Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: feerke »

Kedves nadint!
Az a helyzet, hogy nem csak abból a 2 témából van több topic. Ráadásul nagyon sok olyan oldalról is van topic ami már nem létezik vagy éppen nem fizet. Így ezeket kiválogatni nagyon sok idő lenne (nekem meg nincs időm erre mivel általában reggeltől estig dolgozok). Javasoltam az adminnak egy olyan lehetőséget hogy körlevelet írjon hogy mindenki mentse el a topicjának a tartalmát és akkor lehetne törölni. Azután mindenki visszarakná és minden témának lehetne külön moderátora aki rendben tartaná.
Viszont azt is meg kellene oldani hogy több tag is tudja ugyan azt az oldalt hirdetni, mert ugye mindenkinek szüksége van reffekre.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kedves feerke !

Megkérlek, hogy olvasd el még egyszer mindazt, amit írtam és vonatkoztass el az MLM Diszkonttal kapcsolatos kérdéskörtől, bár önmagában az meglévő probléma és azóta már törölted is az említett új topikokat.

Az MLM Diszkont esete példaként van említve arra nézve, hogy a nem rég bevezetett jelentési rendszer sem működik, ugyanis én már nem tudtam jelenteni a szabálytalanságot, mert volt aki megtette előttem, de a jelzést követő intézkedést láttuk volna.

Azt nagyon sajnálom, hogy a változtatás szándéka megfeneklett, látható, hogy a javaslattevők elfogytak, nincs új Működési Szabályzat, pedig nem csak én szeretném, ha lenne.
Az én felfogásom szerint mindegy, hogy mi a cél, de a szabályoknak olyanoknak kell lenniük, amihez holnap is ragaszkodunk.

Egy rendszer működését meghatározó szabályozásnak olyannak kell lennie, amelyben kifejezésre jut a tulajdonos szándéka, akarata, megvannak az eszközök az irányításhoz, az ellenőrzéshez és a szankcionáláshoz.

Itt több elem is hiányzik.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Kedves nadint!
Felajánlok neked egy moderátori jogot. Ha érdekel, kérlek válaszolj itt vagy privátban. Köszönöm.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Tisztelettel megköszönöm a felajánlást, gondolkodom rajta és válaszolni fogok privátban !
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Olvasom a javaslatokat, nem is szólok bele, de sokan, mint én is, napi vendégek, anélkül hogy topikot nyitnának. Itt pótoljuk a hiányzó tudásunkat a különböző pénzkeresésről. Legtöbb oldalam innen szereztem,különben ha bizonytalan egy oldal működése, elsőnek ide kattintok. :roll:
Írni viszont nem szoktam, hiszen mit mondhatnák újat.
Most sem tudom, miért szóltam, talán mert könnyebb egy oldalt lekattolni stb. mint szakszerűen leírni.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Viszont ha egy fix oldal lenne(ami nem kerül süllyesztőbe), ahol apró segítséget kérhetnénk egymástól, az remek lenne.
Nem lennének benne linkek, csak itt leírhatnánk azt amit nem értünk, vagy nem megy. Jelenleg privátba zaklatom pár ismerősöm.
Ez a kezdőknek segítség lenne. :clap:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Az általad említett kérdések feltételére itt van lehetőség:

viewforum.php?f=15
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Hianyzik nehany fontosabb tema.
Penzkereses levelezo programok segitsegevel.
Text Ad Exchange (level, PTC, szorf rendszer)
Viral Mailer (elit levelezo rendszer)
Safelist (dupla bejelentkezesu levelezo rendszer)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Admin írta:Kedves nadint!
Felajánlok neked egy moderátori jogot. Ha érdekel, kérlek válaszolj itt vagy privátban. Köszönöm.
A megtisztelő felajánlásra a javaslataimat is tartalmazó válaszomat elküldtem !

:!:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Köszönöm, pár napon belül válaszolok.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Tisztelt Fórum tagok, tisztelt vendégeink!

A mai naptól Fórumunkon új szabályozás lépett életbe.
Néhány órája véglegesítettem a ti véleményeiteket is döntően figyelembe vevő javaslatomat a Fórum működésének megszilárdítására.
Adminunk ezeket változtatás nélkül elfogadta és módosította a Fórum Szabályzatot.

Tisztelettel arra kérek mindenkit, hogy olvassa el az új szabályzatot és ténykedését e perctől kezdve az új követelmények szerint kezdje.

Az újdonságok megtanulásában, megszokásában mindenkinek segítséget nyújtunk, de a végrehajtásától nem tudunk eltekinteni.

Minden építő jellegű javaslatot mérlegelünk, de a szándékosan szabályt sértők ne reménykedjenek.

Köszönöm.

nadint
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mellesleg gratulálok hogy végre sokak kérésére elvállaltad a moderátori titulust! Jó lesz ez így! :clap: :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ehelyütt üdvözlöm a változásokat. Rögtön már egy szigorúbb verzió lépett életbe (30 napos inaktivitás,napi 1 fórumtéma max)
Kiváncsi vagyok mi lesz az eredménye,egyelőre megjósolni se tudom. Eredményes és sikeres munkát kívánok nadint-nak és köszönöm én is,hogy elvállalta ezt a feladatot. Én segíteni fogom a munkáját ( jelentésekkel :D).

Most nézhetem vissza a 30 napnál régebbi topikjaimat :D Vagy ez csak a most indult topikoknál érványes,vagy visszamenőleg is?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A másik kérdésem,hogy a múltban megnyitott duplikált topikokat lehet törlésre indítványozni? Ha igen,akkor gondolom lehet mérlegelni pld túl sok hozzászólás köztük értékes infóval.

A jövőben törlitek gondolom a másodpéldányokat .
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

xenosz2 írta:A másik kérdésem,hogy a múltban megnyitott duplikált topikokat lehet törlésre indítványozni? Ha igen,akkor gondolom lehet mérlegelni pld túl sok hozzászólás köztük értékes infóval.

A jövőben törlitek gondolom a másodpéldányokat .
Köszönöm, hogy észrevételeddel alkalmat adsz arra, hogy közöljem, én az általam sokáig ostorozott tételeket már kigyomláltam.
Ez a közelmúltra terjedt ki és nem látom szükségét mélyebbre menni, hiszen az élet sok mindent túlhaladt időközben.
Ha neked, vagy bárki másnak olyan érzése lenne, hogy ilyen okokból neki bármilyen hátránya még létezik, akkor nekem privát üzenetben megírhatja és mindent elkövetek, hogy a múltat korrekt módon zárhassuk le és fókuszáljunk a jövőre.

A PTC oldalak tekintetében remélem, hogy tisztult a kép, az egyéb lehetőségeknél van még néhány dolog, amit mérlegelek.

A harminc napos inaktivitási kérdéssel kapcsolatban az a véleményem, hogy nem lenne korrekt dolog visszamenőleg bármit kutakodni, szankcionálni, tehát ez a szabályozás mostantól érvényes.

A jó közös munka érdekében várok további kérdéseket, észrevételeket én a közös ügyeket szolgálni és nem irányítani szegődtem el Moderátornak.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én csak annyit tennék hozzá: Na végre! :good:
End of the story
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

kavics13 írta:Én csak annyit tennék hozzá: Na végre! :good:
Néhány napi munkámnak ennél tömörebb, de számomra sokat mondó elismerésére nem számítottam.

Köszönöm, neked!

Ha már itt tartunk, akkor felhasználom az alkalmat, hogy téged is tisztelettel megszólítsalak, mert olyan egyéniséget látok benned is, akire
nekem személy szerint is és a közösségnek is nagy szüksége van.

Sokoldalú tudásod, tapasztalatod, temperamentumod érték, melyet meg kell becsülnünk és mindannyiunknak tanulni lehet tőled.

Nyilvánosan is kérlek, hogy a segíts elemző, figyelem felkeltő posztjaiddal, új lehetőségek bemutatásával !

:clap:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszönöm kedves szavaidat!

Koránt sem tudok annyit itt lenni, mint néhány, általam is nagyra becsült "kolléga"
Ezért csak annyit ígérhetek, ha valami bánt, zavar, nem tetszik, vagy épp pont igen, akkor azt szóvá teszem, mint eddig is! ;)
End of the story
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Jó estét mindenkinek !

Az elmúlt percekben végignéztem a Fórum rovatait !

A PTC oldalak szekcióban szemet gyönyörködtető látvány fogadott.

Pezsgés, új oldalak, aktivitás a régieken, csupa friss bejegyzések és még csak 19 óra van !

Csak így tovább, gyertek tájékozódjatok, hozzatok újdonságokat !


Van mozgás egyéb témákban is, eddig teljesen szokatlan ajánlatok !


:clap: :clap: :clap:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Az új Fórum Szabályzat életbe léptetése óta lassan egy hónap telt el. Egészen pontosan hétfőn lesz egy hónapja.
Ez nem hosszú idő, de reményeim szerint többen vannak, akik elégedettebbek ma, mint voltak korábban az itt
uralkodó renddel.
Abban is bízom, hogy a rendszeresen posztoló tagjaink, a visszatérő vendégeink és nem utolsó sorban a most regisztrált tagjaink
különösebb nehézségek nélkül megszokhatták a szabályok megváltozását.
Mondom ezt annak ellenére, hogy ma is akadt regisztráló, aki mindjárt birtokba igyekezett venni nagyobb "felületet" annál,
mint amit lehetett volna.

Az apropó amiért a figyelmeteket kérem az csupán annyi, hogy az új szabályok szerint az október 11-e óta nyitott témák gazdái számára
megjelent egy képzeletbeli figyelmeztetés, miszerint aki harminc napnál hosszabb ideje nem frissítette a topikját, az számoljon azzal,
hogy mások is elhelyezhetik reflinkjüket, bannerüket az ilyen témákban.
Ez a körülmény arra int minden topik gazdát, hogy ha meg akarja őrizni kizárólagos jogait, akkor tekintse át a kis "birodalmát"
és frissítse a leírását.
Erre rendelkezésre áll az egész hétvége, használjátok ki !

Ezen túlmenően minden észrevételt, javaslatot, főleg építő kritikát bátran meg lehet fogalmazni, mert a közös érdek a legfontosabb.

Mindazoknak, akik jelentéseikkel, privát üzenetbeli javaslataikkal munkámat eddig segítették köszönetemet fejezem ki és ezt ezután
is várom.

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!


:good:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nagy köszönet Nadintnak, hogy jobbá teszi a fórumunkat! ;-))
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kedves Fórum tagok, állandó és alkalmi látogatóink !

Még néhány óra és zárnak a nagy bevásárló központok, a sarki fűszeres, az ajándék boltok, a piacok.
Véget ér a készülődés mindenki számára a Karácsonyt megelőző, várakozással teli időszak, az ajándékok
kiszemelése, megvásárlása, csomagolása és rejtegetése.

Gondos kezek beillesztik a talpába a karácsonyfákat, kezdődik a díszítés, készül a halászlé, a sült hal.
Előkerülnek a pulyka falatok, bejgli illata érződik a konyhából, útra kelnek a régen látott rokonok.

A városok díszkivilágítása verseng a karácsonyfákon elhelyezett gyertyácskák fényével.

Lassan leszáll az est és minden család a maga megszokott módján ünnepli meg a Karácsony eljövetelét !

Azt kívánom e sorok minden kedves olvasójának, hogy sok szép ajándékot kapjon szeretteitől, melegség, szeretet,
az összetartozás érzése kerítse hatalmába a családokat az újszülöttektől a legidősebbekig !
Legyen az ünnep alkalom a pihenésre, régi emlékek felidézésére, mindarra, amire az év eddigi napjain nem jutott elég időnk !

Legyen békesség, szeretet, megbocsátás, összefogás !


Boldog Karácsonyt mindenkinek !
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Tisztelt Fórum Tagok, Kedves Barátaim !

Még néhány óra és magunk mögött tudhatjuk a 2013-as esztendőt !

A fiatalok számára jön az önfeledt szórakozás, a buli, tűzijáték, a pezsgő, a tánc.
Az idősebbeknek a családi körben eltöltött este, mérsékelt szórakozással, számvetéssel.

Sokan megvonják az év mérlegét és terveket szőnek a jövőre, itt a nagy fogadkozások ideje.

Néhány mondatot szánnék a Netbiznisz Fóumon történtekre a közelmúltból.
A Fórum elődje a PTC Ajánlatok 2010-ben indult, majd belőle nőtt ki ez a Fórum, ahol most jelen vagyunk minden nap.
Az elmúlt évek alatt nagy változások következtek be és állandóan cserélődik a tagok tábora.
Akik most itt eszmét cserélünk különböző korúak, habitusúak, képzettségűek vagyunk, mégis van egy közös
vonásunk : különös vonzalmat érzünk az internetes pénzkeresés művészete iránt.

Ez a Fórum teremt lehetőséget egymás segítésére, kérdések megválaszolására, együttműködésre.

Jó, hogy van ez a Fórum !

Minden ilyen kapcsolattartási forma bizonyos szabályozottságot, rendet igényel.
Az éveken át érvényes szabályrendszer elavultnak bizonyult, sok probléma terhelte a zavartalan működést.
Hosszas vajúdás után sikerült új zsinórmértéket kialakítani, ami mindenki számára világos
követelményeket határozott meg a közös munka, az érintkezés mikéntjére.

Október 11-e óta él az új Fórum Szabályzat, melyet eddig sikerült mindenkinek megszoknia és eszerint
tenni napi dolgainkat. Ezen időpont óta van szerencsém Moderátorként segíteni a zavartalan fóruméletet.

Azt remélem, hogy a régről megszokott problémák többsége megoldódott.
Tennivaló persze mindig van és noha mindent elkövettem a szabályok betartásának felügyeletén, több hibát is
vétettem.
Van néhány pont, ahol az egyébként elég szigorú és következetes előírásokat baráti, humánus
okokból lazítottam. Az erre utaló figyelmeztetéseket jogosnak tartom és újra kell gondolnom a dolgokat.

Akik érintettek, őket fel fogom kérni, hogy dolgozzák át a témáikat és minden vitathatatlanul feleljen meg az
írott szabályoknak!

Igyekeztem mindenki számára elfogadható stílusban közreműködni, biztos vagyok benne, hogy ez nem mindenki
ízlésével találkozott. Akik így éreznek, tőlük elnézést kérek !

Köszönöm szépen az irántam megnyilvánult bizalmat, a segítséget, melyet kaptam.

Ha a munkámra továbbra is igényt tartotok, akkor szívesen megteszek mindent, ami tőlem telik a köz érdekében.

Az év hátralévő óráira jó munkát, lázas készülődést, jó szórakozást kívánok !

Köszöntse mindenki az Új esztendőt szokásai szerint, pihenje ki az ünnepek fáradalmait és újult erővel
lásson hozzá az új célok valóra váltásához !

Békés, Boldog, Sikerekben Gazdag Új Évet kívánok !!!


:good: :good: :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves nadint!

Biztosíthatlak,hogy szükség van Rád és a munkádra. Bárcsak lenne belőled még egy vagy kettő :)

Hasonló jókat kívánok Én is Neked és a Fórumlakóknak. Van ,azért még mit dolgozni az Ügyön:))

Üdv

xenosz2
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nadint, hasonló jókat neked és családodnak! Örülök hogy vagy! :good: :)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Tisztelt Fórum látogatók !

Jó reggelt kívánok mindenkinek 2014 első napján !

Remélem, hogy mindenki számára igazi ünnep volt az év váltás !

Az elmúlt évből maradt kötelezettségemnek teszek eleget, amikor néhány korrekcióra kérem fel az
érintetteket!

Az általános szabálytól eltérő topik nyitási hozzájárulásomat vissza kell vonnom, és arra kérem Doqxstudiot, hogy a
Tim Tec topikját dolgozza át és a benne érintett oldalaknak külön-külön nyisson témát!

Ugyanezt kell kérnem Klassz70-től is a cashsurfingnetwork hat oldalával kapcsolatban is és saját oldal topikon belül történő
ajánlása nélkül nyisson egyenként újakat !

A kérésem hasonló Fatehez is a BTC gyűjtögetés captcha kódok beírásával témájú topikja esetében.
Neki külön felhívom a figyelmét, hogy a Bitcoin és egyéb témák linkjei sem szerepelhetnek egyik megnyitandó topikban sem.
Ezeknek a meglévő, hasonló témájú, a fórum más részébe illeszkedően kell megjelenni.

A hozzánk tegnap regisztrált Kosza33-tól külön elnézést kérek, hogy egy ilyen malőrrel indul a nálunk remélhetően
hosszú és tartalmas pályafutása.
Az általa az előzőekben említett topikba tett hozzászólását törölte, de ez nem jelenti azt, hogy ezzel meg van bénítva,
csupán ha újdonságot kínál, akkor a Fórum Szabályzat pontos instrukcióinak maradéktalan betartásával minden oldalának
saját topikot nyithat.
Arra kérem, hogy vegye figyelembe még Xenosz2 hozzá intézett segítő hozzászólását is !


Ennyi, ami kötelezettségem volt e pillanatban.

Összegzően: Mindenkitől, aki számára kellemetlenséget, plusz munkát okozott az ezekkel a témákkal kapcsolatos bizonytalanságom,
tőlük elnézést kérek ismételten, de be kell látnunk, hogy az egyébként az idő próbáját kiállt szabályoktól nem lehet eltérni, mert
egy hiba is precendens értékűvé tud válni és hivatkozási alapot ad további szabálytalanságok elkövetésére!

Az összes érintett topikot egyenlőre meghagyom, de a nem odaillő linkeket kitörlöm azért, hogy a figyelmet felhívjam a szükséges módosításokra!

Ha nem is azonnal, de mindenkit munkára biztatok az élet nem áll meg !


Mea Culpa !
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hogyan tegyük jobbá a fórumot?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Doqxstudio máris engedélyt adott a Tim Tec topijának törlésére.

Köszönöm, a folytatás joga a kezedben van a fentiek szem előtt tartásával.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég