Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Hali!

Tényleg nem érdemes most már az AP-t használni, mert több kárt okoz mint hasznot hoz.
Én is ezt a Golduxot fogom használni, mert amiket én néztem azok közül ez tűnik a legolcsóbbnak.

Bankszámláról (USD) LR-re (USD) 2,9%+ 2,5 USD!!!

Az tényleg barátinak tűnik, jövő héten kipróbálom.

Itt tudtok regisztrálni: http://goldux.com/?ref=6854
FZolee
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.01.03. 17:53
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: FZolee »

Pinduur írta:
FZolee írta:Hello
your Principal has been Refunded
Please Try to take out your money from this scam payment Processor

ezt kaptam és megkaptam a 15 dolláromat :)
Írtál nekik ? Ha igen, honnan ? Saját mail vagy support ?
Supporton keresztül, de elvileg alertpay request is megy.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Sziasztok!

Én is visszakaptam a 14 napon belüli pénzem!
Azt javasolták, hogy vegyem ki mielőbb a pénzem AP-tól nehogy ott ragadjon benn! LR-re nem lehet kikérni, amit nem LR-ről fizettél be!

Szerintem teljesen korrektek és én LR-re váltva folytatom a "munkát" náluk és szerintem a jövőben mindenhol LR-rel...

Viszont csak egy felvetés:
AP zárolta EG számláját és balance-t... Nekünk csak akkor fizet vissza, ha még nem kértünk ki EG-ből... Akkor se EG nem tud a pénzéhez nyúlni, se AP nem fogja nekünk visszaadni. Akkor mi lesz azzal a pénzzel? Szerintem EG visszaadná kamat nélkül tutira, ha feloldanák az egyenlegét... Vélemény???

Még valami:
A pénz megjött, de EG oldalán a befektetéseim és az egyenlegem is változatlan maradt... Mi lesz ezzel a továbbiakban?
Valaki megpróbálta/álja visszaigényelni a tőkéje további részét, ami esetleg benn maradt?

AP to LR átváltót tud valaki ajánlani megfelelőt? Mert akkor tolnám be továbbra is a tőkémet ide...
jancsika
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.19. 14:34
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: jancsika »

goldux.com, én most küzdök vele.
valaki leírhatná, hogy kell erre a szlovák bankszámlára utalni az átváltáshoz, hogy biztos ne bénázzam el.
köszi
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Én is 1 órája visszakaptam a tőkém.

Ezt válaszolták az üzimre:
Hello
your deposit has been Refunded
Please Try to take out your money from this scam payment Processor


Kép
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

sziasztok nem voltam gépközelbe és nincs is sok időm foglalja össze nekem valaki a dolgot nálam ez ahelyezt:

Tegnap lejárt egy lekötésem amit nem tettem vissza,és nem is kértem ki alertra az anomáliák miatt.

Van 2 lekötésem ami 07.22-én és 07.25-én lettek lekötve 2 hétre.Mi a teendőm amik ketyegnek azokat kérjem vissza a accountomra? és ha ott lesznek akkor onnét hogyan tovább,más kifizetési módot ugye nem enged? ha onnét kikérem az EG-től az alertra az megérkezik,és onnét akkor vissza a bankszámlára ,és mi sablon üzenet amit írni kell.tehát nálam nem az a gond hogy az EG-től kikért lé elakadt az alertnél az összes lém az EG-nél van 2 keyteg egy ott a számlámon,lökjétek mit csináljak,ma meddig vannak ott messzi?,köszi:)
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

maradona1 írta:sziasztok nem voltam gépközelbe és nincs is sok időm foglalja össze nekem valaki a dolgot nálam ez ahelyezt:

Tegnap lejárt egy lekötésem amit nem tettem vissza,és nem is kértem ki alertra az anomáliák miatt.

Van 2 lekötésem ami 07.22-én és 07.25-én lettek lekötve 2 hétre.Mi a teendőm amik ketyegnek azokat kérjem vissza a accountomra? és ha ott lesznek akkor onnét hogyan tovább,más kifizetési módot ugye nem enged? ha onnét kikérem az EG-től az alertra az megérkezik,és onnét akkor vissza a bankszámlára ,és mi sablon üzenet amit írni kell.tehát nálam nem az a gond hogy az EG-től kikért lé elakadt az alertnél az összes lém az EG-nél van 2 keyteg egy ott a számlámon,lökjétek mit csináljak,ma meddig vannak ott messzi?,köszi:)

Csak írj egy rövid üzit nekik, hogy küldjék vissza a számládra a pénzt! Aki küld mail-t annak elkezdik feldolgozni és a 14 napon belüli befizetéseket (tehát az AP-ről EG-re beutalt pénzedet) visszaküldik kamat nélkül bárhol tart is az időszakod...
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

martillo írta:
maradona1 írta:sziasztok nem voltam gépközelbe és nincs is sok időm foglalja össze nekem valaki a dolgot nálam ez ahelyezt:

Tegnap lejárt egy lekötésem amit nem tettem vissza,és nem is kértem ki alertra az anomáliák miatt.

Van 2 lekötésem ami 07.22-én és 07.25-én lettek lekötve 2 hétre.Mi a teendőm amik ketyegnek azokat kérjem vissza a accountomra? és ha ott lesznek akkor onnét hogyan tovább,más kifizetési módot ugye nem enged? ha onnét kikérem az EG-től az alertra az megérkezik,és onnét akkor vissza a bankszámlára ,és mi sablon üzenet amit írni kell.tehát nálam nem az a gond hogy az EG-től kikért lé elakadt az alertnél az összes lém az EG-nél van 2 keyteg egy ott a számlámon,lökjétek mit csináljak,ma meddig vannak ott messzi?,köszi:)

Csak írj egy rövid üzit nekik, hogy küldjék vissza a számládra a pénzt! Aki küld mail-t annak elkezdik feldolgozni és a 14 napon belüli befizetéseket (tehát az AP-ről EG-re beutalt pénzedet) visszaküldik kamat nélkül bárhol tart is az időszakod...

tehát a 2 lekötésemt ami ketyeg azt kell visszakérni( gondolom erre nem kapok kamatot) és akkor az összes lémet visszakpom az EG accountomra ugye? és utána mi lesz az ott lévő pénzel? mi a sablon üzi testvér angolul? köszi!
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

maradona1 írta:tehát a 2 lekötésemt ami ketyeg azt kell visszakérni( gondolom erre nem kapok kamatot) és akkor az összes lémet visszakpom az EG accountomra ugye? és utána mi lesz az ott lévő pénzel? mi a sablon üzi testvér angolul? köszi!
Én nagyon egyszerűen ennyit írtam a pénzzel kapcsolatban:
"Hi there,
When will you refund the payment?"

Miután visszakaptad AP-re nyiss egy SolidTrustPay számlát az alábbi linkről, amit az EG fórumon is javasoltak:
https://solidtrustpay.com/index.php?r=114606165
(azt hiszem még kártyájuk is van)

Ha megvan a számla, akkor mondjuk itt át tudod konvertálni a megfelelő helyre:
https://xchanger.org/
(Én még nem próbáltam, de jókat írnak róla és gyorsnak tűnik)

Sok sikert!
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

martillo írta:
maradona1 írta:tehát a 2 lekötésemt ami ketyeg azt kell visszakérni( gondolom erre nem kapok kamatot) és akkor az összes lémet visszakpom az EG accountomra ugye? és utána mi lesz az ott lévő pénzel? mi a sablon üzi testvér angolul? köszi!
Én nagyon egyszerűen ennyit írtam a pénzzel kapcsolatban:
"Hi there,
When will you refund the payment?"

Miután visszakaptad AP-re nyiss egy SolidTrustPay számlát az alábbi linkről, amit az EG fórumon is javasoltak:
https://solidtrustpay.com/index.php?r=114606165
(azt hiszem még kártyájuk is van)

Ha megvan a számla, akkor mondjuk itt át tudod konvertálni a megfelelő helyre:
https://xchanger.org/
(Én még nem próbáltam, de jókat írnak róla és gyorsnak tűnik)

Sok sikert!
köszi tehát ha ezt megírom automatikusan visszalökik alertra a lét,mert ugye a withdraw menűben Én már nem tudom visszahívni a lét,akkor az alerton gyűlik a lé és onnét kell majd más módon hozzájutni STP-re azt hiszem regéltem már valamikor,de majd megnézem köszi írom mailt,köszi.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

maradona1 írta:
martillo írta:
maradona1 írta:tehát a 2 lekötésemt ami ketyeg azt kell visszakérni( gondolom erre nem kapok kamatot) és akkor az összes lémet visszakpom az EG accountomra ugye? és utána mi lesz az ott lévő pénzel? mi a sablon üzi testvér angolul? köszi!
Én nagyon egyszerűen ennyit írtam a pénzzel kapcsolatban:
"Hi there,
When will you refund the payment?"

Miután visszakaptad AP-re nyiss egy SolidTrustPay számlát az alábbi linkről, amit az EG fórumon is javasoltak:
https://solidtrustpay.com/index.php?r=114606165
(azt hiszem még kártyájuk is van)

Ha megvan a számla, akkor mondjuk itt át tudod konvertálni a megfelelő helyre:
https://xchanger.org/
(Én még nem próbáltam, de jókat írnak róla és gyorsnak tűnik)

Sok sikert!
köszi tehát ha ezt megírom automatikusan visszalökik alertra a lét,mert ugye a withdraw menűben Én már nem tudom visszahívni a lét,akkor az alerton gyűlik a lé és onnét kell majd más módon hozzájutni STP-re azt hiszem regéltem már valamikor,de majd megnézem köszi írom mailt,köszi.
erre kell írni:
support@earngroups.com
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Én ezt fogom elküldeni:

Dear Earngroups!

I would like to request a $ 100-om that I could from Liberty Reserve to invest!
Username: petya0426

Alertpay address : djpetyus@gmail.com

Thank you in advance I will continue to invest!
Welcome, Petya0426


Remélem így is kiutalják,hogy csak csütörtökön járna le a befektetésem.
Ha visszautalják a pénzt,én továbbra is szeretnék hozzájuk majd befektetni,mert korrekteknek fogom tartani őket.Viszot nem tudom,hogy Liberty vagy SolidTrustPay lenne a jobb..Szerintetek???
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Én nagyon egyszerűen ennyit írtam a pénzzel kapcsolatban:
"Hi there,
When will you refund the payment?"

Miután visszakaptad AP-re nyiss egy SolidTrustPay számlát az alábbi linkről, amit az EG fórumon is javasoltak:
https://solidtrustpay.com/index.php?r=114606165
(azt hiszem még kártyájuk is van)

Ha megvan a számla, akkor mondjuk itt át tudod konvertálni a megfelelő helyre:
https://xchanger.org/
(Én még nem próbáltam, de jókat írnak róla és gyorsnak tűnik)

Sok sikert![/quote]

köszi tehát ha ezt megírom automatikusan visszalökik alertra a lét,mert ugye a withdraw menűben Én már nem tudom visszahívni a lét,akkor az alerton gyűlik a lé és onnét kell majd más módon hozzájutni STP-re azt hiszem regéltem már valamikor,de majd megnézem köszi írom mailt,köszi.[/quote]

erre kell írni:
support@earngroups.com[/quote]

Én nem magára az e-mail címre írtam ,hanem a Supporton keresztül,az nem baj,ugye?
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Sziasztok!Szerdán kötöttem le 14napra pénzt EG-be.Most akkor ki kell vennem vagy hagyhatom!És hol nyissak másik számlát??

Ezt kaptam emailben: Members,

We would like to inform you that, AlertPay has replied to us, stating that, they do not wish to do business with us, without any genuine reasons. Please note that this a scam tactic pulled out by AlertPay steal all the money in the account. We, hereby, would like to announce that, AlertPay has been discontinued as a deposit/withdrawal option at EarnGroups.

First they froze $40,000 in our account balance and asked us to submit certain documents for further verification process, which we did, and when they realized that they couldn't trick us saying that they closed our account for not submitting the documents, they asked us to wait for 2-3 business days for further monitoring of our website. 3 business days had gone by, and we did not hear from them. We contacted them asking to complete the review process, and then they all of a sudden, replied to us that they do not wish to do business with us, without any solid or genuine reasons. It is sad that know that even AlertPay, a once honest payment processor, has now started to scam members.

We know that many of you have used AlertPay to invest with us, and are probably wondering now, what is up next. We have come to a solution. Members whose transactions to our AlertPay account has not exceeded 14 days will be refunded, as the REFUND button will work only for transactions which have not exceeded 14 days. The other members (whose deposit transactions to our account have exceeded 14 days) will have to contact AlertPay to get their money back, as the REFUND button will not work for such transactions, and as the Send Money feature in our account has been disabled by AlertPay.

We have provided a link to the screenshot of our AlertPay account showing the balance in it, and the hold status, below
http://earngroups.com/images/APBalance.PNG

Please note that, we were in no way responsible for this situation, and everything was planned and done by the greedy AlertPay. AlertPay is the only one to blame for this situation, and we strongly advise everyone not to use this payment processor.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com




Aki tud angolul lefordithatná.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Petya!
Biztos jó lesz, amit írtál, szerintem nem is olvassák, csak így tudják, hogy kivel kell foglalkozni... Tudni fogják, hogy mennyi jár vissza és vissza is küldik...
Melyik jobb, STP vagy LR??? Jó kérdés... LR-t mindenhol elfogadják, viszont EG fórumán nagyon nyomják most az STP, amit ma aktiváltak, de van ott is LR! Szerintem nézd meg mi lenne neked a jobb...
erdan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.07.28. 20:14
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: erdan »

Sziasztok!
Ha több, mint 14 napja utaltam át az AP-ről az EG-re, mert utána visszaforgattam, akkor bukta?
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

erdan írta:Sziasztok!
Ha több, mint 14 napja utaltam át az AP-ről az EG-re, mert utána visszaforgattam, akkor bukta?



Én is ezt kérdezem?betettem egy hétre majd szerdán 2hétre visszaforgattam.Hol és hogy nyissak számlát???????SEGITSETEK!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

teso80 írta:Sziasztok!Szerdán kötöttem le 14napra pénzt EG-be.Most akkor ki kell vennem vagy hagyhatom!És hol nyissak másik számlát??

Ezt kaptam emailben: Members,

We would like to inform you that, AlertPay has replied to us, stating that, they do not wish to do business with us, without any genuine reasons. Please note that this a scam tactic pulled out by AlertPay steal all the money in the account. We, hereby, would like to announce that, AlertPay has been discontinued as a deposit/withdrawal option at EarnGroups.

First they froze $40,000 in our account balance and asked us to submit certain documents for further verification process, which we did, and when they realized that they couldn't trick us saying that they closed our account for not submitting the documents, they asked us to wait for 2-3 business days for further monitoring of our website. 3 business days had gone by, and we did not hear from them. We contacted them asking to complete the review process, and then they all of a sudden, replied to us that they do not wish to do business with us, without any solid or genuine reasons. It is sad that know that even AlertPay, a once honest payment processor, has now started to scam members.

We know that many of you have used AlertPay to invest with us, and are probably wondering now, what is up next. We have come to a solution. Members whose transactions to our AlertPay account has not exceeded 14 days will be refunded, as the REFUND button will work only for transactions which have not exceeded 14 days. The other members (whose deposit transactions to our account have exceeded 14 days) will have to contact AlertPay to get their money back, as the REFUND button will not work for such transactions, and as the Send Money feature in our account has been disabled by AlertPay.

We have provided a link to the screenshot of our AlertPay account showing the balance in it, and the hold status, below
http://earngroups.com/images/APBalance.PNG

Please note that, we were in no way responsible for this situation, and everything was planned and done by the greedy AlertPay. AlertPay is the only one to blame for this situation, and we strongly advise everyone not to use this payment processor.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com




Aki tud angolul lefordithatná.

azért az AP bevehetné 1-2 ember péniszét egyrészt mert bent maradt a 10$-om másrészt mert velem is eljátszották már ezt ... 90$ bánja, szóval innentől kezdve inkább MB-zek vagy LR-ezek, ez azért nagy gáz ....
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

szabol írta:
teso80 írta:Sziasztok!Szerdán kötöttem le 14napra pénzt EG-be.Most akkor ki kell vennem vagy hagyhatom!És hol nyissak másik számlát??

Ezt kaptam emailben: Members,

We would like to inform you that, AlertPay has replied to us, stating that, they do not wish to do business with us, without any genuine reasons. Please note that this a scam tactic pulled out by AlertPay steal all the money in the account. We, hereby, would like to announce that, AlertPay has been discontinued as a deposit/withdrawal option at EarnGroups.

First they froze $40,000 in our account balance and asked us to submit certain documents for further verification process, which we did, and when they realized that they couldn't trick us saying that they closed our account for not submitting the documents, they asked us to wait for 2-3 business days for further monitoring of our website. 3 business days had gone by, and we did not hear from them. We contacted them asking to complete the review process, and then they all of a sudden, replied to us that they do not wish to do business with us, without any solid or genuine reasons. It is sad that know that even AlertPay, a once honest payment processor, has now started to scam members.

We know that many of you have used AlertPay to invest with us, and are probably wondering now, what is up next. We have come to a solution. Members whose transactions to our AlertPay account has not exceeded 14 days will be refunded, as the REFUND button will work only for transactions which have not exceeded 14 days. The other members (whose deposit transactions to our account have exceeded 14 days) will have to contact AlertPay to get their money back, as the REFUND button will not work for such transactions, and as the Send Money feature in our account has been disabled by AlertPay.

We have provided a link to the screenshot of our AlertPay account showing the balance in it, and the hold status, below
http://earngroups.com/images/APBalance.PNG

Please note that, we were in no way responsible for this situation, and everything was planned and done by the greedy AlertPay. AlertPay is the only one to blame for this situation, and we strongly advise everyone not to use this payment processor.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com




Aki tud angolul lefordithatná.

azért az AP bevehetné 1-2 ember péniszét egyrészt mert bent maradt a 10$-om másrészt mert velem is eljátszották már ezt ... 90$ bánja, szóval innentől kezdve inkább MB-zek vagy LR-ezek, ez azért nagy gáz ....



És ha Ap-bol raktam be oda kell kikérnem?Vagy most mi van irjon már valaki alami értelmeset.!
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

martillo írta:Petya!
Biztos jó lesz, amit írtál, szerintem nem is olvassák, csak így tudják, hogy kivel kell foglalkozni... Tudni fogják, hogy mennyi jár vissza és vissza is küldik...
Melyik jobb, STP vagy LR??? Jó kérdés... LR-t mindenhol elfogadják, viszont EG fórumán nagyon nyomják most az STP, amit ma aktiváltak, de van ott is LR! Szerintem nézd meg mi lenne neked a jobb...
Nem telt el 10 perc,és jött is a pénz :D
Juppiii:D Nagyon megörültem neki,nagyon korrektnek tartom őket,mondjuk jövőhéten csütörtökön járt volna le,145$-om lett volna,annak vhogy jobban örültem volna :D
Viszont egy valamit nem értek..
A pénzt ugyan arról az AP címről utalta az EG,mint amiről egy hete..Ez hogy lehet??
Ha egyszer zárolták a számlájukat,akkor se ki-se be..Akkor mégis hogyan tudtak utalni??
Nem értem..

Szerintem a LR-t fogom választani,mivel LR-ről AP-re az Xchanger ingyen váltja át..
Nem tudom,meglátom,de ezt akkor sem értem,h hogy lehet..Na mindegy :D
Örülök,h megjött,ez a lényeg:D
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

AP-re visszaküldik elvileg
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Request-et már nem lehet küldeni, ezt írja:
You cannot request money from this account since it is temporarily suspended.
Kép
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

hoparduc írta:Request-et már nem lehet küldeni, ezt írja:
You cannot request money from this account since it is temporarily suspended.
ezt ki írja és mit jelent tesó?
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

vazze most értem a géphez pár perce küldtem el emailt beszarok ha nem küldik vissza sok lém van ott?!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

maradona1 írta:
hoparduc írta:Request-et már nem lehet küldeni, ezt írja:
You cannot request money from this account since it is temporarily suspended.
ezt ki írja és mit jelent tesó?
azt írja hogy nem tudsz visszakérni pénzt mert a felhasználó acc-ja fel van függesztve/zárolva, tesó él még az alaptőkés biztosításod?:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szabol 2011.07.29. 19:31-kor.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

jani írta:
hoparduc írta:Request-et már nem lehet küldeni, ezt írja:
You cannot request money from this account since it is temporarily suspended.
na most akkor mi van,en tegnap ejjel kaptam valahonnan 12 dodot,be is fektettem rogton az eg-be.Azt nem ertem,ha egyszer az EG befektette valahova azt a penzt,akkor minek kell meg mindig az alerttal bajlodnunk????Ha lefagyasztottak a szamlajukat,akkor mi kozuk van meg mindig az alerthez?
Hagyjuk a csába,a befeccolt penz mar az EG nal van es kész.Amikor lejar,akkor kamatostul utaljak at oda,ahol nyitunk egy uj szamlat. :good:
Szerintem ez nem ilyen egyszerű, mindenképpen kell az AP az átutalásokhoz. PP-ről és AP-ról tudunk csak hazautalni pénzt. Vagy nem így van? :o
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1999
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

Jó hír!

Kód: Egész kijelölése

Hi Members,

We are extremely happy to inform you that AlertPay has pulled back the hold status from our account, and have made our account fully operational again. As you all know, we have already made refund to many members. Due to this, we need to adjust many account, and make the necessary corrections. AlertPay will once again be enabled as an accepted payment processor in the next few hours, once we sort all accounts regarding the refunds, and making the necessary corrections.


We would like to thank AlertPay for this wonderful job, and we appreciate the efforts they have done in making us to do business with them. Thank you so much, AlertPay!

We wish you a pleasant stay with us.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com
A lényege az, hogy az Earngroups-nak feloldották az Alertpay számlájukat, így minden visszaáll a régi kerékvágásba. :D
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

hoparduc írta:
jani írta:
hoparduc írta:Request-et már nem lehet küldeni, ezt írja:
You cannot request money from this account since it is temporarily suspended.
na most akkor mi van,en tegnap ejjel kaptam valahonnan 12 dodot,be is fektettem rogton az eg-be.Azt nem ertem,ha egyszer az EG befektette valahova azt a penzt,akkor minek kell meg mindig az alerttal bajlodnunk????Ha lefagyasztottak a szamlajukat,akkor mi kozuk van meg mindig az alerthez?
Hagyjuk a csába,a befeccolt penz mar az EG nal van es kész.Amikor lejar,akkor kamatostul utaljak at oda,ahol nyitunk egy uj szamlat. :good:
Szerintem ez nem ilyen egyszerű, mindenképpen kell az AP az átutalásokhoz. PP-ről és AP-ról tudunk csak hazautalni pénzt. Vagy nem így van? :o

Az STP-ről is tudsz hazautalni pénzt ugyanolyan mint AP,ott is meg kell adi a bankot ahova meg ahonnann utalsz.. a 8dik oldalon van a linkje valahol középtájt.Meg EG-re is tudsz befizetni.Remélem én sem buktam a 92 dodomat.Nem örulnék neki.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Admin írta:Jó hír!

Kód: Egész kijelölése

Hi Members,

We are extremely happy to inform you that AlertPay has pulled back the hold status from our account, and have made our account fully operational again. As you all know, we have already made refund to many members. Due to this, we need to adjust many account, and make the necessary corrections. AlertPay will once again be enabled as an accepted payment processor in the next few hours, once we sort all accounts regarding the refunds, and making the necessary corrections.


We would like to thank AlertPay for this wonderful job, and we appreciate the efforts they have done in making us to do business with them. Thank you so much, AlertPay!

We wish you a pleasant stay with us.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com
A lényege az, hogy az Earngroups-nak feloldották az Alertpay számlájukat, így minden visszaáll a régi kerékvágásba. :D

De nem hiszem,mert nálam már nem jelenik meg AP számla amiről be lehetne fizetni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Amazon [Bot] valamint 3 vendég