Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bigali »

ez a levélváltás történt a supporttal, mindenki vonja le a következtetést: (jah, azt a tróger Chsistiant csókoltatom)

Hi,

Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds. Please contact AlertPay for refund.

It's not Possible
__________________
dear suppport


I have a question, please help

I put my many about AlertPay, can I it request SolidTrustPay or Liberty
reverse or PerfektMany account?
If not, what can I do?

thank you

bigali
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Akkor Én leszek az első aki megfogalmaz egy kérdést majd mindenki beírja a magáét és így hétfőre csak összeáll egy csokorra való amit el lehet küldeni:)



1.kérdezem akinek élő befektetése van az EG-nél és Alerton keresztül fizetett be az hogy jut a pénzéhez,van arra lehetőség hogy más kifizetési processzort használjunk mint ahogy befizettünk?

2.az EG programja ezútán is zavartalanul folytatódik a megszokott feltételekkel,csak más kifizetési lehetőségekkel,ha az ember leköti a bent lévő pénzét akkor azt később már kiveheti nem alertra?

3. Miért az Alertet kell b...ni,ha a pénz az EG-nél van teremtsenek lehetőséget hogy az emberek hozzájussanak a pénzükhöz.

4.mint cég fordulnak valamiylen felügyeleti szervhez,hogy az Alertpay által okozott kárt behajtsák?

5.van-e bármiféle alapja annak hogy az Alert azért zárolta a számlát mert nem látta biztosítottnak a pénzügyi fedezetet az EG részéról?


Kb ennyi jutott esezmbe vannak itt okosabbak majd ők is leírják normálisabban,félre értés ne essék én EG-fan vagyok csak itt van pénzem és elég sok,tehát azért fogalmaztam így hogy tiszta világos válaszokat kapjunk,és tudjunk tovább lépni,köszönettel.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bigali »

jah, és töb mint 600 dollárom van EG-nél
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

na 1.kérdésre úgy nézz ki meg van a válasz ez kemény mondjuk Én várok hétfőig mindenképpen addig csak kikristályosodik a dolog,megyek mert így sem aludtam az éjjel vazze:(
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

bigali írta:jah, és töb mint 600 dollárom van EG-nél
cserélnél veled testvér azonnal :(
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

maradona1 írta:
bigali írta:jah, és töb mint 600 dollárom van EG-nél
cserélnél veled testvér azonnal :(
nem tudok írni sem:)

cserélnék!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

bigali írta:jah, és töb mint 600 dollárom van EG-nél
jujjjj, :(
nekem "csak" az EA-nál ragadt bent 1500 $ + kamatom (+ husm 80 $). :bad:
edömér
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.30. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: edömér »

Lehet, hoyg én vagyok értetlen, de esküszöm végigolvastam az egész fórumot, de még mindig nem értem a dolgot pontosan.
Szóval befektettem július 4-én 200 dolcsit 2 hétre. Ezt újraforgattam 2 hétre. Hétfőn fog lejárni a 2. két hetes időszak.
Nekem akkor az AP-nek kell írnom, hogy szedjék le nekem a 200 dolcsit az EG számlájáról? (a kamatokat gondolom elfelejthetem) És egyáltalán most akkor muszáj hétfőig várni, amíg lejár a 2. időszakom?
Tudom, valakinek ez nagyon tiszta, de nekem sajnos nem...
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

4.kérdésem:

Miért kell úgymond az Alerthoz fordulni?

1.azért mert az Alert fogja kifizetni az EG helyett apénzünket ezt mondjuk nem hiszem el,úgyse fogja

2.ha van pénze az EG-nek akkor mi baj,fizethet más pocesszorra,vagy az a baj hogy az Alert lenyúlt vagy 40e dodót az EG-től és ezt akarja úgymond behajtani avval,hogy Ő helyette fizessen az Alert

Itt a hagyományos alertos pénzvisszafizetési garancia nem áll fent mert nem arről van szó hogy az EG lelépett apénzzel és nincs pénze nem????
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

AP visszaigénylés csak akkor teljesül, ha az illető oldal számláján van elegendő összeg. Nem az AP fizet vissza, hanem az illető számlájáról fizet vissza a károsultnak. :)
Magyarul belenyúl az EG számláján lévő pénzbe és onnan fizeti ki a reklamált összeget.
Kép
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

hoparduc írta:AP visszaigénylés csak akkor teljesül, ha az illető oldal számláján van elegendő összeg. Nem az AP fizet vissza, hanem az illető számlájáról fizet vissza a károsultnak. :)
Magyarul belenyúl az EG számláján lévő pénzbe és onnan fizeti ki a reklamált összeget.
Hát ez az tesó az meg nem nagyon fog menni,mert akkor fizethetne a EG közvetlenűl is nem alertra? na ezeket kéne megkérdezni az EG-től konkrétan akinek náluk van pénze az hogy juthat hozzá konkrétan?????
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

hoparduc írta:AP visszaigénylés csak akkor teljesül, ha az illető oldal számláján van elegendő összeg. Nem az AP fizet vissza, hanem az illető számlájáról fizet vissza a károsultnak. :)
Magyarul belenyúl az EG számláján lévő pénzbe és onnan fizeti ki a reklamált összeget.
Nos, ebben az esetben az Alertnak van honna leemelnie a pénzt mivel több mint 170,000-et fagyasztottak be az EG számláján.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

az EG már biztos nem fog fizetni Alertre mivel a számlájukát zárolták (gondolom azért az alertpay a pénzt eltette magának) így hát lőttek az én 10$-omnak is :( amúgy meg tátva marad a szám hogy néhányan mekkora pénzeket tesztek be hyipekbe. és azt meg elvesztitek..
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Én írtam az AP-nek egy levelet, leírtam, hogy kaptunk néhány levelet, először arról,hogy vizsgálják az EG-t, aztán hogy forgassuk vissza a vizsgálat idejére a pénzünket, majd hogy nem tudják kifizetni AP-re, mert az zárolta a számlát. Mivel a pénzemre szükségem van,kérem küldjék vissza a deposit összegét. Ennyi. Ma délelőtt elküldtem, most várom a szerencsémet és azt, hogy egy kedves embernél landoljon a levelem, aki esetleg tesz is valamit azért, hogy visszakapjam a pénzem.

Ami számomra érthetetlen, miért köt szerződést az AP egy HYIP oldallal. Szinte mindegyiknek zárolta a számláját, legalábbis erre hivatkozva nem fizetnek az oldalak. Eddig csak LR működött, ahonnan nem lehetett visszakérni a lét, bárhogy szeretted volna, épp ez az oka, hogy a ezek az oldalak ott nyitnak számlát.

Egyébként az LR-ről semmilyen módon nem tudsz közvetlenül bankszámlára utalni, először pénzváltó oldalakon kell PP vagy AP, vagy SolidTrust számlára áttenni, amelyek nyitásához szükséges bankszámla. LR nyitásához nem kell.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

moneybookersről is ki lehet kérni hazai bankra itt is megkérdezem nem ismertek váltót ahol LR-Mb és visszafele is lehet váltani? mert akkor tudnék egy áttörést csinálni az online befektetések világában :D
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: walters »

csari írta:Én írtam az AP-nek egy levelet, leírtam, hogy kaptunk néhány levelet, először arról,hogy vizsgálják az EG-t, aztán hogy forgassuk vissza a vizsgálat idejére a pénzünket, majd hogy nem tudják kifizetni AP-re, mert az zárolta a számlát. Mivel a pénzemre szükségem van,kérem küldjék vissza a deposit összegét. Ennyi. Ma délelőtt elküldtem, most várom a szerencsémet és azt, hogy egy kedves embernél landoljon a levelem, aki esetleg tesz is valamit azért, hogy visszakapjam a pénzem.

Ami számomra érthetetlen, miért köt szerződést az AP egy HYIP oldallal. Szinte mindegyiknek zárolta a számláját, legalábbis erre hivatkozva nem fizetnek az oldalak. Eddig csak LR működött, ahonnan nem lehetett visszakérni a lét, bárhogy szeretted volna, épp ez az oka, hogy a ezek az oldalak ott nyitnak számlát.

Egyébként az LR-ről semmilyen módon nem tudsz közvetlenül bankszámlára utalni, először pénzváltó oldalakon kell PP vagy AP, vagy SolidTrust számlára áttenni, amelyek nyitásához szükséges bankszámla. LR nyitásához nem kell.
Ez így nem igaz, ugyanis a Goldexpay exchanger sgítségével közvetlenül a bankszámlára lehet utalni az LR-ről.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: csari »

Tényleg, bocsi, őket el is felejtettem. Igazad van.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

csari írta:Én írtam az AP-nek egy levelet, leírtam, hogy kaptunk néhány levelet, először arról,hogy vizsgálják az EG-t, aztán hogy forgassuk vissza a vizsgálat idejére a pénzünket, majd hogy nem tudják kifizetni AP-re, mert az zárolta a számlát. Mivel a pénzemre szükségem van,kérem küldjék vissza a deposit összegét. Ennyi. Ma délelőtt elküldtem, most várom a szerencsémet és azt, hogy egy kedves embernél landoljon a levelem, aki esetleg tesz is valamit azért, hogy visszakapjam a pénzem.

Ami számomra érthetetlen, miért köt szerződést az AP egy HYIP oldallal. Szinte mindegyiknek zárolta a számláját, legalábbis erre hivatkozva nem fizetnek az oldalak. Eddig csak LR működött, ahonnan nem lehetett visszakérni a lét, bárhogy szeretted volna, épp ez az oka, hogy a ezek az oldalak ott nyitnak számlát.

Egyébként az LR-ről semmilyen módon nem tudsz közvetlenül bankszámlára utalni, először pénzváltó oldalakon kell PP vagy AP, vagy SolidTrust számlára áttenni, amelyek nyitásához szükséges bankszámla. LR nyitásához nem kell.

na tisztázzunk pár dolgot.még mindig nem értem,hogy Christian miért van szidva,amikor ő az egyedüli a sok k@csog cég közül aki probál valami értelmes magyarázatot adni a történtekre és megoldást találni. (ezt nem neked írom,hanem egy hozzászólónak...)

szóval. aki egy kicsit benne van az online pénzkeresési lehetőségekben és ismeri a bankokat nagyábol tudja,hogy pl. a moneybookers,paypal átlagosan a kaszinokkal köt szerződést,nem hyipokkal....az alertpay,s.trust általában a hyipokkal míg a perfectmoney mindkettővel. ez most az ilyen gyorspénzkeresési lehetőségekre értem,ez egy átlag. a válasz,hogy miért köt szerződést velük passzolom mindenesetre ha egy kicsit is figyelt bárki is az első levelekre amit küldött Christian akkor emlékezhetne,hogy volt egy pár jóakaró emberke aki levelekkel bombázta az AP-t ,hogy nem fizet az EG (persze miközbe fizet). Miután rájöhettünk,hogy milyen gagyi az AP azt sem csodálnám,ha ők maximálisan nem látnák azt,hogy ilyesmi történhet. Így az AP ennek nagyon szépen bedőlt meg a kamu leveleknek képeknek és több mint vszínű ezért szakította meg a szerződést az EG-vel. Ennyi. Olvastam a friss leveleket is ezt már ne vegyétek készpénznek de ha jól értelmeztem aki eddig AP-ről fektetett be pénzt és van bent az EG-nél lovéja,annak 2héten belül tisztázódik a helyzet és kifogja tudni kérni. egyébknt meg csak azt nem értem már,hogy mi a t@kmert kell befektetni lovét azoknak,aki 2hét után már ugrál a pénzéért? gyerekek én is visszaforgattam és kész. az EG-nél veszíteni nem veszítek semmit,ráadásul addig is megoldodik a problem. egyébként meg ez,hogy aki APről fektetett be pénzt és kiakarja kérni nem lesz kérdéses,hogy kifogja-e tudni kérni máshova mivel az EG-nek nemkell a piti pénzünk. ebben nyugoddtak lehettek. mindenesetre annyit írnék ha eddig Christiantól korrektséget kaptunk akkor had kapjon ő is tőlünk korrektséget és ne menj a @@@@ba levelet mert ilyenkor ez a lehető legrosszabb döntés az emberek részéről. nekünk most egykis türelemmel kell rendelkeznünk és ennyi.akinek meg nincs türelme egy korrekt céghez aki próbálja helyrehozni a dolgokat,az lépjen ki és huzzon el már nemtudok mit mondani kezd idegesíteni azaz 1-2ember hozzáállása aki igy áll a dolgokhoz. vannak dolgok ami még tartozhat az EG-re,és vannak dolgok ami már CSAK az AP-re tartozik. próbáljuk ezeket külön választani mielőtt ugrálni kezdünk. :)

a fizetési processzor felelőssége teljes mértékben az AP-re vonatkozik ráadásul azért is,mert az EG-nél jelenleg nem emberi kéz alatt felügyelt be-ki fizetések vannak,hanem azonnali auto. tehát még véletlen se szidjuk az EG-t. arról,hogy az EG-re megkérkezzen a pénz,az AP tehet. arról,hogy kikérhesd a lovéd AP-re,az AP tehet. picit gondolkozzunk logikusan és ráfogunk jönni. az EG nem bank. az EG-nek nem ez a dolga. ennyi. akinek bent ragadt a pénze,meglesz oldva én is megkérdezem most tőle,hogy mi a szitu és miért,hogyan. np.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.07.30. 11:36-kor.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bigali »

Christian korrektsége nálam ott bukott el, hogy nem engedi a lejárt pénzemet sem visszatenni 1 vagy 2 hétre sem ki nem fizeti sehova (lsd korábbi hozzászólásom). Egyértelműen leírták hogy "It's not Possible " , szóval AP-ről ment be és ott is marad, nem tudom hogy honnan veszed a 2 hetes türelmet, bál legyen neked igazad! :) Mást úgysem tudunk tenni, csak várni......
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

bigali írta:Christian korrektsége nálam ott bukott el, hogy nem engedi a lejárt pénzemet sem visszatenni 1 vagy 2 hétre sem ki nem fizeti sehova (lsd korábbi hozzászólásom). Egyértelműen leírták hogy "It's not Possible " , szóval AP-ről ment be és ott is marad, nem tudom hogy honnan veszed a 2 hetes türelmet, bál legyen neked igazad! :) Mást úgysem tudunk tenni, csak várni......
írok Christiannak és megkérdezem,hogy miért. mert ha nem kapod meg a pénzed de megvan rá a válasz,még akkoris hamarabb érthető mint jelenleg.

van 1 tippem,de megvárom mit válaszol priviben. volt ez a dolog,hogy lefagyasztotta az AP a számlájának egy nagy részét. most megnem mondom pontosan,legyne pl. ezaz összeg most 600ezer$. gondoljatok bele,ebbe a pénzben benne van xx embernek a pénze. na most ha Christian NEMTUD hozzáférni ehhez a pénzhez,akkor mégis mit várunk tőle? értitek? szerintem itt ez a probléma. higyétek el,pontosan levan vezetve nála is minden,de most más elől nem veheti el a pénzét és nem utalhatja át másnak. és ez neki is elég kényelmetlen és ezért írta,hogy az AP-nek írjunk nem pedig gorenysegből... szerintem ez a bibi,de megvárom mit ir.

tutira ezlesz a gáz. Christian azért is törölte az EG-ről az AP lehetőséget mivel az AP nem fizet ki,se be...és később nehogy az legyen,hogy az EG nem fizet ki senkit miközbe az AP .... ezt én is tudom azzal bizonyítani,hogy egy másik cégtől akárhányszor kértem ki pénzt mindig rajta volt az AP számlámon most meg egy jó hete pendingel az utolso kikérésem. a cégel semmi baj,másnak máshova fizet,APre valahogy nem akar kijönni. 99%,hogy az AP tehet erről az egészről,de még mindig megvárom mit ír Chris.

sőt,hogy feszitsem az idegeket még 1bizonyíték..volt egy srác,aki pár nappal ezelőtt írta is,hogy csakúgy magátol lefagyasztotta az AP a számláját érthetetlenül pedig semmi olyat nem csinált,csak használta.és neki is bent ragadt a lovéja. kezd tisztázódni a kép...
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Nos, azzal, hogy valaki szidja a Cristian-t, valóban nem ér el semmit. Sőt.
Viszont az is tény, hogy ő az, aki a befektetett pénzünkért garanciát vállalt.
Az, hogy az AlertPay befagyasztotta a számláját, hát..., sz@r ügy, de miért mi szívjunk emiatt ?
Tudtommal, mi nem az AlertPay-be fektettünk, akkor miért tőle kérjük a pénzt ?

Egy ésszerű magyarázat a minimum -és magától értetődőnek kellene lennie -, amit az Alert-es felhasználók számára adhat.
Viszont, ez mind édeskevés lenne.
Mi a befektetésünket(minimum) szeretnénk visszakapni, nem egy magyarázatot arra, hogy miért NEM kapjuk/kaphatjuk vissza.

U.I. Nem a Cristian ellen kampányolok, tessék nem félreérteni.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

szerintem azt én írtam hogy 90$-omat lezárta pedig előtte küldtem fel tőzsdére a pénzt aztán beléptem és lezártak -.- azóta is ba...om a pénzem mert szarnak a pofámra ezért én inkább libertyre fogok átváltani úgy érzem. A kamu levelek után meg utánanézthetne az AP hogy tényleg nem fizet e az oldal ennyi ..
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Pinduur írta:Nos, azzal, hogy valaki szidja a Cristian-t, valóban nem ér el semmit. Sőt.
Viszont az is tény, hogy ő az, aki a befektetett pénzünkért garanciát vállalt.
Az, hogy az AlertPay befagyasztotta a számláját, hát..., sz@r ügy, de miért mi szívjunk emiatt ?
Tudtommal, mi nem az AlertPay-be fektettünk, akkor miért tőle kérjük a pénzt ?

Egy ésszerű magyarázat a minimum -és magától értetődőnek kellene lennie -, amit az Alert-es felhasználók számára adhat.
Viszont, ez mind édeskevés lenne.
Mi a befektetésünket(minimum) szeretnénk visszakapni, nem egy magyarázatot arra, hogy miért NEM kapjuk/kaphatjuk vissza.

U.I. Nem a Cristian ellen kampányolok, tessék nem félreérteni.
Értem persze rendben,akkor felteszek egy kérdést. Láttál már olyan HYIP céget,ahol ugy ment a dolog ahogy te írod? Mert én még nem : )

Eleve ezért van az AP pénzvisszaigénylési lehetőség. Ennyi. Azért az merész kijelentés,hogy szarügy a fagyasztott számla,amikor az AP jelenleg kénye kedvére csinálja a fesztivált. Az egyik srácnak szintén csakúgy fagyasztja a számláját,akkor nekem sem jön meg a lové már 1hete másik cégtől de bezzeg másnak igen másik bankhoz...soroljam még? Igen,olyan szemszögből is lehet nézni,hogy Christian felelősséget vállalt a pénzért,de logikusan gondolkozzunk meg a gyakorlatokban. Christian elsősorban a kamatokért vállal felelősséget,nem a pénzedért. A pénzedért az AP vállal felelősésget,hisz onnan mozgatod ki és be. Ezért is van ez a visszaigénylési technika./vagy még akkor is jól jön,ha egy hyip meghal. Ennyi. Nos most teszem fel a kérdést ha az AP önkényesen befagyasztotta Chris számlájának egy nagy részét,akkor mi a jó istent tud csinálni? Nyuljon zsebbe?Na nemár...akármilyen felháborító is,nyugodtan valjuk be magunknak: ez így az AP részéről elég gerinctelen dolog volt. Jól tudták az AP-sok is,hogy az EG nemfogja tudni kifizetni annak az xx embmernek azt a lefagyasztott lovét.

Most ha melozol valahol és kb már több mint féléve ott vagy minden rendben megy,de egyszer csak megszolal a főnököd,hogy nemtudd kifizetni mert az xx bank befagyasztotta a számláját (akármilyen hihetetlen)mindenféle ok nélkül,most pa@aszt modra a főnököd támadnád,vagy logikusan azt a qva bankot? ennyi.

ha Krisztián zsebbe tudna nyulni ennyi pénz után az lenne a baj....mivel nem nyul le egy deka zsetont se,csak forgatja a több száz ezer dollárt,ezért nemtudja ezt megoldani : )
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Hát, az már biztos, hogy, a mi "logikus gondolkodásmódunk" igen nagy mértékben eltér.
Most ha melozol valahol és kb már több mint féléve ott vagy minden rendben megy,de egyszer csak megszolal a főnököd,hogy nemtudd kifizetni mert az xx bank befagyasztotta a számláját (akármilyen hihetetlen)mindenféle ok nélkül,most pa@aszt modra a főnököd támadnád,vagy logikusan azt a qva bankot? ennyi.
Már miért kellene nekem a bankot támadni ? Ő alkalmazott, vagy a főnököm ?
Igen,olyan szemszögből is lehet nézni,hogy Christian felelősséget vállalt a pénzért,de logikusan gondolkozzunk meg a gyakorlatokban. Christian elsősorban a kamatokért vállal felelősséget,nem a pénzedért. A pénzedért az AP vállal felelősésget,hisz onnan mozgatod ki és be.
Attól a pillanattól kezdve, hogy a pénzem a Cristian számláján landolt, ő az, aki felel érte.
A kamatokért is ő felel, mivel, az volt a feltétele annak, hogy a pénzem az ő számlájára kerüljön.

Az AlertPay addig vállal felelősséget a pénzedért:
- ameddig ott van a számládon
- ameddig AP-s számlák között mozog a pénzed(direkt, harmadik fél beavatkozása nélkül)
és még sorolhatnám.
De ebben az esetben, azon kijelentésed, miszerint "A pénzedért az AP vállal felelősésget,hisz onnan mozgatod ki és be." nem állja meg a helyét.

Részemről ennyi :)
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bigali »

nekem csak 2 kérdésem van:
1. ha AP-nél van egy jelentős része a befektetők pénzének akkor abból Christian hogyan tud hasznot termelni?
2. ha Christiánnál van, akkor meg miért nem fizeti ki a befektetőknek a 3 másik csatorna közül egyikre sem? (STP. PM, LR)

na ezeken spekuláljatok.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bigali »

+1 vagy mondná azt, hogy küldjétek el a számlaszámotokat és Ő maga kiutalgatja...... na, ez lenne a korrekt.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

bigali írta:2. ha Christiánnál van, akkor meg miért nem fizeti ki a befektetőknek a 3 másik csatorna közül egyikre sem? (STP. PM, LR)
Vonják le ők az átváltási költséget, plusz 2%-ot maguknak, teszek rá, aztán lehessen elérni a befektetőknek...
Ennyi... :?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

nem értitek :DD Christiannal NINCS a pénzetek. tisztán,szépen magyarul írom le. nincs nála a pénzetek. az AP lefagyasztott nemtudom hány száz ezer dollárt,és nincs Christiánnál. innestől kezdve hogy fizesse ki nektek ezt magyarázzátok már meg. ???!!mailba direkt elküldte a fotot,hogy megelőzze azt ami most van...mindenki őt támadja. ez egy nagyon szép müvelet volt az AP részéről és most mindenki Christiant szedi szét mert ő csak annyit küld válaszba,hogy felett függesztve a CÉG és az AP közötti kapcsolat hát persze,hogy felett függesztve és még igyis későn...de mintha tudta volna ezt előre Chris...na. ne huzzatok fel :D kellemetlen a helyzet de semmi igazság nincs abban amitírtok mivel nincs Chrisnél a lové ennyi. ha bent ragadt volna az EG-ben,akkor lenne igazatok. de az EG oldalán egyenlőre mint ahogy eddig is minden más HYIP oldalon azok a számok csak számok,digitális számok semmi más az nem a pénzed.ahogy lekötöd onnastol kezdve átvált csak számokra,a pénzed Chris AP számláján (vagy máshol)landol és ott gyüri,forgatja blabla. na. rem. érthető. majd ha Chrisnek kipengetik azt a sok pénzt,na utána lehet hajtani a lové után.egynelőre addig felesleges itt cirkuszolni is meg az igazat keresni. ennyi.

így mostmár remélem érthető,hogy miért nemtudja kifizetni egy 3ik csatornán ,vagy másik bankba. azért baszus,mert nincs is nála a lové lol
ezért van az a tipikus válasz,hogy vegyétek fel az AP-vel a kapcsolatot és kérjétek tőlük mivel náluk van. :XD: :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.07.30. 15:01-kor.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

És az szerintetek megoldás,hogy miután Chris elől is elvette azt a sok pénzt az Ap,így Christ támadjátok? ez nem elfogadhatatlan,ez nevetséges.
megszüntetni jó gyorsan megszüntette amint láttátok sőt az AP full baromi nevetséges lehet mert ha észrevettétek küldött először egy levelet Chris,amiben leírta mi történt.rá pár perce jött egy levél,hogy megint minden okés.erre nem telt el 5perc,és jött egy utolso levél amiben azt írja,hogy nemhogy nincs AP,hanem már meg is szünt. szerintetek ki szorakozik kivel?Chris velünk,vagy az AP Chrisel? ellehet gondolkozni mostmár!

azt aláírom,hogy elfogadhatatlan,hogy volt nincs pénz mert ezt énsem fogadom el. de mivel egyértelmü és bizonyított,hogy az AP szenyozik ezért most kell elővenni a kis agyunkat és elgondolkozni azon,hogy Chris mit tud csinálni.semmit.maximálisan hülyének nézik,és sajnálatos modon Chris elég kicsi az APhez ezekszerint.ha nagy lenne,akkor nem hagyta volna rátok azt a feladatot,hogy kérjétek ki a saját pénzetek...plussz azért is van így,mert ezzel is elvan az kerülve az ami az EA-nál volt...most ha Chris hajtana rá a pénzvisszaszerzésre az csak LEHET sikerülne,a CÉG bexarna vagy belassulna és hadne irjam.nektek van jogotok a pénzetekhez,Chris csak egy felületes ember aki ül a pénzünkön mert ez a dolga ő annyit sem tud kezdeni a mi pénzünkel mint mindenki saját maga a saját pénzével,és így a cég stabil állása sincs kockáztatva aminek szerintem elég sokan örülnek...ha értitek.ha itt valakinek bombázni kell a leveleket,azaz AP mivel Chrisnél egy deka pénzetek sincs.(hogy ne keveredjen össze senki ez azoknak szól akik ebbe beleestek)
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Kedves Patric!
Egyszerűen fel sem tudom fogni,hogy miért véded ennyire Christ...Na mindegy,lehet nem tartozik rám..
Nekem eddig nincs bajom vele,korrektnek is tartom valamilyen módon,viszont egy valamit nem értek.
Mi befektettünk nála..Gondolom,hogy ő nem egy szeretetszolgálat,hogy csak úgy adja a kamatokat,tehát értelem szerűen,ő is befekteti valahol a mi pénzünket..Tehát Akkor a mi befektetésünk ami még nem járt le,az valószínű,hogy nem az ő AP számláján volt,hanem annak az embernek a számláján,ahová ő befektette a mi pénzünket..
Tiszta sor,hogy bentmaradt több millió,több tíz millió forintnak megfelelő dollár az Alertpay számláján,de az a pénz,az csak azoknak a tagoknak a pénze,akiknek már lejárt a befektetésük, + Chrisnek a saját jutaléka,mert gondolom nem csak annyit termel ki,amennyit nekünk biztosít,mert akkor nem érné meg neki....
A másik,amit nem értek..Az egyik levelében benne volt egy képnek a linke,melyen látható,hogy több ezer dollár maradt az AP számláján..Gyorsan fogtam a számológépem,s napi árfolyamon számolva is több mint 26millió forintnak megfelelő dollár volt ott a számláján..Kérdem én,hogy ha ekkora pénzmennyiségről van szó,akkor miért nem fogja a bőröndjét,s utazik el az AP székházába,ahol személyesen tudna beszélni akár az igazgatóval,hogy mégis mi a pálya...Ehelyett inkább e-mail-ben írogatnak...Hidd el,biztos,hogy nem minden kerek az EG-nél sem..
Én nem mondok róluk rosszat,mert eddig nem buktam,sőt tervezem is,hogy továbbra is fogok befektetni Libertyről vagy másik netbankról...
Üdv,Peti
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég