon szavazólappal a kitöltésével meg lehetne oldani,hogy lássuk ki hogy látja.

Soknak tünik,de valójában csak pár sorrol van szó,amit eddig is beírt szinte mindenki,még danides is!!! :D A fekete betükkel szedettett jeleztem kötelezőnek,de van,hogy odaírtam,hogy bizonyos feltételek esetén nem muszáj.

Esetleg te Admin is kitölthetnéd :)

A végén összegeznénk a szavazatokat. ha valamelyik túl kevés szavazatot kapott az nem kerülne be. De azt végképp nem szeretném,ha még az eddigieknél is kevesebb lenne a kötelező. Az már nevetséges lenne.:D

Az upgrade tábla számomra alap. van hozzá leírás is már. Ezen felül már alig kell infó...
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Túlzás némelyik adat kérése Xenosz2.
Több mint egy éve ptc-zek, de némelyik adat, még most is érthetetlen számomra. Nem nyitok topikot itt egy oldalnak sem, pont ezek miatt. Ha átestek a ló túloldalára, nem is jönnek ide a kezdők, mert a szakzsargont nem nagyon értik, és bizony itt az alakult ki. Attól hogy olvassa, nem tanulja meg, viszont ha azzal ismerkedik, hogy a szavak jelentését silabizálja, mikor kattint?
Lényeg : mire fizet? kb. menyit? tagság nélkül? fórum, pár szó a megbízhatóságról.
Alapnak ez, az hogy refeket lehet-e venni stb. ráér később ismertetni, hiszen ez a kezdőket nem érdekli. Aki meg régi, az nézzen utána.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves Gisell!

- Mi túlzás konkrétan?
- Szakzsargon: Lesz egy ilyen topik is. Aki valamit nem ért kérdezzen !!!
- A javaslatod,ha jól értem. Mire fizet? Napi kereset? Fórum. Megbízhatóságról sztem egy kezdőnek nem sok fogalma lehet. Minimum nem is érdekel? Kötve hiszem.Azért lenne jó,ha a sablont kitöltenétek,mert akkor nem maradna ki semmi.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Döntsétek, majd olvasom néha. Mintha egyre kevesebben lennének ezen a topikon, mindennap belépek, de nem nagyon van olvasnivaló.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Nem akarom tulzottan leegyszerüsíteni a dolgokat,
de a túlbonyolítás biztos nem lesz jó megoldás.
Vissza emlékezve, mint kezdő, milyen adatok érdekeltek,
és milyen adatok voltak, amelyeket már akkor is gond nélkül,
minden különösebb tapasztalat nélkül én is meg tudtam adni.

Reklámok darabszáma, értéke.
Napi standard kereset.
Kifizetési minimum.
Melyik e-bankokra fizet.
Van-e ad focus.
Pont rendszer.
Upgrade tábla.
Esetleg a legolcsóbb reklámozási lehetőség.

A többi adatot bízzuk a topik nyitóra. Vagy megadja, vagy nem. Esetleg később. De ne legyen kötelező.
Akit érdekel, pár klikkel utána nézhet.

A tulaj kiléte nem mindíg egyértelmű, és ez is csak akkor lehet fontos információ,
ha az illetőnek már van némi múltja. Jó vagy rossz.

A fórum is felesleges. Ha valakinek az érdeklődését a fenti adatok felkeltették,
akkor úgy is megnézi az oldalt közelebbről.
Egyből látja, hogy van e fórum. Ha érdekli, beleolvas.
Ha én ezt regisztrálás nélkül nem tehetem, az nálam már amúgy is súlyos rossz pont.

Vagyis legyenek kötelező alap adatok, (nagyjából a fent írtak)
és legyenek ajánlottan megadható adatok, amit később is pótolhat a topiknyitó, ha akar, és tud.
Idővel úgy is minden kiderűl.

Végül is jó, és hasznos lenne, ha egy minden adatra kiterjedő,
átlátható PTC adatbázis jönne létre, de erre szerintem egy fórum, ilyen formán alkalmatlan.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Végül is jó, és hasznos lenne, ha egy minden adatra kiterjedő,
átlátható PTC adatbázis jönne létre, de erre szerintem egy fórum, ilyen formán alkalmatlan.
Ez azért nehéz dolog,mert ehhez teljes mértékben elkötelezett tagok kellenek. Ráadásul egy-két ember ehhez kevés,hisz nagyon sok PTC oldal van a piacon a fluktuáció is nagy, az adatok gyorsan változnak,így talán ez nem is megvalósítható naprakészen. Már az is nagy eredmény lenne,ha kizárólag az új oldalak részletes bemutatása megvalósulna. Tehát kell egy bizonyos számú ember,aki ezt naprakészen csinálja,esetleg frissíti az adatokat. Bevallom nekem is sokszor nehézséget okoz utánanézni,hogy a kattintott oldalaimon ,milyen változások vannak,reklámozásra már nem is jut időm a kattintáson túl pedig én a napom nagy részében ezzel foglalkozom. Sokaknak erre még kevesebb idejük jut.


A másik amit sejtek,hogy sokan az adatokért jönnek a Fórumra és valójában máshol regisztrálnak pld refback oldal,vagy az ismerőseikhöz stb . Nem szemrehányásképpen módon,lehet ez természetes módon alakul így. Én úgy voltam sokáig,hogy ha sok infót adok közlök,akkor többen jönnek és,ha nem is mindenki,de azért valamivel többen regsiztrálnak hozzám,de igazából ez nem nagyon látszik látványosan egy -két oldal kivételével.bár lehet ennek is örülni kell:) Nem tudom ti ezzel hogy vagytok. Még egyszer mondom csak tapasztalat nem siránkozás. Bár teljesen elképzelhető,hogy még a folyamat kezdetén vagyunk és idővel kinőné magát a Fórum akkorára,hogy valóban több regisztráció is lenne.

Sokat gondolkozom,hogy mennyire éri meg kulcsinfókat nyílvánosságra hozni. Például a friss oldalak lelőhelyeinek nyílvánosságra hozása lehet nem volt jó ötlet. Ezt töröltem is. Vajon az a jó,ha közlöm és többb ember vonz ide,vagy nem közlöm és akkor nagyobb az esélye,hogy rajtunk keresztül regisztrál,nem ott,amit elárultam. Sokat gondolkoztam azon is,hogy egy komplett adatbázis segítségekkel valójában mennyiben ütne vissza,vagy inkább segítene a refszerzésben?
Ha kiadom,akkor önállóan is el tud boldogulni egy újonc.ha nem adom ki,akkor viszont én leszek láthatatlan számára. Mennyi az az infó,ami kiadható? Sokan próbálkoznak kisebb-nagyobb trükkökkel egy topiknyitáskor is :) Pld ha kevés a kereset,akkor nem írják be mennyi,bár most már ez kötelező. Szóval vannak itt feszegető kérdések bennem is. Már gondoltam arra,hogy ha létrehoznék egy ilyen adatbázist azt e-book formájában lehetne árusítani,ami sztem nagyon is kelendő lenne :D

Amúgy mire gondoltál kopasz? Milyen forma lenne alkalmas egy ilyen adatbázishoz,ha a Fórum nem?:) Páldául egy zárt csoport,amely csak a tagjainak ad ki infót: Vagy nem a nyílvánosság itt a probléma?
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: kopasz »

xenosz2 írta:Milyen forma lenne alkalmas egy ilyen adatbázishoz,ha a Fórum nem?:) Páldául egy zárt csoport,amely csak a tagjainak ad ki infót: Vagy nem a nyílvánosság itt a probléma?
Csak az idő a probléma.
Sokan csak ledarálják a reklámokat, és végeztek. (néha én is)

Az adatbázis csak a fórum topiknyitó sablon kapcsán jutott eszembe.
Mármint képzeld el ha minden topik úgy nézne ki, hogy topik címben:
xyPTC, indulás időpont, admin.
A nyitó hozzászólásban pedig sablonszerűen minden elérhető adat szerepelne.
Első nap persze nem minden, hiszen sok adat csak utólag derül ki. Például a refbérlés hatékonysága.
Vagy hogy az oldal adminja milyen számla címről fizet. Hiszen sok oldalról csak ez alapján derül ki,
hogy az adminnak már voltak próbálkozásai.
De ezt folyamatosan kiegészíthetné a topik gazda, ha nem saját tapasztalatból, akkor a tagok hozzászólásaiból.
Így minden topik, a sablonnak köszönhetően egyforma, átlátható, ősszehasonlítható lenne.

Szóval a lényeg, hogy csak elgondolkoztam a dolgon. De az idő nagy úr.
Ezt nem lehet egy fórumon kivitelezni. Valószínűleg más formában sem.


Próbálkozások vannak persze, de még a PTC Investigations sem volt napra kész.
Sok ilyen oldalon látszik a kezdők lelkesedése, aztán elhalnak a dolgok.
xenosz2 írta:A másik amit sejtek,hogy sokan az adatokért jönnek a Fórumra és valójában máshol regisztrálnak pld refback oldal,vagy az ismerőseikhöz

Az a jó, ha minél többen jönnek adatokért. Több látogató, több lehetséges regisztráló.
A RefBack-ről meg csak annyit, hogy jó dolog, de csak módjával. Hirdetni meg 'öngyilkosság' (saját tapasztalat)
xenosz2 írta:Sokat gondolkozom,hogy mennyire éri meg kulcsinfókat nyílvánosságra hozni.
Ez egy megmagyarázhatatlan dolog. Volt, hogy fórumon kitettem egy bannert, aláírtam, hogy itt sokat kereshetsz,
és jöttek a refek, egy hasonló oldalról megadtam minden lehetséges infót, és a kutyát se érdekelte.
xenosz2 írta:Sokan próbálkoznak kisebb-nagyobb trükkökkel egy topiknyitáskor is :) Pld ha kevés a kereset,akkor nem írják be mennyi
Ez a fórum nagy előnye, hogy az ilyen ferdítések gyorsan kiderülnek.
Viszont hirdetésekben, hírlevelekben nagyon gyakori a túlzás,
vagy kiemelik a pozitívumokat, és megszorozzák kettővel. Ez kikerülhetetlen.

Számomra a 'legmulatságosabb' hirdetési forma, hogy hozz két embert, ők is hoznak kettőt, aztán azok is, és hülyére fogod keresni magad. :D
xenosz2 írta:Szóval vannak itt feszegető kérdések bennem is. Már gondoltam arra,hogy ha létrehoznék egy ilyen adatbázist azt e-book formájában lehetne árusítani,ami sztem nagyon is kelendő lenne :D
Visszatérve az eredeti kérdésre, biztos kelendő lenne, de ez biztos, hogy neked se sikerülne hosszú távon.
Pedig te tényleg ontod az információkat.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Új oldal ajánló

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Egy ötletem lenne (nem kell megijedni haha). Az ötlet alapja a következő. Találtam egy új oldalt ami felkeltette a figyelmem bizyonyos szempontból,de nem akarok neki topikot nyitni,mert nincs időm rá,de lehet mások esetleg körüljárják és jó lesz neki. akár egy szimpla topiknyitásra csupán. Az a kérdésem lenne,hogy lenne értelme ilyennek,vagy nem? Ha igen,akkor milyen formában. A következőkre gondoltam pld.
1. nyitok neki egy topikot a PTC oldalk részben,de nem teszek be reflinket,csak azt az infót,ami felkeltette a figyelmem. pld első 5000 kap ingyen tagságot,amivel a refjutaék magasabb. Ezzel a hiányos leírással jelzem,hogy esetleg más átveheti,átnézheti,kommentálhatja. Plusz pld a címben valami olyat be lehetne írni,hogy szabad téma,vagy új oldal,vagy nem tom ,hogy jelezve legyen az oldalnak nincs gazdája. Ezután bárki átvehetné,ha tetszik. Az eredeti topik törölve lehetne utána.
2. A PTC társalgó részben egy külön topikban pl Új oldal ajánló néven léttrehozni egy "fórumot" ennek,és hozzászólásban lehetne ugyanezt.

bevallom,nekem már nem nagyon van időm új oldalakra,csak a legigéretesebbekkel foglalkozom,meg azokkal,amik már amúgyis megvannak,de nem akarnak az istennek sem scammé válni : haha

Vélemények?

Az a helyzet,hogy már annyi oldal van a piacon,hogy már kis részével is épp elég foglalkozni. nem tudom más hogy van ezzel? Van egyáltalán még olyan ,aki be tud vállalni pluszba ?
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Az lenne a kérdésem, hogy max. mekkora méretű képet lehet feltölteni (pl. 750×500)? Nem csatolni!

Néha nem elég a mostani, nem lehetne-e megnövelni?

A kép lekicsínyétése nem valami jó, mert nem olvasható. Ha képmegosztó old.-on a "Thumbnail"-es megoldást válaszuk (nem mindegyiknél van!) akkor rá kell kattintani, s valakinek talán ez nem megfelelő.

Pl.:
Kép
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Kipróbáltam
1920 px × 1080 simán elfér, de gondolom hogy az 1920 lehet több is valamivel.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kép

Kép

Most ezt találtam hirtelen. 2 helyre tölöttem fel.

kép paraméterei:
gxte_problems.png: PNG image data, 1024 x 742, 8-bit/color

Feltölteni lehet, de nem látszik teljes szélességében. Nekem a kép egy részét levágja.

Kép

Nem értem, te hogyan csinálod? Kipróbálnád?

köszi
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Elnézést...
Igazad van, le volt kicsinyítve valamennyire, nem vettem figyelembe, hogy a + jelet is használni kellene a gépen. :D Nem tudom pontosan mekkorát lehet...
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kérjük a moderátorok segítségét.

Köszönjük
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Annyit tudtam csinálni ez ügyben, hogy a csatolmányokat lekicsinyíti viszont kép beszúrásánál pedig ezt: "Legfeljebb 720 pixel széles képet illeszthetsz be a hozzászólásodba."
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: tacsi »

A kicsinyítés szuper! Meg marad a Thumbnail-es is.

Köszönjük
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok!

Mostanába én is visszatértem a netbiznisz forumhoz. Vannak topicjaim nézzek uj oldalakat.
Miközbe kutakodtam találtam az ötletet hogy jelenteni lehet topicot. Kicsit régebbre mentem jelentettem is 3-4 topicot. Mától ha nem baj megteszem minden nap miközben keresem a legujabb ptc kihivásokat, sose tudni lehet gyöngyszemre találok :clap:
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: tacsi »

fr.jpg
A bejelentkezés után a fenti képhez hasonló fogad bennünket.
Az "új hozzászolásokra" kattintva megnézhetjük a legfrissebb hozzászólásokat, a legutóbbi bejelentkezésünk óta.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

egy gondolatkisérlet. pénzjutalom az aktív tagoknak. nem kell itt sok pénzre gondolni,pár dollárt kiosztani havonta mondjuk a legtöbb topicot indítók között a ptc részben. sokba nem kerül viszont aki kapja úgy érzi majd legalább ezért megérte és kevesebbet fog rágódni azon,hogy érdemes-e nyitni?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:egy gondolatkisérlet. pénzjutalom az aktív tagoknak. nem kell itt sok pénzre gondolni,pár dollárt kiosztani havonta mondjuk a legtöbb topicot indítók között a ptc részben. sokba nem kerül viszont aki kapja úgy érzi majd legalább ezért megérte és kevesebbet fog rágódni azon,hogy érdemes-e nyitni?
Egy jutalmazási rendszer működhet, de tényleg kell havonta egymillió új topik? :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

xenosz2 írta:egy gondolatkisérlet. pénzjutalom az aktív tagoknak. nem kell itt sok pénzre gondolni,pár dollárt kiosztani havonta mondjuk a legtöbb topicot indítók között a ptc részben. sokba nem kerül viszont aki kapja úgy érzi majd legalább ezért megérte és kevesebbet fog rágódni azon,hogy érdemes-e nyitni?
A netbiznisz egy sokak által gyakran látogatott fórum, ezért ha valaki nyit egy topikot, akkor valószínűleg lesz belőle valamennyi haszna az illetőnek, persze ez a hirdetett programtól függ.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:
xenosz2 írta:egy gondolatkisérlet. pénzjutalom az aktív tagoknak. nem kell itt sok pénzre gondolni,pár dollárt kiosztani havonta mondjuk a legtöbb topicot indítók között a ptc részben. sokba nem kerül viszont aki kapja úgy érzi majd legalább ezért megérte és kevesebbet fog rágódni azon,hogy érdemes-e nyitni?
Egy jutalmazási rendszer működhet, de tényleg kell havonta egymillió új topik? :)
Attól függ milyen szempontból nézzük. Én az előnyét abban látom - azonkívűl,amit leírtam - hogy lesz topikja így valószínűleg olyan oldalaknak is,aminek egyrészt nem lenne,másrészt ha van infó,azt oda be lehet írni.

A hátránya kétségkívül az lehet,hogy a megnyitás után nem törődne vele és több feladatot adna a moderátornak pld.

De igazad van nem egyértelmű,hogy jó lenne valóban...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Admin írta:
xenosz2 írta:egy gondolatkisérlet. pénzjutalom az aktív tagoknak. nem kell itt sok pénzre gondolni,pár dollárt kiosztani havonta mondjuk a legtöbb topicot indítók között a ptc részben. sokba nem kerül viszont aki kapja úgy érzi majd legalább ezért megérte és kevesebbet fog rágódni azon,hogy érdemes-e nyitni?
A netbiznisz egy sokak által gyakran látogatott fórum, ezért ha valaki nyit egy topikot, akkor valószínűleg lesz belőle valamennyi haszna az illetőnek, persze ez a hirdetett programtól függ.

így van nem is állítottam mást :) csak ötlet.
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok.

Jutalom rendszer? Szerintem annak hatalmas hátránya lenne :oops:
Sok scam oldal van ami már annak indul, és aki kitűzi a célt hogy na én fogok nyerni hajjaj 1000 éve scam oldalnak is nyitna topicot. :spam: ( nem beszélve akkor aztán lenne mit jelentgetni :PP )

Viszont vissza olvasgatva olyan topicot ahol régi oldalakat lehetne szelektálni (mint scam már de régen, fél évnél tovább fizetett oldalakra gondolok) lehetne nyitni.
Természetesen a régi olyan topicokat amikben az van írva ennyitől fizet ennyi jutalék semmi más végleges törlés alá vetném. Nincs értelme a scam oldalakhoz tenni.
Miért?
Ha indul egy oldal Google jó barát beírja az oldal nevet valószínű kap találatot ha nem talál hozzá hasonlót akkor nem volt.

:innocent:
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Továbbá az is egy 'jutalom', hogy lehet az aláírásban hirdetni. Így minden hozzászólásnál ott lesz a saját banner vagy szöveges hirdetés.

Egyébként láttam már olyan külföldi fórumot, ahol minden hozzászólás után fizetett valamennyi jutalékot az admin, hát nem lett jó vége.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sziasztok!
Megosztottam egy ötletet vagy inkább nevezzük lehetőségnek az adminnal, de privát üzenetben küldtem el! Nem tartom magam olyan meghatározó személynek aki a "vén rókáknak" "ossza az eszet" !

Amennyiben az admin úgy gondolja nyugodtan ossza meg a levelem!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Vélemények, ötletek, javaslatok

Hozzászólás Szerző: Admin »

Megosztom:
Szia!
Nem akarlak zavarni, de ma reggel gondolkodtam a sok kamu oldalon és oda jutottam, hogy talán lehetne egy jó megoldás!
Szerintem létre lehetne hozni egy kiemelt kategóriát, amibe csak olyan oldalak kapnának helyet amik egy komoly ellenőrzésen esnek át!
Ezt az ellenőrzést végezhetnék akár tapasztalt tagok valamilyen rendszer alapján akár ellenszolgáltatás fejében is, vagy a topicgazda által benyújtott igazolások alapján lehetne dönteni!
Gondolok itt a legális script, tulaj, társoldalak tapasztalatai stb. Én nem értek hozzá, de talán érdemes átgondolni és beszélni róla!
Azt hiszem ez a Netbiznisz hírnevének is jót tehetne!

Ez csak egy felvetés és kidolgozásra vár!

köszönöm az idődet!
latattila
A helyzet az, ha valamelyik PTC oldal legális scriptet is használ és esetleg még azt is tudjuk az admin hol lakik és mi a neve, ezek a PTC-k is olyan gyorsan eltűnnek mint a többi.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég