Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Earngroups.com - Kíváló befektetési megoldások

Több mint 400napja működő és nem kevesebb, mint 3ezer szavazattal üti az első 3 legjobb közötti helyet!

A cég szakemberei sokáig figyelték a változó pénzügyi piacot. Elemezték az ingadozásokat,a változó trendeket és nemsokkal később rájöttek a legmegfelelőbb stratégiákra,taktikákra, mellyel ügyfeleiknek biztosítani tudják a legmagasabb hozamú befektetéseket!

Az Earngroups egy jól működő cég,amelynek "valódi kereskedői vannak, valódi pénz áramlással" és a kialakított két technikával valóban kiépíthető a biztos hozam. Befektetési teljesítményünk nagyon színvonalas ami párhuzamos azzal,hogy több mint 400napja a cégek között vagyunk!

Ügyfélszolgálatunk teljes készséggel áll ügyfeleink részére,24órán belül válaszolunk minden beérkezett levélre a hét 7napján,365napon keresztül végig!

Ref jutalék: 5%

Hozamok:

120% - 7 napra lekötve (pl.: 1000$(alap tőke)+200$(20%-os hozam)=7nap elteltével account balance: 1200$
145% - 14 napra lekötve

"Azonnali kifizetés",így lehet élni a lehetőséggel,hogy azonnal visszaforgassuk a pénzt!

Hivatalos Oldal:

http://earngroups.com/?ref=ottolovasz20

Hivatalos Oldal: Fórum (Magyar részlege)

https://earngroups.com/community/index. ... ar-vagyok/
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Ma járt le az 1 hetes lekötésem ,ki is fizették és 1 másodperc alatt ott volt az Alertpay számlán bravó!!!!
Joker8080
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.08. 22:30
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Joker8080 »

Instant fizetett
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Joker8080 2011.07.16. 13:04-kor.
20% 15napra, 60% 30napra, 110% 45napra https://www.primfix.com/home/?aff=Joker8080
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Sziasztok!

Csak nálam nem akar bejönni az oldal az elmúlt ~8 órában?
Tegnap próba képen indítottam egy 2 hetes befektetést... csak nem kell csalódnom!

Martillo
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Köszönöm sokak nevében a kifizetési bizonylatokat,várjuk még ezeket ezerrel. Ahogy én is odajutok,én is feltöltöm.

Egyébként a legdurvább:a jutalékkal ugyanúgy elkezdheted a befektetést (persze ha elérted a 10$árt) :lol: :good: :clap:
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

martillo írta:Sziasztok!

Csak nálam nem akar bejönni az oldal az elmúlt ~8 órában?
Tegnap próba képen indítottam egy 2 hetes befektetést... csak nem kell csalódnom!

Martillo

Igen,most nekem sem jön be de nem kell parázni ;) Ha 2-3napig nem jön be,akkor készíthetjük a pelust :!: :D :aw:
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Annyira azért nem készít ki a dolog... Tegnap kezdtem bele ebbe a buliba, annyi pénzt kockáztattam, amit megtehetek, de váratlanul nagy pofon lenne, ha mindjárt a jóhiszemű befektetésem másnapján pofára kellene esnem...
Patric22, Te mióta használod EG-t? Van egyéb tapasztalatod/infód az oldalról?

Martillo
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

martillo írta:Annyira azért nem készít ki a dolog... Tegnap kezdtem bele ebbe a buliba, annyi pénzt kockáztattam, amit megtehetek, de váratlanul nagy pofon lenne, ha mindjárt a jóhiszemű befektetésem másnapján pofára kellene esnem...
Patric22, Te mióta használod EG-t? Van egyéb tapasztalatod/infód az oldalról?

Martillo
Amit ide kiírtam,plussz ezek a support(8órán belül válaszolt az emailre)meg hasonló tapasztalatok(másokkal is tartom a kapcsolatot mailban,azonnal megkapták a kifizetést)nekem bőven elég volt ahhoz,hogy belevágjak...nomeg fórumot is nyitottak a hivatalos oldalon ami azért valjuk be,nem sűrűn történik meg.

Én korrekten jóformán mindenkinek megírtam emailben,csak annyira tudok felelősséget vállalni a dolgokért amennyire lehet a tapasztalatok után. Szóval ha valaki beregel alám ne nekem kezdjen el viaskodni ha meghal az egész,hisz ez mindenkinek a saját felelősségteljes döntése. :roll:


De nem hinném,hogy PONT MOST eltünne az EG...ha meg igen,akkor itt fejeztem be a HYIP pályafutásom 8)

szerintem alszunk rá eggyet,és befog jönni.az,hogy egy oldal nem jön be,ez legyen a legutolso para amire gondolunk...megéltem én már ezt egy játékfejlesztő hivatalos oldalán is.nézegettem,aztán nem jött be kkb. más fél óráig,utnáa amikor bejött,soksok új info volt rajta...magyarul: szerkesztették az oldalt.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Reméljük a legjobbakat!
Ez a 145% 14 napra rendkívül kecsegtető ajánlat! Ha tényleg működni fog, akkor lehet első számú befektetésként fogom kezelni!

Remélem sok pozitív tapasztalatunk lesz még az oldallal!
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

martillo írta:Reméljük a legjobbakat!
Ez a 145% 14 napra rendkívül kecsegtető ajánlat! Ha tényleg működni fog, akkor lehet első számú befektetésként fogom kezelni!

Remélem sok pozitív tapasztalatunk lesz még az oldallal!
ez egy honap alatt össz.90%.ami iszonyat durva. REMÉLJÜK minden oké lesz :good:
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

(support email: a mai napon kaptam)

EarnGroups már online 432 nap, és mi nagyon izgatott, hogy hagyja tagjaink tudják, hogy mi növekszik egy nagyon gyors ütemben. Néhányan lehet, hogy szkeptikus, hogy a gyors arány befolyásolja a növekedést a program, de hisz nekünk, EarnGroups teljesen más. A gyors növekedése tette EarnGroups még stabilabb, oly sok betétek bejövő, és ez csak egyre jobb nap mint nap. Minden nap EarnGroups válik, csodálatos és gyönyörű hely az Ön számára a befektetések és a számunkra, hogy a pénzügyi igényeit.

A tagok száma növekszik egy lélegzetelállító aránya, több mint 300 regisztrációk minden egyes nap. Csak vessen egy pillantást a legutóbbi Alexa forgalmi statisztikák [http://www.alexa.com/siteinfo/earngroups.com], és képes lesz arra, hogy mit beszélünk. Az Alexa grafikon volt hegymászó nagy magasságban, és a jelenlegi forgalom rangot is 57.201. Ez csak idő kérdése, mielőtt EarnGroups lesz az egyik legnépszerűbb weboldalak világszerte, és elérni rangot a felső 10.000.

Mi fizet több ezer tagja minden egyes nap, de látjuk, csak nagyon kevés van kiküldetés a fizetési igazolások a mi hivatalos fóruma. Kérjük, hogy kérjen a fizetési igazolások a mi hivatalos fóruma, https://earngroups.com/community, hogy az emberek a világ minden táján láthatjuk a szemüket az igazi, hogy EarnGroups egy program, ami legális. Sőt, ha lehet mondani a világnak, hogy Ön tagja a hivatalos közösség EarnGroups. Ne feledje, hogy a hivatalos közösségi olyan hely, ahol amellett, hogy kiküldetés fizetési igazolások, ez egy hely, ahol találkozhat a többi tag, ossza meg javaslatait, és beszélgetni az emberekkel az Ön ugyanabban az országban a saját anyanyelvén.

Ezért kérjük Önt, hogy csatlakozzon a Közösség hivatalos, és részt vesznek a vitákban ott tartották. Felhívjuk figyelmét, hogy kell regisztrálni a közösség külön-külön, mielőtt el tudja olvasni a témát, vagy hogy hozzászólás.

Néhányan talán már észrevette, hogy már nyitott a beszámolók oldalon [https://earngroups.com/?a=cust&page=testimonials], amikor végrehajtotta az új design EarnGroups. Ez egy olyan rész, ahol közzé fogjuk tenni a beszámolók a EarnGroups. Azon tagjai, akik szeretnék, hogy a beszámolók írt az oldalon, küldjön nekünk ugyanezt support@earngroups.com. Felhívjuk figyelmét, hogy, ha elküldi nekünk a tapasztalatait, akkor írj a témát a "Beszámolók", semmi több, és nem kevesebb.

Alább egy ajánlást küld nekünk egyik tagja, Ruby Troyer.

"Én nem szavakkal kifejezni az érzéseimet a tapasztalatok vagyok, amelynek a EarnGroups. Ha van összefoglalni, hogy egy szót, akkor a szó lenne a csodálatos! Ezek a szakmai munkájukban, gyors megválaszolásában támogató jegyeket, és foglalkozik minden lekérdezés vagy probléma van a legtöbb szép és profi módon. Én még soha nem éreztem olyan nyugodt, amikor pénzt befektetni. Tudom, hogy a pénz biztonságban EarnGroups, és én nagyon ajánlom EarnGroups hogy bárki, aki arra törekszik, hogy komoly pénzt online a legbiztonságosabb. Szeretnék köszönetet mondani EarnGroups az adott nekünk egy ilyen csodálatos lehetőséget, hogy a pénz. Szeretném kezelése EarnGroups elérése még nagyobb magasságokba. "

Reméljük, hogy adtam nektek, hogy mit ajánlást néz ki, és mi kíváncsian várja egyet neked. Küldje el nekünk őszinte érzéseit EarnGroups, és a tapasztalatok velünk, és mi több lesz, mint szívesen postázzuk a mi ajánlások oldalon, hogy a világ tudja, EarnGroups az egyetlen hely, ahol lennie kell.

Ne feledje, várjuk, hogy találkozunk a hivatalos közösség, és a beszámolók.

Reméljük, hogy egy kellemes velünk marad.
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Sziasztok!

Nekem is megjött, egy percen belül egy ref. juti.

Kép

Kép
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Tegnap óta nem jön be nálam az oldal... Ma küldtek egy levelet, amiben magyarázzák a dolgot és biztatnak, de nekem a mai sem biztató... Nálatok mi a helyzet?
Brian762
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.07.09. 09:04
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Brian762 »

Sziasztok!
Ma járt le az első befektetésem ,de a pénzt nem szeretném kivenni hanem vissza akarom forgatni .
Valaki írja meg legyen szíves,hogy hogyan is kell ezt csinálni!
Ha valaki tud magyar nyelvű leírást az oldal kezeléséhez azt is szívesen elfogadnám.
Üdv : Brian762
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: convert69 »

Én még csak regisztráltam az Earngroups-on . Mivel minimális az angol tudásom, így letöltöttem a Google Chrome-ot, ami lefordít minden angol nyelvű oldalt magyarra. Igaz vannak fogalmazási és helyesírási hibák, de azért el lehet boldogulni.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Brian762 írta:Sziasztok!
Ma járt le az első befektetésem ,de a pénzt nem szeretném kivenni hanem vissza akarom forgatni .
Valaki írja meg legyen szíves,hogy hogyan is kell ezt csinálni!
Ha valaki tud magyar nyelvű leírást az oldal kezeléséhez azt is szívesen elfogadnám.
Üdv : Brian762
A befektetés résznél kell lennie olyannak h visszaforgatás az accountból.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Brian762 írta:Sziasztok!
Ma járt le az első befektetésem ,de a pénzt nem szeretném kivenni hanem vissza akarom forgatni .
Valaki írja meg legyen szíves,hogy hogyan is kell ezt csinálni!
Ha valaki tud magyar nyelvű leírást az oldal kezeléséhez azt is szívesen elfogadnám.
Üdv : Brian762

Haliho!

Jelenleg most látod az "account balance"felirat mellett,hogy mennyi összeged van az EG számlán.

Nos,ha újra beszeretnéd fektetni az alábbi lépést tedd meg:

MENÜPONTOK között katt. a "make deposit"-ra. utána lejjebb láthatod a választási listát...

Spend funds from the Account Balance AlertPay
Spend funds from AlertPay
Spend funds from Liberty...

na neked a legfelsőt,azaz a "Spend funds from the Account Balance AlertPay" kell "kipipálnod". és ezután ennyi.

csak vigyázz,figyelj oda,hogy melyik periodust választod ki,én is szivtam már meg ezzel elkerülte a figyelmem :D

szóval először periódus beállítás,majd EZUTÁN ,hogy honnan fektetsz be. remélem tudtam segíteni :good:
Brian762
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.07.09. 09:04
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Brian762 »

Köszi a segítséget, remélem minden rendben lesz!
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Hi!

Én ma kaptam meg a kis összegemet,de vissza is forgattam!
Speciel 1 javaslat...aki hetes szintekre fektet be mindig,azoknak nemkell mindig kikérni a pénzt ahhoz,hogy visszaforgassa! Aki viszont 2hetesre köti le mindig,annak továbbra is ajánlom...így legalább tűrhető időn belül látnak pénzmozgást az alertosok is a számlán! :good:

Kép

Uploaded with ImageShack.us
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: convert69 »

Kedves Earngroups.com regisztráltak !

Nektek is elküldték ezt az e-mailt ? Én tegnap kaptam tőlük.

Hi Members,

EarnGroups has been officially online for 441 days now, and our growth is rising by very high extents each and every day. Our member database is expanding at an astonishing pace, and we are emerging as one big sensation of the industry. Due to the ever increasing popularity and reputation of EarnGroups, people all around the world are joining EarnGroups to take part in the investment opportunity we have been providing for almost the past one and a half year.

EarnGroups has achieved huge milestones ever since our birth back in April 2010. From the stages of infancy, we have now reached a point where we have become the most common and popular talk among the investors of this industry. The daily visitors to our website are increasing by amazing figures every single day, and our Alexa traffic rank has reached a fantastic figure of 36,707[ http://www.alexa.com/siteinfo/earngroup ... afficstats ]. Member registrations are soaring high, and deposits are increasing at a rate which any of you can even imagine.

Obviously, due to our huge success, some jealous admin is trying to harm EarnGroups in every way he can. It has come to our attention that, this fraudster is sending spoof emails to the members of his program, who at the same time are members of EarnGroups.com, as if the email is sent by us. He is spreading fake news that our AlertPay account has been suspended. We assure you that our AlertPay account has no problems whatsoever, and is working in the best condition. Our AlertPay account is a business verified one, and will never ever have any kind of issues.

We have also been notified that this jealous admin has also been asking his members to enable the API feature in their Liberty Reserve account. Please be advised that you should NEVER enable API in your Liberty Reserve account, because by doing so, you will be giving him control of your Liberty Reserve account, and it will be the biggest mistake of your life.

Members, we have been running EarnGroups for the past one and a half year, and till now, we have not had any kind of issue with our program, be it with our payment processor accounts or whatever it might be. Rest assured, nothing is going to happen in the future too. We are not here to let you down, but to lift up the standards of your living.

Due to the this recent event of spoof email circulation, we have decided to mention your full name, client ID, e-mail address, and the date of your registration at EarnGroups, in every newsletter sent out by us from now one, like the one you can see at the top of this newsletter. You can make sure that the newsletter you received is from us, if all the details mentioned, especially the date of registration, matches with the ones in your EarnGroups personal account. If any of the details mentioned are incorrect, we strongly advise you to disregard the email at once, even if it happens to appear from us.

Additionally, all official newsletters sent from EarnGroups will be posted in the News section of our website. If you receive a newsletter appearing from us, and if you do not find it in the News section of our website, you can confirm that it is not sent by us, and is a spoof.

We are constantly researching for new features to be added to our website, so that we will be able to serve you in the best possible way we can. A couple of the features we have in our mind are the Live Chat, and telephone support in various languages, these will be implemented pretty soon. Our top priority is to serve and assist our members at our very best, and so we believe that the new live interaction service with our customer support representatives will make you feel even better at EarnGroups.

As far as the security aspects of our website are concerned, we recently upgraded the level of our website security to a much higher level. This was done to prevent any downtime from happening to our program website, and also to provide the best security for your personal accounts. There are several threats and attacks that happen online to different websites, and EarnGroups being an online investment program, have implemented the highest level security features for our website to safeguard all sensitive information stored on our server.

The recent security upgrade brings you some very good news. As you probably might know, we had disabled accepting deposits from unverified AlertPay accounts sometime back, owing to security reasons. But from now on, we will be accepting deposits from both verified and unverified AlertPay accounts. This means that, now you have the choice to invest with Liberty Reserve, Perfect Money, and both verified and unverified AlertPay accounts.

We would like to express our sincere gratitude and thankfulness to all of you, for your constant support by being a part of EarnGroups. We wish you a prosperous and pleasant stay with us.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com

Már őket is támadják! :( :( Remélem ügyesek lesznek, és továbbra is jól fog működni a rendszerük !
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Igen, ezt a levelet én is megkaptam...
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

minden hyip oldalt támadnak...más kérdés,hogy "ki hogyan védekezik".

igy hirtelen átfutásra én megbizom az EG biztonsági rendszerében..gondolom néha ezért nem jön be az oldal...de inkább kibírjuk ezt,mint az ördögi zsákutcát... :good:
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

(magyarra fordítva KB)

Üdvözlet tagok!

Az earngroups 441napja üzemel. Napi szinten hatalmas a növekedésünk,a "tag"adatbázis elképesztő ütemben bővül és ebben az iparágban jelenleg mi vagyunk az egyik legnagyobb szenzáció. Mivel folyamatosan nő a népszerűségünk és a hírnevünk ezért az emberek a világ minden tájáról csatlakoznak hozzánk lassan másfél éve már,hogy részt vegyenek eme nagyszerű befektetési lehetőségben!

Az Earngroups hatalmas mérföldkőt ért el a megszületése óta. (2010,április) Mostmár elérte azt a pontot,hogy a legnagyobb befektetési körökben beszélnek az EG-ről. A napi látogatók száma minden eggyes nap csodálatosan növekszik.(lásd: Alexa Traffic Rank 36707)

Mivel nagy sikert arattunk,ezért néhány "féltékeny" admin,hacker próbál kárt tenni az EG rendszerében. Hamis emaileket küldenek,hamis információkkal. Pl.: "mi nem fizetünk az alertpayre,mert felfüggesztésre került a köztünk levő kapcsolat"
Biztosítunk mindenkit,hogy abszolút nincs semmilyen probléma és az Alertpay az egyik legjobb kapcsolatunk! Az EG és AP közötti szerződés igazolt,a mi cégünket senki nem vonhatja kérdőre!

Akinek Liberty Reserve számlája van,az API-ra figyeljen oda mert különben feltörik számláját,és átveszik az irányítást Ön felett!

A mi tagjaink javarésze már másfél év óta fektet be nálunk,és soha nem volt semmilyen probléma se a kifizetésekkel,se a feldolgozással! Nyugodt lehet mindenki,semmi nemfog történni a közel jövőben! Nem azért vagyunk itt,hogy cserben haggyunk bárkit is hanem pontosan az ellenkezője miatt!

Ha hamis emaileket kap "tőlünk"(a mi nevünkön) bárki is,kérjük haggya figyelmen kívül!!! Ezeket könnyedén feltudja mostmár ismerni mivel minden eggyes kiküldött hírlevelünket közzéteszünk az Earngroups Hivatalos Főoldalán! Természetesen ha nem találja az EG főoldalán az emailben kapott információt,akkor az 1 hamis levél és semmiféleképpen se nyissa meg!

Folyamatosan bővítjük az oldal funkcióit,hogy Önnek a lehető legkényelmesebben pörögjön a befektetés,"irodájában"!
Van jó néhány jellemzőnk mint pl. a live chat és a telefonos támogatás különböző nyelveken,ezeket folyamatosan fejlesztik jelenleg is!

Ami a biztonságot illeti, a közelmúltban felfejlesztettük a weboldal biztonságát magasabb szintekre! Mivel folyamatosan fenyegetéseket és támadásokat kaptunk,weboldal leállás történt stb,ezért kénytelenek voltunk a szerveren található titkos és igen fontos információt mégnagyobb biztonságba helyezni!

Mint eddig tapasztaltátok az eddig nem ellenőrzött AP számlákkal gubanc volt biztonsági okokból,de mostmár ugyanúgy működik minden stabilan az ellenőrzött & ellenőrízetlen AP számlákon is!

Örök hálám mindenkinek,hogy tagja az EG-nek,sikeres befektetést kívánok! :) :good:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

beszálltam 16 $-ral, ha lejár (és fizet) az EA pénzem, akkor tolok még ide is.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Mi az az API a Libertynél? Késő van, sötét van - bent is -, eső sem esett...
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

csotibi írta:Mi az az API a Libertynél? Késő van, sötét van - bent is -, eső sem esett...
good morning!
:lol:




őszintén megmondom gőzöm sincs mivel alertos vagyok. de ha megtudok erről többet,írom.
wahoo11994
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.07.15. 09:17
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: wahoo11994 »

Üdv Mindenkinek!

Kezdő vagyok a fórumon is meg az EG-nél is. Kérdésem a következő lenne, kaptatok-e ilyen hibaüzenetet:

Warning: Smarty error: unable to read resource: "deposit.egold.status.tpl" in /home/earngrou/public_html/inc/libs/Smarty.class.php on line 1102

Az üzenetet a Deposit képzés utolsó lépésénél kapom, nevesül mikor az Alertpayről vissza kellene léptetni az EG lapjára. A zsé ennek ellenére szépen ott csücsül és a deposit képzés megtörténik. Mozillat használok egyébként, mással még nem próbáltam ki.


Válaszotokat előre is köszönöm.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 5 vendég