Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Petya0426 írta:Kedves Patric!
Egyszerűen fel sem tudom fogni,hogy miért véded ennyire Christ...Na mindegy,lehet nem tartozik rám..
Nekem eddig nincs bajom vele,korrektnek is tartom valamilyen módon,viszont egy valamit nem értek.
Mi befektettünk nála..Gondolom,hogy ő nem egy szeretetszolgálat,hogy csak úgy adja a kamatokat,tehát értelem szerűen,ő is befekteti valahol a mi pénzünket..Tehát Akkor a mi befektetésünk ami még nem járt le,az valószínű,hogy nem az ő AP számláján volt,hanem annak az embernek a számláján,ahová ő befektette a mi pénzünket..
Tiszta sor,hogy bentmaradt több millió,több tíz millió forintnak megfelelő dollár az Alertpay számláján,de az a pénz,az csak azoknak a tagoknak a pénze,akiknek már lejárt a befektetésük, + Chrisnek a saját jutaléka,mert gondolom nem csak annyit termel ki,amennyit nekünk biztosít,mert akkor nem érné meg neki....
A másik,amit nem értek..Az egyik levelében benne volt egy képnek a linke,melyen látható,hogy több ezer dollár maradt az AP számláján..Gyorsan fogtam a számológépem,s napi árfolyamon számolva is több mint 26millió forintnak megfelelő dollár volt ott a számláján..Kérdem én,hogy ha ekkora pénzmennyiségről van szó,akkor miért nem fogja a bőröndjét,s utazik el az AP székházába,ahol személyesen tudna beszélni akár az igazgatóval,hogy mégis mi a pálya...Ehelyett inkább e-mail-ben írogatnak...Hidd el,biztos,hogy nem minden kerek az EG-nél sem..
Én nem mondok róluk rosszat,mert eddig nem buktam,sőt tervezem is,hogy továbbra is fogok befektetni Libertyről vagy másik netbankról...
Üdv,Peti
azt ne tőlem kérdezd meg,hogy miért nem megy el ez egy jó kérdés. én bárkit védek ha nevetséges módon ok nélkül támadják.

amit irtál arra meg annyit válaszolok,hogy igen az több mint vszinü azoknak a pénze akiknek már lejárt,de úgy gondolom,hogy ennyi erővel a ti pénzetek is lehetett mivel hamár idáig eljuttott,hogy ennyi pénzt forgat plussz ilyen jól fektet be akkor több mint vszinü,hogy ha én ma lekötöm a 200dollárom holnaputánra már meg is lesz a kamatja és feltolja a saját ap számlájára ott tárolva még másfél hétig mert ő is számolgat és tudja jól,hogy kinek és mennyi jut kifele abbol egészen 0ra jutva. ennyi. érted?ha lenne rá megoldás szerintem már nyitott volna a dolog fele de mivel közel sem tud jutni a ti pénzetekhez ezért írja mindenkinek,hogy kérje ki mindenki maga mert ugye 1lehetőség és egyben utolso van erre az AP-n.elég egy hányinger dolog történt de ez mostmár szerintem azon az 1lehetőségen kivül orvosolhatatlan mindenesetre énsem állok másképp Chrishez ezt jobb ha tudjátok csak értem ezt az egészet és ezért is van az,hogy amig istenitettem az Ap-t mostmár csináltam a solidnál egy regit az Ap- meg mehet a tökömbe a 20dollárommal ami egy hete pendingel..akkor ki is nyulja le a lovét??????????????????????????????????

az egy érdekes dolog,hogy a hyip cégek és az online bankok személyesen nem tartják a kapcsolatot,ezmár egy nagyon régi hiba és probléma de ezvan. ezt véleményem szerint pozitivan 1 cégnél sem fogjátok megélni.ők is csak neten tartják a kapcsit meg max telon.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Minden szép és jó amit írtatok, de nekem mégis megkérdőjeleződik az AP magatartása. Ugyanis ha belegondoltok az AP-nak ezekből a HYIP-ből óriási haszna van/volt. Na most egy ilyen húzással óriási pénztől esik el ő is. Én értem, hogy a pénzmosás, stb ... elleni védekezésül csinálnak sokmindent, meg a biztonság. De az, hogy szó nélkül zárol egy számlát... Szóval óriási bukta mindenkinek.
Azért jó lenne tudni mi van a háttérben.
Sajnos én várok, hogy mi lesz. Már létrehoztam Libertyt, de várok.

Minden jót mindenkinek.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

csak nekem nullázódott le az EG számlám ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azta *****...ebből szép feljelentés lesz...most várok mivan,írtam neki de ha lenyúlásról van szó feljelentem. szegényke elköpte magát rendesen mikor spanolodtunk. ne vegyétek készpénznek,de most senki ne fektessen be.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2011.07.30. 15:32-kor.
Ok: Kérlek ne káromkodj a fórumon! Olvasd el a Fórum Szabályzatot!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

Alertpay-nél nyissatok dispute-ot és visszaadják a pénzeteket.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

patric22 írta:csak nekem nullázódott le az EG számlám ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azta *****...ebből szép feljelentés lesz...most várok mivan,írtam neki de ha lenyúlásról van szó feljelentem. szegényke elköpte magát rendesen mikor spanolodtunk. ne vegyétek készpénznek,de most senki ne fektessen be.
Feljelentéés?? :O
Az előbb még Te Istenítetted Christ.. :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Petya0426 írta:
patric22 írta:csak nekem nullázódott le az EG számlám ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azta *****...ebből szép feljelentés lesz...most várok mivan,írtam neki de ha lenyúlásról van szó feljelentem. szegényke elköpte magát rendesen mikor spanolodtunk. ne vegyétek készpénznek,de most senki ne fektessen be.
Feljelentéés?? :O
Az előbb még Te Istenítetted Christ.. :)
mostmár semmit sem tudok. én eddig abban a hitben éltem,hogy az online bankal sem lehet soha probléma.pedig tényleg gáz van most az Alertal.erre most az EG-n nullázodik le az egyenlegem. ezmár kemény.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

Alertpay-el semmi gáz nincs. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

patric22 írta:
Petya0426 írta:
patric22 írta:csak nekem nullázódott le az EG számlám ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azta *****...ebből szép feljelentés lesz...most várok mivan,írtam neki de ha lenyúlásról van szó feljelentem. szegényke elköpte magát rendesen mikor spanolodtunk. ne vegyétek készpénznek,de most senki ne fektessen be.
Feljelentéés?? :O
Az előbb még Te Istenítetted Christ.. :)
mostmár semmit sem tudok. én eddig abban a hitben éltem,hogy az online bankal sem lehet soha probléma.pedig tényleg gáz van most az Alertal.erre most az EG-n nullázodik le az egyenlegem. ezmár kemény.
Írj Chrisnek.. :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

valami nem stimmel az oldalllal.az egy dolog,hogy eltünt az egyenlegem.de akkor miért nem teljesen? kis aprolék maradt fent...
ráadásul a historyk is resetelve vannak.az egész oldal. ez nekem most magas.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

patric22 írta:valami nem stimmel az oldalllal.az egy dolog,hogy eltünt az egyenlegem.de akkor miért nem teljesen? kis aprolék maradt fent...
ráadásul a historyk is resetelve vannak.az egész oldal. ez nekem most magas.
Áldom az eszem,hogy tegnap kitudtam venni a tőkémet.. :)
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Hogy azt a .....!!!
Nekem teljesen lenullázódott minden az EG-on.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Szerintem az AP-s egyenlegetek nullázódott le EG-n..Ezzel is jelezve,h AP-re nem fognak fizetni..
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

És erről hol van egy értesítő email vagy valami ? :o
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Petya0426 írta:Szerintem az AP-s egyenlegetek nullázódott le EG-n..Ezzel is jelezve,h AP-re nem fognak fizetni..
igen?oksa. én ap-ről soha nem fektettem be. na mit szólsz?kifele sem kértem. refekből szedtem össze azt a pénzt amit...közel 240dollárt.levolt kötve még reggel ott volt most beléptem és resetelve az egész oldal. itt szép lenyulásrol lesz szo szerintem...várok még 15percet ha nem válaszol nagyon megfenyegetem. minden hyip oldalnak van egy gyenge pontja..szerintem mindenki tudja,hogy miaz....tiszta vicc
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Hmmn ez azért érdekes dolog ez nem gumi dominó hogy csak így kitörlik a lét a számlánkról mondjuk ez egy dolog az összeget tudjuk mennyi volt rajta,most akkor mi a következő lépés? jó lenne valami válasz hír bármi mielőtt belefogunk bármibe is,amúgy az alert visszatudja adni a lét mert zárolt annyit vagy ez sorba állás jellegű lesz aki elől van kap pénzt aki későn az már nem,mit kell elküldeni nekük majd hogy igazold mennyi volt a pénz amit követelsz?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

maradona1 írta:Hmmn ez azért érdekes dolog ez nem gumi dominó hogy csak így kitörlik a lét a számlánkról mondjuk ez egy dolog az összeget tudjuk mennyi volt rajta,most akkor mi a következő lépés? jó lenne valami válasz hír bármi mielőtt belefogunk bármibe is,amúgy az alert visszatudja adni a lét mert zárolt annyit vagy ez sorba állás jellegű lesz aki elől van kap pénzt aki későn az már nem,mit kell elküldeni nekük majd hogy igazold mennyi volt a pénz amit követelsz?
ez tiszta vicc teso tiszta ideg vagyok komolyan monitor mögül keménykedik öcsém fu........
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

maradona1 írta:Hmmn ez azért érdekes dolog ez nem gumi dominó hogy csak így kitörlik a lét a számlánkról mondjuk ez egy dolog az összeget tudjuk mennyi volt rajta,most akkor mi a következő lépés? jó lenne valami válasz hír bármi mielőtt belefogunk bármibe is,amúgy az alert visszatudja adni a lét mert zárolt annyit vagy ez sorba állás jellegű lesz aki elől van kap pénzt aki későn az már nem,mit kell elküldeni nekük majd hogy igazold mennyi volt a pénz amit követelsz?
Mivel az EG-on már nincs semmi nyoma, másolgasd ki a kapcsolódó leveleket(mail).
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

patric22 írta:
maradona1 írta:Hmmn ez azért érdekes dolog ez nem gumi dominó hogy csak így kitörlik a lét a számlánkról mondjuk ez egy dolog az összeget tudjuk mennyi volt rajta,most akkor mi a következő lépés? jó lenne valami válasz hír bármi mielőtt belefogunk bármibe is,amúgy az alert visszatudja adni a lét mert zárolt annyit vagy ez sorba állás jellegű lesz aki elől van kap pénzt aki későn az már nem,mit kell elküldeni nekük majd hogy igazold mennyi volt a pénz amit követelsz?
ez tiszta vicc teso tiszta ideg vagyok komolyan monitor mögül keménykedik öcsém fu........
ha nem vagyok indiszkrét akkor VÁLASZOLT NEKED PRIVÁTBAN valami érdemlegeset?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

maradona1 írta:
patric22 írta:
maradona1 írta:Hmmn ez azért érdekes dolog ez nem gumi dominó hogy csak így kitörlik a lét a számlánkról mondjuk ez egy dolog az összeget tudjuk mennyi volt rajta,most akkor mi a következő lépés? jó lenne valami válasz hír bármi mielőtt belefogunk bármibe is,amúgy az alert visszatudja adni a lét mert zárolt annyit vagy ez sorba állás jellegű lesz aki elől van kap pénzt aki későn az már nem,mit kell elküldeni nekük majd hogy igazold mennyi volt a pénz amit követelsz?
ez tiszta vicc teso tiszta ideg vagyok komolyan monitor mögül keménykedik öcsém fu........
ha nem vagyok indiszkrét akkor VÁLASZOLT NEKED PRIVÁTBAN valami érdemlegeset?
reggel még válaszolt de csak azt ami már mindenkinek tiszta.most írok neki de nem válaszol
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

én előre szóltam, hogy nincs valami rendben. Az AlertPay-nek elvileg nem érdeke bebuktatni ezeket az oldalakat.

Amikor az EG küldött levelet, hogy ellenőrzés van náluk, én abban a pillanatban írtam az AP-nek, hogy tényleg ellenőrzés van-e. Választ azóta sem kaptam tőlük.

Most mindkét céggel szemben bizalmatlan vagyok, de ha az AP hajlandó visszaírni a levelemre, akkor megnyugodnék. Egy dispute-om is folyamatban van a HUSM ellen, még arra sem jött válasz.

Viszont ha végiggondoljátok. Az AP nekünk nem válaszol napokig, akkor az EG-nek mért írna 3 levelet 2 percen belül? Szerintem ezeket a levelek már régóta meg vannak írva, az AP ellenes logót is már előre megcsinálták, és az EG szépen néhány nap alatt le lesz építve. Ha megnézitek minden mostanában bebukott HYIP-nál így volt. Normálisan működött minden, aztán jött 1-2 előjel, ami elgondolkodtatott mindenkit, hogy mi a fasz lehet most? És amíg mindenki gondolkodott, addig szépen eltűntek.

Az én véleményem, hogy az EG-nek nincs sok hátra.

Ha csak arra gondolok, hogy egy csomó AP felhasználó nyomatni fogja a negatív értékelés most emiatt feléjük, emiatt kevesebb lesz az új befektető, és ez tudjuk, hogy egy HYIP életében mit jelent.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sleepingevil 2011.07.30. 16:06-kor.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Pinduur írta:
maradona1 írta:Hmmn ez azért érdekes dolog ez nem gumi dominó hogy csak így kitörlik a lét a számlánkról mondjuk ez egy dolog az összeget tudjuk mennyi volt rajta,most akkor mi a következő lépés? jó lenne valami válasz hír bármi mielőtt belefogunk bármibe is,amúgy az alert visszatudja adni a lét mert zárolt annyit vagy ez sorba állás jellegű lesz aki elől van kap pénzt aki későn az már nem,mit kell elküldeni nekük majd hogy igazold mennyi volt a pénz amit követelsz?
Mivel az EG-on már nincs semmi nyoma, másolgasd ki a kapcsolódó leveleket(mail).

Ja az meg van mailben!


amúgy ezt kell végig zongorázni majd?


http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=26&t=883
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

A történet röviden:
1. Alertpay ellenőrzést indított az Earn Groups ellen.
2. A vizsgálódás tovább tartott mint amennyi időt mondott az Alertpay.
3. Earn Groups besokallt és elindított egy körüzenetet, amiben leírta, hogy az Alertpay csaló és aki 15 napon belül fektetett be pénzt, annak visszaadják, aki több ideje az kérje az Alertpay-en keresztül a pénzt.
4. Alertpay feloldotta az Earn Groups számláját, de időközben több ezer dispute indult ellenük ezért újra zárolták.
5. Earn Groups ma reggelre midenkinek törölte az egyenlege java részét vagy az egészet.

Most akkor ki is a csaló? Az Alertpay vagy az Earn Groups? :roll:
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
malula13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.16. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: malula13 »

helló!nekem is lenullázott mindent..kivéve egy reffjutalékot,amit Libertyről fizettek..az aktív reffek is eltűntek,akik Alertpayról tettek be..!((
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

na most megkérdeztem a hivatalos forumon,hogy mi is van mert ahogy látom a moderátor szivesen válaszol.

kivi vagyok mit fog írni.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Higgyétek el,hogy az van,amit az előbb mondtam..
Patric,neked van más netbankod megadva,vagy csak Ap?
Továbbá,az egyenleged alatt milyen netbank volt írva?
Tuti,hogy azokét törölték,akiknek AP-ről volt pénzük.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

FONTOS,MODERÁTOR ÍRTA EG:

Hello
send support ticket to our e-mail support@earngroups.com and please provide us with your username and payment processor and transaction batch
Thank you.



VALAMI KAVARODÁS VAN MÁR DE MEGNEM MONDOM,HOGY KI TEHET ROLA. AZ ÉN MEGLÁTÁSOM SZERINT MOST VAGY AZ EG KÖRÜL VAN GÁZ,VAGY AZ AP KÖRÜL. ENNYI.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bigali »

Most néztem, EG törölte még azt az egyenlegem is ami még le sem járt, meg az egész forgalmi történeteket. szerintem könyveljük el a veszteséget és legyünk gazdagabban 1 tapasztalattal. Christian bekap6ja, meg az egész csaló HYIP banda. remélem patikára költi a 600 dolcsimat!
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Patric,van már vmi válasz?
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Sziasztok!nekem is törölték a pénzem!De legalább válaszoltak!majd kiderül!Az tuti,hogy AP már nincs ez 100%!
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Most irkálok nekik a fórumon, bizonygatom az utalást meg az eltelt időt fotókkal...stb
Remélem lesz megoldás.
(habár AP-es voltam, szal nem sokat érek vele)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 5 vendég