Oldal támogatás - Nagyon Köszönjük!!!

Észrevételek, vélemények, javaslatok az oldalra és a fórumra.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Oldal támogatás - Nagyon Köszönjük!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szeretném - mint az oldal Adminja - minden kedves topictársunknak, kik támogatásukkal hozzájárulnak a netbiznisz.hu oldal fenntartásához megköszönni ezen szerepvállalásukat.

Az elérendő összeg mint cél szerepel előttünk, minden egyes hozzájárulással (legyen az 1, 5, 10 vagy több USD) előrébb vagyunk.

Az oldalon támogatói státusszal rendelkező topiktársaink kiemelése és elismerése végett egy külön csoportot hoztunk létre, így minden hozzászólásuk alkalma során büszkén viselhetik a "Támogató" megkülönböztetést. Tegyék is azt, megérdemlik :)

Legyen ez a többiek számára inspiráció, viseljétek többen és többen ezt a titulust büszkén és megérdemelten a forumon!

Köszönettel és Üdvözlettel: Admin
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
zwt
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2017.06.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: Oldal támogatás - Nagyon Köszönjük!!!

Hozzászólás Szerző: zwt »

hajrá hajrá!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Oldal támogatás - Nagyon Köszönjük!!!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok! A Támogató tagoknak: Mindenkinek eltünt a rangja mivel frissíteni kellett az új phpbb 3.2.2-höz a donation (támogató plugint). ezért minden adat törölődött ezzel kapcsolatban. Arra emlékeztem, hogy 16$ volt kb a 60$-ból. Azokat vissza állítottam. Illetve kaptam egy olyan infót a plugin fejlesztőjétől, hogy én manuálisan senkit se rakjak bele a csoportba, mert az miatt nem biztos, hogy a támogatói összegeket elmenti ha újra támogat. Megértéseteket köszönöm!

Attól függetlenül köszönjük szépen a támogatást! :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég