HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Sziasztok!
Egy ideje kb. 2 hónapja nézegetem a HYip oldalakat és kaptam megbízható infókat, h melyikbe érdemes betenni. Egy ilyen oldal az Elite Alliance tűnt a legjobbnak, de sajna e körül a cég körül sok volt a kérdőjel, amit nem vettem figyelembe, most épp kifizetési szünet van és várok sok sorstársammal együtt. Nagy terveket szövögettem, volt stratégiám is és sajna visszatoltam a hozamokkal együtt a tőkémet is. De nem vesztettem el a reményt! Addig is ajánlanék egy nagyon biztosnak tűnő lehetőséget, amit én is kipróbálok, így talán vissza tudok szedni valamit abból , ami most kiesett. Sajnálom, hogy nem a most ajánlott oldallal kezdtem a befektetéseimet, mert akkor nem kellene álmatlanul forgolódnom. Az ajánlott befektetői oldalró a következőket lehet tudni: 3 éve van az interneten!!!!, folyamatosan monitorozzák több, mint 1000 napja!!!, mindig fizetett!!!!, baromi gyors az ügyintézés! (az én jutalékom, mert eddig csak az volt 1 óra múlva a számlámon volt!), AlertPay-el is lehet fizetni! És a lényeg, a lekötés 3 féle lehetőséggel működik. 1. Lépcső: 4 napra napi 2,19%+a tőke!!!, ugyanis naponta fizet, ill. jóváirja az egy napra jutó kamatot és a tőkét, így a 4 napra 8,76%-ot fizet tisztán! Ez a lépcső 25-2.999$ közötti összegre működik. A 2. Lépcső 3.000-10.000$ között köthető le. Itt a kamat napi 3,19%, azaz 4 napra 12,76%!!!! És van egy 3. Lépcső itt 10.001<- 5.000.000$ között lehet lekötni, amire napi 4,19%-ot garantál! Ez 4 napra 16,76%. Az oldalon a szöveg állítólag tőke garanciát is ír! Egyéb jó tulajdonságok: mindig válaszolnak a leveleimre, bejegyzett cég címmel, telefonszámmal és mindig segítettet ha elakadtam valahol. Egyelőre ennyit. Az alábbi linken lehet alám beregisztrálni. A jutalék egyébként itt 3-10% minden lekötés után.
REG. Link: http://www.husm.biz/?ref=csillingt
Ha valaki szeretne csatlakozni és valamit nem ért a regisztrációkor az üzenjen és segítek! :) T.
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Természetesen küldöm az infókat, ahogy lesznek kifizetések. Ma raktam be nem kicsi összeget. A bátyám és a haverjaim már raktak be és tolja a pénzt mint a katonatiszt. Egyébként ahogy írtam a napi kifizetés a lekötött négy napra úgy működik, h pl. 100$-t raksz be akkor az első nap kifizeti a tőkéd 1/4-ét 25$-t + a kamatot 2,19$-t így jön ki összesen a 27,19$ azaz a 27,19%. Ennyire egyszerű! A következőnap ugyanúgy ...Holnap küldöm a kifizu bizonylatot! Üdv.
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Ja és a 3. legnépszerűbb HYIP a Goldpoll szerint a piacon a sok 1000 között!!! :good:

http://www.goldpoll.com/
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

sylar01 írta:szia!
jónak tűnik az oldal....ha kapsz kifizetést akkor felteszed? :)
Én is fent vagyok,nekem ki is fizette az elsőt!
A kikéréstől kb 3 perc múlva az AP számlámon volt!!!

Kép

Ha regisztrálni szeretnél,itt megteheted:
http://www.husm.biz/?ref=bings1
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Szia bings!
Te is alám regisztráltál azthiszem! Én nem tudok alád regizni! Egyébként ezt az oldalt én dobtam fel mint lehetőség és a témát is én indítottam. De örülök, h nektek is simán mennek a kifizetések. És kösz, h bereggeltetek alám. :good:
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

Nincs mit!
A kamatok legyenek velünk! :clap:
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Ja és egyébként a kapott jutalékokból úgy vettem le, h 2%-ot ad az első lépcsőben lekötött összegek után. Nyilván a 2. 3000$ fölötti lekötésnél ugrik a jutalék is. Ez a 2% nem sok, de nem is ezért rakjuk oda igazán, de azért nem rossz, h van... :D
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Dear csaba,
You've got cash!

Mat (othroe@yahoo.com) just sent you money through AlertPay.

Payment Details
Date: June 26, 2011 3:57:22 PM
Amount Sent: $7.00 USD
Sender Name: Mat
Sender Email: othroe@yahoo.com
Reference Number: F4957-A6616-1B79D

Message: Withdraw to csaba08 from HUSM inc
View the details of this transaction by logging into your AlertPay account.

Thanks for choosing AlertPay,
The AlertPay Team
Kép
Kép
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Szevasztok!

Tehát ha hétfőn az ember berak 100 dodót akkor péntek reggel 127,19$ lesz a számláján? Ki kell venni itt is kötelezően,mert csak akkor jár a ref jutalék?vagy vissza lehet egyből kötni.Összsen hány % a ref juti? mennyi idő alatt tolja az alertpayre vissza apénzt 1 nap 2 nap azonnal? mi a tőkegarancia pontosan? amúhy úgy látom nincs markánks különbség a hozamoknál így az első 25$ lépcső teljesen jó.köszi aválaszokat.Én is nézegetek alternatívákazt az EA mellé néztem eddig a Lucrativát,Earngropusot holnap/holnapután kiderül melyik fizet és hogy,de ez a 4 napra 27% hozam megint túl szépnek tűnik nem?:)
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

borcsok1 írta:Szevasztok!

Tehát ha hétfőn az ember berak 100 dodót akkor péntek reggel 127,19$ lesz a számláján? Ki kell venni itt is kötelezően,mert csak akkor jár a ref jutalék?vagy vissza lehet egyből kötni.Összsen hány % a ref juti? mennyi idő alatt tolja az alertpayre vissza apénzt 1 nap 2 nap azonnal? mi a tőkegarancia pontosan? amúhy úgy látom nincs markánks különbség a hozamoknál így az első 25$ lépcső teljesen jó.köszi aválaszokat.Én is nézegetek alternatívákazt az EA mellé néztem eddig a Lucrativát,Earngropusot holnap/holnapután kiderül melyik fizet és hogy,de ez a 4 napra 27% hozam megint túl szépnek tűnik nem?:)

Biztos szarul értettem gondolom csak cirka 8% jön 4 napra nem?:) ezt találtam mi az insert garancia vagy mi?



HUSM Inc.
Management Department
+1 347 670 4140
USA, 90069 California, Los Angeles, 8605 Santa Monica Blvd

Cégbemutató:

A HUSM Inc. Alapkezelő (HUSM) egy vagyonkezelő csoport, amely befektetési szolgáltatásból, kockázatkezelési és tanácsadói szolgáltatásokat az intézményi és egyéni befektetők az egész világon.
HUSM nyújt széles körű megoldásokat és stratégiákat, hogy szolgálja a pénzügyi befektetőket.
HUSM bizonyult képesnek a befektetési alapok kezelésére.
Hisszük, hogy az innováció, non-stop kutatás és fejlesztés, központi alkotóelemei.
HUSM végrehajtja az üzleti stratégia integrálása révén befektetési alapkezelői csoportok magas színvonalú szakmai és jól megépített kollektíváit.

HUSM ügyfelek a fő eszköz a vállalat számára.
Sok időt és energiát megspólólnak. Mi partneri kapcsolatokat és a szükségletek felmérését, annak érdekében, hogy a különböző megoldások elérni a kitűzött célokat.
A nyilvánosan működő finanszírozási szolgáltatásokat nyújtó vállalat koncentrál, nem csak hogy a hosszú távú befektetések értéke, hanem a generál versenyképes kockázattal korrigált vissza a mérsékelt leverage.
Mi magas színvonalon tudják ellenőrizni az egyre nagyobb számban a régóta ügyfelek.
A minőség a legfontosabb, hogy találkozzanak és meghaladják célokat.
HUSM befektetési megközelítést alapul védett stratégiák, ahol a kockázat közti egyensúly, valamint lehetőséget nyújt a lehető legjobb piaci kombináció.

Az innovációs képességet lett a védjegye a befektetés-kezelési stílust. Minden ajánlat gondosan felülvizsgálják, és felboncolta a bizottság előtt implemented.
A HUSM struktúra épült stabilitásának megőrzése érdekében szembe a kihívásokkal a pénzügyi piacokat, és elsősorban a befektetési kiválóság. Relatív eszközosztály értékelési és gazdasági feltételek csak néhány a változók, amelyek által faktorált elkötelezett csapat, mert magatartása szigorú és folyamatos elemzése, a jelenlegi és potenciális beruházások.

Befektetési Terv fiók a legjobb megoldás a befektetők számára, akiknek szükségük van azonnali hozzáférést biztosít az alapok. Kivonások és betétek lehet tenni bármikor.
Jelenleg 3 terv a mi befektető láthatod az összes információt csapást táblázatban átok van VIP terve $ 200,000-és küldhet e-mailt nekünk a kapott információt VIP kamatláb.
A minimális befizetési ilyen típusú számla 25 dollár USD vagy azzal egyenértékű dollár 25USD

Plan1 27,19%, 4 nap a $ 25 upto 2999 $ - Azaz az 1.Lépcső: 4 napra napi 2,19%+a tőke!!!, ugyanis naponta fizet, ill. jóváirja az egy napra jutó kamatot és a tőkét, így a 4 napra 8,76%-ot fizet tisztán!

Plan2 28,19%, 4 nap-tól $ 3.000 upto $ 10000 - Azaz a 2. Lépcső 3.000-10.000$ között köthető le. Itt a kamat napi 3,19%, azaz 4 napra 12,76%!!!!

Plan3 29,19%, 4 nap-tól 10001 $ - Azaz a 3. Lépcső itt 10.001<- 5.000.000$ között lehet lekötni, amire napi 4,19%-ot garantál! Ez 4 napra 16,76%!!! Az oldalon a szöveg állítólag tőke garanciát is ír!

Kérdés: Milyen fizetési módok közül használni a befektetők.
Válasz: Vállaljuk beruházások átutalással és a szabadság tartalék és tökéletes pénzt. Csekket nem megengedettek.

Kérdés: Van egy napi nyereséget közvetlenül fizeti be a saját e-valuták számla?
Válasz: Nem, a profit össze a fiókjában, és akkor vissza bármikor.


Kérdés: Lehet, hogy további letét a számla, miután megnyitotta?
Válasz: Igen, tudod, de minden tranzakciót külön kezelni.


Kérdés: Lehet veszíteni a pénzemet?
Válasz: garantált 100% intserst nem veszíti el. A interst garantált 100%-ban

Kérdés: 4 nap után tudom whidrwal én asszonyom?
Nem. csak megkapja a kamatot 4 nap és fő szerepel Pünkösd érdekes például, ha befektetni 1000 $ kapsz $ $ 1087,6 4 nap után.

Van HUSM jogi személy?
Igen, HUSM.biz képviseli HUSM Inc, a hivatalosan bejegyzett az USA-ban - Németország - Ciprus - Dominika.

Mi az a követelmény, minimális összeget valaki betéti és vissza?
Minimális összeg letét $ 25 és visszavonása 1 USD.
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

borcsok1 írta:Szevasztok!

Tehát ha hétfőn az ember berak 100 dodót akkor péntek reggel 127,19$ lesz a számláján? Ki kell venni itt is kötelezően,mert csak akkor jár a ref jutalék?vagy vissza lehet egyből kötni.Összsen hány % a ref juti? mennyi idő alatt tolja az alertpayre vissza apénzt 1 nap 2 nap azonnal? mi a tőkegarancia pontosan? amúhy úgy látom nincs markánks különbség a hozamoknál így az első 25$ lépcső teljesen jó.köszi aválaszokat.Én is nézegetek alternatívákazt az EA mellé néztem eddig a Lucrativát,Earngropusot holnap/holnapután kiderül melyik fizet és hogy,de ez a 4 napra 27% hozam megint túl szépnek tűnik nem?:)

Nekem a kikéréstől számítva kb 5 percen belül az AP számlán volt !!!!! :clap:
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Itt a kifizu bizonylat tegnapról. Örülök, h mindenkinek nyomják a lóvét. Az enyém is 1 perc múlva a számlámon volt! :clap:

Kép
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Nem értem, h a bizonylat képét miért nem jeleníti meg. Próbálom újra! Ugye így kell Kép?

Próba 2.
Kép
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Segítsen valaki és mondja meg, h a képfeltöltés miért nem látszük?! :angry: Köszi
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

indian9 !
Jó linket másoltál be?
Meg kéne jelenítenie! :?
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Fennt már írtam, hogy 4 nap alatt a tőke+a kamat összesen27,19x4=108,76%-ra jön ki, azaz 100% a visszajött tőke és 8,76% a kamat!!! Az napi 2,19% kamat! Azért ez nem rossz. Vissza lehet tolni a házon belül is a pénzt, de akkor nem ad jutalékot annak , aki alá regisztráltál. Egyébként ezen a befektetési szinten 2% a ref jutalék és a befektetési szintekkel ez ugrik, gondolom, de ezt még nem próbáltuk hiszen ahhoz 3000$-t kéne berakni 4 napra! Egyébként a 3000$ tól ugrik a kamat 3,19%-ra naponta! Az Alertre meg nagyon gyorsan megérkezik a zsé
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Azt a linket adtam meg, amit a képfeltöltés.hu nekem elküldött!?
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Egyszerűsítek a szöveget bemásoltam...

Date: 6/28/2011 12:42:16 PM
Reference Number:
Transaction type: Transfer Received From
Name/Email: Mat
othroe@yahoo.com
Current Status: Completed
Amount: $45.00 USD
Purchase Type: Service
Shipping Details: Not Provided
Details (optional): Withdraw to csillingt from HUSM inc
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Köszi a válaszokat mondjuk a tőke garancia érdekelne hogy van az a ref 2% elég vékony meg pl EG(Earngroups) sokkal jobban fizet de nem tudom ez mennyire biztos a garancia nagy adúász azt kéne körül járni gyerekek köszönöm:)
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Az F.A.Q alatt, azaz a kérdéseknél ezt írja:

Question: Can I lose my money?
Answer: guaranteed 100% intserst not lose. your interst is guaranteed 100%.

Hát itt gondolom a kamatról van szó csak sok benne a helyesírási hiba. A kamat (interest) van garantálva. A barátom, aki jobban tud angolul mondta, h olvasta az oldalon vhol, h tőke gari is van. Majd megkérdem, h hol! Egyébként én azt gondolom, h ha egy oldal korrekt, akkor a garancia leírása nélkül is fizet, amelyik meg nem ilyen az meg akármit írhat, akkor sem tartja be a szavát!
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

indian9 írta:Az F.A.Q alatt, azaz a kérdéseknél ezt írja:

Question: Can I lose my money?
Answer: guaranteed 100% intserst not lose. your interst is guaranteed 100%.

Hát itt gondolom a kamatról van szó csak sok benne a helyesírási hiba. A kamat (interest) van garantálva. A barátom, aki jobban tud angolul mondta, h olvasta az oldalon vhol, h tőke gari is van. Majd megkérdem, h hol! Egyébként én azt gondolom, h ha egy oldal korrekt, akkor a garancia leírása nélkül is fizet, amelyik meg nem ilyen az meg akármit írhat, akkor sem tartja be a szavát!

persze tesó de nem lehet atombiztosra tudni melyik a korrekt:) de ha van garancia óriási jelentősége van,nem is értem hogy ezt a részt miért kezeled iylan pongyolán ez a lényege az egésznek tesó nem? ha van garancia verhetetlen ha nincs akkor meg csak jónak tűnő:) :D :DD
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Kedves borcsok1!
Ebben igazad van, de láttunk már olyan oldalt, ahol írnak mindenféle garit, majd 1-2 hét után már nem működik az oldal...
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára indian9 2011.06.29. 10:10-kor.
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

indian9

Reggel kikértem a mait,és azóta se érkezett meg :!:
Neked volt már ilyen?
Mi lehet a gond?
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Mikor kérted ki? Volt, h 2 óra múlva érkezett meg az enyém!
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

Reggel!

Kép

Ötlet?
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

Úgy 8 körül
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Szerintem nemsokára ott kell lennie. Türelem 8)
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

OK!
Csak tegnap egy-két percen belül megérkezet!
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Szia bings!
Én most küldtem a Libertyre ki pénzt és 5 perc múlva ott volt!
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bings »

Nekem még mindig nem érkezett meg!! :cry:
Mi lehet?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég