netbiznisz.hu - Első lépések

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

netbiznisz.hu - Első lépések

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok,

A mai nap megtörtént az oldalon az Adminváltás, a mai naptól új tulajdonosa van az oldalnak. Ilyennel még nem próbálkoztam, de ebbe is bele kell tanulni, kezdjük!

Mint ahogy azt az előzőekben már előre vetítettem nektek, első lépésként az oldal megjelenésében szeretnék előrelépést eszközölni, így ebbe fogok keresni most megoldást.

Ezzel kapcsolatosan érdekelne bármi ami eszetekbe jut, ami szerintetek jó lenne, jó lehetne esetleg konkrét internetes linket is megadva (pl. ismersz olyan phpbb fórumot ami megjelenésben tetszik, ezeket is szívesen fogadnám).

Ezen felül phpbb-ben jártas tagok jelentkezését is várnám, akik jövőbeni terveink megvalósításában segítségünkre lehetnének. Nem komplett oldal/fórum átprogramozására keresnék segítséget, inkább az üzemeltetés során felmerülő problémák megoldására.

Az oldalnak szeretnék saját bannereket is készíttetni, hogy az oldalt itt-ott hirdetni is lehessen, ezzel is próbálva majd fokozni az oldal látogatottságát ami közös érdek lesz, hisz ha a netbiznisz.hu -t többen látogatják nagyobb esélyetek lesz majd arra hogy újabb referáltakat szerezhessetek / szerezhessünk majd az oldalainkhoz.

Minden építő jellegű hozzászólást szívesen veszek, közös érdekünk az oldal előre vitele! Itt mindenki stabil referáltakat szerezhet, nekem legalábbis a referáltjaim közül az oldalról valók a legkitartóbbak (de ezt szerintem ti is megtudjátok erősíteni).

Várom hozzászólásaitokat itt nyilvánosan, vagy akár PÜ-ben.

Kitartás az oldalakhoz és a netbiznisz-hez :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: netbiznisz.hu - Első lépések

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nekem a jelenlegi beállítások megfelelnek az oldalon,és a kinézettel sincs bajom,sőt nagyon tetszik,hogy ilyen minimál,de sok funkciós. A világos háttér is tetszik. nagyon nem kedvelem a sötét színeket egy fórumon,sztem ez maradhatna. A fekete alapú fórumok rettentőek, nem ajánlom :) A túlzott díszítés és a hagyományostól eltérő stílusú betük ,kinézettel is csínján bánnék. Bár ahhoz látni kéne,hogy mit szeretnél bevezetni ehelyett. Én ezt megszoktam és szeretem. Esetleg a színt lehetne változtatni egyedibbre,de csak világosra,hogy jól olvasható legyen továbbra is.

Én hiszek benne,hogy az oldal promótálásával sokkal népszerűbb lehet,de nyílván előbb ki kell alakítani az alapszabályokat,elrendezést.
- Kifizetési topik visszahozása alap (reflinkkel,vagy anélkül)
- új oldal figyelő (reflink nélkül is lehet)
- Kisokosok készítése PTC,revshare,TE stb oldalkhoz. leírások. angol kifejezések szótára. support sablonok angolul. stb
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: netbiznisz.hu - Első lépések

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Még az is elképzelhető,hogy előbb lehetne promózni,ha a forgalom nem elég magas....
chatrész is lehetőség. nem tudom jó ötlet lenne-e :?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: netbiznisz.hu - Első lépések

Hozzászólás Szerző: Admin »

Köszönöm xenosz2 a véleményed kinyilvánítását, egyenlőre felmérés folyik, ötleteket, elképzeléseket várok tőletek, s ha befuthatók, megvalósíthatók akkor megpróbáljuk implementálni azokat, de ehhez többek véleménye is kell, így várom a tagok, a fórumozók véleményét.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: netbiznisz.hu - Első lépések

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

BÚÉK!

Mikorra várhatóak változtatások ? :) Lehetne hirdetni is lassan ,akkor felpörögne kicsit. Kifizetési bizonylat topik jó lenne. Vagy még felmérés van? Több ember lenne,talán több ötlet is lenne.

:)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: netbiznisz.hu - Első lépések

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szia xenosz2!

Neked (is) BUÉK :)

Változások azok elkezdődtek, de sajnos vannak technikai gondok, ill. az ünnepek is közrejöttek, ennek "köszönhető" a fórum "átlag userek számára" nem változása. A háttérben azért mennek már levelezések, és remélhetőleg sikerülni fog az előre lépés. Persze mindenhez idő és megfelelő ember/emberek is kellenek, ez sem annyira egyszerű feladat. Én is "keményen" PTC-zek, azok is viszik a szabadidőt, de természetesen nem hiába fektettem az oldalba, nyilván az én érdekem hogy az is előre tudjon majd mozdulni.

Jelenleg én kb. 2 hónapos időintervallumot gondolok a változásokig (de ez azért emberfüggő is). Anyagi oldalról rendezettnek látom a helyzetet, itt a megfelelő emberek felkutatása a nem egyszerű feladat.

Nagyon köszönöm a kitartásod, illik Hozzád az oldalon kiérdemelt rangod "Fanatikus" :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 2 vendég