Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

martillo írta:Mért probléma az, ha nincs elég pénz a számlájukon??? Azért adunk nekik pénzt kölcsön, hogy azt ők megforgassák és a profit egy részéből részesüljünk... Tehát szerintem logikus az is, ha nincs mindig egy bizonyos szintű pénz a számlákon, mert attól nem lesz több, ha csak ott áll, aztán visszaküldik 7 nap múlva...
Egy hétig ráadásul profitot sem tudott termelni az Earn, amíg vizsgálódott az AP,
Kép
felfedezo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.15. 13:05
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: felfedezo »

Sziasztok!
Légyszíves segítsetek nekem!
MERT A HÓCIPŐM TELE VAN,EZZEL A PERCENKÉNTI VÁLTOZÁSOKKAL!!!
Most akkor kikérjem az EarnGroups-nál lévő 100 dolláromat/ma jár a 9.-ik napnál/ az Alertpay számlámra???

Ha így teszek,akkor meg is kapom??? Vagy mi fog történni?

Vagy hagyjam bent tovább,és nyissak egy olyan solidtrustpay számlát?????????????

GYORSBA ADJATOK TANÁCSOT LÉGYSZÍVES!

Előre is köszönöm!

Üdv!
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: bings »

A solidtrustpay-ről lehet közvetlenül bankszámlára utalni,ill befizetni?
Ezt még nem használtam!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: feerke »

Pinduur írta:Micsoda védelem az, ha megfossza a felhasználókat(még ha csak egy részüket is) attól, hogy visszakapják a pénzüket.
Miért gond, ha 100-ból 50 visszakapja a pénzét ?

Ebben nincs semmi logika :rofl:
Az jobb hogy ha lelép a pénzel és 100-ból 1-se kapja vissza? :rofl:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

felfedezo írta:Sziasztok!
Légyszíves segítsetek nekem!
MERT A HÓCIPŐM TELE VAN,EZZEL A PERCENKÉNTI VÁLTOZÁSOKKAL!!!
Most akkor kikérjem az EarnGroups-nál lévő 100 dolláromat/ma jár a 9.-ik napnál/ az Alertpay számlámra???

Ha így teszek,akkor meg is kapom??? Vagy mi fog történni?

Vagy hagyjam bent tovább,és nyissak egy olyan solidtrustpay számlát?????????????

GYORSBA ADJATOK TANÁCSOT LÉGYSZÍVES!

Előre is köszönöm!

Üdv!
Azt írták nekem, hogy felfüggesztették teljesen az Alertpay-es fiókjukat, és így refundolni sem tudják a pénzem és hogy írjak az alertpay-nek ez ügyben.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
felfedezo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.15. 13:05
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: felfedezo »

És akkor most úszót a pénzem???
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

feerke írta:
Pinduur írta:Micsoda védelem az, ha megfossza a felhasználókat(még ha csak egy részüket is) attól, hogy visszakapják a pénzüket.
Miért gond, ha 100-ból 50 visszakapja a pénzét ?

Ebben nincs semmi logika :rofl:
Az jobb hogy ha lelép a pénzel és 100-ból 1-se kapja vissza? :rofl:
Nos, ez sem kizárt.
De még ha erről is lenne szó, szerintem elég lett volna letiltani a banki kiutalás lehetőségét. Vagy nem ?
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

Irtam mailt az EG-nek és megkérdeztem mi a teendő ha vissza szeretném szerezni a pénzemet kb négy perc alatt jött válasz ez volt:
Hi,

Our AlertPay account has been suspended by AlertPay, and therefore we
are unable to make anymore refunds. Please contact AlertPay for
refund.


Szia, mi AlertPay számlánk felfüggesztésre került az AlertPay, és ezért nem tudja többé-visszatérítés. Kérjük, forduljon AlertPay-hez visszatérítésért.
pviki12
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.07.07. 01:31
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: pviki12 »

Hát én még refundolni se tudom, mert letelt a 14 nap :(
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

pviki12 írta:Hát én még refundolni se tudom, mert letelt a 14 nap :(
Az Alert-nél nem az EG-os szabályok számítanak.
Van 30 napod visszakérni a pénzed.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

bings írta:A solidtrustpay-ről lehet közvetlenül bankszámlára utalni,ill befizetni?
Ezt még nem használtam!
máshol írtam hogy BANK TRansferhez írtak 40$ költséget az túlzás
én nem merném kipróbálni
elírásra gondolok deha mégis egy vagyon itt nem lesz jó
ti hogy értelmezitek ?
mennyibe kerül innen hazai bankba ?
Kép
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

plussmunka írta:
bings írta:A solidtrustpay-ről lehet közvetlenül bankszámlára utalni,ill befizetni?
Ezt még nem használtam!
máshol írtam hogy BANK TRansferhez írtak 40$ költséget az túlzás
én nem merném kipróbálni
elírásra gondolok deha mégis egy vagyon itt nem lesz jó
ti hogy értelmezitek ?
mennyibe kerül innen hazai bankba ?
Kép
Nagyon úgy fest, hogy elírtak valamit :) Vagy mégsem ? :o
A kártyára való utalás nem jó ? Ott csak 5$-t ír.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

tehát ha bent van egy csomó lém az EG-nél az accountnál és ketyeg is lekötésem és lemradtam hogy visszamenjen az alertra akkor mivel alertpayen keresztül fizettem be most már máshogy nem lehet kikérni a lét,csak a szokásos lópikulát sem érő alert buziságban bízni? most akkor 3 percen múlott hogy lezárolták a refundot vagy mi???
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: eco »

Hát az STP oldalán itt is 40 $-t írnak,ha jól értelmezem:
http://solidtrustpay.com/fees.php
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

maradona1 írta:tehát ha bent van egy csomó lém az EG-nél az accountnál és ketyeg is lekötésem és lemradtam hogy visszamenjen az alertra akkor mivel alertpayen keresztül fizettem be most már máshogy nem lehet kikérni a lét,csak a szokásos lópikulát sem érő alert buziságban bízni? most akkor 3 percen múlott hogy lezárolták a refundot vagy mi???
hát kb. ez a helyzet :(
jancsika
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.19. 14:34
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: jancsika »

a LR biztosan nem olcsóbb? odafelé tényleg 9.9%+1 dodó az xchange-val, alertról. viszont vissza ingyenes. onnan meg ugyanúgy haza.Hm???
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Lili »

Ti kaptatok ilyen e-mailt? ÚJRA JÓ AZ ALERTPAY!!!! ÉLJEN!!! :D

Hi Members,

We are extremely happy to inform you that AlertPay has pulled back the hold status from our account, and have made our account fully operational again. As you all know, we have already made refund to many members. Due to this, we need to adjust many account, and make the necessary corrections. AlertPay will once again be enabled as an accepted payment processor in the next few hours, once we sort all accounts regarding the refunds, and making the necessary corrections.


We would like to thank AlertPay for this wonderful job, and we appreciate the efforts they have done in making us to do business with them. Thank you so much, AlertPay!

We wish you a pleasant stay with us.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com
jancsika
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.19. 14:34
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: jancsika »

Emmá régi, azóta nincs többé AP az EG-nél
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Lili »

Illetve kaptam egy másik, nagyon hosszú mailt is, azt is bemásolom ide. Ma 20:20-kor érkezett.

Hi Members,

Please disregard the previous newsletter with the subject: AlertPay Back Again!

We were refunding the AlertPay deposits of members whose deposit transactions have not exceeded 14 days. When AlertPay realized this, they immediately suspended our account, so that we would not be able to do the refunds. Now you will have to contact AlertPay to get the refunds. There is more than $100,000 remaining in the account, and they should be able to refund you. If they say that there are not enough funds to refund you, then they are trying to scam you. Bombard all support departments of AlertPay with as much support tickets as you can asking why they suspended our account when we were processing your refunds.


More to say about the fraudulent activities of AlertPay, our AlertPay account was a business verified one from the very beginning itself, and AlertPay gave us a green flag that we could use our account without any problems. Deposits started to come in rapidly, and when they saw that we were a good prey for them to steal a good amount of money, they froze $40,000 in our account, and told that they will be freezing 10% of all deposits coming into our account every week. What for is that? 10% every week? Then they asked us to submit additional documents for verification process. We immediately did it, and did not hear from them for 3 days. We contacted them again, and they asked us to wait again for 2-3 business days for further monitoring process. We waited for 3 business days, and send them another ticket inquiring about the status of the monitoring process.

Most of the AlertPay members know that AlertPay usually takes 2 business days to complete any process. But when we sent this ticket inquiring about the process, the replied to us within 20 minutes, stating that they do not wish to do business with us, without specifying any valid or genuine reasons. We waited for one whole week at their mercy waiting to pull back the hold status. Just see now how fast they reply to a ticket when they are desperate to steal money! This is nothing but a rip-off tactic pulled by AlertPay to steal the money.

AlertPay is already ripping off its members with the high fee they charge, and now they have started to steal money from their members. All of us know that they have a chargeback feature, but even if a member files for one for any reasons, AlertPay will not do anything, and claim that they do not have enough funds in the seller's account to do the chargeback, even when the account will have thousands of dollars in it. They then keep all the money for themselves.

This has not been only our experience, but has happened to other business in the past, and is still going on. If someone does not stop these fraudsters, then these scam artists will keep on stealing money from innocent people.

Without us even saying, most of you know that their support is very weak, and they block any suspend accounts without any reason, especially when they see that a member has large amount of funds. Recently, they disabled the option to withdraw via credit/debit cards, and checks, keeping only the Bank Transfer and Bank Wire options available, thus making people from almost all the second and third world countries unable or very difficult to withdraw the funds in their AlertPay account. They said that it was a temporary issue, but for what period should the word "temporary" stand for, as far as a payment processor is concerned? In AlertPay's case, the word "temporary" looks to be permanent. This is a scam tactic pulled off by AlertPay to keep the funds in their system, without allowing members to withdraw them.

AlertPay has proven themselves to be the biggest fraudsters, and the most intelligent scam artists, in the payment processor field. In the past, many payment processors have gone down, but they stole money only when they left or shut themselves down. But what does AlertPay do? They keep stealing money from the accounts of their members, while they survive. Indeed, a very brilliant business to make money! AlertPay is the best example for a wolf in sheep's clothing.

We strongly advise everyone to stop using AlertPay at the earliest. If you have fund in it, withdraw or exchange them as soon as possible. AlertPay will go down in the coming months. Many people in this industry have already started realizing the fact that AlertPay is ripping off its members, and have consequently started to leave them. AlertPay will be experiencing a massive drop in their member count, which will eventually lead to their meltdown. Inform your friends about the fraudulent activities of AlertPay, and discourage them from using AlertPay. Spread the word about these fraudsters, and save the innocent.

Together, let us start a massive campaign against these fraudsters. We have made a logo for you, to put on your websites, blogs, and forums, to inform everyone that AlertPay scams people. The link to the logo is: http://earngroups.com/images/al.png Put it everywhere you can, and spread the news about these scam artists. They should not be allowed to rip-off innocent people.

This whole material has been posted in our forum, the link to which is: https://earngroups.com/community/index. ... -accepted/ We invite everyone to visit this topic, and share their comments on these scam artists.

With AlertPay being discontinued as a deposit/withdrawal option, and EarnGroups left with the payment processors Liberty Reserve and Perfect Money, we decided to provide you with a new deposit/withdrawal option. We, therefore, would like to announce that, from now onwards, SolidTrust Pay will be an accepted payment processor at EarnGroups. We know that many of you have been waiting for this payment processor to be added, and moreover, waiting for an alternative to AlertPay; and SolidTrust Pay is definitely the best one out there.

Please follow http://www.solidtrustpay.com to visit their website, and open an account there.

Main Features of SolidTrust Pay

-Less fee than AlertPay
-Bank Wire/Bank Transfer Option
-Credit/Debit Card Payment Option
-Credit/Debit Card Withdrawal Option (Not available for AlertPay)
-Chargeback Option
-Live Chat Available (Not available for AlertPay)
-Telephone Support
-Better Customer Support (AlertPay has a very weak customer support)
-Fast Verification of Accounts
-High Security of Accounts
-Does not suspend or block accounts like AlertPay, without any solid reason.

SolidTrust Pay is a well-recognized payment processor, which is based in Canada, and has a real office.

In order to fund your SolidTrust Pay account, you may visit the exchanger, XChanger.org(http://www.xchanger.org). They are one of the best and trusted exchangers in this industry. To add your SolidTrust Pay account ID to your EarnGroups account profile, please contact us at support@earngroups.com by sending in your EarnGroups username, and your SolidTrust Pay username. We hope you enjoy using the new addition, SolidTrust Pay, along with the payment processors, Liberty Reserve and Perfect Money.

We wish you a pleasant stay with us.


Best Regards,
Christian
EarnGroups.com
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Azóta kaptunk még 1-et. :( Sajnos.

---------------------------

Igen, erről beszéltem :(
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Lili »

jancsika írta:Emmá régi, azóta nincs többé AP az EG-nél
Bocsánat, igazad van, a második levélben tárgytalannak írták... :(
felfedezo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.15. 13:05
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: felfedezo »

Sziasztok!

Akkor az AP adja vissza az elmaradt kamatainkat is!
A fene essen beléjük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
felfedezo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.15. 13:05
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: felfedezo »

Én amikor szólt a főnököm,hogy balhé van,nem voltam gépnél,mire géphez jutottam,addigra jött az örömhír,hogy ismét működik,az AP,így bent hagytam a tőkém,majd kis idő múlva,jött ismét a hideg zuhany,hogy nincs többé Ap,az Earn-nál:-((((

Most írhatok akkor az Ap-nek,hogy adják vissza a 100 dolláromat! De ugye visszaadják??? Ha igen,mennyi idő alatt????
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: feerke »

Ha szerencséd van akkor visszakapod de az eltart egy darabig (nekem kb 2 hét kellett)
felfedezo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.15. 13:05
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: felfedezo »

Bízom benne,hogy visszaadják!

Na de 2 hét:-(((

Frankó,mondhatom!
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Én egyet nem értek a pénzem amit beraktam az EG-nél ketyeg ha lejár akkor nekik nem mindegy mire fizetik ki,és az miért számit hogy honnan fizettem be Én beraktam és kikérném ami jár,vagy megszivatta az alert az EG-t és ez a bosszú vagy mi? eu a helyzet változhat még vajon mindegy gondolom a hétvégén nem lesz semmi majd hétfőn talán valami.Mondjuk lekötni forgatni a lét van értelme addig az EG-nél vagy az ott marad úgyis?
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: convert69 »

Én már próbáltam nyitni Solidf Trust Pay számlát, de a Google Chrom SSl hibát jelzett. "A webhely biztonsági tanúsítványa nem hiteles". Ilyen esetben mit csináljak ? Mindenesetre tovább menni nem merek.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Pinduur írta:
plussmunka írta:
bings írta:A solidtrustpay-ről lehet közvetlenül bankszámlára utalni,ill befizetni?
Ezt még nem használtam!
máshol írtam hogy BANK TRansferhez írtak 40$ költséget az túlzás
én nem merném kipróbálni
elírásra gondolok deha mégis egy vagyon itt nem lesz jó
ti hogy értelmezitek ?
mennyibe kerül innen hazai bankba ?
Kép
Nagyon úgy fest, hogy elírtak valamit :) Vagy mégsem ? :o
A kártyára való utalás nem jó ? Ott csak 5$-t ír.
amikor kérdeztem chaten őket akkor azt mondták csak saját hitelkártyára tudnak
tölteni csak éppen már nem adnak ki ilyet.
kilőve a banki 40 írtó sok lenne
lehet ezt is élőben kell kérdezni tőlük
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

csak 1 dolog motoszkál a fejemben
AP kontra EG
minek kérték hogy hitelesítsék magukat ha ők már előre tudták
hogy nem akarnak az EG vel üzleti kapcsolatban állni
és még hány ilyen fog erre a sorsra kerülni ....
maxi....
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

na sziasztok

látom történnek az események. először is szeretnék megkérni (minden)olyan EG tagot aki tagja ennek a cégnek,legyenszíves és ne kritizálja mert az EG-vel nemhogy semmi baj,de Krisztián maximálisan korrektne áll mindenkihez úgy gondolom. A jelenlegi helyzetről az a ....... alertpay tehet. Igen,mindenki unja már,hogy mindig van valami de kivételesen legalább nem a befektető céggel,"csupán"egy online bankal. Nem kívánom senkinek se most,se később,hogy pénzt veszítsen csak egy kissé felhúztam magam,hogy mondhatni az EG volt szidva. Akinek nem tetszik,nem kell csinálni. Nemkell egyből ugrálni,lehet informálódni,kérdezni,stb. Természetesen ajánlom,hogy most innen ne kezdjen el mindenki írogatni se Krisztiánnak,se más HYIP főnöknek,ugyanis a helyzet megoldásán van(amennyire ő tehet róla,azaz semennyire),és több értelme van amúgyis annak ha mi itt megbeszéljük mit kellene tőle megkérdezni nem pedig kivágni a hisztit meg minden isten nyila és megbombázni 100levéllel. Biztos válaszolna mindenkinek de ilyenkor logikusan próbáljunk az ő helyzetébe belegondolni..szerintem mi is jobban örülnénk neki,ha pl. a magyarországról befektető emberkék összefogva írnak egy levelet minthogy mindenki küldözgessen kérdéseket. thank jú veri mács :)

ha bármilyen új infom lesz,szívesen segítek bárkinek.+ elhiszem,hogy sokaknak nincs hátra se 2nap,se 5nap de nyugodtan szétlehet nézni interneten is mert ha itt nem is,de googleba azonnal megfogja találni a választ a-ra meg b-re... ezt is köszönjük :clap: :oops: ;-))
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 3 vendég