Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Változik az internetes pénzkeresés világa, s követni leírásokban szerintem másképp nem lehet, csak csoportban össze ölelve. Az érintet topikomban válaszoltam. Most olvasom Doqxstudio reakcióját, s mást én sem tudok nyílatkozni, ha az eredeti verzió nem volt megfelelő, kérlek nadint töröld a CashSurfingNetwork topikomat, s ezennel felajánlom másnak a lehetőséget a téma újra indítására a szabályok betartása mellett.
Sok sikert és Boldog Új Évet kívánok mindenkinek.
Üdv.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Itt is megköszönöm Klassz70 válaszát.
Úgy tűnik, hogy darázsfészek lesz ez a téma.
Nem véletlen az, hogy nagyon óvatos igyekeztem lenni e tárgykörben tekintve, hogy nem értek hozzá.

Tisztelettel felhívom értekezésre a hasonló lehetőségek jó ismerőit, hogy véleményezzék a kialakult helyzetet és
érveket, ellenérveket felsorakoztatva jussunk el egy, az optimálishoz közelálló megoldáshoz, ha kell egyedi szabály
kialakításáig is !

Ide kapcsolódik a Fater által képviselt témacsoport is, melyről ő is azt állítja, hogy szorosan összetartoznak és nem lehet
őket elválasztani egymástól !

Bízom a kollektív bölcsesség erejében !
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

klassz70 írta:Változik az internetes pénzkeresés világa, s követni leírásokban szerintem másképp nem lehet, csak csoportban össze ölelve. Az érintet topikomban válaszoltam. Most olvasom Doqxstudio reakcióját, s mást én sem tudok nyílatkozni, ha az eredeti verzió nem volt megfelelő, kérlek nadint töröld a CashSurfingNetwork topikomat, s ezennel felajánlom másnak a lehetőséget a téma újra indítására a szabályok betartása mellett.
Sok sikert és Boldog Új Évet kívánok mindenkinek.
Üdv.

Kedves klassz70 és Többiek!

A felelősséget én vállalom a Cashsurfing és a Time Tech topik ügyben és a BTC ügyben is.

NAGYON FONTOS!!!

Az új szabályok keretében is lehet létjogosultsága az említett témáknak, NEM KELL törölni őket. SENKINEK nem csorbul a joga a refek gyűjtéséhez. Ehhez azonban igazítani kell őket a szabályokhoz. A szabályok jók és be lehet őket tartani amellett is,hogy az említett topicok életben maradnak és nem veszírenek semmit erejükből (most jobb szót nem találtam)

A szabály kimondja: Egy oldalnak egy topicja lehet a megfelelő szekcióban. Ez világos . Tehát klassznak és doqxstudionak nem lehet ugyanarról az oldalról két különböző topikja illetve reflinkje, két különböző szekcióba. Ez világos. (Még akkor sem,ha klassz nagylelkűen ezt megengedi,de mivel Ő nem moderátor,nem Ő felel a szabályokért,később,ha emiatt mások is nyitnak topicocat több reflinkkel nem megfelelő szekcióban,ahogy fater tette,akkor nem klassz70 fogja tartani a hátát,nem neki kell közbelépni. Sztem ez is világos)

van megoldás: Az említett felhasználók megtarthatják topicjaikat természetesen,de reflinket nem helyezhetnek el benne,hanem a programon belüli oldlaknak létrehoznak külön-külön a táméjuknak megfelelő topicokat a megfelelő szekcióban a szabályok szerint. ...és ezeknek a topikoknak a hivatkozásait tehetik be a gyűjtőtopikba.

így nem sérül senki érdeke és a legális marad az új topic. Természetesen egy nap csak egy topic nyitható. A gyűjtőtopik új oldalkakkal való nyitása ezt a szabályt is sérti példuál.

Az én érvem. Attól,hogy több oldalnak egy a tulajdonosa,még nem ok,hogy egy külön topikban lehet csak tárgyalni őket. Ez sztem egyértelmű. A goldenclix adminjának az egyéb oldalainak is más más tulaja van pld a PTC szekcióban,mégse érzi senki sem korlátozva ezáltal magát. lehet őket külön is kattogtatni .:) De ha mégis úgy érzi valaki,akkor meg lehet oldalni a fenti módon HA TÉNYLEG MÁSKÉPP NEM LEHET.

fater topicja tiszta sor. Ő a kifizetés valutája szerint gyűjtötte össze őket. Ez olyan,mintha én a dollárban fizető oldalaknak csinálnák topicot. Nincs is miről vitatkozni...

Megértem,hogy kellemetlen ez néhányotoknak,akik esetleg ( akinek nem inge ne vegye magára) más fórumokon a szabályozás hiánya miatt azt posztolnak,amit akarnak,de ha ezen az oldalon továbbra is rendet szeretnénk,akkor a meglévő kiváló rendelkezéseket be kell tartanunk. Aki betartja ezeket és aktív ugyanúgy sikeres tud lenni, ez meggyőződésem.

Doqxstudio és klassz70 esetében. úgy értesültem,hogy az inkriminált topik,amit klasssz70 birtokol a surf részben már nem aktív,vagyis doqxstudio hesználhatja a reflinkjével együtt is. Gondolom nincs kifogása neki,ha megengedő volt korábban is.

Úgy vélem,hogy az olvasó úgy is eldönti kihez regisztrál. Akihez akar de nincs kinn a reflinkje,azt megkeresi privátban pld. Vagy egy elhagyott topikban lehet több reflink is. Úgyis,aki friss naprakész infókat hoz annak nagyobb esélye van refek gyűjtésére.

Én bátorítok mindenkit,hogy a 30 napos inaktivitási id lejárta után bátran vegyék birtokba a topikokat. A Fórum lényege a friss infó és nem néhány kivételezett ember uralma .

Ez a véleményem.

Kérem megfontolásra az Admin és a moderátor és a többiek nevében is.

A lényeg: Ha kicsit is engedünk a szabályok alól,akkor nincs értelme az egésznek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.01.01. 14:32-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Még annyit. Úgy érzem néha igazi érvek helyett egyéni érdekek mentén próbálnak néhányan topikokat nyitni és azt megvédeni mondvacsinált indokkal. Amit egyáltalán nem értek,mert jelenlegi keretek közt is kiválóan lehet érvényesülni.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

xenosz2 írta:
Kedves klassz70 és Többiek!

A felelősséget én vállalom a Cashsurfing és a Time Tech topik ügyben és a BTC ügyben is.

A szabály kimondja: Egy oldalnak egy topicja lehet a megfelelő szekcióban. Ez világos . Tehát klassznak és doqxstudionak nem lehet ugyanarról az oldalról két különböző topikja illetve reflinkje, két különböző szekcióba.
van megoldás: Az említett felhasználók megtarthatják topicjaikat természetesen,de reflinket nem helyezhetnek el benne,hanem a programon belüli oldlaknak létrehoznak külön-külön a táméjuknak megfelelő topicokat a megfelelő szekcióban a szabályok szerint. ...és ezeknek a topikoknak a hivatkozásait tehetik be a gyűjtőtopikba.
így nem sérül senki érdeke és a legális marad az új topic. Természetesen egy nap csak egy topic nyitható. A gyűjtőtopik új oldalkakkal való nyitása ezt a szabályt is sérti példuál.
Doqxstudio és klassz70 esetében. úgy értesültem,hogy az inkriminált topik,amit klasssz70 birtokol a surf részben már nem aktív,vagyis doqxstudio hesználhatja a reflinkjével együtt is. Gondolom nincs kifogása neki,ha megengedő volt korábban is.
Én bátorítok mindenkit,hogy a 30 napos inaktivitási id lejárta után bátran vegyék birtokba a topikokat. A Fórum lényege a friss infó és nem néhány kivételezett ember uralma .
Ez a véleményem.
Elnézést egy kicsit megvágtam xenosz2 az írásodat. Az engem érintő részekre akarok reagálni:
1: Privát üzenetben doqxstudio hozzájárulásomat kérte a Timtech-es topikjának megnyitásához, természetesen támogattam, s megírtam neki, ha kész van az enyémet töröltetem. A töröltetés elmaradása az én restanciám, most a CTP-s reflinkjeimet töröltem, s kérem nadint a topik törlésére.
2:A Cashsurfing topikban egy reflink volt nem több. Az oldalak felsorolása ha vét a szabályok ellen, akkor az gáz, hisz nem egy topikban található reflink nélküli oldal felsorolás, ebből adódóan nem tartottam gyűjtő topiknak.
3:Gondolj bele egy nap egy topik nyítás, akkor a CashSurfingNetwork-topik esetén 8nap alatt tudnám egészé tenni. Szerinted hány tag ugrana egyből s közben nyitná a saját reflinkjével a programban szereplő oldalak valamelyikét közben.
4. A 30napos inaktivitási idő-vel sem értek egyet ez olyan "hiénás" dolog. Friss infót lehet közölni reflink nélkül is, mint régen mikor a netbiznisz.hu útjára indult.
Xenosz2 ha a CashSurfingNetwork vagy ClickTrackProfit oldalakat ismernéd, talán megértenéd mit miért kell úgy írni ahogy írtam én ill. Doqxstudio.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

2:A Cashsurfing topikban egy reflink volt nem több. Az oldalak felsorolása ha vét a szabályok ellen, akkor az gáz, hisz nem egy topikban található reflink nélküli oldal felsorolás, ebből adódóan nem tartottam gyűjtő topiknak.
Már nem elérhető a leírásod sajnos, így konkrétan ezt nem tudom vitatni,de amit írsz az alapján: Ha csak egy reflink van az nem gond,HA a topic címe is tartalmazza annak a reflinknek az oldalát. Igen. Úgy gondolom tömören: Ha meg tud valaki győzni,hogy a csoport oldalai csak és kizárólag együtt kattolhatók,vagy végezhetők és külön nem,akkor csak akkor lehetne igazad/igazatok. Ha csak előnyösebb,hatékonyabb,ha az összeset együtt csináljuk,akkor már szerintem külön topik jár mndegyiknek.
3:Gondolj bele egy nap egy topik nyítás, akkor a CashSurfingNetwork-topik esetén 8nap alatt tudnám egészé tenni. Szerinted hány tag ugrana egyből s közben nyitná a saját reflinkjével a programban szereplő oldalak valamelyikét közben.
Szerintem nem valószínű,de épp ez az új szabályzatban a demokratikus,hogy ne lehessen kisajátítani egy csapásra mondjuk 8 oldalt. így is lenne pár oldalad,aminek lenne topikod a többi más topikjára mutatna. De szerintem nem nyitna senki,ahhoz nem eléggé látogatott a Fórum sajnos :) A másik,hogy az illető 30 napig inaktiv lenne rögtön vissza is vehetnéd.
4. A 30napos inaktivitási idő-vel sem értek egyet ez olyan "hiénás" dolog. Friss infót lehet közölni reflink nélkül is, mint régen mikor a netbiznisz.hu útjára indult.
Sajnos nem tartunk ott,hogy ingyen hoznák az infót itt tömegek:( A szigorúbb topiknyitást naygszerűen ellensúlyozza ez a 30 napos korlát.
Xenosz2 ha a CashSurfingNetwork vagy ClickTrackProfit oldalakat ismernéd, talán megértenéd mit miért kell úgy írni ahogy írtam én ill. Doqxstudio.
Meggyőzhetőek vagyunk,ha konkrétan megindokolod,hogy semmit sem ér egy oldal a többi nélkül.

Az én véleményem egyébként az,hogy sztem ha a szabélyok betűi szerint jártok el senki nem fog rátok nyizni topikot akkor sem...
Példa: Megnyitod az oldalknak a topikjait,majd végül a csoportnak. Aki nem járatos annak fel sem fog tünni,hogy adagolod az oldalakat. De ha mégis lenne egy kettő ilyen,attól még az ,aki a Te leírásodat hasznosnak véli meg fogja találni a módot,hogy hozzád regisztráljon mindenhova.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Idézem fentebb levő írásod:"Kedves klassz70 és Többiek!
A felelősséget én vállalom a Cashsurfing és a Time Tech topik ügyben és a BTC ügyben is."

Most meg ezt írod:"Már nem elérhető a leírásod sajnos, így konkrétan ezt nem tudom vitatni,de amit írsz az alapján: Ha csak egy reflink van az nem gond,HA a topic címe is tartalmazza annak a reflinknek az oldalát. Igen. Úgy gondolom tömören: Ha meg tud valaki győzni,hogy a csoport oldalai csak és kizárólag együtt kattolhatók,vagy végezhetők és külön nem,akkor csak akkor lehetne igazad/igazatok. Ha csak előnyösebb,hatékonyabb,ha az összeset együtt csináljuk,akkor már szerintem külön topik jár mndegyiknek."
Számomra ez ellentétes nyilatkozat.
Vagy elolvastad s azért tartottad szabály ellenesnek, vagy csak rá böktél, hogy szabály ellenes. Privát elküldtem neked a törölt leírást.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Elnézést kérek már nem is emlékszem,hogy én jelöltem-e ,de ha nadint is problémásnak tartotta ,akkor benne is megbízok maximálisan. A lényegen nem változtat.

Köszönöm szépen ,hogy elküldted privátim az említett topik tartalmát,leírását.
"CashSurfingNetwork

HozzászólásSzerző: klassz70 » 2013.12.24. 00:32
A cashsurfingnetwork-höz 6 oldal tartozik: tophits4u, powercashstream, lobbyhits, legacyhits, ninjasurf, socialadsur. Kifizetés 15dollártól.
Időzítők 3-6 sec oldaltól fuggően. Oldalanként napi kereset 15-25cent az 555 oldal szörfölésért.
A tophits4u, powercashstream, lobbyhits,naponta sorsolnak 1dolárt.
A legacyhits, ninjasurf, socialadsur oldalakon PTC része is van, ill ha van energiád 1000 oldalnál plusz 5cent rewards van.
A legacyhits, ninjasurf, socialadsur oldalakhoz ha hozzá veszed a teracingleague oldalt, s egyszerre szörfölsz rajtuk plusz pénz nyerési lehetőséged van.
A teracingleague-n csak 500 oldalt szörfölsz 15c-25c , 1000-nél: 0.15c - 0.50c, 1500-nál:0.15c - $1.00, 2000-nél: 0.15c - $2.00 kapsz, de döntened kell, hogy meg állsz és kéred a jutalmat, vagy tovább mész,viszont ha meg állsz a köv. tétel előtt, akkor semmit sem kapsz. 500oldal esetén a napi átlag 20cent, ha meg állsz.
Garantált alap mind a 6 oldalon 555 oldal szörfölés és a z ellenőrző betű-szám kombináció helyes megadása után oldalanként standartként 15cent upregként 25cent kerűl a "CSN Cash Log" egyenlegedbe, ami ha eléri ill.átlépi a 15dollárt automatikusan hozzáadódik a Commission egyenlegedhez. A Commission egyenlegedben szörfölés közben nyert összegek kerülnek, melyek nyerő spash-oldalak, bannerek, keno, s különböző játékokból lehet. Az oldalak a szokásos 14 nap után fizetnek ki. Ha végeztél mind a 6 oldallal, akkor belépsz a cashsurfingnetwork-re és a "View Daily Rewards-ra kattintva kezdetben 1centet, majd a szinted emelkedésével nő a kapott cent értéke. Jelenleg én 5-dik szinten 5centet kapok. Az Affiliate Toolbox-ban a reflinkeden kívül találsz egy "Your Banner Run Affiliate Link"-et, ott végig nézed a bannereket 1.6centet kapsz. Itt is van "Mega Jackpot Cash" játék pénz ill kredit nyereményért. A szerzett kreditekből hirdetést adhatsz fel. Fontos az oldalakon az ID ill. felhasználó neved megadása a rendszer működése miatt."
Ez alapján tehát. Ha minden oldal TE oldal ,de azoknak a reflinkjeit nem tetted,be csak a Cashsurfin networkét,akkor sztem maradhat a topik és a TE oldalaknak külön nyitsz topikot ,és a CSN toikban összegzed. Látom,hogy az oldalkra egyesével is lehet regisztrálni,de lehet a CSN.ön keresztül is,mint összefogó oldalon.

Ez az eset látom speciális. Ennyi engedményt lehet tenni. Még az a kérdésem. Aki a CSN oldalról regisztrál az egyből az összes TE oldalra is regisztrál,vagy azon belül külön kell regisztrálni még? Másképp,aki a legacyhitsre regisztrált már az használhatja a CSN is azt a reget? Ennyi pontosítást magyarázatot szeretnék kérni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

De nem én vagyok a moderátor,se nem az Admin. Az ő kezükben van a döntés joga természetesen. Én csak a logikai ellentmondásokra hívtam fel a figyelmet.
Senki ellen nem akarok ügyködni,ne sértődjön meg senki ezért :)
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

xenosz2 írta: Ez az eset látom speciális. Ennyi engedményt lehet tenni. Még az a kérdésem. Aki a CSN oldalról regisztrál az egyből az összes TE oldalra is regisztrál,vagy azon belül külön kell regisztrálni még? Másképp,aki a legacyhitsre regisztrált már az használhatja a CSN is azt a reget? Ennyi pontosítást magyarázatot szeretnék kérni.
Az esetleges engedményre nem tartok igényt, s továbbra is kérem a CashSurfingNetwork topik törlését a ClickTrackProfit topikkal együtt. Fórum szabályok kellenek, a tagoknak azokat be kell tartani. Viszont, mint már írtam a változó kereseti módok miatt, ill. az előre nem látható az élet által produkált események miatt a jelenlegi szerintem nem megfelelő.
Kérdésedre a válasz:
A CSN-re regisztrálás nem jár automatikus regisztrációval a többi oldalra is. Aki már tag bármelyik 6 oldalon az is használhatja, regisztrálhat a CSN-re.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

klassz70 írta:
xenosz2 írta: Ez az eset látom speciális. Ennyi engedményt lehet tenni. Még az a kérdésem. Aki a CSN oldalról regisztrál az egyből az összes TE oldalra is regisztrál,vagy azon belül külön kell regisztrálni még? Másképp,aki a legacyhitsre regisztrált már az használhatja a CSN is azt a reget? Ennyi pontosítást magyarázatot szeretnék kérni.
Az esetleges engedményre nem tartok igényt, s továbbra is kérem a CashSurfingNetwork topik törlését a ClickTrackProfit topikkal együtt. Fórum szabályok kellenek, a tagoknak azokat be kell tartani. Viszont, mint már írtam a változó kereseti módok miatt, ill. az előre nem látható az élet által produkált események miatt a jelenlegi szerintem nem megfelelő.
Kérdésedre a válasz:
A CSN-re regisztrálás nem jár automatikus regisztrációval a többi oldalra is. Aki már tag bármelyik 6 oldalon az is használhatja, regisztrálhat a CSN-re.
A labda nekem ezennel fel van adva !

Miközben szinte mindenki az óév búcsúztatásával van elfoglalva, itt komoly vita alakult ki egy szabály értelmezési kérdésben.
Miközben engem megró a családom, hogy nem tartok velük az ünneplésben, miközben a keresztlányom harmadik egészséges gyermekének
ad életet és együtt örülünk jövetelének, miközben érdekek, ütköznek, azon közben a naptárak utolsó lapját is le kell tépni és fel kell rakni az újat
mi itt érvelünk, magyarázunk, valaki eljut oda, hogy a tanulságokat levonva topikjainak törlését kérje.

Elgondolkodtató helyzet.

Viaskodom a lelkiismeretemmel, salamoni döntést szeretnék hozni, de erre nem sok az esélyem.

Reggel elolvastam az Újév napi diskurzust és nem tettem eleget a törlésre vonatkozó kérésnek.
Most újra nekifutok és a megismételt, határozott kérést teljesítenem kell, mert nem látok más lehetőséget.

Sajnálatomat kell kifejeznem, mert valahol mindenkinek igaza van.

A téma lezárásaként azt kérem, hogy ha a tárgyban szereplő oldalak nem lesznek elérhetőek és ha valaki mégis érdeklődik
a regisztráció lehetősége iránt, keresse privát üzenetben Klassz70 társunkat.

Az én lehetőségeim ennyit engednek meg !

Sajnálom !!!!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem kell az önmarcangolás és a család hanyagolása. Nem mindig lehet igazságosan dönteni. Jó lenne, ha nem így lenne, de így van.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves nadint,klassz70!

Én is nagyon sajnálom,és elnézést ha bárkit is megbántottam volna. Úgy gondolom a szabályok jók és egyértelműek. Meg lehetett volna oldani az ügyet ezek keretében is. Kicsit úgy érzem, hogy felesleges sértődés lett a vége,pedig csak egy egészséges vita alakult ki az értelmezésben érvekkel...

BÚÉK mindenkinek!

xenosz2
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Itt egy újabb példa, arra, hogy a szabályok nem jók. Egy összefoglaló írás, ami helyileg igaz nem a legjobb helyen van.Több reflinket is tartalmaz jelenleg, amik egy időben lettek elhelyezve. Maga az írás jó ötlet, tapasztalati munka áll mögötte, alapot adna arra, hogy mindenki számára érthetővé tegye a dolgokat és állás foglalhasson a témában: kérdez-felelet, érvelés. Azonban így szabály ellenes és vagy átalakítani, vagy törölni kell. Viszont akkor összetett témát ki fog indítani?
Az írás jelenlegi helye: viewtopic.php?f=67&t=5047
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia!

Láttam én is és már írtam ezügyben. gkalmant nagyra tartom ,értékes tagja a Fórumunknak. A szabályok jók,minden körülméynek közt be lehet tartani.

klassz70: Említetted az egyik hozzászólásodban,hogy régen a netbiznisz olyan volt,hogy friss infót akár reflink nélkül is betették. Ezzel egyetértve azt gondolom,ha valaki nem pusztán az újabb centek,dollárok érdeklik,a meglvő 99 mellé a 100ik akkor ebben az esetben is ,meg a tiedben az új szabályoknak megfelelően hozza létre az összegző topikját. Sztem gkalman is meg fogja érteni. Senkinek nem csorbul az érdeke.

De fordítok egyet a dolgon. Ha megengednénk ,hogy egyesek kivételt képezzenek a szabályok alól jelen esetben az összegsző topik ügyében,akkor az utána következőknek hogy magyarázod meg,hogy márpedig nem lehet több reflnket egy topicba tenni?
Mégha úgy is van,hogy jobb lenne ,ha kivételt tennénk némely esetben,sztem generálnánk egy még nagyobb problémát .

Az biztos,hogy én nem remegnék (már elnézést a kifejezésért) a 150ik topikom,miatt ,amikor már van 149,amiből szépen jöttek a refek. Márpedig ,aki tud egy összegszö topikot létrehozni annak biztos van mellette még egy csomó is korábbról....


Mindezek mellett nagy tiszteletem azoknak,akik összegző topikot készítenek,de úgy gondolom a Fórum szellemével ,legalábbis,amilyennek jó lenne,ha lenne ,ha nemcsak az utolsó centek kifacsarása lenen itt a célunk,hanem mások informálása is egyben.

Hát nem tudom,de valahogy nem tartom jónak,hogy csak,akkor adok valakinek infót,ha azt a reflinkemmel tehetem. Az ilyen Fórum nem jó Fórum,nem közösség,csak érdekemberek egy halmon. :)
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Úgy gondolom, hogy régen sem a gyűjtő topikokkal volt a gond. Most is van "nagyon régi" gyűjtő topik, mely sokunk hasznára volt, s a topik nyitója is a mai napig segítőkész. A szabályzatban a csalást segítő topik nyitása is tiltva van, s most is van az aktív topikok között ilyen is, s sokunk hasznára van érdekes senki sem pampog érte s ugyanabban a témába nem vágó linkek is szerepelnek, amik szintén hasznosak, s nagyon segítőkész taghoz tartozik. A fő problémát szerintem az jelentette, jelenti, hogy a kereső használata nélkül helyeznek el már létező topikot ill. reflinket, ill a spamerek. Majd még jelzek egy pár észrevételt s remélem többen is állást foglalnak.
Még utoljára a CSN-témára visszatérve, nekem anyagi hasznom a reffekből csak akkor van ha vásárolnak valamit, ami nem igazán jellemző.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Azt értem,hogy a gyűjtőtopik hasznos dolog és ,ha senkit nem zavar jelen pillanatban,akkor miért ne mehetne. Azt nem értem,hogy miért gond,ha ezt szabályozott keretek közt hoznánk létre. Gyűjtőtopik + topikok a megfelelő részben. Napi nyitással.
Én speciel szeretem a rendet és,hogy minden a megefellő szekcióban legyen. Amellett lehetne össztopik hivatkozással az egyedi topikokra....
Az utolsó mondatod arra utal,hogy nem akarsz ebből jelentős anyagi hasznot húzni,akkor miért is lenne baj pld,ha pld nonreflinkkel lennének létrehozva ezek az össztopikok?
Jó lenne ha az admin,vagy a moderátor ebben állást foglalna,esetleg tarthatnánk egy szavazást is. Az én véleményem nem változott. Megértem,amit mondasz,de sztem csak egy kis átcsoportsítás kell hozzá.
Miért birtokoljon egy valaki mondjuk 8 oldalt? Miért ragaszkodik valaki ahhoz hogy csak akkor indit össztopikot,ha mind a 8 oldalnak az ő reflinkje lehet ott?
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Köszönöm a véleményeket, hozzászólásokat..

Sajnálatos dolog, hogy alig csitult el az előző, hasonló okból kialakult nézeteltérés, máris itt az újabb.
Alkalmat adtam a nézetek sokoldalú kifejtésére, de az érdeklődés szűkkörűnek bizonyult, viszont ha a helyzet
változatlan marad, akkor garantáltan bármikor megismétlődhet.

Tiszteletben tartva mindenkinek a hozzáértését, tájékozottságát, jó szándékát a Fórum nyugodt és kiegyensúlyozott
működésének fenntartása érdekében azt látom célszerűnek, ha az eddigi gyakorlatnak megfelelően témától
függetlenül ragaszkodunk az egy téma = egy topik elvhez.

Ha ez alól bármely, kiválóan indokolható okkal felmentést adunk, akkor naponta szembesülünk az elmúlt napokban előállt helyzettel.

Látnunk kell, hogy a Fórumon a témák gerincét a PTC szekció alkotja és abban viszonylag egzakt módon lehet a fenti
elv betartásával rendet tartani.

Fájó szívvel azt kell megállapítanom, hogy az itt érintett pénz kereseti lehetőségek nem tartoznak abba körbe, amelyeket a
mi elsődleges szempontjainkat alapul véve, azonos esélyeket adva a kínálatunkban tudnánk tartani.
Mindezekre tekintettel arra kérem az érintetteket, hogy a többségi érdeket szem előtt tartva békéljenek meg ezzel a
helyzettel. Minden olyan ajánlatukat, amelyeket egyenként is lehet kezelni, hozzák és kínálják nekünk.
Amelyeket nem lehet, azok népszerűsítésére keressenek más lehetőségeket !

Senkit nem áll szándékomban diszkriminálni,de a harmonikus fórum élet csak így biztosítható.
Itt és most senki ne érezze magát se győztesnek, se vesztesnek !

Az újabb vitát kiváltó topikot, gkalman2004 megértését külön is kérve, törölnöm kell !

Azt kérem még, hogy amit most olvasott azt se pró, se kontra itt ne kommentálja nyilvánosan !

Mindenki megértésében bízom !

nadint
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves nadint!

Ne töröld gkalman topikját arra kérlek. Hacsak maga nem kérte ezt. Én nagyon sajnálnám,ha eltünne ez a rendkívül értékes írás. Biztos vagyok benne,hogy meg lehet vele beszélni a megoldást,amit eddig is vázoltam.

Én nem ezt akartam volna!!!!
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Koszonom sracok valaki szolhatott volna nekem is, erre hasznalhato lett volna peldaul a "pu"

Boldog uj evet mindenkinek.

Ugyanakkor kerem az admint a tagsagom , a szemelyes adataim es a hozzaszolasaim torlesere a netbiznisz.hu forumjarol.

Elorre is koszonom.

Kalman
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem értem,miért nem szólt senki Neked,hisz eddig minden törlés elött az adott topikba be lett írva egy figyelmeztetés... Én azért nem írtam,mert azt gondoltam,majd megbeszélitek a moderátorral és felajánlottam,hogy ha nem akar,akkor beszélek Én veled erről. Kifejezetten hangsúlyoztam,hogy előtte beszéljenek Veled. Értetlenül állok most itt.
Arra kérlek gkalman,hogy ne töröltesd magad,mindannyiunk nagy tisztelettel viseltetünk irántad és nagyra értékeljük,azt amit eddig tettél értünk a felbecsülhetetlen információkért,amit közzétettél.
Nagyon kérlek maradj.
Ugyanakkor megértem teljesen a reakciódat,magam is éreznék a helyedben,ezért , elnézést kérek a magam nevében is,ezért a fatális hibáért. Remélem a többiek is így érzik. Kérlek gklaman gondold át a döntésed és idővel térj vissza hozzánk. Az említett topik elvesztése nagy fájdalom számomra is, én nem így gondoltam a megoldást.

Biztos vagyok benne,hogy mndenki úgy gondolja,ahogy én. Megkérek mindenkit,akinek fontos,hogy Kalman ne menjen el írjon neki ,akár ide,akár egy privátot,hogy változtassa meg az elhatározását.

Végül:
Az új szabályok jók, akár PTC ,akár surf ,akármilyen téma esetében. Kalman esetében is csak annyi kellett volna,hogy megbeszéljük vele ezeket. Az,hogy ez elmaradt sajnos nagy hiba volt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Üdv!

Annyit szeretnék még javasolni,hogy mivel ez egy magyar fórum,legyen a használt beszélt nyelv kizárólag magyar. Angol nyelvterületen számtalan Fórum létezik,magyar szinte alig van,ezért jó lenne,ha nem engednénk be ide a magyarul nem tudó (legfelejebb Google fordítóval) ajánlattevőket,akiknek emellett még másik 100 fórumban van topikjuk.(Ott is csak az a céljukmin itt is,hogy betegyék a sablon leírást és ennyi) Ezek az oldalak,amiket reklámoznak,amúgyis mindenki által megtalálható új oldalak,nem nehezen fellelhetőek,így lehetőséget kizárólag azoknak engedjünk,akik lképeesek erről a mi nyelvünkön társalogni. Azt vettem észre,hogy egyre több magyar társunk csatlakozik,így jó lenne,ha nem vennénk el tőlük a lehetőséget . Nem idegengyűlölet ez,hanem a mi jól felfogott érdekünk. Külföldön is megkövetelik az adott nyelvet egy Fórumban,miért ne lehetne ez itt is így?
Egyelőre nem javaslok konkrétabb szabályt erre,de azt már aggályosnak érzem,ha a leírás sem érhtető magyar. danides legalább helyesen használta a magyar szavakat,most már ő is kezd hibázni.
Hogy tizstán lássatok. danides és arias azok egyike,akiknek kizárólag egyetlen céljuk ,hogy betegyék a leírásukat és refeket gyűjtsenek,aztán sorsra hagyják a témát és ezt megcsinálják a lehető legtöbb Fórumon az interneten (érdemes rákeresni a nevükre),ami önmagában nem gond,csak itt ezt nem kéne engedni,mert nem várható tőlük konstruktivitás. De elképzelhető,hogy a 30 napos inaktivitás szabállyal is megoldható a topikjaik átvétele . Sok esély nincs arra,hogy beírjanak a bizonylatokon felül. Viszont mivel ffolyamatosan követik az új oldalakat jó esélyel elhappolnak olyanokat,amik igéretesebbek és érdmes lenne velük foglalkozni.
Amúgy mindketten csehek,nem véltelen valószínűleg,hogy arias is megjelent danides mellett.ismerhetik is egymást. Nem lenne jó,ha ellepnék a topikjaik a Fórumot.
Nem tudom ki mit szól hozzá?
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Vita ujbol, gyertek sopánkodni.

Mivel a tagsagomat nem toroltek es mivel Nadint nem volt kepes egy het alatt irni valamit hat igenis megmondom a velemenyemet.

Egy olyan valakirol aki letorli mas felnapos munkajat mert reflinkeket tartalmaz anelkul hogy vegigolvassa eloszor es szoljon valamit
...hat sokat nem lehet irni az ilyenrol. Ha nem vagy kepes mas tapasztalatat felhasznalni es tanulni belolle akkor hiaba vagy itten.

Sopánkodni mindenki tud, de a viták hasznosak. Mindenki előhozza meggyőző érveit és a végén csak az igazság marad.

Es nem konnyu angol billentyuzettel irni magyarul akinek van tul sok ideje probalja ki .

á alt + 0225
é alt + 0233
ó alt + 0243
ö alt + 0246
ú alt + 0250
ü alt + 0252
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kedves Kálmán !

Én rólad csak pozitív véleményemet hangoztattam, semmi rosszat tenni neked nem állt és nem áll szándékomban.

Örülnék neki ha felülvizsgálnád az álláspontodat és visszatérnél közénk.
A topikod törléséért e helyen is elnézésedet kérem, annak okait leírtam és ezek nem veled összefüggő okok.
Hosszabban is indokolhatnék, de ez újabb indulatokat váltani ki és ezt szeretném elkerülni !

Örülök, hogy mégis ránk nézel, visszavárunk !

Üdvözöl:

nadint
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Visszavárunk Kálmán!

Én sem írok már erről az ügyről,de tanulság volt számomra bizonyos téren (sajnos nem pozitív). Amit sajnálok,hogy nem alakult ki véleményütköztetés,senki nem érezte,hogy ez az ügy fontos lenne.... amit eléggé furcsállok. De ebből is levontam a következtetést. Ha nincs párbeszéd,félreértések születnek és a végeredmény az lesz ami lett.

Azt hiszem ez volt az utolsó bejegyzésem ebbe a topicba.Nem látom sok értelmét már.

Szép napot,aki egyáltalán olvassa.


PS: A törlésről annyit. Megkérdeztem privátban nadint,hogy mi az oka a törlésnek? Annyit válaszolt összesen: megkérdezhetem...

Rátok bízom mennyibe volt véletlen,vagy nem ,és hogy mi volt ennek az oka? Erre mondtam,hogy ha nincs vita,akkor el lehet kendőzni olyan dolgokat,amiket akarunk azzal,hogy elhallgatjuk.

RIP netbiznisz
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.01.12. 10:50-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: idlig »

Attól mert nem ír mindenki, nem jelenti, hogy nem is olvassák. Én se írtam, mert nem éreztem úgy, hogy ragozni kéne, főleg a törlések után (amivel amúgy nem értek egyet, de ez csak személyes vélemény). Megtörtént, ami történt, ennyi.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nadint írta:Xenosz2-nek javasolnom kell kád hideg vizes hűtőfürdőt, de a kád színültig tele legyen !

A memória pótlékodra nem tartok igényt !
Kedves nadint!

Úgy gondolom,hogy alkalmatlan vagy a moderátori feladat betöltésére. Ezt bizonyítottad gkalman írásénak indokolatlan törlésekor és az azutáni kínos hallgatás (nem kértél elnézést) esetében. Most megerősítetted bennem,hogy nem vagy képes különbséget tenni azon felhasználók közt,akik hozzák az infót és azok közt akik csak akkor jönnek,ha betehetik a reflinkjüket. Úgy látom itt is működik a magyarok közt általánosan elterjedt jellemvonás. Aki talpnyaló az érvényesülhet,akinek van véleménye az le van ejtve. feudális gondolkodás,talán ezért is ilyen ez az ország amilyen...

Ezentúl hanyagolom a veled való érintkezést.

Üdv

xenosz2

Ui: Megemlítem még,hogy a share it bux topikban is sziveskedtél törölni azt a hozzászólásom,ahol lett volna a leírásom...ezt is figyelmeztetés nélkül...
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: nadint »

xenosz2 írta:
nadint írta:Xenosz2-nek javasolnom kell kád hideg vizes hűtőfürdőt, de a kád színültig tele legyen !

A memória pótlékodra nem tartok igényt !
Kedves nadint!

Úgy gondolom,hogy alkalmatlan vagy a moderátori feladat betöltésére. Ezt bizonyítottad gkalman írásénak indokolatlan törlésekor és az azutáni kínos hallgatás (nem kértél elnézést) esetében. Most megerősítetted bennem,hogy nem vagy képes különbséget tenni azon felhasználók közt,akik hozzák az infót és azok közt akik csak akkor jönnek,ha betehetik a reflinkjüket. Úgy látom itt is működik a magyarok közt általánosan elterjedt jellemvonás. Aki talpnyaló az érvényesülhet,akinek van véleménye az le van ejtve. feudális gondolkodás,talán ezért is ilyen ez az ország amilyen...

Ezentúl hanyagolom a veled való érintkezést.

Üdv

xenosz2

Ui: Megemlítem még,hogy a share it bux topikban is sziveskedtél törölni azt a hozzászólásom,ahol lett volna a leírásom...ezt is figyelmeztetés nélkül...
Gyanítom, hogy aki mindezt nem tudta elolvasni, annak szemészhez kellene fordulni:

"Köszönöm a véleményeket, hozzászólásokat..

Sajnálatos dolog, hogy alig csitult el az előző, hasonló okból kialakult nézeteltérés, máris itt az újabb.
Alkalmat adtam a nézetek sokoldalú kifejtésére, de az érdeklődés szűkkörűnek bizonyult, viszont ha a helyzet
változatlan marad, akkor garantáltan bármikor megismétlődhet.

Tiszteletben tartva mindenkinek a hozzáértését, tájékozottságát, jó szándékát a Fórum nyugodt és kiegyensúlyozott
működésének fenntartása érdekében azt látom célszerűnek, ha az eddigi gyakorlatnak megfelelően témától
függetlenül ragaszkodunk az egy téma = egy topik elvhez.

Ha ez alól bármely, kiválóan indokolható okkal felmentést adunk, akkor naponta szembesülünk az elmúlt napokban előállt helyzettel.

Látnunk kell, hogy a Fórumon a témák gerincét a PTC szekció alkotja és abban viszonylag egzakt módon lehet a fenti
elv betartásával rendet tartani.

Fájó szívvel azt kell megállapítanom, hogy az itt érintett pénz kereseti lehetőségek nem tartoznak abba körbe, amelyeket a
mi elsődleges szempontjainkat alapul véve, azonos esélyeket adva a kínálatunkban tudnánk tartani.
Mindezekre tekintettel arra kérem az érintetteket, hogy a többségi érdeket szem előtt tartva békéljenek meg ezzel a
helyzettel. Minden olyan ajánlatukat, amelyeket egyenként is lehet kezelni, hozzák és kínálják nekünk.
Amelyeket nem lehet, azok népszerűsítésére keressenek más lehetőségeket !

Senkit nem áll szándékomban diszkriminálni,de a harmonikus fórum élet csak így biztosítható.
Itt és most senki ne érezze magát se győztesnek, se vesztesnek !

Az újabb vitát kiváltó topikot, gkalman2004 megértését külön is kérve, törölnöm kell !

Azt kérem még, hogy amit most olvasott azt se pró, se kontra itt ne kommentálja nyilvánosan !

Mindenki megértésében bízom !

nadint"

Ezen kívül én gkalmannal megpróbáltam tisztázni a helyzetet,melyet előzményivel együtt pontosan te hoztál létre.
Rossz pillanatban nyitotta gkalman a topikját ahhoz képest, hogy te itt éppen nagy szervező munkával hozzáláttál a Fórum átrendezéséhez.
Erre semmilyen felhatalmazásod nem volt. Ezen a ponton láttam elérkezettnek az időt, hogy megálljt parancsoljak.
Kifogásoltad, hogy nem szólaltam meg.
A három, nevén nevezett társunkon kívül csak hozzád szóló gondolataim lettek volna, de tudtam, mint ahogy az be is következett most, hogy
vita lesz belőle. Eddig igyekeztem tűrni szó nélkül a megújuló támadásaidat.

Az áskálódást azóta is folytatod. Folyamatosan küldözgeted a jelentéseket neked nem tetsző, régen idejétmúlt topikok törlésére.
Belekötöttél itt mindenkibe, te akartad és most is akarod kiosztani a szerepeket.
Érdekeiddel ellentétben állónak tartod a Hirdetői közösséget és folyamatosan fúrod őket. Nem tetszik neked, hogy nem állítottam le működésüket.

Elfelejted, hogy a te véleményed egy a sok között. Az, hogy naponta jössz elő a legfantasztikusabb ötleteiddel, az nem jelent többséget.
Bele kellene gondolnod abba, hogy a jelenlegi előtti Fórum Szabályzatnak a topik nyitásra vonatkozó két-három pontból álló előírásaival sem
volt megfelelően moderálható a Fórum.
Tapsolva fogadtad azt, ami én hoztam. Kellene idéznem az akkori véleményedet?
Olyan elgondolásaid vannak, amiket nemcsak a topikot nyitni szándékozók nem tudnak teljesíteni, hanem moderátor legyen a nap 24 órájában,
aki értelmezi és betartatja az ötleteidet.
Én puritán, átlátható, könnyen kezelhető Fórumot gondoltam. Erre szegődtem el, a te igényeid remélem nem a tulajdonosi igények.
Ha igen, akkor fogja velem tudatni.

Az ötleteléseiddel ellentétes véleményeket nem veszed figyelembe.


A most agyonig dicsért danidest és társát ideáig folyamatosan ócsároltad.

Az utóbbi időben naponta vizsgáztatod a tűrőképességemet.
Nem akartam vitába bocsátkozni veled, de sikerült kiprovokálnod, hogy megszólaljak.

Nagyon örülök, hogy a kommunikációt kerülöd velem.
Pont mostantól hanyagolod velem az érintkezést, amikor kedvem lett volna megkérdezni, hogy milyen talpnyalóról beszélsz és
én hogy tudok hozzájárulni az illető érvényesüléséhez?

Azt sem tudtam idáig, hogy az egyenlők között vannak egyenlőbbek. Neked milyen előjogaid vannak, ha szabad érdeklődnöm?
Olvassam el a Fórum Szabályzatot és onnan megtudom ?
Mit szól ezekhez a kemény mondatokhoz a Fórum tulajdonosa?


Soha nem tartottam magam tévedhetetlennek, nyíltan vállaltam az új év első napján, hogy visszakoznom kell attól, amit
régebben tettem és most is csak szolgálatomról biztosíthatom az itt összetartozókat és nem uralkodni akarok, mint te.

Sok részlet van, még ami összegyűlt bennem, de lehet, hogy ezt sem kellett volna.

Ajánlom, hogy csinálj magadnak egy saját Fórumot és ott te leszel király !

nadint
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezen kívül én gkalmannal megpróbáltam tisztázni a helyzetet,melyet előzményivel együtt pontosan te hoztál létre.
gkalman a törléskor nem lett figyelmeztetve,csak az általad idézett eldugott topikban,amit senki sem olvas kis túlzással. Én mikor elolvastam rögtön loholtam gkalman topikjához,de már késő volt. perceket,vagy max 1-2 órát adtál arra,hogy gkalman feljöjjön a netre ,egyből az említett isten háta mögötti topikban elolvashassa,hogy rögtön törölve lesz fél napi melója... el lehet olvasni.. azt írta ő nem kapott erről egy üzenetet sem. rednesen a topikhoz írod mindig a figyelmeztetéseid,de úgy látszik nem mindig működik ez a következetesség. vajon miért nem? Minap az én leírásom helye is eltünt a shareitbux topikban. vajon mi lelte? miért nem kaptam erről üzenetet? figyelmeztetést?

Ha nem tetszik,amit csinálok ,mond meg nyíltan. gkalmannak is elmondtam, doqxsudionak is,mindenkinek elmondtam,ha bajom volt.azzal,amit úgy gondoltam,hogy nem helyes. Nem vagyok senki. A döntés úgyis a te és az Admin kezében van. Nyugodtan mond meg,amit gondolsz. Akkor is,ha a tények azt mutatják,hogy nem neked van igazad. Akkor is,ha azt mutatják neked.

Én ilyen vagyok,amilyen. Próbálom formába hozni a szabályokat, a fórumot. Lehet sok dolog van,amit nem látok jól.Azt nem szeretem,ha mindenki hallgat valamilyen érdek miatt. Lehet sokak azért nem írnak,mert nekik jó ha nincs szabály...ha kavarhatnak a zavarosban. persze... nyílván jobb konkrétabb szabályok nélkül lenni,akkor nem kell utánanézni egy topik nyitásakor olyan dolgoknak,amik amúgy fontosak lennének.

Az,hogy időről időre előhozakodok valamivel az amiatt van,hogy én is menet közben érzékelek valami olyat,amin változtatni érdemes. De nem muszáj egyetérteni velem. nem én vagyok a Főnök. Én csak azt szeretném,ha világos választ kapjak egy kérdésre ,felvetésre. Már elnézést,de ne legyen sunnyogás,elhallgatás.

Mára eljutottunk,hogy a szabályzat tökéletes szinte. A leírás részletezése hiányzik belőle már csak. Most komolyan gondolod,hogy amikor azt mondod a delikvensnek,hogy a Szabály szerint írjon leírást,amikor erről összesen annyi van,hogy "részletes leírás" ? Most komolyan gondolod,hogy ez így jól van? Mikor felvetettem ezt a tök egyértelmű helyzetet,nem reagáltál. Miért nem?

danidest nem magasztalom,sőt sztem hiba volt őt hájjal kenegetni,mert most úgy érzi,hogy újra mindent megtehet. Már elnézést Admin így gondolom :) ...és igazam lett . Egyértelmű,hogy a szabályt nem ismeri és egy nap két oldalt hozott... nem értem őszíntén miért kell olyanokat istápolni,aki nyílvánvalóan csak megnyitja a topikot és hozza a bizonylatokat,ezen kivül semmi.... de már túltettem magam ezen,ezért voltam békülékenyebb. Ha Admint nem zavarja hát akkor most mit tegyek?
Van erre a 30 napos szabály,hogy megoldhassa valaki,hogy új infókkal betegye a bannerjét.

Minden kezedeményezésem arra irányul,hogy igényesebb legyen a PTC rész.

A jelentésekről. ha valami ütközik a szabállyal,akkor természetes,hogy jelenti az ember. Megkérdeztem Admint anno és azt mondta visszanenőlegesen is érvényes. Csak ezt tartom be. Ami a Hirdetői közösséget illeti. Sztem nem azt kifogásoltam A refverseny miatt voltak kifogásaim ,de ezt ő is belátta sztem. Abban a szekcióban,ahol van a HK is elvileg Tilos saját oldal bannerja. De mivel közérdekű sztem a topikja ebben én nem látok gondot . Lehet mikor indult voltak kétségeim.

Hát lehet kéne egy saját Fórum :D Aki esetleg benne van keressen meg privát LOL

Hogy a kérdésedre is válaszoljak. Talpnyaló az,aki nem mer szólni,hanem próbál ügyeskedni. nem az érdekli,hogy a helyzet tizsta legyen,hanem az,hogy tudja a rendszert kihazsnálni a maga javára.Neki a zavaros a jó. nem a közösség érdekli,hanem a saját érdekei. És ha ehhez még támogatást is kap,az elég szomorú...
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Tisztelt Fórum tagok !

A mai naptól kezdődően nyitandó PTC topikoknak a követelmények egységesítése és a jobb tájékozódás
érdekében az alábbi adatokat kell minimálisan tartalmaznia:

Mikor indult az oldal,
Upgrade táblázat képernyő fotója
Mennyi a ref jutalék free tagként,
Mennyi az elérhető napi kereset,
Van-e fórum az oldalon,
Mennyi a minimum kikérhető összeg,
Mely bankokra fizet.


Más fontos adat, változás közzététele a topik gazda feladata, de mindenki gyarapíthatja az adatállományt.

A változások bekerültek a Fórum Szabályzatba is, itt megtekinthetők:

viewtopic.php?f=71&t=4945
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég