Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ide várunk ötleteteket a fórum jobbá és átláthatóbbá tételére. Akár szabályzat módosítást is javasolhattok.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szia!

Szerintem először is a topic nyitást kellene szabályozni
Mi a minimális elvárás egy új topiccal szemben (mennyi a minimálisan elvárt információ)
Illetve talán lehetne szabályozni az egy user által egy nap alatt nyitható új topcok számát (én 2-3-ban húznám meg a határt)

kavics
End of the story
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Igen, ez egy jó ötlet, sok az olyan PTC weboldal reklám, ahol CTRL +C , CTRL + V, és semmi belefektetett idő, tájékoztatás nincs.
Kép
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Golo »

Az ötlet jó, hogy limitálni kéne a SPAM mennyiségét, de tényleg jól jön néha, ha valaki megtalál egy oldalt, majd megosztja. Mindenkinek egyszerűbb csak a NetBizniszt olvasni, és itt megtalálni minden PTC, HYIP stb.-vel kapcsolatos információt! :)
Szerintem egy HYIP monitor jól jönne. Akár RCB nélkül, csak arra a célra, hogy tudjuk ellenőrizni, hogy fizet-e még az adott oldal. De ez csak egy ötlet. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Üdv!

Azokat hoznám helyzetbe ,akik otthonosan mozognak a PTCk közt. Olyan feltételeket kell támasztani egy oldal témanyitásához,amik nekik kedveznek. Amire időt kell szánni. Ha van Upgrade táblázat kötelező megosztása screenshottal akár, Első nap/ok hirdetések értéke összesen/részletezése (ez is screenshottal) Kifizetési processzorok,esetleges levonások ellenőrzése , Melyik fajta hirdetés mennyibe kerül,erről táblázat vagy screenshot szintén. Tulajdonos adatainak leirása. Scamadviserből ki lehet másolni. Egy részletes leírást követelni,hogy időt igényeljen . Persze ezen kivűl egyetértek kaviccsal is,hogy a napi topiknyitást korlátozni kéne. Pld. 1 nap egy tag csak egyet nyithat. 1 héten legfeljebb 3-4-et- 1 hónapban 10 et. és Összesen legfeljebb 10-15-20 at futtathat. Természetesen ezek a számok vita tárgyai lehetnek.

Egyelőre ennyi.

xenosz2
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: detros »

kavics13 írta:Szia!

Szerintem először is a topic nyitást kellene szabályozni
Mi a minimális elvárás egy új topiccal szemben (mennyi a minimálisan elvárt információ)
Illetve talán lehetne szabályozni az egy user által egy nap alatt nyitható új topcok számát (én 2-3-ban húznám meg a határt)

kavics
Az ötletet én is támogatom, szükséges egy minimális elvárás a megnyitott témákkal kapcsolatban, ez az én munkám is könnyítené, mert jelenleg sokan azt várnák, hogy töröljek bizonyos témákat, és hogy miért nem teszem meg... nagyon egyszerű, attól, mert sokakat zavarnak a ctrl+c ctrl+v témák attól még nem törölhetek minden témát, mert másoknak kedvére lenne... Nyilván, ha ez szabályozásra kerül, akkor ez is másképpen lenne...
Én még a napi 2 témát is erősnek érzem, csak gondoljunk bele, ha csak 100 nap nyit valaki 2 témát, az még akkor is 200 téma, ki az aki ennyivel foglalkozni is tud? Heti 1-2 téma! Max! Nekem ez a véleményem, mindenkinek meg kell adni a lehetőséget, hogy legalább 1-2 oldalról témát nyithasson.
Mert valljuk be azok a témák amikben mások is aktívak azok mind olyan témák, amikkel a téma tulajdonosa is foglalkozik.. ;)

Viszont ami meg az én észrevételem lenne, hogy elég sok olyan téma van már megnyitva, amit olyan valaki nyitott, aki nem aktív a fórumon (1-2 hsz fél év alatt), ergo nem tesz semmit a közösséghez, és a témája egy hozzászólással mélyen el van ásva, míg van aki esetleg nyitna neki új témát és felhozná, foglalkozna vele. Én támogatnám őket azzal, hogy törölném ezeket a kósza, felesleges témákat... (és itt nem csak micike témáira gondolok, vannak azokon kívül is ilyenek)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

kavics13 írta:Szia!

Szerintem először is a topic nyitást kellene szabályozni
Mi a minimális elvárás egy új topiccal szemben (mennyi a minimálisan elvárt információ)
Illetve talán lehetne szabályozni az egy user által egy nap alatt nyitható új topcok számát (én 2-3-ban húznám meg a határt)

kavics
A minimálisan elvárt információ az jó ötlet. Például legyen hozzá leírás és természetesen magyarul. A topik nyitási lehetőséget nem lehet szabályozni, mert nincs rá opció ebben a scriptben.
clawlancer írta:Igen, ez egy jó ötlet, sok az olyan PTC weboldal reklám, ahol CTRL +C , CTRL + V, és semmi belefektetett idő, tájékoztatás nincs.
A CTRL+C, CTRL+V szerintem nem probléma, persze akkor ha magyarul van az infó. :D

xenosz2 írta:Üdv!

Azokat hoznám helyzetbe ,akik otthonosan mozognak a PTCk közt. Olyan feltételeket kell támasztani egy oldal témanyitásához,amik nekik kedveznek. Amire időt kell szánni. Ha van Upgrade táblázat kötelező megosztása screenshottal akár, Első nap/ok hirdetések értéke összesen/részletezése (ez is screenshottal) Kifizetési processzorok,esetleges levonások ellenőrzése , Melyik fajta hirdetés mennyibe kerül,erről táblázat vagy screenshot szintén. Tulajdonos adatainak leirása. Scamadviserből ki lehet másolni...
Ez sajnos nem lehetséges, mert sokan nem értenek a képek illetve táblázatok beillesztésébe. De ha minden kategóriához külön készítenénk is leírást, mit hogyan szabad megosztani téma nyitás által, azt nem hiszem, hogy elolvasnák, vagy ha igen, akkor talán el is menne a kedvük a topik nyitástól, mert lehet azt mondanák rá, hogy ha ilyen bonyolult inkább hagyom...
detros írta: Viszont ami meg az én észrevételem lenne, hogy elég sok olyan téma van már megnyitva, amit olyan valaki nyitott, aki nem aktív a fórumon (1-2 hsz fél év alatt), ergo nem tesz semmit a közösséghez, és a témája egy hozzászólással mélyen el van ásva, míg van aki esetleg nyitna neki új témát és felhozná, foglalkozna vele. Én támogatnám őket azzal, hogy törölném ezeket a kósza, felesleges témákat... (és itt nem csak micike témáira gondolok, vannak azokon kívül is ilyenek)
Erre lenne egy olyan ötletem, hogy ha valaki létrehoz egy topikot, akkor ha más valaki beleír valami értelmeset arról a ptc, hyip-ről vagy bármiről, akkor lehessen ott az ő ptc bannere is a saját reflinkjével abban a hozzászólásban. Így nem lenne az, hogy a topik nyitó lefoglalta azt a ptc-t. Így végül is mindegy lenne, hogy ki nyitja a topikot vagy ki gondozza stb.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Admin írta: A topik nyitási lehetőséget nem lehet szabályozni, mert nincs rá opció ebben a scriptben.
clawlancer írta:Igen, ez egy jó ötlet, sok az olyan PTC weboldal reklám, ahol CTRL +C , CTRL + V, és semmi belefektetett idő, tájékoztatás nincs.
A CTRL+C, CTRL+V szerintem nem probléma, persze akkor ha magyarul van az infó. :D
Úgy gondolom, ehhez nem feltétlenül kell script,mert elég ránézni az adott napon indított témákra és annak szerzőire. Azonnal ki lehet "szúrni" ,ha valaki nem egyet nyit,hanem kettőt. Hosszabb távon viszont valóban macerás script nélkül.

Önmagában a magyar információt sem tartom elégnek. Nem elég,ha az angol szöveget lefordítja,mivel abból sem lehet mindent megtudni. Ezért kell pontosan lkövetelni,hogy milyen infó kelljen.



xenosz2 írta:Üdv!

Ha van Upgrade táblázat kötelező megosztása screenshottal akár, Első nap/ok hirdetések értéke összesen/részletezése (ez is screenshottal) Kifizetési processzorok,esetleges levonások ellenőrzése , Melyik fajta hirdetés mennyibe kerül,erről táblázat vagy screenshot szintén. Tulajdonos adatainak leirása. Scamadviserből ki lehet másolni...
Ez sajnos nem lehetséges, mert sokan nem értenek a képek illetve táblázatok beillesztésébe. De ha minden kategóriához külön készítenénk is leírást, mit hogyan szabad megosztani téma nyitás által, azt nem hiszem, hogy elolvasnák, vagy ha igen, akkor talán el is menne a kedvük a topik nyitástól, mert lehet azt mondanák rá, hogy ha ilyen bonyolult inkább hagyom...
Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Minden PTC oldalon kivétel nélkül kötelező feltölteni a fizetési bizonylatot képpel. Ha ahhoz ért,akkor ehhez is. Egy egyszerű print screen + Paint használat ,ami minden számitógépen megtalálható. Van infó,amit elég kézzel beírni,ahhoz screenshot sem kell. Esetleg a topik inditójának lehetne mondjuk 3 nap türelmet adni,hogy kiegészítse a leírást. Az upgrade menü sok esetben olyan sok infót tartalmaz,hogy képtelenség azt szóban leírni.
Amúgy pont az upgrade menü,amit szinte sehol sem lehet megnézni aki nem regisztrál,tehát sztem ez fontos lenne.

Én az igényességre szavazok,ami nem feltétlenül sokkal bonyolultabb.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves Admin ! Lesz valami ebből a leírás szabályzatból?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát akkor ebből se lett semmi úgy néz ki. Kár ezért a fórúmért.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Azért nem kell temetni a fórumot. :D
Nem várhatom el minden topik nyitótól, hogy részletes, képekkel illusztrált szinte már blogszerű leírást adjon egy egy ptc oldalról. Marad minden így, ha pedig több információra van valakinek szüksége egy programról, akkor a topikban kérhet.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Admin írta:Azért nem kell temetni a fórumot. :D
Nem várhatom el minden topik nyitótól, hogy részletes, képekkel illusztrált szinte már blogszerű leírást adjon egy egy ptc oldalról. Marad minden így, ha pedig több információra van valakinek szüksége egy programról, akkor a topikban kérhet.
De nekem az a gondom,hogy konkrétan semmi nem történt azóta.A felhasználók teljesen feleslegesen vetették fel az ötleteket Szerintem van olyan topik amit még törölni is lehetne ,mert nem tesz eleget a minimum infónak. pld ez ilyen: viewtopic.php?f=71&t=3986 Szóval senki nem nézi meg ,hogy ki tartja be a szabályokat,és ki nem,de akkor úgy néz ki nektek teljesen mindegy. De akkor nekem is. Én nem fogok ezentúl szólni,csak beteszem a linkemet,ha nincs meg a kellő infó.
Mindösssze néhány alapvetőről van szó. Kb 5 perc munka összeállítani. így viszont bárki új felhaszná
ló jön újra kell futni a köröket,hogy legyen szíves ne csak a bennrjét tegye be.
Szóval olyan,mintha az admin enm is létezne itt...
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Rendben. Tegyük fel, hogy én beírom a szabályzatba azokat a kritériumokat. Aztán mi lenne? A felhasználók úgy sem olvasnak szabályzatot, ugyanúgy be kellene írni azokba a topikokba, annyi különbséggel, hogy hivatkozni lehet a fórum szabályzatra.

Ennyivel bővítettem a szabályzatot:
- Új téma nyitásánál a bemutatni kívánt programhoz adj magyar nyelvű leírást.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Amiről írsz - hogy a felhasználók nem olvasnak szabályzatot - emberi dolog. Szintén az,hogy az érdekeiknek megfelelően cselekszenk és addig mennek el ennek érvényesítésében,ameddig lehet,amíg valaki nem mondja nekik,vagy rá nem kényszeríti őket végső esetben,hogy a szabályokat betartsák. Ilyen az ember. A fórumon az admin és a moderátor feladata ennek betartatása. Persze ha van rá szabályzat. Tehát kell egy jó szabályzat és szükségesek olyanok,akik ezt betartatják és nemcsak tessék lássék módon,hanem teljes szigorral. Figyelmeztetés után, a topikot törölni , a felhasználót törölni,ha több esetben szabályt szeg. Ha a topikot elhanyagolja szabaddá tenni a reflinkezést ott. A napi nyitható topikok száma 1 vagy 2 lehet. Ezt szemmel is lehetne látni.
Szóval ezek nem kerülnek sok munkába és szerintem többünk is segít abban,és eddig is segített,hogy ezeket korrigáljuk.
A szigor hatására micike pld egész igényes képekkel illusztrálj a leírásait. Nem nagy dolog sztem 3 képet kell beilszteni kb és mindenki látja a fontos adatokat.

Az általad beírt mondat még nem elég iránymutatás.Ezt ki kellene egészíteni egy-két pontosabb követelménnyel .
Pl: - napi kereset ingyenes tagként
- reklámok száma
- kikérési minimum összege
-upgrade táblázat képpel

Erről pld lehet vitát nyitni. Ebben a topikban mindenki egyetértett,hogy leírés kell (azt hiszem ez mindenkinek nyílvánvaló volt,nem volt nehéz egyetérteni),de annak megvitatása már nem történt meg.

Egy javaslat arra.hogy a szabályzat szem előtt legyen,ezt a moderátornak is említettem régebben. A PTC rovatba és minden aloldalra egy kiemelt topikot lehetne tenni a leirási szabályzattal. Csak a legfontosabb követelményekkel. Ezt általános a interneten mindenhol.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: feerke »

xenosz2 írta: Az általad beírt mondat még nem elég iránymutatás.Ezt ki kellene egészíteni egy-két pontosabb követelménnyel .
Pl: - napi kereset ingyenes tagként
- reklámok száma
- kikérési minimum összege
-upgrade táblázat képpel
Képet beilleszteni nem mindenki tud. Úgyhogy az utolsó gondolatod már felejtős...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Erre már írtam korábban,hogy aki nem tud képet beiilleszteni az ne PTC zen , mivel a kifizetési bizonylatokat szinte mindenhol megkövetelik. Hogy hirdethet egy oldalt valaki,ha fogalma sincs erről? Ez csak kifogáskeresés.
Persze lehet a színvonalat alacsonyan meghúzni,de nem tudom ez miért lenne jó és kinek állna érdekében?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nagyobb korlátozásokkal minőségibb lenne a fórum, de kevesebben hoznának létre topikokat, amivel egyenes arányban csökkenne a látogatottság, mert az emberek lehet úgy gondolnák, inkább készítenek egy blog-ot, mint itt nyitnak egy topikot.
A minőség és mennyiség közötti aranyközépúton szeretnénk maradni. :)

(Kérlek olvasd el a Fórum szabályzat, aláírás szabályzat részét. Köszi.)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Oké,elolvastam és elnézést,hogy áthágtam a szabályt :)

A minőség és mennyiség közötti aranyközépúton szeretnénk maradni
Igen ezzel egyetértek. Kár,hogy csak én szólok hozzá a témához érdemben,talán el van dugva a topic,vagy mindenki meg van elégedve a fórummal nem tudom :)

Mindenestre talán megérné,ha már most beletennénk a szabályzatba egy-két egyértelmű követelményt. Azt amelyikkel te is egyetértesz az általam felsoroltak közül.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én már elmondtam az elején a véleményem
Megértettem mi az, amin az admin nem tud (vagy nem akar) változtatni
Talán 2 kezemen meg tudnám számolni, hányan járnak ide komoly szándékkel
Vannak jó páran, akik a minőség helyett a mennyiségre mennek
És nyilván azok vannak a legtöbben, akik nem nyitnak topicot, nem szólnak hozzá, csak információkért jönnek
Egyértelmű, az adminnak nem érdeke az első, legkisebb csoport igényeit szolgálni (ez nem kritika, még ha nem is biztos, hogy jó, de érthető)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igaz,többet nem tehetünk.
Én még javasolnám,hogy bizonyos inkativitás elteltével egy topik legyen szabad. Tehát mondjuk 60 nap elteltével,ha nincs beírás a topikba annak inditója által,legyen másoknak lehetősége saját hirdetést elhelyezni ott. Könnyű ellenőrízni és a halott topikokat segít feltámasztani,egyben a fórum látogatottságát növelő tényező is lehet vagy a topicgazda,vagy más által.
nem utolsósorban elősegíti az új hasznos információ lehetőségét anélkül,hogy tekintettel kéne lenni a reflinkezés kötöttségére.
Azt hiszem ez mindenki számára előnyös lenne,és igazságos, nem kéne hozzá semmi extra script.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Eddig nem szoltam hozzá a topikhoz, mert nem nagyon volt jó ötletem.
Az természetesen mindenkitöl elvárható, hogy ne kimásolt angol szöveggel ajánlja az oldalait.
A másik ami eszembe jutott, az pont az, amit xenosz2 irt,
xenosz2 írta:Én még javasolnám,hogy bizonyos inkativitás elteltével egy topik legyen szabad.
Ez mindenkinek hasznos lehet.
Kép
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: balek »

Ha a keresőbe beírsz egy szót az összes tartalomban keres. Lehetne olyan opció, hogy csak a címekben keressen (bár ez programozási kérdés, lehet elérhetetlen).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

balek írta:Ha a keresőbe beírsz egy szót az összes tartalomban keres. Lehetne olyan opció, hogy csak a címekben keressen (bár ez programozási kérdés, lehet elérhetetlen).
Szia!

Használd erre a részletes keresőt. Ott van ilyen opció,meg még más is.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Tapatalk beuzemelese. Okostelefonokra forum alkalmazas.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Úgy látom ennek a topic megnyitásának se volt sok értelme
Azt gondolom a vezetőségnek el kellene döntenie, hogy az idióták érdekeit védik
Vagy az itt normálisan tevékenykedőkét
Tény, hogy lehet az utóbbiak vannak kevesebben...
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szívesen várjuk önkéntes moderátorok jelentkezését. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Admin írta:Szívesen várjuk önkéntes moderátorok jelentkezését. :)
Ha nadint még nem moderátor és vállalja, akkor én őt javaslom :)
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Változott a fórum szabályzat. A továbbiakban, ha valaki nem a szabályzatnak megfelelően nyit témát, az figyelmeztetésben részesül. Ha a figyelmeztetés után a topikot továbbra sem szerkeszti át a megfelelő módon, a téma törlésre kerül és kap egy figyelmeztető pontot. Ha egy felhasználónak összegyűlik 3 figyelmeztető pont, akkor automatikusan kitiltásra kerül a fórumról.
Ha valaki pedig nem használja a keresést és ugyanarról nyit témát, a téma törölve lesz.

Kérünk segítségétek a moderátorok munkáját azzal, ha látjátok, hogy egy topik vagy hozzáaszólás nem a szabályzatnak megfelelően van megnyitva vagy nem jó helyen van, akkor kattintsatok a jelentsétek gombra, ami a hozzáaszólások jobb felső sarkában található.

Kép
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

javaslom a Paid to Post bevezetését :) Más külföldi oldalakon van ilyen . Én megelégszem 1 cent per poszttal. A 15 dollárom kérem utalni :lol:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Admin írta:Változott a fórum szabályzat. A továbbiakban, ha valaki nem a szabályzatnak megfelelően nyit témát, az figyelmeztetésben részesül. Ha a figyelmeztetés után a topikot továbbra sem szerkeszti át a megfelelő módon, a téma törlésre kerül és kap egy figyelmeztető pontot. Ha egy felhasználónak összegyűlik 3 figyelmeztető pont, akkor automatikusan kitiltásra kerül a fórumról.
Ha valaki pedig nem használja a keresést és ugyanarról nyit témát, a téma törölve lesz.

Kérünk segítségétek a moderátorok munkáját azzal, ha látjátok, hogy egy topik vagy hozzáaszólás nem a szabályzatnak megfelelően van megnyitva vagy nem jó helyen van, akkor kattintsatok a jelentsétek gombra, ami a hozzáaszólások jobb felső sarkában található.

Kép
Én sokak haragját magamra vonhattam már a szabálytalanságokra felhívó hozzászólásaimmal.
Ezt a jelzési lehetőséget jónak találnám, ha egyértelmű garancia volna rá hogy ami jogos észrevétel, azt a megfelelő moderátori döntés és lépés követi.

Ezt azonban én nem látom.


Mutatok példát:

Sok topik nyitási kísérlet történt már az MLM Diszkont témakörben.
Az első és eredeti az Enigmáé és én azt az egyet tartom egyedül legitimnek.
Ennek dacára, jelzéseim ellenére fennmaradási lehetőséget kapott a duloé is, amivel én vitatkozom, hogy miért?

viewtopic.php?f=63&t=2604

viewtopic.php?f=39&t=3681

E kettő után már néhány próbálkozást töröltetek.

Most következett immaximus, aki, hogy biztos legyen mindjárt kettőt is nyitott.

viewtopic.php?f=62&p=48563#p48563

viewtopic.php?f=39&t=4690


Ez utóbbiakra jelzés is ment, hogy szabálytalanság történt.

Én nem figyelmetlenségből, hanem szándékosan nem szóltam hozzá. Kíváncsi voltam, hogy mi következik ezután.
Nem történt semmi Admin és a még egyedül közreműködő feerke részéről, viszont dulo megpróbálta a saját topikjában egy bejegyzéssel védeni a saját bástyáját, hogy a figyelem rajta maradjon.

A két újonnan nyitott topik ma is létezik.

Ha mindez lehetséges, akkor itt sosem lesz rend.
Nem értem mi motiválja a törlés gomb kezelőit, hogy mikor mit cselekszenek, ha a saját maguk által felállított szabályokat nem veszik komolyan.

Ezeket a dolgokat nem látjátok, vagy nem akarjátok látni? Mert ha nem akarjátok látni, akkor ide kell leírni és akkor a Fórum Szabályzat abban a pillanatban a kukáé !

Hogyan várható el, hogy a tagok komolyan vegyék és betartsák ?

Jelen körülmények között sehogy.

Más, hasonló esetek is fellelhetők, de felesleges lenne idézni őket.

Kíváncsi vagyok, hogy a szabályokat tisztelők reagálnak-e a felvetésemre. Nyilván a másik oldal képviselői nem kommentálják a leírtakat és a benne lévő kérdéseket.

:angry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2013.09.30. 16:58-kor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég