Sport Arbitrázs

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
demox
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.07.24. 16:37
Kapcsolat:

Sport Arbitrázs

Hozzászólás Szerző: demox »

Sziasztok!

Három hónap klikkelgetés után meguntam a dolgot, mert sok munkával kevés pénzt kerestem. Viszont találtam egy jó lehetőséget, amit azóta is használok. Találtam egy ingyenes oldalt, ahol a különböző fogadási irodák nyereményszorzóit hasonlítják össze, az összehasonlítás után néhány estben olyan kombinációk alakulnak ki, ahol biztosan lehet nyerni.

Pl az egyik fogadási irodánál adott meccsen a gólok száma 2,5 fél alatt lesz (nyereményszorzó 2,1) a másik fogadási irodánál a gólok száma 2,5 felett lesz (nyereményszorzó 2,2) esetén, ha mindkét eseményt megjátszom, mindenképpen többet nyerek vissza mint, amit feltettem.

Pár kattintás és biztos nyereményem van. A nagyobb pénz viszont abban van, hogy általában a fogadási irodák adnak bónuszokat, ingyen pénzeket, amiket néhányszor meg kell forgatni azelőtt, hogy ha lehessen utalni őket. Ezeket a bónuszokat könnyen meg lehet forgatni ezekkel a biztos fogadásokkal és utána máris haza lehet őket utalni.

Számos fizetős oldal van ebben a témában, a legjobb ingyen oldal (ezt használom én is ) a sportsurebet címe: http://www.sportsurebet.com

Egy próbát mindenképpen megér, aztán a ha láttok benne fantáziát lehet csinálni.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Sport Arbitrázs

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

demox írta:Sziasztok!

Három hónap klikkelgetés után meguntam a dolgot, mert sok munkával kevés pénzt kerestem. Viszont találtam egy jó lehetőséget, amit azóta is használok. Találtam egy ingyenes oldalt, ahol a különböző fogadási irodák nyereményszorzóit hasonlítják össze, az összehasonlítás után néhány estben olyan kombinációk alakulnak ki, ahol biztosan lehet nyerni.

Pl az egyik fogadási irodánál adott meccsen a gólok száma 2,5 fél alatt lesz (nyereményszorzó 2,1) a másik fogadási irodánál a gólok száma 2,5 felett lesz (nyereményszorzó 2,2) esetén, ha mindkét eseményt megjátszom, mindenképpen többet nyerek vissza mint, amit feltettem.

Pár kattintás és biztos nyereményem van. A nagyobb pénz viszont abban van, hogy általában a fogadási irodák adnak bónuszokat, ingyen pénzeket, amiket néhányszor meg kell forgatni azelőtt, hogy ha lehessen utalni őket. Ezeket a bónuszokat könnyen meg lehet forgatni ezekkel a biztos fogadásokkal és utána máris haza lehet őket utalni.

Számos fizetős oldal van ebben a témában, a legjobb ingyen oldal (ezt használom én is ) a sportsurebet címe: http://www.sportsurebet.com

Egy próbát mindenképpen megér, aztán a ha láttok benne fantáziát lehet csinálni.


Tesó jó tanács felejtsd el meló dolog ez kell hozzá sok pénz legalább 5-6 iródába fent kell lenned pár ezer dollárral/euróval hogy menjen a dolog( betfair,bet365,pinaclesport stb stb) melles leg már nagyon sokan játszák ezt,és ők percre pontosan tudják mikorra írja ki az iroda a meccseket mire odaérsz leesett az odds,gyorsnak kell lenni,és lének is kell lenni nem mondom 4-5 éve még lehett vele pénzt csinálni most már nehezebb,ésa mit az odds összesítő oldalak irnak az mire belépsz az irodába már rég nem azok,és ugye a bet365 és a betfairen kivűl komoly összeget sem tud összeget sem tudsz feltenni mert lekorlátoznak ha nyersz,sőt ha vesztesz akkor is,olyan ez mint apóker most már a csecsemő is tudja a legjobb játékot kevés a fisch:(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Sport Arbitrázs

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

tapasztalatok ide,h ez működhet-e mostanában,vagy vannak olyanok,akik ezt tudják működtetni?
esetleg kicsiben lehet-e? tehát az ember beregisztrál pár helyre és némi pénzzel - nem sokkal - találhat-e ilyen lehetőségeket?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Sport Arbitrázs

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2, szerinted véletlen, hogy 2011 óta semmi hsz? :)
Pedig, ha jól működne, tuti sokan csinálnák
De az előtted lévő hsz jól össze is foglalja a lényeget.
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Sport Arbitrázs

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:xenosz2, szerinted véletlen, hogy 2011 óta semmi hsz? :)
Pedig, ha jól működne, tuti sokan csinálnák
De az előtted lévő hsz jól össze is foglalja a lényeget.
Ez a két hozzászólás még kevés bizonyíték. Én nem is a tuti gazdaggá tevő receptet akarom megtalálni,hanem a tapasztalatokat erről. Tőzsdéztem már, fogadtam is eleget,hogy tudjam ,hogy vannak jó lehetőségek,amiket ki lehet használni.(mégha elsőre hihetetlennek is tünnek,vagy túl könnyűnek)
Azt nem hiszem,hogy a fogadóiroidák összebeszélnének,így bőven lehet,hogy ellentétes oddsok előfordulnak.

Az előző hozzászólásban pld ott van,hogy megváltoznak az oddsok mire felfedezi az ember. Érdemes ezt is megvizsgálni. Tapasztalatok érdekelnek.
Én pld több bónuszt kihasználtam egy meccsre,úgy hogy fogadtam meccs előtt,majd ugyanannyit fogadtam meccs közben is,de ellentétesen,hogy a szorzók mindenképp nyerőre jöjjenek.A bónusz lényeg,meg az hogy ha vesztesz az első meccs közbeni fogadással,akkor viszafizeti. Egyből nyereségre nem tudtam megtenni irodán belül,de több iroda ajánlataival lehet játszani. Mivel az irodák szűk marzzsal dolgoznak - de a nagy volumen miatt sokat keresnek,viszont ösztönzőeg hat a fogadási kedvre a jó odds - ,így könnyen kialakulhatnak ilyen anomáliák.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Sport Arbitrázs

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

http://www.sportbefektetes.hu/

nem látok rajta fórumot,vagy aktivitást de rengeteg leírás van erről A-tól Z-ig.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Amazon [Bot] valamint 2 vendég